Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Hoppá:
Browns re-signed TE Jordan Cameron to 2-year, $15 million deal.

Nem lesz Dolphin.danyly
Welcome back Mr Cameron. De azért vigyázzunk azokkal az ütközésekkel! 😀

Nem értem, tapasztalt DT, DE van még a piacon, az egyik legnagyobb needünk és nem hozunk senkit? Remélem értelmes DL-t tudunk hozni az első körben. Viszont így, hogy Lewist leigazoltuk nem hiszem, hogy qb draftban gondolkodnánk, valószínűleg csak jövőre, amikor is lehetségesen sokkal előrébbről tudunk választani...Csiriba
Lehet én vagyok hülye, de az nfl.com szerint a Fins-hez írt alá Cameron ennyiért...Soldados
De tényleg ezt hozták le. Én sem értem. Csak most szembesültem, hogy fordítva jött össze a dolog. Gondolom Clay-el nem sikerült megegyezni.danyly
Hát akkor sok sikert a napfény és homokos tengerpart világában Mr. Cameronnak, attól függetlenül hogy elhagyott minket, további sérülésmentes pályafutást és csak ellenünk nem eredményes karriert kívánok neki.

Tehát, ha Mancika továbbra is józanodik, egész évben, akkor marad Shaw, Lewis, McCown. Hát remek... úgy érzem nem kell túl izgulni a meccseinket az idén sem. Egyetlen reményem van, hogy feltérdelünk Mariota/Winston párosból valakiért. Tudom reménytelen, de a lepényhal meg utoljára.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hoppá:
Browns re-signed TE Jordan Cameron to 2-year, $15 million deal.

Nem lesz Dolphin.danyly
Welcome back Mr Cameron. De azért vigyázzunk azokkal az ütközésekkel! 😀

Nem értem, tapasztalt DT, DE van még a piacon, az egyik legnagyobb needünk és nem hozunk senkit? Remélem értelmes DL-t tudunk hozni az első körben. Viszont így, hogy Lewist leigazoltuk nem hiszem, hogy qb draftban gondolkodnánk, valószínűleg csak jövőre, amikor is lehetségesen sokkal előrébbről tudunk választani...Csiriba
Lehet én vagyok hülye, de az nfl.com szerint a Fins-hez írt alá Cameron ennyiért...Soldados
De tényleg ezt hozták le. Én sem értem. Csak most szembesültem, hogy fordítva jött össze a dolog. Gondolom Clay-el nem sikerült megegyezni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Dwayne Bowe-t vagy Cecil Shorts III-t eltudnék képzelni itt, Bowe-nak és Shorts-nak se volt egetrengető szezonja, de ebbe a nagyszerű WR brigádunkba bőven elférnének.
Igen nagy a csönd igazolások terén a csapat háza táján,lové van, mire készülhetünk?!P@trik
tankolunk 😊

Shorts jöhet, ő talán még nem csömörlött meg teljesen attól, h. analfabéta QBk dobálnak neki, de Bowe már a Chiefsben sem nagyon strapálta magát a végén. Szerintem ő még egy pofásabb szerződést akar, azt annyi.

Még mindig azt mondom, h. a Raiderses csávóra kéne ráhajtani, nem értem én sem miért nem csinálunk semmit.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Dwayne Bowe-t vagy Cecil Shorts III-t eltudnék képzelni itt, Bowe-nak és Shorts-nak se volt egetrengető szezonja, de ebbe a nagyszerű WR brigádunkba bőven elférnének.
Igen nagy a csönd igazolások terén a csapat háza táján,lové van, mire készülhetünk?!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Rizzo és a forrásai, szóval nem feltétlen kell komolyan venni, de elfér a topikban.

Sports Buzz OHIO ‏@ClevelandBadGuy
WOW BREAKING NEWS: @TheRealTRizzo said a source very close to him said Johnny Manziel will not play in the 2015 @NFL season #SameOldBrowns

Egy ilyet Stills-tradet Farmer is összehozhatott volna.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Szóbeli megállapodás volt Cameronnal, aztán jött a Dolphins.

Kicsit örülök, hogy így alakult, annak már kevésbé, h. Carucci szerint nincs sok esélyünk Clayre.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hoppá:
Browns re-signed TE Jordan Cameron to 2-year, $15 million deal.

Nem lesz Dolphin.danyly
Welcome back Mr Cameron. De azért vigyázzunk azokkal az ütközésekkel! 😀

Nem értem, tapasztalt DT, DE van még a piacon, az egyik legnagyobb needünk és nem hozunk senkit? Remélem értelmes DL-t tudunk hozni az első körben. Viszont így, hogy Lewist leigazoltuk nem hiszem, hogy qb draftban gondolkodnánk, valószínűleg csak jövőre, amikor is lehetségesen sokkal előrébbről tudunk választani...Csiriba
Lehet én vagyok hülye, de az nfl.com szerint a Fins-hez írt alá Cameron ennyiért...Soldados
Igen, most olvastam reggel én is hogy a Dolphins-hoz írt alá nem hozzánk.
A hivatalos oldalunkon sincs semmi fenn.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hoppá:
Browns re-signed TE Jordan Cameron to 2-year, $15 million deal.

Nem lesz Dolphin.danyly
Welcome back Mr Cameron. De azért vigyázzunk azokkal az ütközésekkel! 😀

Nem értem, tapasztalt DT, DE van még a piacon, az egyik legnagyobb needünk és nem hozunk senkit? Remélem értelmes DL-t tudunk hozni az első körben. Viszont így, hogy Lewist leigazoltuk nem hiszem, hogy qb draftban gondolkodnánk, valószínűleg csak jövőre, amikor is lehetségesen sokkal előrébbről tudunk választani...Csiriba
Lehet én vagyok hülye, de az nfl.com szerint a Fins-hez írt alá Cameron ennyiért...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
...hogy qb draftban gondolkodnánk, valószínűleg csak jövőre, amikor is lehetségesen sokkal előrébbről tudunk választani...Csiriba
10en + éve ez a felállállás 😊

Camnek én is örülök főleg, hogy lemondtam már róla 😊

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
kicsit drága lett JC de ha egyben marad akkor jó

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Hoppá:
Browns re-signed TE Jordan Cameron to 2-year, $15 million deal.

Nem lesz Dolphin.danyly
Welcome back Mr Cameron. De azért vigyázzunk azokkal az ütközésekkel! 😀

Nem értem, tapasztalt DT, DE van még a piacon, az egyik legnagyobb needünk és nem hozunk senkit? Remélem értelmes DL-t tudunk hozni az első körben. Viszont így, hogy Lewist leigazoltuk nem hiszem, hogy qb draftban gondolkodnánk, valószínűleg csak jövőre, amikor is lehetségesen sokkal előrébbről tudunk választani...
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hoppá:
Browns re-signed TE Jordan Cameron to 2-year, $15 million deal.

Nem lesz Dolphin.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Állítólag fizikai felmérőn van Cameron. De a sok agyrázkódása aggaszt. o_odanyly
az mindenkit :/

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
T-richet kivágta a Colts, ennek örömére Scott Kacsmar ezt tweetelte 😕)


#neverforget

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Charles Clay a legújabb célpont, a Bills is hajt rá. Transition tagelte a Dolphins, tehát nem kapnak semmit, ha hozzánk jön, de matchelhetik az ajánlatunkat. Csak éppen simán tudunk annyit adni, ami nekik sok :cool:

Do it, Ray !Joey Tribbiani
Ahogy az idei FA piac alakulását nézem, simán kaphat valami brutál összeget Clay. Főleg úgy, hogy zsé van rendesen.danyly
pénz az van, csak nem akarják elkölteni... ami nem is feltétlen baj, inkább ne csináljuk azt, amit a Jaguars, de 1 normális játékos jöhetne azért @)

Ian Rapoport ‏ @ RapSheet 58s 58 seconds ago
TE Jordan Cameron remains in Miami with a lot of mutual interest. Meanwhile his old team the # Browns & other other team are in the mix.

Andrew Abramson ✔ @AbramsonPBP Follow
Mike Tannenbaum confirmed that Charles Clay is visiting #Browns in addition to #Bills
3:05 PM - 12 Mar 2015

Még a végén cserélünk 😊Joey Tribbiani
[/b][/i]
Én is pont ezt írtam a Dolphins topicban. 😊
Állítólag fizikai felmérőn van Cameron. De a sok agyrázkódása aggaszt. o_o

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Charles Clay a legújabb célpont, a Bills is hajt rá. Transition tagelte a Dolphins, tehát nem kapnak semmit, ha hozzánk jön, de matchelhetik az ajánlatunkat. Csak éppen simán tudunk annyit adni, ami nekik sok :cool:

Do it, Ray !Joey Tribbiani
Ahogy az idei FA piac alakulását nézem, simán kaphat valami brutál összeget Clay. Főleg úgy, hogy zsé van rendesen.danyly
pénz az van, csak nem akarják elkölteni... ami nem is feltétlen baj, inkább ne csináljuk azt, amit a Jaguars, de 1 normális játékos jöhetne azért @)

Ian Rapoport ‏ @ RapSheet 58s 58 seconds ago
TE Jordan Cameron remains in Miami with a lot of mutual interest. Meanwhile his old team the # Browns & other other team are in the mix.

Andrew Abramson ✔ @AbramsonPBP Follow
Mike Tannenbaum confirmed that Charles Clay is visiting #Browns in addition to #Bills
3:05 PM - 12 Mar 2015

Még a végén cserélünk 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Charles Clay a legújabb célpont, a Bills is hajt rá. Transition tagelte a Dolphins, tehát nem kapnak semmit, ha hozzánk jön, de matchelhetik az ajánlatunkat. Csak éppen simán tudunk annyit adni, ami nekik sok :cool:

Do it, Ray !Joey Tribbiani
Ahogy az idei FA piac alakulását nézem, simán kaphat valami brutál összeget Clay. Főleg úgy, hogy zsé van rendesen.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Thad Lewis in da house 😊 Roper QB-ja volt a Duke-nálbaggio
Ismerős, Shurmur idehozta amikor itt volt. Kezdett is egy meccsen 🏈

Mostmár megnyugodtam, QB kérdés pipa...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Thad Lewis in da house 😊 Roper QB-ja volt a Duke-nál


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
egy exBrown, Hoyer aláírt a Houstonhoz 2 év 10 milla 4.75 garantáltért. Szerintem nem ért annyit, de lehet van benne még annyi szusz, hogy megdolgozzon a pénzéért. Nem tudom nálunk miért esett vissza látványosan a teljesítménye (senki nem foglalkozott vele pedig megért volna egy misét) de szerintem ő is összeveszett az off coorddal.
több mint 9 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Jabaal Sheard aláírt a Pats-hez.
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Marlon Moore-t újraigazoltuk. Majdnem leestem a székről...Joey Tribbiani
Egy bajnok csapat építését mindig az alapoknál kell kezdeni 😀
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
championship

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Marlon Moore-t újraigazoltuk. Majdnem leestem a székről...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
rovid osszefoglalo a tegnapi naprol:


AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964