Dallas Cowboys

32 feliratkozó

több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Üdv!
A régi furom Amare néven ténykedtem,itt az uj fórumon ugy gondoltam uj profillal kezedek.Hogy ne legyek teljesen off Sensi 3-4 hétre kiesik tehát a szezonkezdetre sem lesz bevethető 😕 Mondjuk Church lehet robbanta helyén,eddig nagyon meggyőző volt,meglátjuk.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451


Inkább ide "szemetelek" 😀
több mint 14 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 910
Új fórumra tekintettel aktiválom magam a kedvenc csapatom topikjában is. 😀
Bevallom őszintén a nyáron nem nagyon figyeltem a híreket, így a sérültekről érdeklődnék. (kik? mikor térhetnek vissza?)
Valamint nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én egyre jobban megnyugodok Buehler személye miatt, mert nem elég, hogy a kickoffjai csodálatosak, de úgy néz ki a FG-jai is egyre biztosabbak. Remélem a tétmeccseken, és a meccsek végén is is jók lesznek az idegei, és nem kell majd idén is minden egyes FG kísérletnél azon gondolkodnom, hogy mennyivel jobban jártunk volna, ha neki megyünk 4.-re. 😊
több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 202 — Cowboys fan
király, kérdéses, hogy Sensabaugh felépül-e az idénykezdetre.
mondjuk így nyilván többet lehet majd nézni a roster szélén tengődő játékosokat, kicsit talán megalapozottabban tudják majd a roster cut-ot megjátszani, de akkor is: faxom...
több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 202 — Cowboys fan
Amúgy győzelem vereség mutató alapján miénk a 3. legnehezebb sorsolás ez nem tudom mennyit számít.Blevi
tavaly pl. a Vasasé volt asszem a legkönnyebb ilyen szempontból, aztán meg lehet nézni, hova jutottak
szóval ez csak egy szám, nem ezen múlik az eredmény
több mint 14 éve
Blevi 8 273 — Lions & Cowboys fan
Enyém lesz az első ezaz.. :cool:

Megnéztem tegnap az első félidőt. Vegyesek voltak az érzéseim.
SZinte végig a kezdők voltak fenn.

O# Romo 4/11, ez gyenge sokszor rossz döntéseket hozott az INT-nél is de ott mondjuk nagy volt a nomás rajta. Brewster és Davis sztem elnézett ott valamit mert 3 emberből 2 simán átment a backfieldre abból egyet Barber blokkolt de egy így is eljutot Tonyhoz aki eldobta és INT. Éles meccsen sztem ez sack lett volna.
Volt egy-két drop is Austin egy sima 1st downtt ejtett el Witten meg egy screent. A TD-nél látszott h érzik egymást a srácok. Futás nagyon nem ment 20 yard se.. 3 yardos átlag se. Nem volt sokat a pályán az O# ez is igaz. Összsen kb 7 percet volt nálunk a labda
Fal. Free nekem nagyon tetszett, már itt is írtatok róla h okés lesz kezdő LT-ként, kezdek nyugodt lenni ezt illetően. Alapvetően nekem Brewster is rendben volt. INTnél nem tudta felvenni az emberét, de az nem csak az Ő sara volt. Mozgékonynak tűnt, összégében pozitívan értékelném a játékát. Futás nem nagyon ment 20 yard 3as átleg sem jött össze, de ez jobb lesz.

D#
Sok yardot kaptunk több mint 200at de csak 7 pont ez pozitívum. Végig volt nyomás Riversen, aki jól tolta időben engedte el a labdát. Valamint a Mathews gyerek is ügyesen mozgott.
Összeségében jó volt a D. 1 INT és 1 FF, amit Church 80 yardot cipelt bár a végére elfáradt, és Rivers szerelte 😊😊
És akkor Church, Sensabaugh sérülése után jött fel a kezdő D-be és futás ellen nagyon hatékony volt, mindig akcióközelben mozgott. Volt két szép szerelése, egyik a TD előtt, gólvonalnál rántotta Mathewst vissza. Coverben nem tudom milyen azt annyira nem tudtam megfigyelni. Rosteren a helye a srácnak. Leenek is a kezdő védelemmel tolta, néha még bizonytalan volt, de az Ő draftolása nekem tetszett, jó játékos lesz.
Aki a második félidőt látta irhatna róla pár sort.

Spec ami miatt nem kell aggódni.

Kicsit amúgy zavar engem hogy minden csoportriválisnál azt olvasom hogy mi vagyunk a csoport fő esélyesei. Lehet csak az alapvetően pesszimista hozzállásom miatt, de sztem a Giants nem lesz olyan szar mint tavaly és az Eagles (ha Kolbász beválik) sem gyengült, a Redskins meg sötét ló mindneki számára. Elsőt nyerni kéne idegenben és az egy jó alapot adhatna a szezon további részére.
Amúgy győzelem vereség mutató alapján miénk a 3. legnehezebb sorsolás ez nem tudom mennyit számít.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
-