Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Daboll-t most már tényleg ki kell baszni. Szar playcalling végig, egyszer bejött a hosszú passz ennyi. A védelem és a spec. team jó, bár komoly offense-el még nem találkoztunk.

kurvára nem 0-2-t vártam, hatalmas csalódás ez. ráadásul a 0-9 is simán benne van. áh. Nincs komoly problémám Manginivel, de felmerül a kérdés: tud-e nyerni?Joey Tribbiani
Sajnos ott tartunk mint tavaly, nem tudunk pontot csinálni, Daboll szánalom, nincs veszélyes futójáték sem, Hillis egy állat de ha nem játszik nem tudja hozni a yardokat, James Davis nulla carry!
A defense-nek respect, nagyon fontos 3rd down-okat fogtak meg, csak egy TD-ét engedélyeztek, de azért még van miben fejlődni, pass rush-ban példáúl.
Ezt az idényt sztem buktuk, kikaptunk kettő, a liga leggyengébb csapatai közé sorolt együttestől, nagy változásnak kell történnie az offense-ben, vagy taktikában, vagy Daboll személyét illetően, ha egyről a kettőre akarunk jutni.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Daboll-t most már tényleg ki kell baszni. Szar playcalling végig, egyszer bejött a hosszú passz ennyi. A védelem és a spec. team jó, bár komoly offense-el még nem találkoztunk.

kurvára nem 0-2-t vártam, hatalmas csalódás ez. ráadásul a 0-9 is simán benne van. áh. Nincs komoly problémám Manginivel, de felmerül a kérdés: tud-e nyerni?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Seneca kezd.

inaktívok: TE Alex Smith, WR Carlton Mitchell, LB D'Qwell Jackson, DL Derreck Robinson, CB Derrick Roberson, QB Jake Delhomme, OG Shawn Lauvao, C Steve Vallos

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Delhomme doubtful, így 99%, h. Seneca kezd. A teljes injury report:

out: Jackson, Lauvao (DQ pénteken már pályán volt, jövő héten valszeg játszik, Lauvao viszont ismét kihagyta az edzéseket, így marad Womack és St. Clair a kezdőben)
doubtful: JD, Roberson
questionable: Rogers
probable: Benard, Pontbriand, Sorensen, WomackJoey Tribbiani
Na ez érdekes lesz, nem is baj ha leteszteljük Senecát, hátha még idejekorán kiderül róla, hogy hatékonyabb lesz mint JD, ha passzban nem is, futásban mindenképp 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Delhomme doubtful, így 99%, h. Seneca kezd. A teljes injury report:

out: Jackson, Lauvao (DQ pénteken már pályán volt, jövő héten valszeg játszik, Lauvao viszont ismét kihagyta az edzéseket, így marad Womack és St. Clair a kezdőben)
doubtful: JD, Roberson
questionable: Rogers
probable: Benard, Pontbriand, Sorensen, Womack

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Delhomme ma sem edzett, ennek ellenére még mindig elképzelhető, h. ő lesz a kezdő a Chiefs ellen. Elég hosszú a sérültlista:
out: Jake, Rogers, Jackson, Lauvao, Roberson ; limited: Benard, Womack.

Igazából mind1, h. JD v. Seneca, attól félek, h. ha Wallace esetleg jól játszik, akkor ismét kezdődik a "ki legyen a kezdő" játék...Joey Tribbiani
Már kezdek hozzászokni az ilyenekhez 😐 nekem is tökmindegy ki kezd, csak nyerjünk, az biztos, hogy JD-nek nem sok esélye lesz mielőtt elkezdik kireklamálni a csapatból, kb még egy rossz meccs.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Delhomme ma sem edzett, ennek ellenére még mindig elképzelhető, h. ő lesz a kezdő a Chiefs ellen. Elég hosszú a sérültlista:
out: Jake, Rogers, Jackson, Lauvao, Roberson ; limited: Benard, Womack.

Igazából mind1, h. JD v. Seneca, attól félek, h. ha Wallace esetleg jól játszik, akkor ismét kezdődik a "ki legyen a kezdő" játék...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Van valami közelebb infótok, hogy D'Qwell Jackson mikor léphet pályára? Kössz előre is!Rataccess
a Ravens ellen már játszhat elvileg.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Van valami közelebb infótok, hogy D'Qwell Jackson mikor léphet pályára? Kössz előre is!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
az amcsi fórumokon már világvége hangulat van, mindenki kibaszná Manginit, Holmgren minek hozta ide Delhomme-ot, etc, etc 😊

így 3 nap után azt mondom nincs nagy gáz, szinte minden statban jobbak voltunk, de ennyi turnoverrel (kulcspillanatokban) nem lehet meccset nyerni. Persze 1-2 változtatás kell, ez a 38/23 passz/futás arány tuti bukó, gondolom arra építettek, h. a Talib nélküli Bucs sec. sebezhető, csak Jake rossz döntéseivel nem számoltak... az is igaz, h. a Tampa sokat tett a futás elleni védelem megerősítéséért (McCoy és Price az első 2 körben a drafton), de a 9-9 carry Hillistől és Harrisontól nagyon kevés (Vickers sem volt fenn minden futójátéknál, vicc, h. egy top3 FB nem játszik). Ráadásul 17-14 után (6:45 volt vissza, bőven elég akár 2 TD-re is...) teljesen hanyagoltuk a futást, 14/0 volt az arány... Daboll :/ Ja, és James Davis hol van?

A védelem jó, a Chiefs ellen kiderül mennyit fejlődött a run D. Mondjuk Barton nem tudom mit keres a kezdőben, a 30+ yardos Freeman futás az ő fantasztikus sebességének köszönhető, amíg nincs D'Qwell nyugodtan kezdhetne Maiava.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A meccs végén folyton Delhomme nyakában loholtak a védők, 2mp-e nem volt, és kapkodva passzolt, az első INT-et mondjuk bevállalhatta volna sack-nek, a védelem meg szerintem még nem konzisztens az egész meccsen.
Ward egyébként kurva jó volt, én még Benard-ra leszek kíváncsi mit mutat idén.Bad31
ja ez igaz, a meccs végére elfáradt a fal, de azért elégedettek lehetünk.

A védelem sztem végig kiegyensúlyozott volt, persze nem szabad elfelejteni, h. a Tampa ellen... R. Smith nagyot játszott, az ő oldalán nem lehetett futni, Benardot meg lassan nem lehet kihagyni a kezdőből.Joey Tribbiani
Ebben biztos vagyok!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
A meccs végén folyton Delhomme nyakában loholtak a védők, 2mp-e nem volt, és kapkodva passzolt, az első INT-et mondjuk bevállalhatta volna sack-nek, a védelem meg szerintem még nem konzisztens az egész meccsen.
Ward egyébként kurva jó volt, én még Benard-ra leszek kíváncsi mit mutat idén.Bad31
ja ez igaz, a meccs végére elfáradt a fal, de azért elégedettek lehetünk.

A védelem sztem végig kiegyensúlyozott volt, persze nem szabad elfelejteni, h. a Tampa ellen... R. Smith nagyot játszott, az ő oldalán nem lehetett futni, Benardot meg lassan nem lehet kihagyni a kezdőből.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A második félidőt néztem, itt-ott szaggatva 😊 a védelemmel igazán az a nagy gond, hogy továbbra is hajlamos a nagy játékok benyelésére, ezt írtam a pre-season alatt is, öt, húsz, vagy annál hosszabb play-t kaptak, a secondary pedig továbra is sebezhető, Haden nagyott cumizott a második TD-nél 😕 még időre van szüksége
Az OL-t a végén agyonverték, folyton Delhomme nyakán lógtak a védők, mondjuk nem tudom mi fasznak akart a saját endzone-jából a félpályára passzolni, lett is belőle egy INT, meg az egész 2. félidőben értékelhetetlen volt a passzjáték.
Mint "öreg" Browns fan semmi újat nem láttam, továbbra is csupa középszerű játékosból próbálunk elfogadható csapatot csinálni, az első, másodévesek pedig még nem értek be.Bad31
a védelemmel nincs gond. A futójátékot teljesen megfogták, egyszer Freeman hozott 30 yardot, de ennyi. Nyomás is volt az irányítón (Benard pwnz) és sztem a passz elleni védekezés is korrekt. Az, h. Haden-t az első NFL meccsén egyszer megverték 1az1-ben belefér, sajnos TD lett belőle, de előtte 2-szer is nagyon jól védekezett 3rd down-nál. TJ Ward már most sokkal jobb, mint Elam. A meccs végén 14-17-nél a 2 yardosunkon szerezték vissza a labdát. Ennél többet nem várok a védelemtől.

Az OL is jó volt, 0 sack, ráadásul Womack volt a RG, St. Clair a RT... amit nem értettem, az a playcalling. Az első félidőben tökéletesen működtek a rövid passzok, screenek, Hillis jól fárasztotta a védőket, aztán Harrison is villant. Sajna ezután jött Peyton 2. fumblija (ami mondjuk a meccsről döntött), több labdacipelést nem kapott, meg is halt a támadójáték. Harrison alkalmatlan arra, h. középen zúzzon, Delhomme meg az elejétől fogva bizonytalan volt, ennyit a preseasonről... Egyenlőre nem mondom, h. uaz mint DA v. Quinn, 1 meccs kevés ehhez, de az elég valószínű, h. nem ő fog nekünk meccseket nyerni.Joey Tribbiani
A meccs végén folyton Delhomme nyakában loholtak a védők, 2mp-e nem volt, és kapkodva passzolt, az első INT-et mondjuk bevállalhatta volna sack-nek, a védelem meg szerintem még nem konzisztens az egész meccsen.
Ward egyébként kurva jó volt, én még Benard-ra leszek kíváncsi mit mutat idén.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Hogy mégis mi is történt http://www.dawgsbynature.com/2010/9/12/1684295/instant-recap-browns-disappoint-inBad31
ezzel meg kurvára egyetértek: For a game in which the Browns were leading most of the game and only lost by three points, there's no way that our top two running backs should have had 18 carries compared to Delhomme's 37 pass attempts.

meg Mangini is, hányszor mondta el, h. a turnoverek megölnek egy csapatot, erre ??!! Hatalmas csalódás ez a vereség.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
A második félidőt néztem, itt-ott szaggatva 😊 a védelemmel igazán az a nagy gond, hogy továbbra is hajlamos a nagy játékok benyelésére, ezt írtam a pre-season alatt is, öt, húsz, vagy annál hosszabb play-t kaptak, a secondary pedig továbra is sebezhető, Haden nagyott cumizott a második TD-nél 😕 még időre van szüksége
Az OL-t a végén agyonverték, folyton Delhomme nyakán lógtak a védők, mondjuk nem tudom mi fasznak akart a saját endzone-jából a félpályára passzolni, lett is belőle egy INT, meg az egész 2. félidőben értékelhetetlen volt a passzjáték.
Mint "öreg" Browns fan semmi újat nem láttam, továbbra is csupa középszerű játékosból próbálunk elfogadható csapatot csinálni, az első, másodévesek pedig még nem értek be.Bad31
a védelemmel nincs gond. A futójátékot teljesen megfogták, egyszer Freeman hozott 30 yardot, de ennyi. Nyomás is volt az irányítón (Benard pwnz) és sztem a passz elleni védekezés is korrekt. Az, h. Haden-t az első NFL meccsén egyszer megverték 1az1-ben belefér, sajnos TD lett belőle, de előtte 2-szer is nagyon jól védekezett 3rd down-nál. TJ Ward már most sokkal jobb, mint Elam. A meccs végén 14-17-nél a 2 yardosunkon szerezték vissza a labdát. Ennél többet nem várok a védelemtől.

Az OL is jó volt, 0 sack, ráadásul Womack volt a RG, St. Clair a RT... amit nem értettem, az a playcalling. Az első félidőben tökéletesen működtek a rövid passzok, screenek, Hillis jól fárasztotta a védőket, aztán Harrison is villant. Sajna ezután jött Peyton 2. fumblija (ami mondjuk a meccsről döntött), több labdacipelést nem kapott, meg is halt a támadójáték. Harrison alkalmatlan arra, h. középen zúzzon, Delhomme meg az elejétől fogva bizonytalan volt, ennyit a preseasonről... Egyenlőre nem mondom, h. uaz mint DA v. Quinn, 1 meccs kevés ehhez, de az elég valószínű, h. nem ő fog nekünk meccseket nyerni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Hogy mégis mi is történt http://www.dawgsbynature.com/2010/9/12/1684295/instant-recap-browns-disappoint-in


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A második félidőt néztem, itt-ott szaggatva 😊 a védelemmel igazán az a nagy gond, hogy továbbra is hajlamos a nagy játékok benyelésére, ezt írtam a pre-season alatt is, öt, húsz, vagy annál hosszabb play-t kaptak, a secondary pedig továbra is sebezhető, Haden nagyott cumizott a második TD-nél 😕 még időre van szüksége
Az OL-t a végén agyonverték, folyton Delhomme nyakán lógtak a védők, mondjuk nem tudom mi fasznak akart a saját endzone-jából a félpályára passzolni, lett is belőle egy INT, meg az egész 2. félidőben értékelhetetlen volt a passzjáték.
Mint "öreg" Browns fan semmi újat nem láttam, továbbra is csupa középszerű játékosból próbálunk elfogadható csapatot csinálni, az első, másodévesek pedig még nem értek be.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
vicc, bővebben holnap.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North Preview: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1212


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Na erre nem sok esélyt látok 😊
Én sem, de bizakodó vagyok. 😊szelim
McCoy? :o ha idén pályára lép akkor kva nagy gáz van, úgyh. inkább ne 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
Na erre nem sok esélyt látok 😊
Én sem, de bizakodó vagyok. 😊
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Idén is Go Browns! Optimista vagyok, 8 győzelmet jósolok. 😊szelim
nálam 8 a max., 7 győzelemmel maximálisan elégedett lennék 😊

1. @TB - most szerintem jobbak vagyunk. Freeman nem 100%-os, a legjobb CB-jük kihagyja a meccset eltiltás miatt, a nr.1 elkapójuk rookie, McCoy biztos dob vmit a futás elleni védekezésükön, de ehhez is idő kell, Harrisontól 100+ yardot várok. W - 1-0
2. KC - must win otthon - 2-0
3. @BAL - sajna sima vereség - 2-1
4. CIN - bravúr W, tavaly is majdnem sikerült, pedig akkor sztem nagyobb különbség volt a 2 csapat között. - 3-1
5. ATL - cumi, a 3-1 után kicsit leeresztünk, ami egy Falcons ellen nem fér bele. L, 3-2
6. @PIT - ez már nem a 2 évvel ezelőtti Steelers, de a Heinz Fielden azért nem jön össze a tavalyi hazai bravúr. Talán 2011-ben 😊 3-3
7. @NO - remélem nem lesz brutális alázás... 3-4
8. bye
9. NE - ez is L, itt elkezdődnek a pletykák Manginiről, Grudenről... 3-5
10. NYJ - de itt be is fejeződnek, 2. bravúr W. 4-5
11. @JAX - tavaly sima volt, idén is meglesz. Nem nagyon látom a fejlődést a Jaxnél. 5-5
12. CAR - DeAngelo és Stewart nem kegyelmez. 5-6
13. @MIA - bár elég zavaros volt az elmúlt hét náluk, nem sok esélyt látok a W-re. 5-7
14. @BUF - hagyományos győzelem 😊 6-7
15. @CIN - bukó. 6-8
16. BAL - ez is. 6-9
17. PIT - a tavalyi meccshez hasonlóan mi leszünk a motiváltabbak, W. 7-9

persze semmi értelme az ilyen tippelésnek, ha nem hozzuk az első 2 meccset akkor nagy cumi lesz a szezon. Vagy nem :rolleyes: 1 nap és kiderül.Joey Tribbiani
Már nagyon várom a holnapot, szerintem (és remélem) behúzzuk. És McCoy dobjon idén legalább 2000 yardot. :cool:szelim
Na erre nem sok esélyt látok 😊 de a 7-9 reális szerintem is!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
Idén is Go Browns! Optimista vagyok, 8 győzelmet jósolok. 😊szelim
nálam 8 a max., 7 győzelemmel maximálisan elégedett lennék 😊

1. @TB - most szerintem jobbak vagyunk. Freeman nem 100%-os, a legjobb CB-jük kihagyja a meccset eltiltás miatt, a nr.1 elkapójuk rookie, McCoy biztos dob vmit a futás elleni védekezésükön, de ehhez is idő kell, Harrisontól 100+ yardot várok. W - 1-0
2. KC - must win otthon - 2-0
3. @BAL - sajna sima vereség - 2-1
4. CIN - bravúr W, tavaly is majdnem sikerült, pedig akkor sztem nagyobb különbség volt a 2 csapat között. - 3-1
5. ATL - cumi, a 3-1 után kicsit leeresztünk, ami egy Falcons ellen nem fér bele. L, 3-2
6. @PIT - ez már nem a 2 évvel ezelőtti Steelers, de a Heinz Fielden azért nem jön össze a tavalyi hazai bravúr. Talán 2011-ben 😊 3-3
7. @NO - remélem nem lesz brutális alázás... 3-4
8. bye
9. NE - ez is L, itt elkezdődnek a pletykák Manginiről, Grudenről... 3-5
10. NYJ - de itt be is fejeződnek, 2. bravúr W. 4-5
11. @JAX - tavaly sima volt, idén is meglesz. Nem nagyon látom a fejlődést a Jaxnél. 5-5
12. CAR - DeAngelo és Stewart nem kegyelmez. 5-6
13. @MIA - bár elég zavaros volt az elmúlt hét náluk, nem sok esélyt látok a W-re. 5-7
14. @BUF - hagyományos győzelem 😊 6-7
15. @CIN - bukó. 6-8
16. BAL - ez is. 6-9
17. PIT - a tavalyi meccshez hasonlóan mi leszünk a motiváltabbak, W. 7-9

persze semmi értelme az ilyen tippelésnek, ha nem hozzuk az első 2 meccset akkor nagy cumi lesz a szezon. Vagy nem :rolleyes: 1 nap és kiderül.Joey Tribbiani
Már nagyon várom a holnapot, szerintem (és remélem) behúzzuk. És McCoy dobjon idén legalább 2000 yardot. :cool:
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Idén is Go Browns! Optimista vagyok, 8 győzelmet jósolok. 😊szelim
nálam 8 a max., 7 győzelemmel maximálisan elégedett lennék 😊

1. @TB - most szerintem jobbak vagyunk. Freeman nem 100%-os, a legjobb CB-jük kihagyja a meccset eltiltás miatt, a nr.1 elkapójuk rookie, McCoy biztos dob vmit a futás elleni védekezésükön, de ehhez is idő kell, Harrisontól 100+ yardot várok. W - 1-0
2. KC - must win otthon - 2-0
3. @BAL - sajna sima vereség - 2-1
4. CIN - bravúr W, tavaly is majdnem sikerült, pedig akkor sztem nagyobb különbség volt a 2 csapat között. - 3-1
5. ATL - cumi, a 3-1 után kicsit leeresztünk, ami egy Falcons ellen nem fér bele. L, 3-2
6. @PIT - ez már nem a 2 évvel ezelőtti Steelers, de a Heinz Fielden azért nem jön össze a tavalyi hazai bravúr. Talán 2011-ben 😊 3-3
7. @NO - remélem nem lesz brutális alázás... 3-4
8. bye
9. NE - ez is L, itt elkezdődnek a pletykák Manginiről, Grudenről... 3-5
10. NYJ - de itt be is fejeződnek, 2. bravúr W. 4-5
11. @JAX - tavaly sima volt, idén is meglesz. Nem nagyon látom a fejlődést a Jaxnél. 5-5
12. CAR - DeAngelo és Stewart nem kegyelmez. 5-6
13. @MIA - bár elég zavaros volt az elmúlt hét náluk, nem sok esélyt látok a W-re. 5-7
14. @BUF - hagyományos győzelem 😊 6-7
15. @CIN - bukó. 6-8
16. BAL - ez is. 6-9
17. PIT - a tavalyi meccshez hasonlóan mi leszünk a motiváltabbak, W. 7-9

persze semmi értelme az ilyen tippelésnek, ha nem hozzuk az első 2 meccset akkor nagy cumi lesz a szezon. Vagy nem :rolleyes: 1 nap és kiderül.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
szelim Cleveland Browns 61
Idén is Go Browns! Optimista vagyok, 8 győzelmet jósolok. 😊