Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North fgyelő - 10. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1677


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Lionsból cornert igazolni, lol 😛 persze jövő héten valszeg repül mind2.Joey Tribbiani
A valaha volt leggyengébb CB akit láttam játszani.
És nálunk kezdő volt...kaptunk is róla 4TD-t az első meccsen tavaly.Bazzani
Ahh ezek a huszadrangú igazolások, minden héten hozunk egy semmire se jó runningback-et 😊Bad31
Most olvastam, hogy Clifton Smith elég jó returner, és valszeg azért hoztuk, hogy ha Cribbs nem tud játszani vasárnap, akkor átvegye a szerepét. Mondjuk nem tudom miért kell ezzel megvárni azt, hogy Cribbs sérült legyen, kb 20 yardot hordja vissza a labdát átlagban idén, annyit bárki tud 😀 WR-ként lehet inkább rá számítani már, úgy meg átlagos!
http://www.dawgsbynature.com/2010/11/17/1821095/report-browns-to-be-without-joshua-cribbs-against-jaguars


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Browns signed DB Eric King and RB Clifton Smith, placed OL Billy Yates on injured reserve and waived QB Brett Ratliff.deny79
Lionsból cornert igazolni, lol 😛 persze jövő héten valszeg repül mind2.Joey Tribbiani
A valaha volt leggyengébb CB akit láttam játszani.
És nálunk kezdő volt...kaptunk is róla 4TD-t az első meccsen tavaly.Bazzani
Ahh ezek a huszadrangú igazolások, minden héten hozunk egy semmire se jó runningback-et 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Browns signed DB Eric King and RB Clifton Smith, placed OL Billy Yates on injured reserve and waived QB Brett Ratliff.deny79
Lionsból cornert igazolni, lol 😛 persze jövő héten valszeg repül mind2.Joey Tribbiani
A valaha volt leggyengébb CB akit láttam játszani.
És nálunk kezdő volt...kaptunk is róla 4TD-t az első meccsen tavaly.

több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Browns signed DB Eric King and RB Clifton Smith, placed OL Billy Yates on injured reserve and waived QB Brett Ratliff.deny79
Lionsból cornert igazolni, lol 😛 persze jövő héten valszeg repül mind2.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Browns signed DB Eric King and RB Clifton Smith, placed OL Billy Yates on injured reserve and waived QB Brett Ratliff.
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
injury report: Yates IR. (2 lehetőség maradt, Lauvao-Womack v. Womack-St. Clair RG-RT duó). Fujita pár meccset biztosan kihagy, de az IR is elképzelhető (D-Bo lesz így a kezdő, Barton pedig a D-captain) 😕 Cribbs és Sheldon viszont valszeg ott lesznek a Jags ellen.Joey Tribbiani
Lauvao-t láttam fent a pályán a Jets ellen, lehet ő lesz a kezdő, én örülnék neki, az újoncaink idén nagyon remekelnek!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
injury report: Yates IR. (2 lehetőség maradt, Lauvao-Womack v. Womack-St. Clair RG-RT duó). Fujita pár meccset biztosan kihagy, de az IR is elképzelhető (D-Bo lesz így a kezdő, Barton pedig a D-captain) 😕 Cribbs és Sheldon viszont valszeg ott lesznek a Jags ellen.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
már a múlt héten is így gondoltam , de mostmár végképp jóval felül kell értékelnem , hogy sikerült ellenetek behúzni a W - t. McCoy miatt amúgy is szimpatizálok veletek... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Kerülget a hányinger ez után a meccs után, széttudnám verni a laptopot :o :o :o :o
Így kikapni, eszméletlen fejlődésen ment át a csapat, nincs olyan ellenfél a ligában aki a biztos győzelem tudatában léphet ellenünk pályára, de ez most nem vigasztal.
Sajnos vékony a roster, azt kell, hogy mondjam, mélyíteni kéne a posztokat, a védelemmel nem voltam elégedett, annak ellenére, hogy akár simán nyerhettünk is volna, csomó screen-t benyeltek, a Holmes TD-nél meg szerencsétlenkedtek, mintha a tavalyi D-t láttam volna.
A Haden pick többet ártott mint használt, jobb lett volna ha elüti, akkor talán nem sikerül olyan jól a punt, ja és végül a legfontosabb, Stuckey b*szódj meg!
Jobb backup játékosokra van szükség!Bad31
igazából nem is voltam ideges az OT-ben, 20-13-nál már lemondtam a győzelemről, aztán jött az a clutch drive... ráadásul egy top3 D ellen.

A Pats és a Saints ellen néha működött a 3 man rush, ez a Jets-fal már túl nagy falat volt, sajna Ryan későn reagált. Mondjuk Fujita és Sheldon nélkül nagyon nehéz, Ventrone, mint nickel rossz vicc, nem rossz ez a sec., de két normális backup bőven elférne.

Mangini mindenképp maradjon, igaza van Soldinak, akkor is, ha esetleg 3-13 lesz a vége (amire szerencsére kevés az esély, Jags, Panthers, Miami, Bills, Bengals a kövi 5 meccs, tul.képp mindegyik behúzható).Joey Tribbiani
Mangini alap, ezek után, hogy ennyit fejlődött a csapat nem rúghatják ki, még pár győzelmet úgy is behúzunk, kizárt, hogy 3-13 legyen 😊 és jövőre ez a csapat egy jó drafttal és offseasonnnal megerősödve szerintem komoly PO esélyes lehet.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cribbs megszenvedte rendesen ezt a meccset:
The Cleveland Plain Dealer reported Joshua Cribbs dislocated four toes on his right foot.
Elég súlyosnak hangzik....

Fujita és Sheldon Brown sérülése mennyire volt komoly?
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Kerülget a hányinger ez után a meccs után, széttudnám verni a laptopot :o :o :o :o
Így kikapni, eszméletlen fejlődésen ment át a csapat, nincs olyan ellenfél a ligában aki a biztos győzelem tudatában léphet ellenünk pályára, de ez most nem vigasztal.
Sajnos vékony a roster, azt kell, hogy mondjam, mélyíteni kéne a posztokat, a védelemmel nem voltam elégedett, annak ellenére, hogy akár simán nyerhettünk is volna, csomó screen-t benyeltek, a Holmes TD-nél meg szerencsétlenkedtek, mintha a tavalyi D-t láttam volna.
A Haden pick többet ártott mint használt, jobb lett volna ha elüti, akkor talán nem sikerül olyan jól a punt, ja és végül a legfontosabb, Stuckey b*szódj meg!
Jobb backup játékosokra van szükség!Bad31
igazából nem is voltam ideges az OT-ben, 20-13-nál már lemondtam a győzelemről, aztán jött az a clutch drive... ráadásul egy top3 D ellen.

A Pats és a Saints ellen néha működött a 3 man rush, ez a Jets-fal már túl nagy falat volt, sajna Ryan későn reagált. Mondjuk Fujita és Sheldon nélkül nagyon nehéz, Ventrone, mint nickel rossz vicc, nem rossz ez a sec., de két normális backup bőven elférne.

Mangini mindenképp maradjon, igaza van Soldinak, akkor is, ha esetleg 3-13 lesz a vége (amire szerencsére kevés az esély, Jags, Panthers, Miami, Bills, Bengals a kövi 5 meccs, tul.képp mindegyik behúzható).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 889 — megbékéltem tom bradyvel
Gyűrje ki a pisztolyt a Jets! 😡 😡

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Kerülget a hányinger ez után a meccs után, széttudnám verni a laptopot :o :o :o :o
Így kikapni, eszméletlen fejlődésen ment át a csapat, nincs olyan ellenfél a ligában aki a biztos győzelem tudatában léphet ellenünk pályára, de ez most nem vigasztal.
Sajnos vékony a roster, azt kell, hogy mondjam, mélyíteni kéne a posztokat, a védelemmel nem voltam elégedett, annak ellenére, hogy akár simán nyerhettünk is volna, csomó screen-t benyeltek, a Holmes TD-nél meg szerencsétlenkedtek, mintha a tavalyi D-t láttam volna.
A Haden pick többet ártott mint használt, jobb lett volna ha elüti, akkor talán nem sikerül olyan jól a punt, ja és végül a legfontosabb, Stuckey b*szódj meg!
Jobb backup játékosokra van szükség!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Grat! Büszkék lehettek erre a csapatra. Csak könyörgök, ne kezdjetek újra rebuildinget akkor se, ha már nem győztök többet. Van mire építeni!!!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
ez egy zsír meccs volt, kikaptunk, ez van.

A 2. félidőben 0 volt az O (meg a D is mondjuk, 2 sacktől eltekintve), de ilyen 2 minute driveot Browns QB-tól még nem láttam mióta nézem a meccseket, már ezért megérte az egész 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Magam ellen beszélek, mert nálam van fantasyban, de remélem, hogy Ward kinyírja Edwardsot, nagyon unszipmatikus az az ember, meg főleg az, amiket nyilatkozgat.
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
kevés játékos van, akit utálok, de Braylon rly suckz 😛 TJ, HIT HARD ! Safety T.J. Ward knows which New York Jets player fans want to see receive a big hit on Sunday. http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2010/11/post_61.html

Pluto a Sanchez-traderől: http://www.cleveland.com/pluto/blog/index.ssf/2010/11/post_24.html

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
NFL: összeesett az öltözőben a Cleveland 25 éves újonc hátvédje

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/nfl-osszeesett-az-oltozoben-a-cleveland-25-eves-ujonc-hatvedje-2052394

Browns took LB Marcus Benard to hospital for tests after he collapsed, but he is alert and stable.Bazzani
😕 durva, remélem semmi komoly. a kórházból már kiengedték. (az nso mondjuk érdekes, újonc?)

McCoy kezd, Wallace és Delhomme is edzett (utóbbi nagyon limitáltan).

Lehet, h. a Jets ellen nem Bell, hanem Thomas Clayton lesz a nr. 2 RB.

http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2010/11/cleveland_browns_jake_delhomme_6.htmlJoey Tribbiani
Bell már "letett annyit az asztalra", hogy megérdemeljen egy kis padozást 😀 jöjjön Clayton, hátha tud egy kis pihenőidőt adni Hillis-nek.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ettol a hatvedezestol a guta ut meg.
Jobbulas neki.
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
NFL: összeesett az öltözőben a Cleveland 25 éves újonc hátvédje

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/nfl-osszeesett-az-oltozoben-a-cleveland-25-eves-ujonc-hatvedje-2052394

Browns took LB Marcus Benard to hospital for tests after he collapsed, but he is alert and stable.Bazzani
😕 durva, remélem semmi komoly. a kórházból már kiengedték. (az nso mondjuk érdekes, újonc?)

McCoy kezd, Wallace és Delhomme is edzett (utóbbi nagyon limitáltan).

Lehet, h. a Jets ellen nem Bell, hanem Thomas Clayton lesz a nr. 2 RB.

http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2010/11/cleveland_browns_jake_delhomme_6.html

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
NFL: összeesett az öltözőben a Cleveland 25 éves újonc hátvédje

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/nfl-osszeesett-az-oltozoben-a-cleveland-25-eves-ujonc-hatvedje-2052394

Browns took LB Marcus Benard to hospital for tests after he collapsed, but he is alert and stable.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 9. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1625


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Hát, Joey és Bad..

Egyik oldalról örülök, hogy hétről-hétre meg lehet húzni az NFL-ben is olyan játékokat, mint például most a 2. Browns TD vagy az ötletes 4th & 1 megoldást, viszont kár, hogy pont ellenük kellett alázni. 😉

Mangininek egyre inkább úgy látszik megalapozott jó jövőképe van a csapatról. McCoy előtt meg le a kalappal, hogy milyen passzokat dobott. Az eddigi két meccse alapján se gondoltam, hogy képes lesz ilyen érett játékot mutatni, nem hogy a draft idején.

PO-ban a Wild Card hétvégén majd visszavágunk. 😊DoM
danke Dom, őszintén megmondom, nem gondoltam volna, h. 2 éven belül olyan meccset játszunk a Pats-szel és a Szentekkel, ahol kb. nem kell izgulni. És nem azért, mert annyira aláznak minket.

McCoy tényleg fantasztikusan játszott, az a sideline passz Hillisnek 10/10, de a zsebből kimozogva, nyomás alatt sem vesztette el a fejét. A 3rd down mutatója is beszédes, nem emlékszem pontosan mennyi volt, de vmi 4/5 completion, 3 1st down. Látszott, h. sokat gyakoroltak Massával, akit végre beküldtünk a pálya közepére is néha, ami eddig nagyon hiányzott. Ezek után nem kérdés, Colt legyen a kezdő, Wallace-t mondjuk kicsit sajnálom, ő is jól játszott.

Hillisben az a hihetetlen, h. akkor is hozza a yardokat, amikor mindenki tudja, h. ő kapja a labdát. Mindenesetre kell mögé vki, Mike Bell borzasztó, Hardestyről egyenlőre semmit sem tudunk, veszélyes ez az egyszemélyes futójáték.

A védelem... Fujita vezér, Gocong és Roth futás ellen kegyetlen jók, végre a CB-sor is ütött + Elam forced fumble :o Megint volt mindenféle formation, sztem többet volt fenn 2 v. 1 D-lineman, mint 3, Rob Ryan elfelejtette az all-out blitzeket, azóta nem is kaptunk hosszú TD-t 😛

Nagyon összeállt a dolog, örömteli, h. 1&10-re hosszú passzokat is hívott Daboll (egyik sem jött össze, de legalább nem csak futás v. screen volt), McCoy kb. az összes célpontot használta (Massa, Hillis, Watson, Moore, Robo, Stuckey és Cribbs is kapott el labdát).

"This is how I envision Browns football," Mangini said. "First, you learn how to compete. Then you learn how to win. Then you learn how to win consistently. It's great to see the guys rewarded with victories."Joey Tribbiani
Én is pont azon gondolkoztam tegnap, hogy valakit kéne keríteni a traktor mögé, Bell pont azt hozza amit vártam, semmit. Ezért nem is értettem miért kellett Harrison-t elcserélni, bár ő sem mutatott semmit az idény elején, de róla legalább tudtuk, hogy van benne potenciál, ami vagy előjön vagy nem. A play hívásra tényleg egy szavunk nem lehet, és McCoy pedig nagyon beleillik ebbe az offensbe, jól mozog ki a zsebből, futni is tud, és nagyon jól dob futásból, pontos, jó kis offense lesz ebből.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Hát, Joey és Bad..

Egyik oldalról örülök, hogy hétről-hétre meg lehet húzni az NFL-ben is olyan játékokat, mint például most a 2. Browns TD vagy az ötletes 4th & 1 megoldást, viszont kár, hogy pont ellenük kellett alázni. 😉

Mangininek egyre inkább úgy látszik megalapozott jó jövőképe van a csapatról. McCoy előtt meg le a kalappal, hogy milyen passzokat dobott. Az eddigi két meccse alapján se gondoltam, hogy képes lesz ilyen érett játékot mutatni, nem hogy a draft idején.

PO-ban a Wild Card hétvégén majd visszavágunk. 😊DoM
danke Dom, őszintén megmondom, nem gondoltam volna, h. 2 éven belül olyan meccset játszunk a Pats-szel és a Szentekkel, ahol kb. nem kell izgulni. És nem azért, mert annyira aláznak minket.

McCoy tényleg fantasztikusan játszott, az a sideline passz Hillisnek 10/10, de a zsebből kimozogva, nyomás alatt sem vesztette el a fejét. A 3rd down mutatója is beszédes, nem emlékszem pontosan mennyi volt, de vmi 4/5 completion, 3 1st down. Látszott, h. sokat gyakoroltak Massával, akit végre beküldtünk a pálya közepére is néha, ami eddig nagyon hiányzott. Ezek után nem kérdés, Colt legyen a kezdő, Wallace-t mondjuk kicsit sajnálom, ő is jól játszott.

Hillisben az a hihetetlen, h. akkor is hozza a yardokat, amikor mindenki tudja, h. ő kapja a labdát. Mindenesetre kell mögé vki, Mike Bell borzasztó, Hardestyről egyenlőre semmit sem tudunk, veszélyes ez az egyszemélyes futójáték.

A védelem... Fujita vezér, Gocong és Roth futás ellen kegyetlen jók, végre a CB-sor is ütött + Elam forced fumble :o Megint volt mindenféle formation, sztem többet volt fenn 2 v. 1 D-lineman, mint 3, Rob Ryan elfelejtette az all-out blitzeket, azóta nem is kaptunk hosszú TD-t 😛

Nagyon összeállt a dolog, örömteli, h. 1&10-re hosszú passzokat is hívott Daboll (egyik sem jött össze, de legalább nem csak futás v. screen volt), McCoy kb. az összes célpontot használta (Massa, Hillis, Watson, Moore, Robo, Stuckey és Cribbs is kapott el labdát).

"This is how I envision Browns football," Mangini said. "First, you learn how to compete. Then you learn how to win. Then you learn how to win consistently. It's great to see the guys rewarded with victories."

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964