Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Hát ja, elég érdekes próbálkozás volt :/ pfuu de várom már a meccset, én úgy gondolom idén inkább az offense-re lehetünk büszkék majd, ha Delhomme folytatja ezt a stabil teljesítményt, nem vállalja túl magát, akkor ez a rövid passzos játék feküdhet neki. Annak ellenére, hogy tényleg minőségi javuláson ment át a védelem, főleg a secondary, én kicsit szkeptikus vagyok velük szemben, főleg a front7-t érzem kicsit ingatagnak.Bad31
rengeteg a kérdés, nem csak a front7-nel kapcsolatban... mondjuk idén legalább nem az a dilemma, h. Lewis szar lesz v. fos, Quinn hányszor dobja bokán a tőle 3 yardra álló elkapót v. DA red zone TD/INT mutatója -3 v. -8...

- Harrison túlél 16 meccset mint kezdő RB? 4 game wonder volt, v. tényleg hosszú távú megoldás ?
- lehet Massából igazi nr. 1 WR ?
- Robo? idén nagyot kell alkotnia, kül. mégegy 2009-es 2. körös pick repülhet a szezon végén
- összeáll a fal jobb oldala, v. jövőre is kereshetünk RT-t?
- mi lesz ha kidől a Rogers, Coleman, R. Smith trióból 2? Schaefering v. Derreck Robinson a kezdőben? Esély van rá sajnos, mind3 30 felett...
- LB-sor... nálam ez a legnagyobb kérdés, ki fogja szállítani a sackeket (Benard, Roth, mind2, egyik sem, esetleg Fujita?), a Gocong-Jackson páros papíron jó, de vajon élesben is azok-e, Barton és Bowens milyen szerepet kapnak (amit kellene (kiegészítő), v. Mangini továbbra is a haverjait favorizálja).
- Ward? eddig nagyon pozitív,de neki sem 100%-os a térde...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember

A Veikune dolog teljesen érthető, ezért utálom a reach húzásokat 😕Bad31
na meg az ilyen college DE-ből ILB dolgot is el kell felejteni...Joey Tribbiani
Hát ja, elég érdekes próbálkozás volt :/ pfuu de várom már a meccset, én úgy gondolom idén inkább az offense-re lehetünk büszkék majd, ha Delhomme folytatja ezt a stabil teljesítményt, nem vállalja túl magát, akkor ez a rövid passzos játék feküdhet neki. Annak ellenére, hogy tényleg minőségi javuláson ment át a védelem, főleg a secondary, én kicsit szkeptikus vagyok velük szemben, főleg a front7-t érzem kicsit ingatagnak.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
A Veikune dolog teljesen érthető, ezért utálom a reach húzásokat 😕Bad31
na meg az ilyen college DE-ből ILB dolgot is el kell felejteni...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
na az első sérültlista is megvan:

out: Jackson
DNP: Sorensen
LP: Benard, Bowens, Rogers, Royal, Womack

Mangini mai sajtótájékoztatójából:
- Veikune alig fejlődött vmit (főleg Benard-hoz v. T. Brown-hoz képest), elfogyott a türelem, ezért lett kivágva
- Vallos-t anno ő is draftolni akarta, végül nem jött össze. D. Roberson jó spec. teamer
- mégsem dőlt el a RG ( Womack vs. Lauvao) és RT (Pashos vs. St. Clair) battle, annyi biztos, h. Pork Chop nem lesz RT
- Rogers probléma nélkül edzettJoey Tribbiani
A Veikune dolog teljesen érthető, ezért utálom a reach húzásokat 😕


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
na az első sérültlista is megvan:

out: Jackson
DNP: Sorensen
LP: Benard, Bowens, Rogers, Royal, Womack

Mangini mai sajtótájékoztatójából:
- Veikune alig fejlődött vmit (főleg Benard-hoz v. T. Brown-hoz képest), elfogyott a türelem, ezért lett kivágva
- Vallos-t anno ő is draftolni akarta, végül nem jött össze. D. Roberson jó spec. teamer
- mégsem dőlt el a RG ( Womack vs. Lauvao) és RT (Pashos vs. St. Clair) battle, annyi biztos, h. Pork Chop nem lesz RT
- Rogers probléma nélkül edzett

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
captains:
offense: Thomas, Delhomme
defense: Fujita, R. Smith
spec. teams: Dawson, Cribbs

akárhogy nézegetem a sorsolást, az első 2 meccs must win. ha cumi bármelyik, simán elképzelhető egy 1-8 v. 0-9, amibe belegondolni is rossz. a statok nem sok jót ígérnek, szezonnyitón utoljára 2004-ben nyertünk (Ravens, 20-3), 2 győzelem 1993-ban jött össze (Bengals 27-14, 49ers 23-13, ebben a szezonban a 3. meccset is hoztuk az LA Raiders ellen (19-16), a PO-ról mégis lemaradtunk...).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Te ezzel a szöveggel hagyjál, tavaly is ezt hallgattam tőled 😂Bad31
😀 😀

nem lehet egy év alatt mindent megoldani 😊 ez a roster egy rakás sz@r volt mikor Crennel elment, a nagy tehetségeinkről ( pl. Rucker (Cowboys PS), Hall (FA, kivágta az Eagles és a Giants is), Leon Williams (1 év UFL után most Cowboys)) kiderült, h. sehova sem kellenek, a veteránok pedig (Lewis, McGinest pl.)... inkább no comment.

de ha posztonként nézzük azért van fejlődés. Illetve pár helyen legalább nincs visszafejlődés 😀
QB - Delhomme 1 évre jó lesz, aztán jöhet a franchise QB, de már ez is minőségi javulás a Quinn, DA duóhoz képest
RB - Lewis után bárki... most van 3+1 (Hardesty) tehetséges játékosunk, ez a Harrison, Hillis, Davis trió a visszatérés óta a legjobb sztem
TE - Winslow, Heiden = Watson, Moore, itt nincs nagy változás, max. annyi, h. a jelenlegi páros (remélhetőleg) nem dől ki a szezon felénél
WR - Edwards asszem nem kérdés, jó trade volt, nekem tetszik a Massa, Robo, Cribbs, Stuckey sor, de tény, ide hozhattunk volna 1 nagy nevet, akit néha double teamezik az ellen. Lehetőség is lett volna rá, Boldin, Marshall... Vincent Jackson? 😛
OL - ez az egység már a Dagi idején sem volt rossz, de most még jobb. Mack telitalálat, úgy néz ki Lauvao is.
CB - Sheldon, Haden > B-Mac, Cousin, Travis Daniels, Poteat, pff kik játszottak itt az elmúlt években...
S - Sean Jones-t 1 év után az Eagles is kivágta, Pool 5 agyrázkódás, vagyis a komplett secondaryt fel kellett építeni, meglátjuk milyen lesz Ward, legalább nem egy 40 éves backup safety fog kezdeni Elam mellett 😛

szal örüjjé inkább, legalább a 0. héten legyünk pozitívak, majd szenvedünk a 3.-10. hét között (@BAL, CIN, ATL, @PIT, @NO, NE, NYJ) :rolleyes:

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
StClair érdekes, Barton helyett is eltudnék képzelni mást a kezdőben, a fő gondom a védelemmel van, mégpedig, hogy g*ci lassú, az LB sor lassú, tipikus blitzelők nincsenek, annak ellenére, hogy orrba szájba azt nyomattuk. A secondary-ben a CB trióval elégedett vagyok, de a safety felhozatal, T.J.-ben nagyon bízok mert egy vadbarom, de Elam lassú mint a fasz, a cserék meghát...Bad31
Azért nem olyan rossz az LB-sor, ez egy átmeneti év. A szezon végén szvsz már a Benard, Gocong, Jackson, Roth négyes fog zúzni (remélem 😛), de egyenlőre egyikről sem tudni 100%-ig, h. mennyire jó, ezért kell még mindig Barton és Bowens (én sem örülök nekik, de ez van). Benard tavaly 2, Roth 1 hónapot volt az 53-as keretben, Gocong első szezonja 3-4-ben, Jacksonnak pedig ez az idei tényleg make-or-break év. Ha működik a dolog, akkor hosszú időre megoldva az LB-sor, ha nem, akkor jöhet jövőre a komplett front7 újjáépítés.

ezeket a depth chartokat meg le kell sz@rni (főleg Mangini-nél), tavaly is csak néztünk aztán tök más lett, majd vasárnap kiderül 😉 ráadásul Yates azóta cut lett, sőt, Veikune is (sajnos várható volt, semmit sem mutatott)... A helyére Derrick Roberson UDFA CB érkezett, tavaly 8 meccsen játszott a Tampában. Ez mondjuk érdekes, azért B-Mac 4. cornernek bőven jó lett volna. Nem hiszem, h. Roberson jobb lenne, sőt...Joey Tribbiani
Te ezzel a szöveggel hagyjál, tavaly is ezt hallgattam tőled 😂


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
StClair érdekes, Barton helyett is eltudnék képzelni mást a kezdőben, a fő gondom a védelemmel van, mégpedig, hogy g*ci lassú, az LB sor lassú, tipikus blitzelők nincsenek, annak ellenére, hogy orrba szájba azt nyomattuk. A secondary-ben a CB trióval elégedett vagyok, de a safety felhozatal, T.J.-ben nagyon bízok mert egy vadbarom, de Elam lassú mint a fasz, a cserék meghát...Bad31
Azért nem olyan rossz az LB-sor, ez egy átmeneti év. A szezon végén szvsz már a Benard, Gocong, Jackson, Roth négyes fog zúzni (remélem 😛), de egyenlőre egyikről sem tudni 100%-ig, h. mennyire jó, ezért kell még mindig Barton és Bowens (én sem örülök nekik, de ez van). Benard tavaly 2, Roth 1 hónapot volt az 53-as keretben, Gocong első szezonja 3-4-ben, Jacksonnak pedig ez az idei tényleg make-or-break év. Ha működik a dolog, akkor hosszú időre megoldva az LB-sor, ha nem, akkor jöhet jövőre a komplett front7 újjáépítés.

ezeket a depth chartokat meg le kell sz@rni (főleg Mangini-nél), tavaly is csak néztünk aztán tök más lett, majd vasárnap kiderül 😉 ráadásul Yates azóta cut lett, sőt, Veikune is (sajnos várható volt, semmit sem mutatott)... A helyére Derrick Roberson UDFA CB érkezett, tavaly 8 meccsen játszott a Tampában. Ez mondjuk érdekes, azért B-Mac 4. cornernek bőven jó lett volna. Nem hiszem, h. Roberson jobb lenne, sőt...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
MLB Chris Gocong Kaluka Maiava David Veikune Blake Costanzo
Bad31
Veikune elküldveHöri
Ja már van cikk, egy új CB-nek csináltak helyet, ordas nagy bust, illetve sztem aki eleve reach, az nem lehet bust 😕 http://www.dawgsbynature.com/2010/9/7/1675080/browns-say-goodbye-to-david de csalódás, én nagy lebőgés.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
MLB Chris Gocong Kaluka Maiava David Veikune Blake Costanzo
Bad31
Veikune elküldve

több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Van fent a hivatalos oldalon depth chart, az 53-as kerettel

offense
WR1 Mohamed Massaquoi Chansi Stuckey
LT Joe Thomas
LG Eric Steinbach
C Alex Mack Billy Yates
RG Floyd Womack Shawn Lauvao
RT John St. Clair Tony Pashos
TE Benjamin Watson Evan Moore Robert Royal Alex Smith
WR2 Brian Robiskie Joshua Cribbs Carlton Mitchell
QB Jake Delhomme Seneca Wallace Colt McCoy
FB Lawrence Vickers
RB Jerome Harrison Peyton Hillis James Davis

defense
LDE Robaire Smith Derreck Robinson
NT Shaun Rogers Ahtyba Rubin
RDE Kenyon Coleman Brian Schaefering
OLB Matt Roth Marcus Benard
MLB Eric Barton Titus Brown D'Qwell Jackson
MLB Chris Gocong Kaluka Maiava David Veikune Blake Costanzo
OLB Scott Fujita David Bowens Jason Trusnik
LCB Eric Wright
RCB Sheldon Brown Joe Haden
SS Abram Elam Mike Adams Ray Ventrone
FS T. J. Ward Nick Sorensen

StClair érdekes, Barton helyett is eltudnék képzelni mást a kezdőben, a fő gondom a védelemmel van, mégpedig, hogy g*ci lassú, az LB sor lassú, tipikus blitzelők nincsenek, annak ellenére, hogy orrba szájba azt nyomattuk. A secondary-ben a CB trióval elégedett vagyok, de a safety felhozatal, T.J.-ben nagyon bízok mert egy vadbarom, de Elam lassú mint a fasz, a cserék meghát...


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
érkezett Steve Vallos, OG/C. Ex-Seahawk (még Holmi draftolta 2007-ben), tavaly 3, előtte 5 meccsen kezdett. Yates így repült, idén is 8 falember lesz az 53-as keretben (+2 a PS-ben).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
teljes a practice squad, Norwood (WR, tavaly végigcsinálta a TC-t nálunk, de ősszel repült, örülök, h. újra leigazoltuk) és Andre Anderson (RB, 1.966 rushing yard és 17 TD a Tulane egyetemen) az utolsó 2 játékos.

Rogers ma már edz, valszeg játszik a Tampa ellen. Ennek ellenére Rubin lesz a kezdő NT.Joey Tribbiani
Ez az uccsó két PS igazolás tetszik 😊 Rogers nem DE poszton fog játszani?Bad31
mondjuk az fura, h. Francies még a PS-be sem fért be, télleg nagyon gyenge lehet...

Rogers és Rubin eddig nem nagyon játszottak együtt, nem volt 100% ez a Big Baby DE - Rubin NT felállás, mostmár az 😊

A Cards meg lassan Browns 2 lesz, B-Mac is Glendale-be igazolt, ezzel már 5 ex-Brownie játszik ott. DA, Wright, Hadnot, Abdullah és BM 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
teljes a practice squad, Norwood (WR, tavaly végigcsinálta a TC-t nálunk, de ősszel repült, örülök, h. újra leigazoltuk) és Andre Anderson (RB, 1.966 rushing yard és 17 TD a Tulane egyetemen) az utolsó 2 játékos.

Rogers ma már edz, valszeg játszik a Tampa ellen. Ennek ellenére Rubin lesz a kezdő NT.Joey Tribbiani
Ez az uccsó két PS igazolás tetszik 😊 Rogers nem DE poszton fog játszani?


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
teljes a practice squad, Norwood (WR, tavaly végigcsinálta a TC-t nálunk, de ősszel repült, örülök, h. újra leigazoltuk) és Andre Anderson (RB, 1.966 rushing yard és 17 TD a Tulane egyetemen) az utolsó 2 játékos.

Rogers ma már edz, valszeg játszik a Tampa ellen. Ennek ellenére Rubin lesz a kezdő NT.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
PS:

DB Larry Asante, OL Paul Fanaika, DL Travis Ivey, OL Pat Murray, DL Brian Sanford, DB DeAngelo Smith

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Na igen, csak tudnám mi miért nem láttunk benne potenciált 😕 vagy arra számítottak, hogy megmarad PS-be, mindegy hozzánk is jönnek gondolom új igazolások hamarosan, átlagéletkor 32 😀Bad31
nem is a veteránokkal van a baj, hanem azzal, h. nálunk jelen állás szerint a csere cseréje is 28+ éves, más csapatoktól 5-ször kivágott játékos. Ami egy több éves építkezés esetén elég érdekes. Bowens, de még Barton is belefér, sajnos Veikune, Trusnik, Maiava sem jobbak, de ezt a Sorensen > Asante, D. Robinson > Geathers dolgot nehéz megérteni.

mindenesetre most van Heckerttel conference call, a Butler dologról ezt mondta: "Tweet on Butler was "kind of erroneous". We have not done anything with that right now."

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
kva jó.

Dolphins claimed DE Clifton Geathers off waivers from the Browns.
Geathers has a lot of work to do to reach his full potential, but he's a mammoth of a man at 6-foot-9 and 280-plus pounds with a sub-5.0 second forty-yard dash time. He'll be developed as the Dolphins' fifth end this season.Joey Tribbiani
Na igen, csak tudnám mi miért nem láttunk benne potenciált 😕 vagy arra számítottak, hogy megmarad PS-be, mindegy hozzánk is jönnek gondolom új igazolások hamarosan, átlagéletkor 32 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
kva jó.

Dolphins claimed DE Clifton Geathers off waivers from the Browns.
Geathers has a lot of work to do to reach his full potential, but he's a mammoth of a man at 6-foot-9 and 280-plus pounds with a sub-5.0 second forty-yard dash time. He'll be developed as the Dolphins' fifth end this season.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Sztem nem biztos, hogy marad, tavaly is voltak olyan igazolásaink ilyenkor, hogy lefordultam a székemről mikor elolvastam, lehet, hogy már az első héten repül, bár semmi értelmét nem látom én sem, kidobtak három olyan játékost is, akik az egész TC-t végig csinálták és negyedik számú CB-nek simán jók lehetnének, ugye akiket említettél és B-Mac!
Más, ők már PS tagok állítólag, még nem hivatalos: Grossi tweeted the following guesses on the practice squad: Asante, Geathers, Ivey, SanfordBad31
na, legalább ez a PS névsor ok.

Butlernek meg tavaly 5 spec. team szerelése volt, így már minden világos...

OBR twitterről: Browns have informed us that we should expect to see some roster moves this afternoon.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Jött egy új corner Quincy Butler a Rams-től.
http://www.dawgsbynature.com/2010/9/5/1671046/elam-browns-to-sign-cb-quincyBad31
nagyon remélem nem igaz a hír, akkor már miért nem DA Smith v. Francies ?!... Butler: 1. fiatal? nem. (novemberben lesz 29). 2. bizonyított már vhol? nem. (5 csapat 4 év alatt). 3. azért küldték el, mert nagy volt a konkurencia? nem valószínű. (tavaly a Rams 25. volt a passz elleni védekezésben).Joey Tribbiani
Sztem nem biztos, hogy marad, tavaly is voltak olyan igazolásaink ilyenkor, hogy lefordultam a székemről mikor elolvastam, lehet, hogy már az első héten repül, bár semmi értelmét nem látom én sem, kidobtak három olyan játékost is, akik az egész TC-t végig csinálták és negyedik számú CB-nek simán jók lehetnének, ugye akiket említettél és B-Mac!
Más, ők már PS tagok állítólag, még nem hivatalos: Grossi tweeted the following guesses on the practice squad: Asante, Geathers, Ivey, Sanford


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Jött egy új corner Quincy Butler a Rams-től.
http://www.dawgsbynature.com/2010/9/5/1671046/elam-browns-to-sign-cb-quincyBad31
nagyon remélem nem igaz a hír, akkor már miért nem DA Smith v. Francies ?!... Butler: 1. fiatal? nem. (novemberben lesz 29). 2. bizonyított már vhol? nem. (5 csapat 4 év alatt). 3. azért küldték el, mert nagy volt a konkurencia? nem valószínű. (tavaly a Rams 25. volt a passz elleni védekezésben).

szerk.

Browns claimed CB Quincy Butler off waivers from the Rams.
The Browns enjoy keeping a lot of defensive backs (and linebackers) on the active 53, so Butler will slot in as an end-of-the roster insurance policy.

fasza...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Jött egy új corner Quincy Butler a Rams-től.
http://www.dawgsbynature.com/2010/9/5/1671046/elam-browns-to-sign-cb-quincy


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Egy kis cikk Marcus Benard-ról unaloműzőnek 😊 az ilyen fiatal játékosokra kéne alapozni a védelmet, remélem idén dobbant a srác.
http://www.clevelandbrowns.com/news/article-1/Benard-sets-important-example/d9ddc948-f22e-4ac9-8276-67fe659bce54


http://therealbad31.deviantart.com/