Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Cool. Remeljuk jobban bevalik, mint a legutobbi jonak kinezo ex-Dolphins WR (Bess). Masodik szamunak tokeletes, ennyi penzert meg foleg.

Ilyen is van, pedig a Pats, Bears, Texans trio is nyomult.

LA - theOBR@LaneAdkins · 9 hrs9 hours ago
Am told Hartline left money on the table to sign w/CLE after Browns stepped to the plateJoey Tribbiani
nem gondojjuk, hogy az volt a csalihal, hogy ha jól megy a matek, lehetsz elsőszámú is? hümm.......


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Cool. Remeljuk jobban bevalik, mint a legutobbi jonak kinezo ex-Dolphins WR (Bess). Masodik szamunak tokeletes, ennyi penzert meg foleg.

Ilyen is van, pedig a Pats, Bears, Texans trio is nyomult.

LA - theOBR@LaneAdkins · 9 hrs9 hours ago
Am told Hartline left money on the table to sign w/CLE after Browns stepped to the plate

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Brian Hartline érkezett, 2 évre 6 millió dollárért. Szerintem kifejezetten jó deal.mustaine
Nagyon jó deal. Én nagyon szeretem a játékát, nem egy sztár, de nagyon biztos célpont. Pont ilyenek kellenek, bárki is lesz majd a QB.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Brian Hartline érkezett, 2 évre 6 millió dollárért. Szerintem kifejezetten jó deal.

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
4 RFA kapott tendert (Gipson, Robertson, Kitchen, Bademosi), a két fontos 2. köröst.

Gipson nem örül. Sajnos nem tudom linkelni az emoticont 😊  twitter.com/Gipson_duos24Joey Tribbiani
De nem is szomorú 😀
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
4 RFA kapott tendert (Gipson, Robertson, Kitchen, Bademosi), a két fontos 2. köröst.

Gipson nem örül. Sajnos nem tudom linkelni az emoticont 😊  twitter.com/Gipson_duos24

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Seymourt visszahoztuk. Remélem nem kell pályára lépnie a szezonban.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Jermaine Greshamet is nézegetjük a Raiders mellettDrip
jajj ne. Akkor már inkább a transition tagelt Claynél próbálkozzunk.Joey Tribbiani
classic underachiever, de szerintem ezt nem kell komolyan venni, dobálgatják itt a neveket aztán jólvan ...Drip
nagyon remélem.

közben Hoyer Houstonba igazolt, örülök és szurkolok neki, Mallettet simán kiszoríthatja.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nincs valami nagyon nyers TE a drafton, akit meg kéne tanítani blokkolni, de atletikus és van némi labdaérzéke ? 😊Joey Tribbiani
Jean Sifrin

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Jermaine Greshamet is nézegetjük a Raiders mellettDrip
jajj ne. Akkor már inkább a transition tagelt Claynél próbálkozzunk.Joey Tribbiani
classic underachiever, de szerintem ezt nem kell komolyan venni, dobálgatják itt a neveket aztán jólvan ...

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Jermaine Greshamet is nézegetjük a Raiders mellettDrip
jajj ne. Akkor már inkább a transition tagelt Claynél próbálkozzunk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Jermaine Greshamet is nézegetjük a Raiders mellett

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Hughes és Maclin ügye nem áll jól, előbbi úgy néz ki megy vissza a Billsbe, utóbbit pedig elviszi a KC 😓

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Már állítólag késő:

Mike Kaye retweetelte
Tim Kelly Sec215 ‏@TimKelly_215 3 p3 perccel ezelőtt Bethlehem, PA

Trent Cole will sign with the Colts.
13:48 - 2015. márc. 8. · Részletekdande
ez mondjuk érdekes, még Clevelandben van, nem tudom h. egyezhetett meg az Indyvel. Ki ez a Timkelly?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már állítólag késő:

Mike Kaye retweetelte
Tim Kelly Sec215 ‏@TimKelly_215 3 p3 perccel ezelőtt Bethlehem, PA

Trent Cole will sign with the Colts.
13:48 - 2015. márc. 8. · Részletek
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Trent Cole @Pro_Hunt58 · 1h 1 hour ago
It's good to be back in Ohio. #ClevelandBrowns #FreeAgency

Itt kéne tartani.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
 tdmagazin.hu/hirek/egy-kis-ember-nagy-kuzdelme-az-nfl-ert

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Mary Kay Cabot ‏@MaryKayCabot 2 p2 perccel ezelőtt

Trent Cole arriving in Cle for his visit w/ #Browns. Will visit thru tomorrow afternoon then head to #Colts

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Walford egyébként a dropjai ellenére kifejezetten atletikus igazi missmatch tud lenni, csak őt tényleg blokkolni kell megtanítani. Jamesnek minden adott, magasság, sebesség, blokkolásnál is hasznos, csak hát hadd idézzek " With his size and firm grasp of blocking principles, James has just one major lingering question - consistency. "

Aki viszont még érdekes a számomra az Wes Saxton. Ő tényleg nyers játékos. Megmondom őszintén South Alabama meccset idén nem is néztem, íy utólag meg highlight videókból könnyű okosnak lenni, meg a combine eredményekből, de azok alapján könnyedén lehet egy Gem játékos. CBS-en a reportja  www.cbssports.com/nfl/draft/players/1985100/wes-saxtonDrip
na pont valami ilyen csávóra gondoltam. Walford sem lenne rossz (szigorúan a scouting report alapján) de a 2. körben egy ennyire egyoldalú játékost behúzni lehet reach.

Julius Thomas nem jön ide szerencsére.

Az sem gyenge, h. Maxwell több garantáltat kapott, mint Haden 😀 Skrinenak meglesz a 6 milla/év ezek után, Kareem Jacksont is túlfizették rendesen.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Shortsra elvileg egyre kevesebb az esély, pedig neki örülnék
Ginn max returnernek tudom elképzelni. Vannak nagyon FA-k idén,ne sajnáljuk a pénzt, draftról úgyis jön egy fiatal még mellé
Trent Cole viszont tuti húzás lenne, őt azonnal ide 😊
A TE helyzet viszont engem is aggaszt. Én nem bánnám ha Cameron maradna, de túlfizetni hülyeség lenne persze.
Draftról őszintén nem tudom kit húznék ... Walford(blokkolni ugyan nem tud, és volt egy pár dropja) vagy Jesse James(magas,disznó redzone target lehetne) 2-3. kör környékén még elég jó ár lenne, de ennyiDrip
nincs valami nagyon nyers TE a drafton, akit meg kéne tanítani blokkolni, de atletikus és van némi labdaérzéke ? 😊
Joey Tribbiani
Walford egyébként a dropjai ellenére kifejezetten atletikus igazi missmatch tud lenni, csak őt tényleg blokkolni kell megtanítani. Jamesnek minden adott, magasság, sebesség, blokkolásnál is hasznos, csak hát hadd idézzek " With his size and firm grasp of blocking principles, James has just one major lingering question - consistency. "

Aki viszont még érdekes a számomra az Wes Saxton. Ő tényleg nyers játékos. Megmondom őszintén South Alabama meccset idén nem is néztem, íy utólag meg highlight videókból könnyű okosnak lenni, meg a combine eredményekből, de azok alapján könnyedén lehet egy Gem játékos. CBS-en a reportja  www.cbssports.com/nfl/draft/players/1985100/wes-saxton

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Shortsra elvileg egyre kevesebb az esély, pedig neki örülnék
Ginn max returnernek tudom elképzelni. Vannak nagyon FA-k idén,ne sajnáljuk a pénzt, draftról úgyis jön egy fiatal még mellé
Trent Cole viszont tuti húzás lenne, őt azonnal ide 😊
A TE helyzet viszont engem is aggaszt. Én nem bánnám ha Cameron maradna, de túlfizetni hülyeség lenne persze.
Draftról őszintén nem tudom kit húznék ... Walford(blokkolni ugyan nem tud, és volt egy pár dropja) vagy Jesse James(magas,disznó redzone target lehetne) 2-3. kör környékén még elég jó ár lenne, de ennyiDrip
nincs valami nagyon nyers TE a drafton, akit meg kéne tanítani blokkolni, de atletikus és van némi labdaérzéke ? 😊

Ed Dickson a legújabb név, amit olvastam, nem sokkal jobb, mint Dray v. Barnidge.

Maclint is pedzegetik, az komoly lenne és nagyon elférne. Ő és Holmes az O-ba, Dan Williams és Hughes a D-be, csillagos ötös. 😍

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Shortsra elvileg egyre kevesebb az esély, pedig neki örülnék
Ginn max returnernek tudom elképzelni. Vannak nagyon FA-k idén,ne sajnáljuk a pénzt, draftról úgyis jön egy fiatal még mellé
Trent Cole viszont tuti húzás lenne, őt azonnal ide 😊
A TE helyzet viszont engem is aggaszt. Én nem bánnám ha Cameron maradna, de túlfizetni hülyeség lenne persze.
Draftról őszintén nem tudom kit húznék ... Walford(blokkolni ugyan nem tud, és volt egy pár dropja) vagy Jesse James(magas,disznó redzone target lehetne) 2-3. kör környékén még elég jó ár lenne, de ennyi

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Tedd Ginn miért lenne itt jó?Amadeus91
egyrészt nincs visszahordónk, másrészt szerinted nem férne be ebbe a WR-sorba 4./5.-nek ?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tedd Ginn miért lenne itt jó?Amadeus91
Mert junior, azaz fiatal 😛
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Tedd Ginn miért lenne itt jó?

criminal lawyer or criminal lawyer?