Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Kemeny meccs lesz ez ket szimpatikus csapat kozt.
En is sajnalom hogy McCoy serult kivancsi lettem volna ra, Delhommal nem olyan poen.
Fujitat is megneztem volna, nagy jatekos, nameg ugye a kozos nevezo Roth.
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 054
Mekkora marhaság, hogy nem McCoy kezd.... pedig végre elindultatok egy jó irányba.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Sabby Piscitelli itt kötött ki.
Egyértelműen jó húzás szerintem.Höri
Gondolom nem hiába vágták ki Tampából, de szerintem minden játékosnál számít az, hogy milyen sémába kerül bele, reméljük Piscitelli megtalálja nálunk a számítását, mondjuk mint Roth tavaly 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Van e hír arról hogy ki kezd a Miami ellen QB poszton?
Remélem emgértitek, hogy ennél a meccsnél nem szurkolhatok a Cleveland-nek 😛Ventura
Delhomme.Joey Tribbiani
Ne máááár!Meddig kell még megalázni csóri fickót?Ez a szezon úgy is füst maradjon McCoy!Greengo
ha edzeni se tud, akkor nehezen fog meccsezni...

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Van e hír arról hogy ki kezd a Miami ellen QB poszton?
Remélem emgértitek, hogy ennél a meccsnél nem szurkolhatok a Cleveland-nek 😛Ventura
Delhomme.Joey Tribbiani
Ne máááár!Meddig kell még megalázni csóri fickót?Ez a szezon úgy is füst maradjon McCoy!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sabby Piscitelli itt kötött ki.
Egyértelműen jó húzás szerintem.

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Azért az utolsó drive-ot Jake csinálta meg, 5/5 50+ yard, és akkor álltatok meg, amikor elkezdtetek futni.

A legnagyobb hülyesége az első félidő végi fumble volt, de azt megúsztátok. A pick six a WR hibája miatt jöhetett össze.Jakehomer
2 meccs - 2 pick six. Kellett hozzá Massa (aki többször is szar route-ot futott), de egymás után 2 INT a saját térfélen kicsit sok. Érdekes, McCoy vhogy elkerülte ezeket a helyzeteket. Ok, az utolsó drive szép volt, de ezt DA is hozta, 1 jó negyed aztán semmi.Joey Tribbiani
Nekem nem kell mondani, hogy Jake mekkora baromságokra képes 😊 A Tampa elleni pick six az egész idény egyik legidiótább interceptionje volt, nem vitás, igazi meccs-vesztő momentum. A fumblija és az első pick teljesen az ő hibája.

Andersonnal nagyjából helyes az analógia, hasonló jellegű QB-k (Jake azért lényegesen jobb volt még a műtétje előtt) - csak azt mondom, hogy a bevállalós stílusában ott vannak a pozitívumok is. McCoy sokkal kevesebbet hibázik, de nem is vállal be annyit és ennek meg olyankor látjátok kárát, mint pl a Jax ellen, amikor a második félidőben egy centit nem tudott haladni a Browns O a biztonsági játék miatt.

Kevés igazán jó QB van a ligában.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Van e hír arról hogy ki kezd a Miami ellen QB poszton?
Remélem emgértitek, hogy ennél a meccsnél nem szurkolhatok a Cleveland-nek 😛Ventura
Delhomme.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 889 — megbékéltem tom bradyvel
Van e hír arról hogy ki kezd a Miami ellen QB poszton?
Remélem emgértitek, hogy ennél a meccsnél nem szurkolhatok a Cleveland-nek 😛

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
AFC North figyelő 12. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1740Soldados
Fujita nagyon underrated. A védelem vezére, 51 tackle (csak Roth csinált többet az LB-k közül, de ő az összes meccsen játszott), 3.5 sack, 2 forced fumble. Ez az eléldegél, meg nem játszik kiemelkedően rá spec. nem igaz.

Clifton Smith cut, érkezett Jordan Norwood (tavaly UDFA-ként végigcsinálta a TC-t bei uns, majd 11 hét practice squad).Joey Tribbiani
Norwood yeah 😊 emlékszem, hogy egész jól teljesített annak idején.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
AFC North figyelő 12. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1740Soldados
Fujita nagyon underrated. A védelem vezére, 51 tackle (csak Roth csinált többet az LB-k közül, de ő az összes meccsen játszott), 3.5 sack, 2 forced fumble. Ez az eléldegél, meg nem játszik kiemelkedően rá spec. nem igaz.

Clifton Smith cut, érkezett Jordan Norwood (tavaly UDFA-ként végigcsinálta a TC-t bei uns, majd 11 hét practice squad).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő 12. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1740


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Azért az utolsó drive-ot Jake csinálta meg, 5/5 50+ yard, és akkor álltatok meg, amikor elkezdtetek futni.

A legnagyobb hülyesége az első félidő végi fumble volt, de azt megúsztátok. A pick six a WR hibája miatt jöhetett össze.Jakehomer
2 meccs - 2 pick six. Kellett hozzá Massa (aki többször is szar route-ot futott), de egymás után 2 INT a saját térfélen kicsit sok. Érdekes, McCoy vhogy elkerülte ezeket a helyzeteket. Ok, az utolsó drive szép volt, de ezt DA is hozta, 1 jó negyed aztán semmi.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Hillist FA-ról szedtétek, vagy cetlit adtatok érte?
Mit meg nem adnék egy ilyen futóért...Sebii
A Quinn trade keretében érkezett, így utólag kiderült, jó csere volt 😂


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Hillist FA-ról szedtétek, vagy cetlit adtatok érte?
Mit meg nem adnék egy ilyen futóért...
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Azért az utolsó drive-ot Jake csinálta meg, 5/5 50+ yard, és akkor álltatok meg, amikor elkezdtetek futni.

A legnagyobb hülyesége az első félidő végi fumble volt, de azt megúsztátok. A pick six a WR hibája miatt jöhetett össze.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Kardiac kids!!! Brutálisan izgalmas meccseket játszunk idén, és végre most meg is nyertünk egy ilyen kiélezett meccset. Azért, hogy őszinte legyek a Saints és a Pats legyőzése, és egy Jets-től elszenvedett hosszabbításos vereség után, elég szánalmas, hogy a liga egyik leggyengébb csapatát így tudjuk csak elverni. Úgy látszik nekünk mindegy ki az ellenfél, akkor is csak az utolsó percekben dől el a meccs 😀 Hillis meg... nem ismétlem önmagam :cool:Bad31
Delhomme 1.5 jó negyed, aztán 0. Int aztán a köv. driveban pick six, audible után sack, fumble. Moore fumbli a 2 yardoson. Hillis kurva jó, de a 4&1 nem jön össze...

A védelem is, 32 yardos futás 40mp-el a vége előtt ?! Végre behúztunk egy szoros meccset, de ennyi hiba más csapat ellen nem fér bele, az tuti.

A Panthersnek grat., a védelem a 2. félidőben fasza volt, lett pressure, jöttek is a hibák Jake-től.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Végét láttam.
Hillis ma is állatkodott :cool: , jó helyre került. 😊
Grat.
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Kardiac kids!!! Brutálisan izgalmas meccseket játszunk idén, és végre most meg is nyertünk egy ilyen kiélezett meccset. Azért, hogy őszinte legyek a Saints és a Pats legyőzése, és egy Jets-től elszenvedett hosszabbításos vereség után, elég szánalmas, hogy a liga egyik leggyengébb csapatát így tudjuk csak elverni. Úgy látszik nekünk mindegy ki az ellenfél, akkor is csak az utolsó percekben dől el a meccs 😀 Hillis meg... nem ismétlem önmagam :cool:


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
game day 😊

idén először negatív mérlegű csapat lesz az ellenfél, must win, főleg Mangini-nek. A Panthers offense ligautolsó, átlag 128 yardot futnak ellenük, ezt tényleg be kell húzni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Persze én se mondtam, hogy gond lenne a hozzáállásával, csak már látom magam előtt azt a pulyka fejét ahogy sackelik, meg dobja a homályokat 😕 de ne legyen igazam!Bad31
1-9 a Panthers, szinte minden offense kategóriában utolsók, 2 jó drive elég lehet Jaketől, annyi meg csak összejön 😉

Hodges új szerződést kapott, + 2 év. Valóban jó idén, övé a legtöbb in10 yard punt (11).

sérültlista: McCoy, Wright és Cribbs nagyon necces, Womack és Adams viszont újra ott lehet a pályán.

out: Fujita
doubtful: McCoy, Wright
questionable: Adams, Barton, Coleman, Cribbs, Rogers, Watson
probable: Womack

Igen, a DL öreg, de ott sztem van olyan minőség, hogy 1-2 évig még el karistoljon, de igazi látványos előrelépést sztem egy ILB-OLB páros hozna. Én ezt a draftot áldoznám az LB-corpra és később egy proyect DL-embert húznék és a jövő évi drafton húznék korai DL-t. Az LB-corp sztem erőn felül teljesít, mert nincs benne igazi minőségi játékos, egysségként mégis egész jól elkaristol. A DL szvsz viszont nem rossz, csak kicsit öregecske és ezáltal sérülékeny (a la Steelers sad). De kis szerencsével ott még van a tankban, ugyanakkor ezt az LB-corpot hosszútávon (értsd: még 1 évre) nem tartom működőképesnek.Soldados
Szerintem meg pont az LB-sor az, ami még jó pár évig elkarcolhat. A Fujita, Roth, Gocong trió bőven jó, Benard szerencsére nem 1 year wonder ,idén is 6.5 sack. Egy ILB kellene nagyon, amíg Gocong a 30+ tackle mellett 1 sacket + 3 pass defet is csinált, addig Bartonnál ez a szám 0/0 (+ ugye kva lassú). Jackson szerződése lejár, Maiava az egész szezonban IR-en volt, Trusnik és Costanzo pedig nagyon messze van a kezdő szinttől.

DE-t már tavaly is majdnem draftoltunk, csak a Falcons elvitte Corey Peters-t a 3/83-as pickkel. (ezért jött McCoy kettővel utána 😉 ) Nick Fairley-t el tudnám képzelni, tegnap elég jól zúzott.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Ráadásul a Panthers ellen- ritka ironikus és furcsa meccs lesz...iktriad
F*szom ki van már ezzel a sok sérüléssel :/ hány irányítónk lesz még, és ha már sérült McCoy miért nem Wallace kezd, még mindig lábadozik vagy mi?Bad31
Wallace még nem 100%-os. Egybk. Delhomme hozzáállásával nincs gond, jó mentor lehet. "The kid's playing well, and he is going to be the future of the Cleveland Browns. I understand that. So it's a great opportunity about it. I am excited about it, I will say that."Joey Tribbiani
Persze én se mondtam, hogy gond lenne a hozzáállásával, csak már látom magam előtt azt a pulyka fejét ahogy sackelik, meg dobja a homályokat 😕 de ne legyen igazam!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
McCoy -> high ankle sprain, out. Delhomme kezd.

unom...Joey Tribbiani
Ráadásul a Panthers ellen- ritka ironikus és furcsa meccs lesz...iktriad
F*szom ki van már ezzel a sok sérüléssel :/ hány irányítónk lesz még, és ha már sérült McCoy miért nem Wallace kezd, még mindig lábadozik vagy mi?Bad31
Wallace még nem 100%-os. Egybk. Delhomme hozzáállásával nincs gond, jó mentor lehet. "The kid's playing well, and he is going to be the future of the Cleveland Browns. I understand that. So it's a great opportunity about it. I am excited about it, I will say that."

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
McCoy -> high ankle sprain, out. Delhomme kezd.

unom...Joey Tribbiani
Ráadásul a Panthers ellen- ritka ironikus és furcsa meccs lesz...iktriad
F*szom ki van már ezzel a sok sérüléssel :/ hány irányítónk lesz még, és ha már sérült McCoy miért nem Wallace kezd, még mindig lábadozik vagy mi?


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
McCoy -> high ankle sprain, out. Delhomme kezd.

unom...Joey Tribbiani
Ráadásul a Panthers ellen- ritka ironikus és furcsa meccs lesz...