Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Draft sorrend kialakult.
2db első kör
1db második kör
1db harmadik kör
2db negyedik kör
1db ötödik kör
2db hatodik kör
1db hetedik kör

Pick van bőven jó lenne végre egy jó draftot produkálni.P@trik
lesz muníció a feltradehez 😀
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Cseszve

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Draft sorrend kialakult.
2db első kör
1db második kör
1db harmadik kör
2db negyedik kör
1db ötödik kör
2db hatodik kör
1db hetedik kör

Pick van bőven jó lenne végre egy jó draftot produkálni.P@trik
a fele úgy is ellesz cserélve😛

több mint 9 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Draft sorrend kialakult.
2db első kör
1db második kör
1db harmadik kör
2db negyedik kör
1db ötödik kör
2db hatodik kör
1db hetedik kör

Pick van bőven jó lenne végre egy jó draftot produkálni.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nézte valaki a veterán combinet? Volt valaki aki tűrhető teljesítményt nyújtott?P@trik
passz. De miért Hundley ? 😊Joey Tribbiani
Nekem szimpatikus volt, a Combine-on is jól teljesített, a nyilatkozatai is értelmesnek tűntek. Egyetemi statjai is tűrhetők. P@trik
mert ott nincs lebontva a hossz, 10 yard fölött átlagon aluli még college szinten is.

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Fred Smith biztosan kacsa, ő a Redskinsbe van benne Snyderbával együtt.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Még el se adták a Titanst, de már van, aki költöztetné LA-ba. Szép. Belátom, ez egy ilyen időszak, mikor röpködnek a nevek és az ötletek. Állítólag Manningéknek is voltak vásárlási terveik, tegnap meg a következő két nevet dobták be: Fred Smith (FedEx) és David Tepper (PIT minority owner). Nyilván a Browns miatt is Haslam nevének bedobása a legnagyobb ütőlap, de várjuk ki a végét.

Music City Miracle
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Költözés LA-be biztos nem lesz, JLC faszságát pedig keményen cáfolta a csapat.

Tony Grossi ‏ @ TonyGrossi 16m 16 minutes ago
# Browns say report of possible trade of franchises w # Titans: 100% false. No truth to the careless speculation of 'the reporter. '

Erről elég is ennyi, kíváncsi vagyok mi lesz a következő akció Lacanforatól.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
mindenesetre az érdekes, hogy Kraft szerint is 2 csapat lesz LA-ben 2016-tól.
Ha az új tulaj elviszi a Tennesseet oda, szerintem ez simán benne van; akkor elviheti Haslam oda a Brownst; ebben van/lehet logika
persze az igazi kérdés az melyik csapatok esélyesek LA-be, gondolom az Oakland egyszer és talán a Rams kétszer (de Kroenke coloradoi sportguru, Nuggets-Avalanche; szóval nem hiszem, hogy a Rams megy.
Ilyen szempontból a Titans kézenfekvő a költözésre.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Namost egy dologgal tuggya Snydert beelőzni, ezzel (1000 percent settelers fan), kituggya mire hajt?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Brékinnyú!
Haslámpa a Titanst akarja, ha az eladó itt bezárná a boltot, Teppert átnyomná ide, de hogy ne keletkezzen nagyoob zavar, csoport lenne Billszel e. Errevarjálgombot!sutianap
forrás jézön lákánfóra?Joey Tribbiani
Lákkán forr a, yessutianap
Daryl Ruiter @RuiterWrongFAN · 28m 28 minutes ago
League source on LaCanfora report re: future potential ownership swap of #Titans #Browns "not true...should be ignored"

JLC's thinking.

Haslam is from Tenn.
The Titans are from Tenn.
the Titans are in the NFL.
The Browns are in the NFL.
Haslam owns the Browns.
The Titans are for sale.

I have a great idea for a story!!!!

😕

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Brékinnyú!
Haslámpa a Titanst akarja, ha az eladó itt bezárná a boltot, Teppert átnyomná ide, de hogy ne keletkezzen nagyoob zavar, csoport lenne Billszel e. Errevarjálgombot!sutianap
forrás jézön lákánfóra?Joey Tribbiani
Lákkán forr a, yes


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Brékinnyú!
Haslámpa a Titanst akarja, ha az eladó itt bezárná a boltot, Teppert átnyomná ide, de hogy ne keletkezzen nagyoob zavar, csoport lenne Billszel e. Errevarjálgombot!sutianap
forrás jézön lákánfóra?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Brékinnyú!
Haslámpa a Titanst akarja, ha az eladó itt bezárná a boltot, Teppert átnyomná ide, de hogy ne keletkezzen nagyoob zavar, csoportcsere lenne a Billszel e. Errevarjálgombot!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Ma Grayson Pro Day-én ott volt DeFilippo és O'Connell. Private workoutra is jön a srác.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nézte valaki a veterán combinet? Volt valaki aki tűrhető teljesítményt nyújtott?P@trik
passz. De miért Hundley ? 😊Joey Tribbiani
Nekem szimpatikus volt, a Combine-on is jól teljesített, a nyilatkozatai is értelmesnek tűntek. Egyetemi statjai is tűrhetők. Kevés szó esik róla, túl nagy a rózsaszín köd Mariota és Winston körül.
Mondjuk én annyira nem követem az egyetemi ligát, szóval cirkuszairól vagy gondjairól nem sokat tudok, de amit láttam tőle az nekem pozitív volt.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Browns OT Michael Bowie (shoulder) is expected to be ready for the start of training camp.
Bowie was claimed on waivers in August and missed the entire year to shoulder surgery. He graded as a top-15 run blocker by PFF over nine 2013 starts. Bowie played right tackle in Seattle, but could move to guard when healthy.

Lövésem sem volt ki ez az ember, amikor olvastam a hírt, azóta utána néztem. Tavaly augusztusban hoztuk el a Seahawkstól (nem túl korrekt módon, azután h. waived/injured listára tették, egyszer asszem a Jags vitte el így tőlünk Don Carey-t ?), az egész szezont kihagyta vállműtét miatt, idén viszont 100%-os lesz. 23 éves csak, 7. körös pick volt, 8 meccsen kezdett RT, egyen pedig LG poszton. Simán harcban lehet a kezdő helyért, de legrosszabb esetben depth, ami nagyon kell. (Y)

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Nézte valaki a veterán combinet? Volt valaki aki tűrhető teljesítményt nyújtott?P@trik
passz. De miért Hundley ? 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nézte valaki a veterán combinet? Volt valaki aki tűrhető teljesítményt nyújtott?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vic Carucci szerint a Browns a legesélyesebb arra, hogy idén ők legyenek a Hard Knocksban!
Hearing the #Browns are front-runners for next featured team on HBO Hard Knocks series.
Do it! Do it! Do it! Do it! 😀😀
több mint 9 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ahtyba Rubin----> seahawks
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Bowe aláír Rapoport szerintHöri
nem mondom, h. letoltam 3 jägert ennek örömére (az Bowe nélkül is lecsúszik 😀), de ha jön egy 1. v 2. körös pick a wr-sorba, akkor elmegy ez a brigád.Joey Tribbiani
elfér ő itt bőven Hawkins,Hartline,Bowe, valamilyen rookie ... csak dobjon is nekik valaki

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Bowe aláír Rapoport szerintHöri
nem mondom, h. letoltam 3 jägert ennek örömére (az Bowe nélkül is lecsúszik 😀), de ha jön egy 1. v 2. körös pick a wr-sorba, akkor elmegy ez a brigád.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ki nem lenne az 😊

Petty jo Pro Dayen van tul, bar nagyon felek az air raid QBktol, de a 2. korben megprobalnam, ha elerheto. Azt sem tartom kizartnak, h. felmegyunk az elso vegere valakiert, municio van. 3 elso koros pickunk meg ugy sem volt soha 😊Joey Tribbiani
Hamár a dupla választások mind bebuknak ... 😀Drip
Ez járt nekem is a fejemben 😊 ha egy tripla első kör sem jönne be nyugodtan hátradőlhetnénk, hogy ez nekünk tényleg nem megy és mehetnénk Buffalo szurkolónak, ahogy anno Phil Savage javasolta 😀

Ha választanod kéne Petty, Grayson v Hundley?Joey Tribbiani
szívem szerint egyik se. Kezdőbe tuti nem, márpedig ha QB-t draftolunk és az nem egy felcsere árán jön akkor közülük lesz valaki, és minden bizonnyal ugyanolyan eséllyel harcol majd a kezdő posztért mint McCown és Manziel. Hundleyt kizárnám teljesen. Petty sem a szívem csücske és nem a Bayloros unszimpátiám miatt, hanem mert sokkal inkább egy Weeden 2.0 csak fiatalabb meg max atletikusabb ... Úgyhogy marad Grayson, de ő tőle se várnék megváltást

félig off: Maddenben mondjuk tuti megcsinálnám, hogy elhozom Shane Cardent meg Justin Hardyt 😀 Mind kettőt nagyon csipáztam az ECU- n, utóbbit real-life is behúzhatnánk

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bowe aláír Rapoport szerint