Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014

gyeek
PEdig azt gondoltam volna igy latatlanban, hogy a hoskorban a Manning-Harrison-Wayne 3-as azert odaporkolt parszor a Patsnek.

Ez a rekord az OT yardok nelkul is megall vajon?

Szerkesztette: undisputedly
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Ebből TTN lesz, érzem a derekamban!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Prescott meghuzta a vádlját az utolsó meccsnyerő TDnél. Elvileg nem komoly de ma megy MRI-re. Jol jön bye na.

A Buccs után, hiába a negatív mérleg, szerintem ez a Pats volt a legerősebb csapat akit eddig legyőzött idén a Dallas. Nyilván sokszor lőtte lábon saját magát a csapat, de ezekhez valahol az ellenfél is hozzá járul azért.
Cowboykarcsi90
Es arra is jo esely van, hogy a bye utan is meg mindig harom meccs elonnyel vezessuk a csoportot. Jovo heten kemyen ellenfelek jonnek a csoportba: WAS-GB, PHY-LVR.
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 611 — Pfizer & Moderna fan
Nem volt ez rossz meccs. Ha csak a szamokat nezzuk akkor ezt a meccset vastagon nyerni kellett volna. Majd ketszer annyi megtett yard, es majdnem ketszer annyi first down. Abban hogy ennyire szoros volt az edzok balfaszkodasi is benn volt vastagon. Sajat 30-ason nekimenni negyedikre szerintem hiba volt. Utana mar csak futottunk az eredmeny utan es kicsit gorcsosse valt a csapat a nagy akaras miatt. A DAK INT is ennek volt reszben koszonheto, egy beeroltetett labda miatt, illetve kesobb a goal line szuszakolas is.
100yard
En meg azt sem tartom hibanak. Az O# ban vannak a fasza csavok, akkor nyomjuk.
Persze 1-2x rafazhatunk, de eddig inkabb jottek.

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
Az idei legfrusztrálóbb meccs volt eddig, ezt most viszont nem úszta meg az ellenfél. Én is osztom, hogy az igazi contenderek ennyi balfaszkodás után is képesek nyerni így vagy úgy.
gyeek
Pont a 4. negyed utolso 3 percere kapcsoltam be. Diggs habar a mennybe ment, majd utana a pokolba szallt ala, azert azt mindnekeppen elerte, hogy birtoklast valtas volt.

2:30 - 1(?) pont elonyben tamad a Patriots, Jones INT-et dob, Diggs visszaviszi. 5 pont elonyben a Dallas, igy ramentek a 2 pontosra, nem sikerul, marad az 5 pont

2:16 - kb elso tamadas a picksix utan, Diggs elrontott cover, safety lepkezik, 75+ yardos TD. 1 pont vezetesben a PAtriots, ramennek a 2 pontosra, sikerul, 3 pont vezetes


2:11 - Tamad a Dallas. A vegen FG, egal, hosszabbitas


Na most ugya kb 20 masodperc alatt volt 1-1 TD, amibol a Pats papiron jobban jott ki a konvertalt 2 pontos miatt, tehat +2 pontot hozzaadtak az elonyukhoz, de ha nincs a Diggs INT, majd a lepkezes, akkor a 2:11 percet szerintem leporgethette volna egy firsttel a Pats.
undisputedly
2&15-re jött a picksix, ha Diggs azt ott nem kapja el, akkor (feltételezve, hogy a 3&15 nem sikerül, és BB nem megy rá negyedikre) lényegében az endzone-tól vezethettünk volna támadást a győztes FG-ért.
szerintem - abból kiindulva, hogy a kihagyott FG-os drive-ot is végigvittük FG-távolságig, meg a meccs végit is az egyenlítésért, illetve hogy Lamb TD-je is FG-távolságból indult, ÉS ha BB lepörgeti az időt esetleg egy futással, akkor is a two-minute-warning után rögtön jött volna a punt, szerintem Diggs lényegében annyit csinált, hogy hosszabbításra mentette a meccset.

itt még jöhetne egy olyan csavar, hogy mi van, ha mondjuk 15 yardnál lemegy a földre, 2:27 van hátra, és a Patriotsnak egy timeout-ja maradt. lényegében 1:20 körülig lepörgethető az óra first down nélkül is, és akkor 1:20 alatt ki kell védekezni egy támadást. ha first down van, akkor meg lényegében a kapu alól lehet FG-t rúgni a győzelemért, mulláig lepörgetve az időt.

mindegy, lett, ami lett.
több mint 2 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Nem volt ez rossz meccs. Ha csak a szamokat nezzuk akkor ezt a meccset vastagon nyerni kellett volna. Majd ketszer annyi megtett yard, es majdnem ketszer annyi first down. Abban hogy ennyire szoros volt az edzok balfaszkodasi is benn volt vastagon. Sajat 30-ason nekimenni negyedikre szerintem hiba volt. Utana mar csak futottunk az eredmeny utan es kicsit gorcsosse valt a csapat a nagy akaras miatt. A DAK INT is ennek volt reszben koszonheto, egy beeroltetett labda miatt, illetve kesobb a goal line szuszakolas is.
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Pont a mai meccs mutatta meg miert nem vagyunk igazi contender csapat. Egy jobb csapat ezeket a hibakat kihasznalja majd. Sokkal tobb dolog nem tetszett ezen a meccsen mint ami igen. A vedelem a PO-ban nem lesz eleg sztem.
Blevi
Nem lehet 17 meccsen keresztül jól játszani, ezt senki nem várhatja el. Idén is lesz még szar meccsünk, a lényeg, hogy meglett a win. Köpjünk egy nagyot és felejtsük el.
Arról nem is beszélve, hogy aki végig szárnyal szeptember-októberben, az ritkán játszik még január végén.

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 074 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Prescott meghuzta a vádlját az utolsó meccsnyerő TDnél. Elvileg nem komoly de ma megy MRI-re. Jol jön bye na.

A Buccs után, hiába a negatív mérleg, szerintem ez a Pats volt a legerősebb csapat akit eddig legyőzött idén a Dallas. Nyilván sokszor lőtte lábon saját magát a csapat, de ezekhez valahol az ellenfél is hozzá járul azért.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 611 — Pfizer & Moderna fan
Szept es nov kozott csak a W szamit szerintem. + ne legyen sok serules.

Am nem szokas de lehet rotalni kene a Tket. Mondjuk valamelyik meccsen lehetne OT Collins. Smith kiulhetne 2meccset a szezonban. Van 4 darab jatszathato T.
(McGovern is johetne Martin helyere 1 meccset.)

Biadaszt nem ertem, tavaly tok jol kezdet, iden van par feltuno hibaja. Lehet csak Frederickhez vagyok szokva...

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az idei legfrusztrálóbb meccs volt eddig, ezt most viszont nem úszta meg az ellenfél. Én is osztom, hogy az igazi contenderek ennyi balfaszkodás után is képesek nyerni így vagy úgy.
gyeek
Pont a 4. negyed utolso 3 percere kapcsoltam be. Diggs habar a mennybe ment, majd utana a pokolba szallt ala, azert azt mindnekeppen elerte, hogy birtoklast valtas volt.

2:30 - 1(?) pont elonyben tamad a Patriots, Jones INT-et dob, Diggs visszaviszi. 5 pont elonyben a Dallas, igy ramentek a 2 pontosra, nem sikerul, marad az 5 pont

2:16 - kb elso tamadas a picksix utan, Diggs elrontott cover, safety lepkezik, 75+ yardos TD. 1 pont vezetesben a PAtriots, ramennek a 2 pontosra, sikerul, 3 pont vezetes


2:11 - Tamad a Dallas. A vegen FG, egal, hosszabbitas


Na most ugya kb 20 masodperc alatt volt 1-1 TD, amibol a Pats papiron jobban jott ki a konvertalt 2 pontos miatt, tehat +2 pontot hozzaadtak az elonyukhoz, de ha nincs a Diggs INT, majd a lepkezes, akkor a 2:11 percet szerintem leporgethette volna egy firsttel a Pats.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Az idei legfrusztrálóbb meccs volt eddig, ezt most viszont nem úszta meg az ellenfél. Én is osztom, hogy az igazi contenderek ennyi balfaszkodás után is képesek nyerni így vagy úgy.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Pont a mai meccs mutatta meg miert nem vagyunk igazi contender csapat. Egy jobb csapat ezeket a hibakat kihasznalja majd. Sokkal tobb dolog nem tetszett ezen a meccsen mint ami igen. A vedelem a PO-ban nem lesz eleg sztem.
Blevi
pont fordítva gondolom
az igazi contender csapat felülkerekedik mindenen, saját magán is
nem összezuhan, hanem kihúzza a saját hajánál fogva magát a gödörből
rva
A vedelmet nem hiszem el tovabbra sem. Legalabbis egy PO runt nem latok bennuk, bar igaz lesznek visszaterok.

Szerkesztette: Blevi
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
Pont a mai meccs mutatta meg miert nem vagyunk igazi contender csapat. Egy jobb csapat ezeket a hibakat kihasznalja majd. Sokkal tobb dolog nem tetszett ezen a meccsen mint ami igen. A vedelem a PO-ban nem lesz eleg sztem.
Blevi
pont fordítva gondolom
az igazi contender csapat felülkerekedik mindenen, saját magán is
nem összezuhan, hanem kihúzza a saját hajánál fogva magát a gödörből
rva
Pontosan. A contender a szar meccseket is behúzza.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
mér' nincs eredménykövető?
slowmotion
hazudtál, azt mondtad 3-al nyerünk
| 😀 |
rva
Regulation 0, overtime 6. Az pont kijön hármas átlagra
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
Pont a mai meccs mutatta meg miert nem vagyunk igazi contender csapat. Egy jobb csapat ezeket a hibakat kihasznalja majd. Sokkal tobb dolog nem tetszett ezen a meccsen mint ami igen. A vedelem a PO-ban nem lesz eleg sztem.
Blevi
pont fordítva gondolom
az igazi contender csapat felülkerekedik mindenen, saját magán is
nem összezuhan, hanem kihúzza a saját hajánál fogva magát a gödörből
több mint 2 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Pont a mai meccs mutatta meg miert nem vagyunk igazi contender csapat. Egy jobb csapat ezeket a hibakat kihasznalja majd. Sokkal tobb dolog nem tetszett ezen a meccsen mint ami igen. A vedelem a PO-ban nem lesz eleg sztem.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
mér' nincs eredménykövető?
slowmotion
hazudtál, azt mondtad 3-al nyerünk
| 😀 |
több mint 2 éve
Csita Dallas Cowboys 329
Go Boys!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
mér' nincs eredménykövető?
több mint 2 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
kezdünk

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Ertz csererol jut eszembe, Gallupot is jo lenne elcserelni meg idoben.
beltazor
Már rég... 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 611 — Pfizer & Moderna fan
Ertz csererol jut eszembe, Gallupot is jo lenne elcserelni meg idoben.

több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
egyelőre az a hír, hogy játszani fog, utána meg bye week van