Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
shawnka
még ez jól is nézne ki 😉metaxa17
Mi csak ne mondjunk semmit. Nekünk még csak egyedi logónk sincsen 😊GNG
mongyuk ződbe elég engribőrcös lennne, mer így még talán kutya, vagy kutyagyesznyó, de ződbe mingyár egyértelmű lenne


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Az új mezeket április 14-én, kedden, helyi idő szerint 19.30-kor mutatják be.

Alec Scheiner ezt mondta erről:
"The logo changes were pretty simplistic, but the uniform changes will be much more drastic."

Viccesek a kinti fórumok, eddig mindenki azon sírt, h. Haslam biztos ezt is elbassza és drasztikusan megváltoztatja az ikonikus sisakot, most meg megy a sírás, h. nem történt semmi 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
shawnka
még ez jól is nézne ki 😉metaxa17
Mi csak ne mondjunk semmit. Nekünk még csak egyedi logónk sincsen 😊
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
ma CET 16 korul derul ki az uj logo, de a hirek szerint tul van hypeolva a dolog, marad a sisak, csak erosebb szinekkel (ebbol majd a mezre is lehet kovetkeztetni) es mas beallitasban. Ha ez igaz, orulok, h. Haslam nem aldoz fel mindent a tobb bevetelert.Joey Tribbiani
Mondjuk sejthető volt szerintem, hogy nem egy zsír új logo lesz, azért az elmúlt években is ha megnézzük a logo változást csak a sisakon babráltak apró dolgokat.

A mez újítás viszont mindig tetszik, csak ne menjünk el túl modern irányba 😊Drip
Hát igen, csak a legutóbbi változás óta nagyon felpörgött a marketing gépezet, ezért várt mindenki komolyabb módosítást. De ami jó, azon minek változtatni ugye 😊

A mezbe remélem kicsit komolyabban belenyúlnak, van pár faszán kinéző verzió a fórumokban. A színek maradjanak, ennyi a lényeg.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Cleveland Browns, én így szeretlek! 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
shawnka
még ez jól is nézne ki 😉
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
50 shades of orange


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
micsoda változás xD

baggio
A Bengals kéri vissza a narancssárgáját. 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
micsoda változás xD



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ma CET 16 korul derul ki az uj logo, de a hirek szerint tul van hypeolva a dolog, marad a sisak, csak erosebb szinekkel (ebbol majd a mezre is lehet kovetkeztetni) es mas beallitasban. Ha ez igaz, orulok, h. Haslam nem aldoz fel mindent a tobb bevetelert.Joey Tribbiani
Mondjuk sejthető volt szerintem, hogy nem egy zsír új logo lesz, azért az elmúlt években is ha megnézzük a logo változást csak a sisakon babráltak apró dolgokat.

A mez újítás viszont mindig tetszik, csak ne menjünk el túl modern irányba 😊

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
ma CET 16 korul derul ki az uj logo, de a hirek szerint tul van hypeolva a dolog, marad a sisak, csak erosebb szinekkel (ebbol majd a mezre is lehet kovetkeztetni) es mas beallitasban. Ha ez igaz, orulok, h. Haslam nem aldoz fel mindent a tobb bevetelert.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
akkor ezt megbeszéltük 😊

egybk. ha nem Mariota az 1/1 (oda tényleg nagyon drága lenne felmenni), akkor én nem bánnám az idei 12, 19 + jövő évi első köröst érte. Annyira jól választunk a draft elején (Trich, Weeden, Gilbert, Johnny), h. lehet jobban járunk, ha összegyúrjuk a pickeket :p Aztán ki tudja, lehet a Raiders olcsóbban is eladná az 1/4-et, annyira gyenge az a roster.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ha ennyire felkapott lett mostanság a QB kérdés, szerintem nyugodtan ellehetne gondolkozni Hundley-n is 1/19-nél ha benn van még.
Combine-on is elég meggyőző volt.P@trik
majd Drip nyilatkozik róla, de én tőle nagyon fázom. Első körben semmiképp.

 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/2015-os_prospect_ismertetok_2014Joey Tribbiani
No
Way
!

több mint 9 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én még mindig inkább Hundleyt vinném mint, trade Bradfordért, akit megint kb 3 meccs után széttörnek és ugyan ott vagyunk ahol a part szakad. Rams drukkerek se dőlnének a kardjukba ha elmenne ahogy olvasom...
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
aham

@AdamSchefter: don't sleep on Hundley, whom Browns would have considered in top 10 last year.”baggio
szerencsére azóta van róla +1 év anyag.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
aham

@AdamSchefter: don't sleep on Hundley, whom Browns would have considered in top 10 last year.”


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 009
Ha ennyire felkapott lett mostanság a QB kérdés, szerintem nyugodtan ellehetne gondolkozni Hundley-n is 1/19-nél ha benn van még.
Combine-on is elég meggyőző volt.P@trik
Jézus, még 2/19-nél is ott lesz

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Ha ennyire felkapott lett mostanság a QB kérdés, szerintem nyugodtan ellehetne gondolkozni Hundley-n is 1/19-nél ha benn van még.
Combine-on is elég meggyőző volt.P@trik
majd Drip nyilatkozik róla, de én tőle nagyon fázom. Első körben semmiképp.

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2015-ös prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ha ennyire felkapott lett mostanság a QB kérdés, szerintem nyugodtan ellehetne gondolkozni Hundley-n is 1/19-nél ha benn van még.
Combine-on is elég meggyőző volt.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Nem értem ezt a nagy ellenkezést, Bradford százszor jobb, mint Hoyer v. McCown. Ha nem sikerül vagy nem akarunk feltradelni Mariotaért, akkor idén bizony ő a legjobb elérhető opció.Joey Tribbiani
én nem tradelnék érteDrip
a második körös túlzás, de egy negyediket simán adnék a Ramsnek. Kiváncsi lennék arra is mit tud egy kompetens OC-vel (reméljük DeFilippo az lesz).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nem értem ezt a nagy ellenkezést, Bradford százszor jobb, mint Hoyer v. McCown. Ha nem sikerül vagy nem akarunk feltradelni Mariotaért, akkor idén bizony ő a legjobb elérhető opció.Joey Tribbiani
én nem tradelnék érte

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Nem értem ezt a nagy ellenkezést, Bradford százszor jobb, mint Hoyer v. McCown. Ha nem sikerül vagy nem akarunk feltradelni Mariotaért, akkor idén bizony ő a legjobb elérhető opció.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Hagyjátok az Eaglesnek Mariotát és hozzátok el Folest. Felcseréltek a két első körötökért, az Eagles meg adna érte 2 első és 2 második kört ha hinni lehet a pletykáknak. Ha abból lejön Foles ára még úgy is kijöhetnétek jobbanRynald
Ezt a variációt küldd el Maccagnannek is, tuti felvenne maga mellé assistant GM-nek!