Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
ha ez a csapat és stáb felcserél Mariotáért, én felhagyok végleg az nfl követésével, az biztos xD

ami számomra mindig elképesztő, hogy ilyen nem egyszer van: "The GM wants to coach the team and have input on play calling" - és még soha nem sült el ez jól...baggio
ez olyan mintha a volga sofőr akarna lenni a megyei nagyvállalat elnöke... tényleg vicc ami itt folyikCsiriba
Nem is ez a legnagyobb gond, hanem Haslam... a tulajt pedig sajnos nem lehet kirúgni. Nem gondoltam volna, h. valaha visszasírom Randy Lernert.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
ha ez a csapat és stáb felcserél Mariotáért, én felhagyok végleg az nfl követésével, az biztos xD

ami számomra mindig elképesztő, hogy ilyen nem egyszer van: "The GM wants to coach the team and have input on play calling" - és még soha nem sült el ez jól...baggio
ez olyan mintha a volga sofőr akarna lenni a megyei nagyvállalat elnöke... tényleg vicc ami itt folyik
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
ha ez a csapat és stáb felcserél Mariotáért, én felhagyok végleg az nfl követésével, az biztos xD

ami számomra mindig elképesztő, hogy ilyen nem egyszer van: "The GM wants to coach the team and have input on play calling" - és még soha nem sült el ez jól...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
bár Lacanfora a forrás, de ennyi kamut ő sem tud összehozni. Gyász ami itt megy, tényleg hagyni kéne az egészet.

 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/25038103/browns-mess-with-gordon-manziel-starts-with-owner-haslams-mismanagement

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
azt olvastam Horton volt az üzenet küldözgető 😊, még annó
és várhatóan nfl büntetés lesz belőle 😮sapka
ebben meg pont az van, h. Farmer nem bírt magával.

 www.cleveland.com/browns/index.ssf/2015/02/cleveland_browns_ray_farmer_su.html?hootPostID=fd962aa5bf962bbe15673e5a6d742205

Gordon 1 év, Johnny rehab, Farmer eltiltás. Jól indul az offseason :#Joey Tribbiani
bazz, összeírtam két nevet 😀, szerencsétlen flótás Gordonon gondolkoztam közben 😊
igen Farmerről van szó

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
azt olvastam Horton volt az üzenet küldözgető 😊, még annó
és várhatóan nfl büntetés lesz belőle 😮sapka
ebben meg pont az van, h. Farmer nem bírt magával.

 www.cleveland.com/browns/index.ssf/2015/02/cleveland_browns_ray_farmer_su.html?hootPostID=fd962aa5bf962bbe15673e5a6d742205

Gordon 1 év, Johnny rehab, Farmer eltiltás. Jól indul az offseason :#

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
azt olvastam Horton volt az üzenet küldözgető 😊, még annó
és várhatóan nfl büntetés lesz belőle 😮

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
ha minden igaz megpróbáltok a 2 db első körössel elindulni Marcsiért.Amadeus91
szokásos offseason pletyka, sok alapja nincs.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
ha minden igaz megpróbáltok a 2 db első körössel elindulni Marcsiért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Josh Gordon 2015-ben végig eltiltva.


Done.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
No problem, ott van Kruger meg Haden, majd felváltva irányítanak 😊 Gimibe úgyis QB-k voltak 😀Drip
vagy összegyurmázzuk az összes ammot és megyünk Marinéniért.Joey Tribbiani
Vagy összeállítunk egy motiváló pakkot JF-nek, pl egy td egy feles, egy int -1 dl tömény, fumble -5 sör, minden futott 10yard 1 sör, superbowl győzelem: tetszés szerint rendezhet egy hetes partit 😀 😀 😀
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
No problem, ott van Kruger meg Haden, majd felváltva irányítanak 😊 Gimibe úgyis QB-k voltak 😀Drip
vagy összegyurmázzuk az összes ammot és megyünk Marinéniért.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 873 — Undertaker of the Cleveland graveyard
No problem, ott van Kruger meg Haden, majd felváltva irányítanak 😊 Gimibe úgyis QB-k voltak 😀

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Tony Grossi @TonyGrossi · 2h 2 hours ago
#Browns GM Ray Farmer on Johnny Manziel getting treatment: We respect Johnny's initiative &will fully support him throughout this process.

Lehet nem csak a pia a gond, nem lepne meg, ha mást is tolna JF 😕

LA - theOBR @LaneAdkins · 1h 1 hour ago
Have to get a QB, can’t and won’t wait on Manziel, anything from him is a bonus at this point RT @NSmith022: @LaneAdkins @MTpointguard

 www.dawgsbynature.com/2015/2/2/7963103/johnny-manziel-has-entered-treatment-for-areas-in-which-he-needs-toJoey Tribbiani
23 évesen "kezelésre" járni a "problémájával" azért... A baj nem kicsi...
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Tony Grossi @TonyGrossi · 2h 2 hours ago
#Browns GM Ray Farmer on Johnny Manziel getting treatment: We respect Johnny's initiative &will fully support him throughout this process.

Lehet nem csak a pia a gond, nem lepne meg, ha mást is tolna JF 😕

LA - theOBR @LaneAdkins · 1h 1 hour ago
Have to get a QB, can’t and won’t wait on Manziel, anything from him is a bonus at this point RT @NSmith022: @LaneAdkins @MTpointguard

 www.dawgsbynature.com/2015/2/2/7963103/johnny-manziel-has-entered-treatment-for-areas-in-which-he-needs-to

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Tényleg gondjai vannak az alkohollal 😕 Jobb későn, mint soha, csak aztán nehogy ez is PR fogás legyen a részéről.

Mary Kay Cabot @MaryKayCabot · 3m 3 minutes ago

Breaking: # Browns QB Johnny Manziel has entered treatment Wednesday according to publicist Denise Michaels. Details coming soon
Statemnt on # Browns Manziel entering treatement: "Brad Beckworth, friend and advisor to Manziel and his family, has confirmed that Johnny entered treatment on Wednesday. Johnny knows there are areas in which he needs to improve in order to be a better family member, friend. and teammate and he thought the off-season was the right time to take this step. On behalf of Johnny and his family, we’re asking for.. (rest of Manziel in treatement)....privacy until he rejoins the team in Cleveland.”

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Tegnap a meccs végén azonnal ez ugrott be. Persze nem teljesen ugyanaz a szitu, Sipeéknak egy FG is elég lett volna. Egyik sem kellemes, az tuti 😕


AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
nem 2009-ben vonult vissza, később pl. a Jets-ben is megfordult még, mikor Pettine és DeFilippo ott volt (ha már arról is beszélünk, hogy mi számított a "huge selling point"-nak.. 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Jeremy Fowler ‏@JFowlerESPN 28s 28 seconds ago Connecticut, USA
I'm told O'Connell's pre-draft work w/ Manziel wasn't a huge selling point in hiring process. #Browns thought he was best option regardless

Legrosszabb esetben beáll QBnak 😊Joey Tribbiani
Ja, épp azért vonult vissza 2009ben mert Hoyer lenyomta a szalaingban Brédi mögött... (hosszú karrier lehetett, 2008, 3. kört adtak érte, megérte a paccnek....)

Remélem nem úgy vannak vele, hogy aki tudja csinálja, aki nem tudja az meg tanítja 😀
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hoyer biztos nagy kedvence. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Jeremy Fowler ‏@JFowlerESPN 28s 28 seconds ago Connecticut, USA
I'm told O'Connell's pre-draft work w/ Manziel wasn't a huge selling point in hiring process. #Browns thought he was best option regardless

Legrosszabb esetben beáll QBnak 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
ő nyert (O'Connell legutóbbi nagynevű "kliense" amúgy Bryce Petty, I'm just sayin')

a qb coach Kevin O'Connell lehet, aki még sose volt edző sehol, csak 2012-es visszavonulása óta privát tréningeket tart irányítóknak, tavaly Manziellel is dolgozott együttbaggio
de Roper se vesztett, mert "senior offensive assistant"-ként szerződtetve lett


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
én még mindig nem értem hogy miért kell eltiltani 1 évre pár sör miatt... ez most komoly? offseason meg ilyenekghstzR
Hülye szabály, de ha nem lehet, akkor nem lehet. Vannak ma már elég jó alkoholmentes sörök is 😉Joey Tribbiani
az eddig a csudálatos, hogy DzsoniJani eddig nem csúszott bele eddig semmibe........sutianap
nem tilos a miller/bud light, csak az ilyen problémás arcoknak, mint Fless. Persze Dzsoni nem épp a legjobb körökben mozog...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
én még mindig nem értem hogy miért kell eltiltani 1 évre pár sör miatt... ez most komoly? offseason meg ilyenekghstzR
Hülye szabály, de ha nem lehet, akkor nem lehet. Vannak ma már elég jó alkoholmentes sörök is 😉Joey Tribbiani
az eddig a csudálatos, hogy DzsoniJani eddig nem csúszott bele eddig semmibe........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
én még mindig nem értem hogy miért kell eltiltani 1 évre pár sör miatt... ez most komoly? offseason meg ilyenekghstzR
Hülye szabály, de ha nem lehet, akkor nem lehet. Vannak ma már elég jó alkoholmentes sörök is 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964