Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 3. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1385


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Úgy néz ki Delhomme ma ismét edzeni fog és ha nincs probléma, akkor vasárnap ő irányítja a csapatot.Soldados
visszatért, de: "Browns QB Jake Delhomme (ankle) was limited in practice and still limping." ezen a héten még Wallace legyen a kezdő, aztán meglátjuk. egészséges Seneca > sérült JD.

a teljes injury report:
nem edzett: Coleman, R. Smith, Rogers (a teljes DL...), Roberson, Trusnik, St. Clair
limitált: Cribbs, Davis, JD, Harrison, Lauvao, Robo, Vickers
full: Benard, Thomas

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Úgy néz ki Delhomme ma ismét edzeni fog és ha nincs probléma, akkor vasárnap ő irányítja a csapatot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
[

Nem vitatva, hogy ellenünk nem kis esélyetek van, de az a támadójátékunk miatt van. Ne tévesszem meg a stat. a védelmünk hozza a meccseinket. Csak a d# ben bízhattok, na meg az offensünkben.laoce
nagyon jó a D-tek, de a futás működhet (inkább, mint a passz).Joey Tribbiani
Szerintem is, a Ravens ellen nagyon ment Hillis-nek, sztem a Bengals ellen sem lesz másként, a védelmünkön nagyon sok fog múlni ezen a meccsen!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
[

Nem vitatva, hogy ellenünk nem kis esélyetek van, de az a támadójátékunk miatt van. Ne tévesszem meg a stat. a védelmünk hozza a meccseinket. Csak a d# ben bízhattok, na meg az offensünkben.laoce
nagyon jó a D-tek, de a futás működhet (inkább, mint a passz).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
2 jó cikk, az első Pluto-tól a run heavy O-ról: http://www.cleveland.com/pluto/blog/index.ssf/2010/09/a_short_sweet_message_for_the.html
- Tampa: 37 passz, 23 futás, KC: 31-26, Ravens: 24-29
- ez meg nagyon érdekes stat., nem kérdés, Pashos legyen a kezdő RT: In Baltimore, the right side of the line was strong, especially when Tony Pashos was at tackle next to Porkchop Womack. Hillis gained 49 yards in six carries running to the right side. Two carries went for 12 and 25 yards. He had six yards in three carries up the middle. To the left, it was 89 yards in 13 carries.

a másik a dawgs-on olvasható, Pokorny véleménye a hétvégi meccsről: http://www.dawgsbynature.com/2010/9/28/1716836/peyton-hillis-dominate-effort-against-ravens-isnt-enough-as-browns
ez nagyon igaz: Massaquoi Needs Delhomme: You can tell who had chemistry together during training camp. Wallace only targeted Mohamed Massaquoi once, and when he went his direction the pass was high and one of Wallace's poorest non-deep-ball throws of the game. Massaquoi was effective in the preseason catching slants and being counted on in third down situations when Delhomme was throwing to him. With Wallace in the game, it was Cribbs that fulfilled that role instead.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
laoce Cincinnati Bengals 716 — laoce68@freemail.hu
Így van. Látszik, hogy a Browns elindult az úton, hiába 0-3. Ebből az ötösből a Browns és a Lions kiemelkedik szvsz.

Akármennyire is rivális a Browns, örülnék, ha sikerülne fejlődnie, hogy 4 jó csapat legyen a csoportban.Soldados
Én is így gondolom, jó kis meccs volt ez, Hillis a legnagyobb 😀 Boldin az Boldin, egy az egyben nagyon nehéz levédekezni, én nem hibáztatom annyira Wright-ot, ráadásul hiányzott az egyetlen passrushersünk, már amennyire Benardot kikiálthatjuk ennek az első két meccs alapján, illetve a legdominánsabb védőfalemberünk. Én úgy gondolom, a védelem kezd rendben lenni, ha Ward tapasztaltabb lesz, a secondary úgy rendben lesz "decent" 😊 a védőfalba kell a fiatalítás, illetve az LB sort is upgradelni és fiatalítani kéne. A támadóknál meg egyértelműen egy irányító, és egy klasszis elkapó szükséges, jóval kevesebb a lyuk a mint két évvel ezelőtt, elindult a fejlődés!
Delhomme-ot szerintem sérült listán fogja tartani a csapat amíg Wallace jól muzsikál.Bad31
3 TD azért sok, egy Wright - Haden cserét megpróbáltam volna a 2. után.

A needek egyértelműek, nem tudom mit kér a Chargers V-Jaxért, de miután mindenképp kell egy true nr. 1 WR én megpróbálnám behúzni. Inkább ő, mint egy elkapó az első körben jövőre.

Attól félek, h. hiába a fejlődés, 2-3 győzelem kevés lesz ahhoz, h. Mangini maradjon a HC. Brutális a schedule a 11. fordulóig, talán most a Bengals ellen lesz a legnagyobb esély a győzelemre. Átlag 104 yardot futottak ellenük, Hillis megint zúzhat.Joey Tribbiani
Nem vitatva, hogy ellenünk nem kis esélyetek van, de az a támadójátékunk miatt van. Ne tévesszem meg a stat. a védelmünk hozza a meccseinket. Csak a d# ben bízhattok, na meg az offensünkben.

Lou Anarumo for president
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Így van. Látszik, hogy a Browns elindult az úton, hiába 0-3. Ebből az ötösből a Browns és a Lions kiemelkedik szvsz.

Akármennyire is rivális a Browns, örülnék, ha sikerülne fejlődnie, hogy 4 jó csapat legyen a csoportban.Soldados
Én is így gondolom, jó kis meccs volt ez, Hillis a legnagyobb 😀 Boldin az Boldin, egy az egyben nagyon nehéz levédekezni, én nem hibáztatom annyira Wright-ot, ráadásul hiányzott az egyetlen passrushersünk, már amennyire Benardot kikiálthatjuk ennek az első két meccs alapján, illetve a legdominánsabb védőfalemberünk. Én úgy gondolom, a védelem kezd rendben lenni, ha Ward tapasztaltabb lesz, a secondary úgy rendben lesz "decent" 😊 a védőfalba kell a fiatalítás, illetve az LB sort is upgradelni és fiatalítani kéne. A támadóknál meg egyértelműen egy irányító, és egy klasszis elkapó szükséges, jóval kevesebb a lyuk a mint két évvel ezelőtt, elindult a fejlődés!
Delhomme-ot szerintem sérült listán fogja tartani a csapat amíg Wallace jól muzsikál.Bad31
3 TD azért sok, egy Wright - Haden cserét megpróbáltam volna a 2. után.

A needek egyértelműek, nem tudom mit kér a Chargers V-Jaxért, de miután mindenképp kell egy true nr. 1 WR én megpróbálnám behúzni. Inkább ő, mint egy elkapó az első körben jövőre.

Attól félek, h. hiába a fejlődés, 2-3 győzelem kevés lesz ahhoz, h. Mangini maradjon a HC. Brutális a schedule a 11. fordulóig, talán most a Bengals ellen lesz a legnagyobb esély a győzelemre. Átlag 104 yardot futottak ellenük, Hillis megint zúzhat.Joey Tribbiani
A 3TD betudható a rossz védekezési sémának is, azt sose értettem, hogy az ordító nagy needjeinkre kínálkozó FA-kat szinte sose próbáljuk meg megszerezni, Rogers és Brown talán az két játékos akit az elmúlt 4-5 évből feltudnék sorolni, Jackson tényleg nagyon-nagyon kéne!!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Így van. Látszik, hogy a Browns elindult az úton, hiába 0-3. Ebből az ötösből a Browns és a Lions kiemelkedik szvsz.

Akármennyire is rivális a Browns, örülnék, ha sikerülne fejlődnie, hogy 4 jó csapat legyen a csoportban.Soldados
Én is így gondolom, jó kis meccs volt ez, Hillis a legnagyobb 😀 Boldin az Boldin, egy az egyben nagyon nehéz levédekezni, én nem hibáztatom annyira Wright-ot, ráadásul hiányzott az egyetlen passrushersünk, már amennyire Benardot kikiálthatjuk ennek az első két meccs alapján, illetve a legdominánsabb védőfalemberünk. Én úgy gondolom, a védelem kezd rendben lenni, ha Ward tapasztaltabb lesz, a secondary úgy rendben lesz "decent" 😊 a védőfalba kell a fiatalítás, illetve az LB sort is upgradelni és fiatalítani kéne. A támadóknál meg egyértelműen egy irányító, és egy klasszis elkapó szükséges, jóval kevesebb a lyuk a mint két évvel ezelőtt, elindult a fejlődés!
Delhomme-ot szerintem sérült listán fogja tartani a csapat amíg Wallace jól muzsikál.Bad31
3 TD azért sok, egy Wright - Haden cserét megpróbáltam volna a 2. után.

A needek egyértelműek, nem tudom mit kér a Chargers V-Jaxért, de miután mindenképp kell egy true nr. 1 WR én megpróbálnám behúzni. Inkább ő, mint egy elkapó az első körben jövőre.

Attól félek, h. hiába a fejlődés, 2-3 győzelem kevés lesz ahhoz, h. Mangini maradjon a HC. Brutális a schedule a 11. fordulóig, talán most a Bengals ellen lesz a legnagyobb esély a győzelemre. Átlag 104 yardot futottak ellenük, Hillis megint zúzhat.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
nézegetem a 0-3-as csapatokat, net points alapján...
Browns -12
Lions -22
Panthers -39
Bills -40
49ers -49

tavaly ez -66 volt, 2 éve -40.Joey Tribbiani
Így van. Látszik, hogy a Browns elindult az úton, hiába 0-3. Ebből az ötösből a Browns és a Lions kiemelkedik szvsz.

Akármennyire is rivális a Browns, örülnék, ha sikerülne fejlődnie, hogy 4 jó csapat legyen a csoportban.Soldados
Én is így gondolom, jó kis meccs volt ez, Hillis a legnagyobb 😀 Boldin az Boldin, egy az egyben nagyon nehéz levédekezni, én nem hibáztatom annyira Wright-ot, ráadásul hiányzott az egyetlen passrushersünk, már amennyire Benardot kikiálthatjuk ennek az első két meccs alapján, illetve a legdominánsabb védőfalemberünk. Én úgy gondolom, a védelem kezd rendben lenni, ha Ward tapasztaltabb lesz, a secondary úgy rendben lesz "decent" 😊 a védőfalba kell a fiatalítás, illetve az LB sort is upgradelni és fiatalítani kéne. A támadóknál meg egyértelműen egy irányító, és egy klasszis elkapó szükséges, jóval kevesebb a lyuk a mint két évvel ezelőtt, elindult a fejlődés!
Delhomme-ot szerintem sérült listán fogja tartani a csapat amíg Wallace jól muzsikál.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nézegetem a 0-3-as csapatokat, net points alapján...
Browns -12
Lions -22
Panthers -39
Bills -40
49ers -49

tavaly ez -66 volt, 2 éve -40.Joey Tribbiani
Így van. Látszik, hogy a Browns elindult az úton, hiába 0-3. Ebből az ötösből a Browns és a Lions kiemelkedik szvsz.

Akármennyire is rivális a Browns, örülnék, ha sikerülne fejlődnie, hogy 4 jó csapat legyen a csoportban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
nézegetem a 0-3-as csapatokat, net points alapján...
Browns -12
Lions -22
Panthers -39
Bills -40
49ers -49

tavaly ez -66 volt, 2 éve -40.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
szép volt ! a meccs előtt 2 dolgot vártam: legyen végig szoros meccs és a 2. félidőben is mutasson vmit az O. mind2 teljesült, egy Boldinnal jobb volt a Ravens (vagy mi egy Wrighttal gyengébbek...), ez van, erre lehet építeni. Ennyi sérülttel ez a 24-17 absz. korrekt, ráadásul megint vezettünk a 4. negyedben. A kulcs a 2&23 volt, sajnos azt megcsinálták, után pedig jött egy all out blitz egy 3rd downra, ahol Boldin harmadszor is simán megverte EW-t 1az1-ben.

A fal nagyon komoly munkát végzett (Pashos volt a RT), Vickers végre fennt volt a futóplayeknél, Hillis meg no comment, a Baltimore ellen 144 yard brutális. Seneca maradhat a kezdőben, ebből a WR-corból sokkal többet nem lehet kihozni. (Massa 0 elkapás). Benard és Rogers nagyon hiányoztak, Falcohoz nem nagyon kerültünk közel, de nem volt rossz a D#, a kulcspillanatokban megrázták magukat. Barton-t viszont mostmár télleg rakjuk ki a kezdőből.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
😕
inactives: Harrison, Robo, Mitchell, Benard, Lauvao, Rogers, Vallos, Delhomme

hát ez kemény lesz :/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
uh, Jackson IR. Elég meglepő, a héten már edzett. Ezzel valszeg a cleveland-i karrierje véget ért.

Érkezett Sam Aiken ex-Bills & Pats WR.Joey Tribbiani
Én sem értem, arról volt szó, hogy nem olyan komoly a sérülése, Gocong-Barton duó középen nem tűnik olyan veretesnek, legalábbis Barton semmikép. Aiken tavaly hét meccsen kezdett a Pats-ben, talán nálunk is fog, az itteni "komoly" WR gárdából nem lesz nehéz kitűnni, na majd meglátjuk hátha jó bolt volt.
Sérült lista nagyon komoly, van egy tippem, hogy Lauvao lesz a következő IR-es 😕


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Rogers & Robo is out, komoly :/ Lassan a fél kezdő sérült... (Lauvao, Delhomme, Harrison, Robo, Rogers, Jackson).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
uh, Jackson IR. Elég meglepő, a héten már edzett. Ezzel valszeg a cleveland-i karrierje véget ért.

Érkezett Sam Aiken ex-Bills & Pats WR.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Köszi, jó kis cikk lett, kapcsolódik is a témához, hogy állítólag mi is érdeklődünk Colb iránt, mondjuk az Eagles tuti kivár még egy-két hetet, meglátják mire képes Vick, nem tudom érdemes lenne e érte tradelni, az Eagles-ben is gyorsan kikerült a kezdőből, annak ellenére, hogy sokat vártak tőle. Lehet ha tényleg lebőg JD és Wallace, akkor tényleg bevetném McCoy-t, "bele a mély vízbe" alapon.
http://www.dawgsbynature.com/2010/9/22/1704199/report-browns-interested-in-kolbBad31
pont ez a vicces, az offseasonben már ott tartottak az Eagles szurkolók, h. Kolb >= McNabb, aztán egy rossz félidő és a többség már tradelné 😉 Egy 2. körösért simán jöhetne, de nem hiszem, h. lesz a dologból vmi. McCoy-t meg semmiképp, nagyon gyenge volt a TC-ben és a preseasonben.

Elég komoly a sérültlista:
out: Lauvao (kezd érdekes lenni ez a sérülés...)
doubtful: Jackson, Robiskie, Delhomme
questionable: Benard, Harrison, Mitchell, Rogers, Vickers
probable: Barton, Cribbs, Moore, Roberson, Roth, Schaefering, Smith, Thomas, Womack

Robo így valszeg nem játszik, Mitchell is Q, maradt 3 WR... Harrison sem edzett a héten, mondjuk nem is gond, legalább James Davis végre lehetőséget kap.Joey Tribbiani
Elfogunk mi még jutni oda, hogy kipróbálnánk McCoy-t 😐 ez meg tipikus Cleveland-i szokás, hogy minden gyengélkedő kezdő helyett csak akkor kap lehetőséget valaki, ha a kezdő lesérül. Tényleg nem lenne rossz Davis-t bevetni, Harrison gyengélkedik, Davis meg nagyon jó volt a preseasonban, mind futásban, mind elkapásban.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Köszi, jó kis cikk lett, kapcsolódik is a témához, hogy állítólag mi is érdeklődünk Colb iránt, mondjuk az Eagles tuti kivár még egy-két hetet, meglátják mire képes Vick, nem tudom érdemes lenne e érte tradelni, az Eagles-ben is gyorsan kikerült a kezdőből, annak ellenére, hogy sokat vártak tőle. Lehet ha tényleg lebőg JD és Wallace, akkor tényleg bevetném McCoy-t, "bele a mély vízbe" alapon.
http://www.dawgsbynature.com/2010/9/22/1704199/report-browns-interested-in-kolbBad31
pont ez a vicces, az offseasonben már ott tartottak az Eagles szurkolók, h. Kolb >= McNabb, aztán egy rossz félidő és a többség már tradelné 😉 Egy 2. körösért simán jöhetne, de nem hiszem, h. lesz a dologból vmi. McCoy-t meg semmiképp, nagyon gyenge volt a TC-ben és a preseasonben.

Elég komoly a sérültlista:
out: Lauvao (kezd érdekes lenni ez a sérülés...)
doubtful: Jackson, Robiskie, Delhomme
questionable: Benard, Harrison, Mitchell, Rogers, Vickers
probable: Barton, Cribbs, Moore, Roberson, Roth, Schaefering, Smith, Thomas, Womack

Robo így valszeg nem játszik, Mitchell is Q, maradt 3 WR... Harrison sem edzett a héten, mondjuk nem is gond, legalább James Davis végre lehetőséget kap.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
AFC North figyelő - Week 2: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1319Soldados
Köszi, jó kis cikk lett, kapcsolódik is a témához, hogy állítólag mi is érdeklődünk Colb iránt, mondjuk az Eagles tuti kivár még egy-két hetet, meglátják mire képes Vick, nem tudom érdemes lenne e érte tradelni, az Eagles-ben is gyorsan kikerült a kezdőből, annak ellenére, hogy sokat vártak tőle. Lehet ha tényleg lebőg JD és Wallace, akkor tényleg bevetném McCoy-t, "bele a mély vízbe" alapon.
http://www.dawgsbynature.com/2010/9/22/1704199/report-browns-interested-in-kolb


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - Week 2: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1319


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Mangini elég kemény volt a tegnapi sajtótájékoztatón. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2010/09/eric_mangini_to_the_browns_sto.html
"The same thing with penalties. Either you stay onsides or you don't. If you jump offsides on third down, then we're not going to play you on third down. That's it. We'll put somebody else in and if they beat us on the play, they beat us on the play. If that person's maybe not exactly who we'd want on that play, it's going to be better than giving away a first down. We've got to do it. There's no alternative."

Sajnos ahogy az várható volt Dabollról és a fos playcallingról nem esett szó, annyit mondott EM, h. kevés a wildcat.

A Ravens ellen kiderül, jó ötlet volt-e a kemény hangnem, v. még görcsösebbé teszi a csapatot... Egybk. úgy vagyok vele, h. a Bal és Cin elleni meccs a lehető legjobbkor jön. Egyiken sem látok 10%-nál nagyobb esélyt a győzelemre, de ha vmi csoda folytán összejönne... többet érne mint egy Saints v. Falcons elleni W. Esély pedig uannyi van rá :/Joey Tribbiani
Kezdődik az az időszak, hogy most már max csak kellemesen csalódhatunk meccs végén 😊 talán a védelem megfoghatja Flaccoéket, de, hogy a mi támadósorunk mire megy ezzel a Ravens védelemmel??!
Maiava IR


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Mangini elég kemény volt a tegnapi sajtótájékoztatón. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2010/09/eric_mangini_to_the_browns_sto.html
"The same thing with penalties. Either you stay onsides or you don't. If you jump offsides on third down, then we're not going to play you on third down. That's it. We'll put somebody else in and if they beat us on the play, they beat us on the play. If that person's maybe not exactly who we'd want on that play, it's going to be better than giving away a first down. We've got to do it. There's no alternative."

Sajnos ahogy az várható volt Dabollról és a fos playcallingról nem esett szó, annyit mondott EM, h. kevés a wildcat.

A Ravens ellen kiderül, jó ötlet volt-e a kemény hangnem, v. még görcsösebbé teszi a csapatot... Egybk. úgy vagyok vele, h. a Bal és Cin elleni meccs a lehető legjobbkor jön. Egyiken sem látok 10%-nál nagyobb esélyt a győzelemre, de ha vmi csoda folytán összejönne... többet érne mint egy Saints v. Falcons elleni W. Esély pedig uannyi van rá :/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Sajnos ott tartunk mint tavaly, nem tudunk pontot csinálni, Daboll szánalom, nincs veszélyes futójáték sem, Hillis egy állat de ha nem játszik nem tudja hozni a yardokat, James Davis nulla carry!
A defense-nek respect, nagyon fontos 3rd down-okat fogtak meg, csak egy TD-ét engedélyeztek, de azért még van miben fejlődni, pass rush-ban példáúl.
Ezt az idényt sztem buktuk, kikaptunk kettő, a liga leggyengébb csapatai közé sorolt együttestől, nagy változásnak kell történnie az offense-ben, vagy taktikában, vagy Daboll személyét illetően, ha egyről a kettőre akarunk jutni.Bad31
így van. Én értem, h. Holmgren nem akart senkit kibaszni 1 év után, de Daboll már tavaly is kva gyenge volt, ez az idei "teljesítmény" pedig kegyetlen szánalmas. Nem tudom mi történik a félidőben, de amíg az ellenfelek vmennyire alkalmazkodnak a védelmünkhöz, addig mi pont azt eröltetjük, ami nem megy. Pl. Harrison.
1. félidő: 4y, -3y + fumbli, 3y, 4y, 2y, 8y, 1y, 4y, -1y, 3y, 3y = 2.54 yardos átlag. És mi történik? 3. negyedben az első driveban 3 Harrison futás (-2y, no gain, 2y), egy 1st down után punt. Aztán a következőben még kettő, 4 ill. 1 yardért...

Lehet nem véletlen, h. Gil Haskell már febr. 10 óta a csapatnál van...Joey Tribbiani
Hát igen, és nem feltétlen Harrison-t hibáztatom a fos teljesítményéért, egyszerűen Daboll semmi fantáziát és változatosságot nem tud vinni a futójátékba, mindig ugyanaz, de ha már látja, hogy Harrison-nak nem megy miért nem Hillis vagy Davis futott helyette???
Passzjáték is, se action-play, se screen passz, Mack snappal, az x számú WR megfutja az útvonalát azt kész, ennél még én is izgalmasabb off playbook-ot tudok összeállítani!!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Sajnos ott tartunk mint tavaly, nem tudunk pontot csinálni, Daboll szánalom, nincs veszélyes futójáték sem, Hillis egy állat de ha nem játszik nem tudja hozni a yardokat, James Davis nulla carry!
A defense-nek respect, nagyon fontos 3rd down-okat fogtak meg, csak egy TD-ét engedélyeztek, de azért még van miben fejlődni, pass rush-ban példáúl.
Ezt az idényt sztem buktuk, kikaptunk kettő, a liga leggyengébb csapatai közé sorolt együttestől, nagy változásnak kell történnie az offense-ben, vagy taktikában, vagy Daboll személyét illetően, ha egyről a kettőre akarunk jutni.Bad31
így van. Én értem, h. Holmgren nem akart senkit kibaszni 1 év után, de Daboll már tavaly is kva gyenge volt, ez az idei "teljesítmény" pedig kegyetlen szánalmas. Nem tudom mi történik a félidőben, de amíg az ellenfelek vmennyire alkalmazkodnak a védelmünkhöz, addig mi pont azt eröltetjük, ami nem megy. Pl. Harrison.
1. félidő: 4y, -3y + fumbli, 3y, 4y, 2y, 8y, 1y, 4y, -1y, 3y, 3y = 2.54 yardos átlag. És mi történik? 3. negyedben az első driveban 3 Harrison futás (-2y, no gain, 2y), egy 1st down után punt. Aztán a következőben még kettő, 4 ill. 1 yardért...

Lehet nem véletlen, h. Gil Haskell már febr. 10 óta a csapatnál van...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964