Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Beszarás amit eddig idén csinál az biztos. Arra vagyok kiváncsi, hogy tényleg egyáltalán meddig fognak még rá passzolni az irányítók?

Biadasznak ez hagyadik elrontott snapje volt már idén?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 985 — Stromfeld Aurél fan
Nem kicsit peches a Giants ezekkel a sérülésekkel. Pedig ihletetten kezdtek és amennyit a Cowboys szerencsétlenkedett, a végéig kiélezett meccs lehetett volna. Az erdemény miatt nem panaszkodom, de a legjobban Diggsnek örülök.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Sziasztok Cowboys hombrék. Zeke és Cooper sérüléséről van esetleg valami közelebbi, követek pár bear writer-t, de mindegyikük azt írta expected to play mind a kettő. Cooper sérülése tűnt kicsit súlyosabbnak, de gondolom nem annyira, hogy kihagyja a meccset?
Rodaron
Csoportmeccs, úh játszani fognak mindketten, bár Amari lehet hogy limitált snapszámmal.

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Sziasztok Cowboys hombrék. Zeke és Cooper sérüléséről van esetleg valami közelebbi, követek pár bear writer-t, de mindegyikük azt írta expected to play mind a kettő. Cooper sérülése tűnt kicsit súlyosabbnak, de gondolom nem annyira, hogy kihagyja a meccset?
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaylon alá is írt a Packershöz. Ez a gyors egymásra találás megint csak azt valószínűsíti, hogy Ő kérte a kivágását, mivel ezzel a fizuval senki nem vette volna át.
Ez egyébként a lehető legjobb forgatókönyv lenne, mert akkor nincs balhé a locker roomban.

Btw, Gilmore is Panther lett. Egy 6. kört nekünk is megért volna, de mindegy. Van egy olyan érzésem, hogy Jerryék már nem akarnak új arcokat az öltözőbe.
Antonius
6. kört sokaknak, de elvileg figyelembe lett véve a kérés, hogy a szomszédjáékhoz cseréljék el

Szerkesztette: Wyatt

több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Lehet szórakozni, hogy megy a kicsi a rakás képmutató bohóc Acho-n. 😀

 twitter.com/EmmanuelAcho/status/1444738636704935936
gyeek
ez majdnem jobb, mint egy TTN 😀
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 985 — Stromfeld Aurél fan
Lehet szórakozni, hogy megy a kicsi a rakás képmutató bohóc Acho-n. 😀

 twitter.com/EmmanuelAcho/status/1444738636704935936

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Jaylon alá is írt a Packershöz. Ez a gyors egymásra találás megint csak azt valószínűsíti, hogy Ő kérte a kivágását, mivel ezzel a fizuval senki nem vette volna át.
Ez egyébként a lehető legjobb forgatókönyv lenne, mert akkor nincs balhé a locker roomban.

Btw, Gilmore is Panther lett. Egy 6. kört nekünk is megért volna, de mindegy. Van egy olyan érzésem, hogy Jerryék már nem akarnak új arcokat az öltözőbe.

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Érdekes ez az egész. Miért pont most vágták ki? Úgy értem, ha ekkora asshole volt az öltözőben, akkor azt eddig is pontosan tudták. Nem csak tavaly, hanem az előszezonban is. Vagy most csinált valami óriási ökörséget, vagy (és szerintem ez a valószínűbb) saját kérésére rakták ki. Amennyiben így van, nem lesz egyéb takarítás.
Ha mégis lesz, akkor az Jaylon feltételezett balhéja miatt lehet csak, márpedig Collins abban nem vehetett részt, hiszen el van tiltva és DLaw is IR-en van. Mást én nem nagyon tudok elképzelni (oké, Gregorytól minden kitelik)
Antonius
azért most, mert eddig csak sejteni lehetett azokat, amit már biztosan tudunk:

1) Jaylon az új rendszerben sem képes kiemelkedően játszani, Luke Gifford szintjét hozza, aki a liga minimumért van fizetve egyébként

2) Parsons és Neal ennyire be fognak válni, és az új fiúkból épített defense hasítani fog

bónusz) a szerződéséből nagyjából 9 millió dollár garantálttá válna sérülés esetén, azaz minden egyes pályán töltött perc rizikó volt
rva
Kicsit többet olvasva a Jaylon Smith cut-ról, a vasárnapi meccsen ő volt a team captain, és ő vezette a csapat rallyt a meccs előtt a pályán...majd kedden kirúgják, itt valami nagyon beüthetett nem? Nem okozhat ez gondot az öltözőben?
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Stephon Gilmoret offolta a Pats! Bárcsak lenne ennek valami köze a roster motoszkáláshoz...!
gyeek
Gyanusan sok penzt szeretne meg, nem tudom lenne-e ra anyi.
beltazor
Sokszor előfordult már olyan, hogy ezek után a kevesebb is jó volt. Az is lehet, hogy csak elege volt Bostonból... 😊
gyeek
Mondjuk most jol nezunk ki, nyilvan mindenki Tampaba menne, de ha ott fullon lesznek akar mi is kepben lehetunk.

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 985 — Stromfeld Aurél fan
Stephon Gilmoret offolta a Pats! Bárcsak lenne ennek valami köze a roster motoszkáláshoz...!
gyeek
Gyanusan sok penzt szeretne meg, nem tudom lenne-e ra anyi.
beltazor
Sokszor előfordult már olyan, hogy ezek után a kevesebb is jó volt. Az is lehet, hogy csak elege volt Bostonból... 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Stephon Gilmoret offolta a Pats! Bárcsak lenne ennek valami köze a roster motoszkáláshoz...!
gyeek
Gyanusan sok penzt szeretne meg, nem tudom lenne-e ra anyi.

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 985 — Stromfeld Aurél fan
Stephon Gilmoret offolta a Pats! Bárcsak lenne ennek valami köze a roster motoszkáláshoz...!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Cowboys Release LB Jaylon Smith
KeyG
Meg elpaszolni sem tudtuk 😮
beltazor
Ilyen szerződéssel nehéz elpasszolni valakit, és még ha szarul is teljesít akkor pláne.
Szerintem kivágva lesz piaca.
KeyG
Lesz bizony.
Amadeus
kérdés, hogy neki megfelel-e. (mármint az a szerep, amit kínálnak.)
meg kérdés, hogy a térde olyan állapotban van-e, hogy átmenjen a potenciális kérők rostáin.

más, ez egy komment a BtB-ról. illetve kettő:
This was a culture change, Jaylon is has not been a good locker room guy since he got paid. There is another move coming that will be a big surprise as well. Stay tuned
My son works out with a couple of the Cowboys players in the offseason and he got the vibe that Jaylon isn't loved in the locker room. He got real entitled when he got paid and turned into an asshole to the down roster guys, not a real Leader.
slowmotion
Elsonek ravagtam volna, hogy Zeke, de azt nem tudom hogy fogadna a fanbase, foleg h iden eleg jo formaban van.

Ki lehet a masik emlitett playa? LVE? Erte legalabb meg lehet kapnatok egy 3.napos picket.
Borbinho
nemtom. D-Law vagy Gregory.
slowmotion
Collins?
gyeek
Nem kellene odaadni a konkurenciának, most hogy megbillent majd mindegyik csoportellenfélnél az O fal.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Lawrenceről én mindig azt hallottam/olvastam hogy mekkora team first mentality meg hogy a legfontosabb leader a védelemben. Ha a pályán van kb a legjobb védő játékosunk. Nem látom miert lenne akármi értelme Őt kirakni.

Gregory a huszonhatodik esély után, ha csak nem derült ki megint valami rola amiről mi még nem tudunk, de csak nem, amit kapott a csapattól, szintén fejvakarós lenne ha most kitennék. Nem is játszik amugy rosszul. Ráadásul rá azt se lehet mondani hogy sokat keres.

Ha egyáltalán tényleg lesz még egy seggberugás, akkor az tényleg Collins lehet. Nekem is Ő tűnik a leglogikusabbnak.

Lehet amugy sok mindent mondani Smithről, de nekem még mindig az a legfurcsább ebben az egészben, hogy Jonesék egyáltalán megengedték akárkinek is hogy felvegye a kilencest. Örök fekete pont nálam.
Cowboykarcsi90
D-Law szerintem is vezér a védelemben, és ő mindig segített a csapattársaknak is. Zeke Dak nagy barátja, őt tuti nem vágják ki - pedig Pollard fillérekért is képes ezt megcsinálni 😛 - én Collins-ra tennék, mert az O-fal úgy néz ki megvan nélküle is, depth játékosnak meg drága ahhoz.
Jaylon meg tényleg létszám feletti lett, és a sérüléssel ahogy írjátok az idei pénze is garantált lenne, jövőre meg ha jól láttam 10 misit foglalna a cap-ben.
Nekem mondjuk egy érdekes kérdésem lesz, hogy Parsons jobban mozgott pass-rushban, mint a D-line mögött, ott látszik, hogy sokat kell még tanulnia a helyezkedésben, nem lenne downgrade ez így a védelemnek? Mert a Rams meg Panthers ellen is jól látszott, hogy a robbanékonyságát ki tudja használni a lomha O fal emberek ellen.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Érdekes ez az egész. Miért pont most vágták ki? Úgy értem, ha ekkora asshole volt az öltözőben, akkor azt eddig is pontosan tudták. Nem csak tavaly, hanem az előszezonban is. Vagy most csinált valami óriási ökörséget, vagy (és szerintem ez a valószínűbb) saját kérésére rakták ki. Amennyiben így van, nem lesz egyéb takarítás.
Ha mégis lesz, akkor az Jaylon feltételezett balhéja miatt lehet csak, márpedig Collins abban nem vehetett részt, hiszen el van tiltva és DLaw is IR-en van. Mást én nem nagyon tudok elképzelni (oké, Gregorytól minden kitelik)
Antonius
azért most, mert eddig csak sejteni lehetett azokat, amit már biztosan tudunk:

1) Jaylon az új rendszerben sem képes kiemelkedően játszani, Luke Gifford szintjét hozza, aki a liga minimumért van fizetve egyébként

2) Parsons és Neal ennyire be fognak válni, és az új fiúkból épített defense hasítani fog

bónusz) a szerződéséből nagyjából 9 millió dollár garantálttá válna sérülés esetén, azaz minden egyes pályán töltött perc rizikó volt
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Lawrenceről én mindig azt hallottam/olvastam hogy mekkora team first mentality meg hogy a legfontosabb leader a védelemben. Ha a pályán van kb a legjobb védő játékosunk. Nem látom miert lenne akármi értelme Őt kirakni.

Gregory a huszonhatodik esély után, ha csak nem derült ki megint valami rola amiről mi még nem tudunk, de csak nem, amit kapott a csapattól, szintén fejvakarós lenne ha most kitennék. Nem is játszik amugy rosszul. Ráadásul rá azt se lehet mondani hogy sokat keres.

Ha egyáltalán tényleg lesz még egy seggberugás, akkor az tényleg Collins lehet. Nekem is Ő tűnik a leglogikusabbnak.

Lehet amugy sok mindent mondani Smithről, de nekem még mindig az a legfurcsább ebben az egészben, hogy Jonesék egyáltalán megengedték akárkinek is hogy felvegye a kilencest. Örök fekete pont nálam.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 890 — Cowboys fan
Érdekes ez az egész. Miért pont most vágták ki? Úgy értem, ha ekkora asshole volt az öltözőben, akkor azt eddig is pontosan tudták. Nem csak tavaly, hanem az előszezonban is. Vagy most csinált valami óriási ökörséget, vagy (és szerintem ez a valószínűbb) saját kérésére rakták ki. Amennyiben így van, nem lesz egyéb takarítás.
Ha mégis lesz, akkor az Jaylon feltételezett balhéja miatt lehet csak, márpedig Collins abban nem vehetett részt, hiszen el van tiltva és DLaw is IR-en van. Mást én nem nagyon tudok elképzelni (oké, Gregorytól minden kitelik)
Antonius
most jönne vissza IR-ről Neal, és ez fájhat(ott) Jaylonnak.
másik kerékkötőnek simán el tudom képzelni Collinst - ugye öt meccset kapott csak azért, mert megpróbált simlizni az ellenőrökkel, no de könnyen lehet, hogy azért, mert tudja, hogy sáros. lehet, hogy azóta lett bizonyíték a banned substance-re, amire ha kap szintén pár meccset (én négyet sejtek minimum tételnek), akkor az még hozzátevődik ehhez, és már november is lett alsó hangon.

kiderül.
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Érdekes ez az egész. Miért pont most vágták ki? Úgy értem, ha ekkora asshole volt az öltözőben, akkor azt eddig is pontosan tudták. Nem csak tavaly, hanem az előszezonban is. Vagy most csinált valami óriási ökörséget, vagy (és szerintem ez a valószínűbb) saját kérésére rakták ki. Amennyiben így van, nem lesz egyéb takarítás.
Ha mégis lesz, akkor az Jaylon feltételezett balhéja miatt lehet csak, márpedig Collins abban nem vehetett részt, hiszen el van tiltva és DLaw is IR-en van. Mást én nem nagyon tudok elképzelni (oké, Gregorytól minden kitelik)

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Cowboys Release LB Jaylon Smith
KeyG
Meg elpaszolni sem tudtuk 😮
beltazor
Ilyen szerződéssel nehéz elpasszolni valakit, és még ha szarul is teljesít akkor pláne.
Szerintem kivágva lesz piaca.
KeyG
Lesz bizony.
Amadeus
Igazi NFC East move lenne, ha Dallas meccs előtt felkapnánk a waiverről 😀
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Jarwin? ha csak a pénz oldalát nézem, meg azt, hogy Schultz 208 yardnál tart Jarwin meg 89-nél és se blokkolni nem tud rendesen, se special teams-ben nem játszik... elgondolkoztató, bár a Collins tipp biztosabb lábakon áll
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 890 — Cowboys fan
Cowboys Release LB Jaylon Smith
KeyG
Meg elpaszolni sem tudtuk 😮
beltazor
Ilyen szerződéssel nehéz elpasszolni valakit, és még ha szarul is teljesít akkor pláne.
Szerintem kivágva lesz piaca.
KeyG
Lesz bizony.
Amadeus
kérdés, hogy neki megfelel-e. (mármint az a szerep, amit kínálnak.)
meg kérdés, hogy a térde olyan állapotban van-e, hogy átmenjen a potenciális kérők rostáin.

más, ez egy komment a BtB-ról. illetve kettő:
This was a culture change, Jaylon is has not been a good locker room guy since he got paid. There is another move coming that will be a big surprise as well. Stay tuned
My son works out with a couple of the Cowboys players in the offseason and he got the vibe that Jaylon isn't loved in the locker room. He got real entitled when he got paid and turned into an asshole to the down roster guys, not a real Leader.
slowmotion
Elsonek ravagtam volna, hogy Zeke, de azt nem tudom hogy fogadna a fanbase, foleg h iden eleg jo formaban van.

Ki lehet a masik emlitett playa? LVE? Erte legalabb meg lehet kapnatok egy 3.napos picket.
Borbinho
nemtom. D-Law vagy Gregory.
slowmotion
Collins?
gyeek
jatényleg, még ő is ott van, ráadásul elég barom módon viselkedik
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 985 — Stromfeld Aurél fan
Cowboys Release LB Jaylon Smith
KeyG
Meg elpaszolni sem tudtuk 😮
beltazor
Ilyen szerződéssel nehéz elpasszolni valakit, és még ha szarul is teljesít akkor pláne.
Szerintem kivágva lesz piaca.
KeyG
Lesz bizony.
Amadeus
kérdés, hogy neki megfelel-e. (mármint az a szerep, amit kínálnak.)
meg kérdés, hogy a térde olyan állapotban van-e, hogy átmenjen a potenciális kérők rostáin.

más, ez egy komment a BtB-ról. illetve kettő:
This was a culture change, Jaylon is has not been a good locker room guy since he got paid. There is another move coming that will be a big surprise as well. Stay tuned
My son works out with a couple of the Cowboys players in the offseason and he got the vibe that Jaylon isn't loved in the locker room. He got real entitled when he got paid and turned into an asshole to the down roster guys, not a real Leader.
slowmotion
Elsonek ravagtam volna, hogy Zeke, de azt nem tudom hogy fogadna a fanbase, foleg h iden eleg jo formaban van.

Ki lehet a masik emlitett playa? LVE? Erte legalabb meg lehet kapnatok egy 3.napos picket.
Borbinho
nemtom. D-Law vagy Gregory.
slowmotion
Collins?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Neal még a héten visszatér, szóval linebacker egyelőre lesz elég (darabra)
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 890 — Cowboys fan
Cowboys Release LB Jaylon Smith
KeyG
Meg elpaszolni sem tudtuk 😮
beltazor
Ilyen szerződéssel nehéz elpasszolni valakit, és még ha szarul is teljesít akkor pláne.
Szerintem kivágva lesz piaca.
KeyG
Lesz bizony.
Amadeus
kérdés, hogy neki megfelel-e. (mármint az a szerep, amit kínálnak.)
meg kérdés, hogy a térde olyan állapotban van-e, hogy átmenjen a potenciális kérők rostáin.

más, ez egy komment a BtB-ról. illetve kettő:
This was a culture change, Jaylon is has not been a good locker room guy since he got paid. There is another move coming that will be a big surprise as well. Stay tuned
My son works out with a couple of the Cowboys players in the offseason and he got the vibe that Jaylon isn't loved in the locker room. He got real entitled when he got paid and turned into an asshole to the down roster guys, not a real Leader.
slowmotion
Elsonek ravagtam volna, hogy Zeke, de azt nem tudom hogy fogadna a fanbase, foleg h iden eleg jo formaban van.

Ki lehet a masik emlitett playa? LVE? Erte legalabb meg lehet kapnatok egy 3.napos picket.
Borbinho
nemtom. D-Law vagy Gregory.