Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Just a reminder: because DL Phil Taylor was not released prior to 4 PM ET, his $5.477 million salary is now fully guaranteed for the 2015 season. He will remain a member of the club in 2015.DBN
Joey Tribbiani
helyes...csak legyen már egészséges

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Just a reminder: because DL Phil Taylor was not released prior to 4 PM ET, his $5.477 million salary is now fully guaranteed for the 2015 season. He will remain a member of the club in 2015.DBN

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Charles Clay a legújabb célpont, a Bills is hajt rá. Transition tagelte a Dolphins, tehát nem kapnak semmit, ha hozzánk jön, de matchelhetik az ajánlatunkat. Csak éppen simán tudunk annyit adni, ami nekik sok :cool:

Do it, Ray !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Várok én is valami jóó hírt.
Itt egy két helyen leszakadt a plafon már Rams-nél meg Eagles-nél stb...
Lehetne nálunk is valami, lóvé van bőven.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Skrine megkapta, amit akart (6M/év), ennyiért nekünk nem kellett.Joey Tribbiani
valahol azért érthető, én nem bánom legalábbis.

Cecil hírét várom még nagyonDrip
egyetértek, Desir remélhetőleg 10ed ennyiért lesz hasonló vagy kicsit gyengébb.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Skrine megkapta, amit akart (6M/év), ennyiért nekünk nem kellett.Joey Tribbiani
valahol azért érthető, én nem bánom legalábbis.

Cecil hírét várom még nagyon

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Skrine megkapta, amit akart (6M/év), ennyiért nekünk nem kellett.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Egyik szemem örül, a másik meg mosolyog, Hartline biztos hogy hasznára lesz a csapatnak és egy BUSTer játékoson is sikerült túladnunk 😀

Egyébként nem értem miért nem vagyunk aktívabbak az FA piacon, van keretünk, kellenek az emberek, és ahogy elnézem az idén szinte bárkit meg lehet szerezni 😀 (seacocks-saincc tréd)Csiriba
Knighton, Dan Williams, Kenrick Ellis, Morgan, Shorts, Holmes, Clay.

Egy ilyen névsor tetszene 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Egyik szemem örül, a másik meg mosolyog, Hartline biztos hogy hasznára lesz a csapatnak és egy BUSTer játékoson is sikerült túladnunk 😀

Egyébként nem értem miért nem vagyunk aktívabbak az FA piacon, van keretünk, kellenek az emberek, és ahogy elnézem az idén szinte bárkit meg lehet szerezni 😀 (seacocks-saincc tréd)
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Skrine elment, Jets.

A TE jelöltünk is marad a Broncosnál.

LA - theOBR @LaneAdkins · 20m 20 minutes ago
Is this where we insert Johnny Manziel for Drew Brees

Hát 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Ha esetleg még nem lett volna:
Hawkins a The Players Tribube-ben.
 www.theplayerstribune.com/andrew-hawkins-road-to-the-nfl-part-one/
 www.theplayerstribune.com/andrew-hawkins-road-to-the-nfl-part-two/
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Trent Colet buktuk 😕 Pedig ő is helyi gyerek 😊

update: lehet mégsem.

Adam Caplan ✔ @caplannfl
Follow
Trent Cole does not have a deal with the #Colts, per league source. Several teams still remain interested.

LA - theOBR @LaneAdkins · 57m 57 minutes ago
Kicking it up a notch lands Cole with options

Revis nem jön, nem meglepő.

LA - theOBR @LaneAdkins · 10m 10 minutes ago
Browns discussion on Revis was short and sweet

LA - theOBR @LaneAdkins · 9m 9 minutes ago
Not happening unless we see a drastic change of direction by Revis RT @brandon_broa: @LaneAdkins so that means not a chance?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Brian Hartline érkezett, 2 évre 6 millió dollárért. Szerintem kifejezetten jó deal.mustaine
király ! Sejthető volt, én is örülök neki 😊Drip
Úgy rendszer miatt eltűnt a pályáról. De ha a tavaly előtti formáját hozza, király idénye lehet. Sok sikert hozzá. Én bírtam.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Brian Hartline érkezett, 2 évre 6 millió dollárért. Szerintem kifejezetten jó deal.mustaine
király ! Sejthető volt, én is örülök neki 😊

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Cool. Remeljuk jobban bevalik, mint a legutobbi jonak kinezo ex-Dolphins WR (Bess). Masodik szamunak tokeletes, ennyi penzert meg foleg.

Ilyen is van, pedig a Pats, Bears, Texans trio is nyomult.

LA - theOBR@LaneAdkins · 9 hrs9 hours ago
Am told Hartline left money on the table to sign w/CLE after Browns stepped to the plateJoey Tribbiani
nem gondojjuk, hogy az volt a csalihal, hogy ha jól megy a matek, lehetsz elsőszámú is? hümm.......sutianap
vagy az, h. nem McCown/Manziel hanem egy normalis QB fog dobalni neki ? Eredetileg arrol volt szo, h. premier iranyitoval akar dolgozni...Joey Tribbiani
Tősgyökeres ohioi gyerek, Cantonban született, Ohio State-re járt.empty taxi
jol hangzik, de nem hiszem, h. ez egy meghatarozo ok.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Cool. Remeljuk jobban bevalik, mint a legutobbi jonak kinezo ex-Dolphins WR (Bess). Masodik szamunak tokeletes, ennyi penzert meg foleg.

Ilyen is van, pedig a Pats, Bears, Texans trio is nyomult.

LA - theOBR@LaneAdkins · 9 hrs9 hours ago
Am told Hartline left money on the table to sign w/CLE after Browns stepped to the plateJoey Tribbiani
nem gondojjuk, hogy az volt a csalihal, hogy ha jól megy a matek, lehetsz elsőszámú is? hümm.......sutianap
vagy az, h. nem McCown/Manziel hanem egy normalis QB fog dobalni neki ? Eredetileg arrol volt szo, h. premier iranyitoval akar dolgozni...Joey Tribbiani
Tősgyökeres ohioi gyerek, Cantonban született, Ohio State-re járt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Cool. Remeljuk jobban bevalik, mint a legutobbi jonak kinezo ex-Dolphins WR (Bess). Masodik szamunak tokeletes, ennyi penzert meg foleg.

Ilyen is van, pedig a Pats, Bears, Texans trio is nyomult.

LA - theOBR@LaneAdkins · 9 hrs9 hours ago
Am told Hartline left money on the table to sign w/CLE after Browns stepped to the plateJoey Tribbiani
nem gondojjuk, hogy az volt a csalihal, hogy ha jól megy a matek, lehetsz elsőszámú is? hümm.......sutianap
vagy az, h. nem McCown/Manziel hanem egy normalis QB fog dobalni neki ? Eredetileg arrol volt szo, h. premier iranyitoval akar dolgozni...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
Cool. Remeljuk jobban bevalik, mint a legutobbi jonak kinezo ex-Dolphins WR (Bess). Masodik szamunak tokeletes, ennyi penzert meg foleg.

Ilyen is van, pedig a Pats, Bears, Texans trio is nyomult.

LA - theOBR@LaneAdkins · 9 hrs9 hours ago
Am told Hartline left money on the table to sign w/CLE after Browns stepped to the plateJoey Tribbiani
nem gondojjuk, hogy az volt a csalihal, hogy ha jól megy a matek, lehetsz elsőszámú is? hümm.......


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Cool. Remeljuk jobban bevalik, mint a legutobbi jonak kinezo ex-Dolphins WR (Bess). Masodik szamunak tokeletes, ennyi penzert meg foleg.

Ilyen is van, pedig a Pats, Bears, Texans trio is nyomult.

LA - theOBR@LaneAdkins · 9 hrs9 hours ago
Am told Hartline left money on the table to sign w/CLE after Browns stepped to the plate

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
Brian Hartline érkezett, 2 évre 6 millió dollárért. Szerintem kifejezetten jó deal.mustaine
Nagyon jó deal. Én nagyon szeretem a játékát, nem egy sztár, de nagyon biztos célpont. Pont ilyenek kellenek, bárki is lesz majd a QB.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Brian Hartline érkezett, 2 évre 6 millió dollárért. Szerintem kifejezetten jó deal.

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
4 RFA kapott tendert (Gipson, Robertson, Kitchen, Bademosi), a két fontos 2. köröst.

Gipson nem örül. Sajnos nem tudom linkelni az emoticont 😊  twitter.com/Gipson_duos24Joey Tribbiani
De nem is szomorú 😀
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
4 RFA kapott tendert (Gipson, Robertson, Kitchen, Bademosi), a két fontos 2. köröst.

Gipson nem örül. Sajnos nem tudom linkelni az emoticont 😊  twitter.com/Gipson_duos24

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Seymourt visszahoztuk. Remélem nem kell pályára lépnie a szezonban.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Jermaine Greshamet is nézegetjük a Raiders mellettDrip
jajj ne. Akkor már inkább a transition tagelt Claynél próbálkozzunk.Joey Tribbiani
classic underachiever, de szerintem ezt nem kell komolyan venni, dobálgatják itt a neveket aztán jólvan ...Drip
nagyon remélem.

közben Hoyer Houstonba igazolt, örülök és szurkolok neki, Mallettet simán kiszoríthatja.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964