Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Hát minden tiszteletem a Brownsé, nem semmi play-ek voltak 😀
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Idén két meccset nem láttam élőben, mindkettőt megnyertük 😀 hihetetlen győzelem, az elmúlt két évben mindig elvertük a bajnokot, sejtettem, hogy idén is van keresni valónk, a defense hihetetlen volt, az offense pedig nem adta el legalább a labdát, stabilak voltak. Végre voltak ötletes playek, ez a fake punt, vagy a Hillis passz McCoy-nak, de a védelemtől magam alá rosálok komolyan mondom 😂
Alig várom, hogy letöltsem a meccset, vagy Joey elküldi, ugyi???! 😊
GO BROWNS!!!!!!!!!!!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
"Colt McCoy passed for only 74 yards, but he steered the Browns to a 30-17 win at New Orleans. McCoy became only the second rookie quarterback in the last 39 years to win a road start against the defending Super Bowl champion. The other was Kerry Collins, whose Panthers beat the 49ers in 1995."

"David Bowens returned two Drew Brees interceptions for a touchdown, to become only the second player in Browns history with two INT-TDs in one game. Bobby Franklin was the first (Dec. 11, 1960 against the Bears)."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
egybk. lehet szidni meg utálni Manginit, de vmiért harcolnak a játékosok. Itt van a Denver v. a 49ers, sokkal jobb az emberanyag, mégis, kb. 0 amit mutatnak.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
W :cool:

D# !Joey Tribbiani
Special Teams! Brad Seeley. Végre egy kis változatosság, és fantázia. 😊DoM
naja, spec. teams, évek óta a legjobb egység 😊

ezen a csapaton látszott, h. nyerni akar, a Saints ellen csak így sikerülhetett, úgyh. hatalmas grat. az egész coaching staffnak. A pass rush mellett a futás elleni védelmet is kiemelném, Ivory 3.2-es átlagot hozott, főleg a Rubin-Roth-Fujita triónak köszönhetően. Utóbbi brutális, 10 tckl, 1 sack, 1 INT. És akkor még ott van D-Bo, aki asszem def. player of the week lesz 😉 Pluto összefoglalta a lényeget:
"The idea was to confuse Brees, a quarterback the Browns consider one of the smartest in the NFL. The Browns had formations with two linemen, five linebackers and four defensive backs. No linemen, six linebackers and five defensive backs. One lineman, five linebackers ... OK, you get the idea. This team is a 3-4 defense, but they played everything but that standard formation. "
Nekem McCoy is tetszett, semmi extra, de nem bukta el a meccset, 0 INT, 0 false start, 1 sack, nagyon jól dolgozott együtt az O. A 4. negyedben összejött egy kvázi game winning majd' 8 perces drive, ők is sokat tettek a győzelemért (Traktor :cool: ). Coltról még annyit, h. a screenek tökéletesek, a 10-15 yardos passzokkal sincs gond, kicsit több NFL-tapasztalat, aztán meglátjuk. Legyen ő a kezdő.

2-5, jön a bye, aztán Pats & Jets 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
W :cool:

D# !Joey Tribbiani
Special Teams! Brad Seeley. Végre egy kis változatosság, és fantázia. 😊
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Pfhúúúú, hatalmas gratula srácok! 😊
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
Grat! A Browns-szal semmi bajom, szintén a HC-tek miatt nem vagyok boldog 😊

A D# meglepett minket, szó se róla...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Le a kalappal gyerekek!
még rokonszenveznék is veletek, ha nem az lenne a HC, aki

De azért sok sikert

több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
W :cool:

D# !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
inaktívok: receiver Mohamed Massaquoi, quarterbacks Seneca Wallace, Jake Delhomme, running back James Davis, offensive linemen Steve Vallos and John St. Clair, tight end Alex Smith, defensive lineman Jayme Mitchell.

Cribbs kezd, Yates RG, Womack RT.

W 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
WR Mohamed Massaquoi (head), OL John St. Clair (ankle) and QB Seneca Wallace (ankle) to Out for Sunday
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Pahos és Rob Smith IR-re került fuck :o igazoltunk két töltelék játékost a helyükre Yamon Figures WR, és Paul McQuistan OL. Figures returner lesz gondolom ha Cribbs inaktív lesz, másra úgyse jó, McQuistan meg semmire se jó, biztos lát benne valamit Mangini :/
http://www.dawgsbynature.com/2010/10/20/1763354/cleveland-browns-place-tony-pashos-robaire-smith-on-ir-sign-twoBad31
pár napig nem jövök és ez fogad :/ mind2 nagy érvágás, bár így legalább Schaefering és főleg Lauvao kezdeni fognak, a jövőre nézve ez mindenképp jó.Joey Tribbiani
Na ja, bár sztem StClair fog inkább kamatoztatni ebből a sérülésből, de ez a két töltelék igazolás már megint, persze nem vagyok tisztában az FA piaccal, Figures még OK, mert Cribbs most is kapott egy kis agy zizit, meg idén amúgy se mennek neki a visszahordások, de McQuistan why??Bad31
azért ilyenkor már elég kevés használható FA van a piacon, sztem nincs gond ezzel a 2 igazolással.

sérültlista:
doubtful: Jake Delhomme (ankle), Seneca Wallace (ankle), receiver Mohamed Massaquoi (concussion), offensive lineman John St. Clair (ankle).
q.: Shaun Rogers (ankle), tight end Robert Royal (elbow), defensive lineman Kenyon Coleman (knee)
probable: Josh Cribbs, running back Peyton Hillis (thigh), offensive lineman Alex Mack (shoulder), tight end Ben Watson (ankle), offensive lineman Floyd Womack (knee)

McCoy lesz a kezdő, WR-"corp" Cribbs, Robo, Stuckey :/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 6. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1531


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Pahos és Rob Smith IR-re került fuck :o igazoltunk két töltelék játékost a helyükre Yamon Figures WR, és Paul McQuistan OL. Figures returner lesz gondolom ha Cribbs inaktív lesz, másra úgyse jó, McQuistan meg semmire se jó, biztos lát benne valamit Mangini :/
http://www.dawgsbynature.com/2010/10/20/1763354/cleveland-browns-place-tony-pashos-robaire-smith-on-ir-sign-twoBad31
pár napig nem jövök és ez fogad :/ mind2 nagy érvágás, bár így legalább Schaefering és főleg Lauvao kezdeni fognak, a jövőre nézve ez mindenképp jó.Joey Tribbiani
Na ja, bár sztem StClair fog inkább kamatoztatni ebből a sérülésből, de ez a két töltelék igazolás már megint, persze nem vagyok tisztában az FA piaccal, Figures még OK, mert Cribbs most is kapott egy kis agy zizit, meg idén amúgy se mennek neki a visszahordások, de McQuistan why??


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Pahos és Rob Smith IR-re került fuck :o igazoltunk két töltelék játékost a helyükre Yamon Figures WR, és Paul McQuistan OL. Figures returner lesz gondolom ha Cribbs inaktív lesz, másra úgyse jó, McQuistan meg semmire se jó, biztos lát benne valamit Mangini :/
http://www.dawgsbynature.com/2010/10/20/1763354/cleveland-browns-place-tony-pashos-robaire-smith-on-ir-sign-twoBad31
pár napig nem jövök és ez fogad :/ mind2 nagy érvágás, bár így legalább Schaefering és főleg Lauvao kezdeni fognak, a jövőre nézve ez mindenképp jó.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Pahos és Rob Smith IR-re került fuck :o igazoltunk két töltelék játékost a helyükre Yamon Figures WR, és Paul McQuistan OL. Figures returner lesz gondolom ha Cribbs inaktív lesz, másra úgyse jó, McQuistan meg semmire se jó, biztos lát benne valamit Mangini :/
http://www.dawgsbynature.com/2010/10/20/1763354/cleveland-browns-place-tony-pashos-robaire-smith-on-ir-sign-two


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Szép volt Browns! Az eredmény ellenére nagyon is jól helyt állt a sérülések miatt ezer sebből vérző csapatotok. Külön kiemelném McCoyt, aki élete első meccsén nem tojta össze magát és egész megbízhatóan és nyugodtan, sőt bátran játszott, a 2 INT és a sok sack ellenére is tetszett. Van benne fantázia a jövőre nézve!

A másik TJ Ward. Én azt hiszem, minden jó védelembe kell egy ilyen hard-hitter játékos, akitől félnek, aki nagyot üt, aki néha átlépi azt a határt. Sokszor írtam és írom, hogy nem szerencsés rookie-t kezdetni főleg FS poszton, de ő az élő kivétel, noha vannak még helyezkedési problémái, de igenis vezére ennek a Browns D-nek, nagyon kellett már nektek egy ilyen brutális játékos. Nagyon jó pick volt. Én azt mondom, bőven van perspektíva ebben a csapatban, csak ne kezdjetek megint rebuildinget, csak mert idén még csak 3-4-5 győzelmetek lesz.Soldados
Mindenben egyetértek veled, Joey-val is privátba pont ezt beszéltük Ward-ról, hogy kellett egy ilyen játékos már nagyon aki végig teljesen felpörögve, és néha a határokat átlépve is doppingolja a társait. McCoy pedig élete első meccsén, úgy, hogy egy hete edzett együtt a kezdőkkel, bizony jól teljesített, remélem már csak jobb lesz.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szép volt Browns! Az eredmény ellenére nagyon is jól helyt állt a sérülések miatt ezer sebből vérző csapatotok. Külön kiemelném McCoyt, aki élete első meccsén nem tojta össze magát és egész megbízhatóan és nyugodtan, sőt bátran játszott, a 2 INT és a sok sack ellenére is tetszett. Van benne fantázia a jövőre nézve!

A másik TJ Ward. Én azt hiszem, minden jó védelembe kell egy ilyen hard-hitter játékos, akitől félnek, aki nagyot üt, aki néha átlépi azt a határt. Sokszor írtam és írom, hogy nem szerencsés rookie-t kezdetni főleg FS poszton, de ő az élő kivétel, noha vannak még helyezkedési problémái, de igenis vezére ennek a Browns D-nek, nagyon kellett már nektek egy ilyen brutális játékos. Nagyon jó pick volt. Én azt mondom, bőven van perspektíva ebben a csapatban, csak ne kezdjetek megint rebuildinget, csak mert idén még csak 3-4-5 győzelmetek lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Na, hát igazán egész simán kaptunk ki, de azért szégyent nem vallottunk. Ebből a meccsből főleg azt lehet levonni, hogy McCoy egyáltalán nem rossz, sőt, élete első meccséhez képest kimondottan jól játszott, mobilis, rövid passzokat illetően pontos, és nekünk pont egy ilyen irányítóra lenne szükségünk, mivel mi elvileg pont az erős futójátékra és a rövid passzokra építünk.
Jobb mint Delhomme, és sztem nem rosszabb mint Wallace, én egyértelműen őt kezdetném, Delhomme-ra már kár időt fecsérelni, Wallace lehet, hogy most még jobb, de mi a jövőt építjük, nem a jelent!
Szép volt McCoy, Go Browns!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
R. Smith doubtful, komoly érvágás, Hillis questionable, de azt mondta vasárnapra 100%-os állapotban lesz.

doubtful: Jake, Seneca, Smith, St. Clair
q.: Hillis, Coleman, Rogers, Royal, Sorensen, Womack
probable: Mack, Thomas, Cribbs, Elam

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
gáz ez a trade, azért egy 4. körös pick belefért volna, mondjuk az is igaz, h. ebbe a csapatba jobban illik egy 220+ fontos RB, csak kár, h. van már ilyen 😉Joey Tribbiani
Ja Mangini is írta, hogy Bell is Hillis-hez "hasonló" fizikális futó, pont ezért lett volna jobb kiegészítője sztem egy olyan futó aki jól tud elkapni, de azért fizikálisabb mint Harrison, na mindegy, négy-öt hét és cutoljuk 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
gáz ez a trade, azért egy 4. körös pick belefért volna, mondjuk az is igaz, h. ebbe a csapatba jobban illik egy 220+ fontos RB, csak kár, h. van már ilyen 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
http://www.nfl.com/players/mikebell/profile?id=BEL512977
Pfff vicc, most nem mindegy melyik fut 1-2 yardot?


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jerome Harrisonnak tavaly volt egy jó fél éve, idén nulla. Ettől nem azt mondom, hogy ez jó tréd volt, de nem kell túlértékelni Jerome Harrisont.Soldados
Meg Traktor is jó, de akkor se ennyit ért.tenorx
Harrison-nak kb három jó meccse volt, ettől függetlenül azt se tudom ki ez a csávó, szóval gondolom, hogy nem egy +1000-es RB-ről van szó!Bad31
Hát ahhoz képest, hogy szezon előtt mindenki őt írta kezdőnek 😀