Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szezon vegen fajo szivvel bucsut kell inteni McCarthynak, es Mooret kinevezni HCnak.
Nem engedhetik el szvsz.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
gyá baszki, fél hattól Liverpool-Sziti, héttől Kovbojz-Panthers.
most vagy nem nézem valamelyiket, vagy kiesik fél napom...
slowmotion
Szolgáltatói mobilalkalmazás? És egyszerre mindkettő, nekem már nem egy ilyen volt.
KeyG
sőt a Rákóczi (MB3) is hétkor kezd 😊

egyébként ennél egyszerűbb a helyzet, megnézzük a Liverpool meccsét a kölkökkel, aztán jön a szokásos vasárnap esti program, mert holnap iskola van.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
gyá baszki, fél hattól Liverpool-Sziti, héttől Kovbojz-Panthers.
most vagy nem nézem valamelyiket, vagy kiesik fél napom...
slowmotion
Szolgáltatói mobilalkalmazás? És egyszerre mindkettő, nekem már nem egy ilyen volt.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
gyá baszki, fél hattól Liverpool-Sziti, héttől Kovbojz-Panthers.
most vagy nem nézem valamelyiket, vagy kiesik fél napom...
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Tudom h nem fair mert allitott kep, de percek ota ezen nevetek 😀
Borbinho
Sajnos nekünk zavarba ejtő már a produkció. Megint volt egy olyan tömeges szerelés ami érdemben már rég véget ért, a támadó még talpon volt, ÉS akkor érkezett Jaylon valahonnan a semmiből (mert ott volt dolga), és egy gyönyörű ugrással ráveti magát a 4-5 ember fejére... -_-
gyeek
viszont még mindig ő hívja a playeket a defense-ben (nyilván a zöld matrica ott van a sisakon, de akkor is) és a Bob Sturm féle splash play mutatóban (amit idéntől a TruMedia automatikusan számol, kivéve a holding hívásokat) idén összetettben a harmadik helyen áll, holtversenyben Kearse, AB és Gifford mellett.
és ha jól rémlik tavaly is második volt az összes tackle-t tekintve.
szóval nem játszik rosszul, csak nem játszik jól. vagyis nem játszik annyira jól, amennyire a fizetése indokolná.



Szerkesztette: rva
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Hoppa, Diggs a honap vedoje. 😊
beltazor
Nagyonis megérdemli! 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Hoppa, Diggs a honap vedoje. 😊

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Tudom h nem fair mert allitott kep, de percek ota ezen nevetek 😀
Borbinho
Sajnos nekünk zavarba ejtő már a produkció. Megint volt egy olyan tömeges szerelés ami érdemben már rég véget ért, a támadó még talpon volt, ÉS akkor érkezett Jaylon valahonnan a semmiből (mert ott volt dolga), és egy gyönyörű ugrással ráveti magát a 4-5 ember fejére... -_-

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Tudom h nem fair mert allitott kep, de percek ota ezen nevetek 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Három meccs eddig és egy ki-ki meccsen kapott ki a Dallas hangya fasznyival a tavalyi bajnoktól. Egy szoros meccsen győzte le szerintem az egyik legigéretesebb fiatal csapatát a ligának, meg felmosta a padlót egy ujáépülni készülő Eaglesvel. Tetszik amit eddig látok, mert mindegyik meccsen a Cowboys azt a benyomást kelltette, amilyet egy olyan csapatnak kell amilyennek őket predesztinálta a közvélyemény a szezon előtt. Tehát egy liga elit támadósor és egy közepes védelem. | amit nem akarok elkiabállni, de eddig a D se egy átlagos csapatrész, ha vezetik a ligát turnoverekben |

Van ok bizakodásra Dallasban ujra.
Cowboykarcsi90
a Panthers védelem jó mérő mutatója lesz annak, hogy mennyire elit a támadó oldal
mert az eddigi meccseik alapján elég szép számokat hoznak Carolinában, és a Saints meg a Texans sem remekelt
kicsit egyébként hajaz a Chargers védelmére (ahogy az Eagles is valami hasonlót akar csinálni, csak sokkal messzebb vannak a megvalósítástól) itt nem lesz #teamfortyburger
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
 www.bloggingtheboys.com/2021/9/28/22698023/trolling-the-nation-for-cowboys-vs-eagles-where-can-i-get-one-of-them-beat-dallas-shirts

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Három meccs eddig és egy ki-ki meccsen kapott ki a Dallas hangya fasznyival a tavalyi bajnoktól. Egy szoros meccsen győzte le szerintem az egyik legigéretesebb fiatal csapatát a ligának, meg felmosta a padlót egy ujáépülni készülő Eaglesvel. Tetszik amit eddig látok, mert mindegyik meccsen a Cowboys azt a benyomást kelltette, amilyet egy olyan csapatnak kell amilyennek őket predesztinálta a közvélyemény a szezon előtt. Tehát egy liga elit támadósor és egy közepes védelem. | amit nem akarok elkiabállni, de eddig a D se egy átlagos csapatrész, ha vezetik a ligát turnoverekben |

Van ok bizakodásra Dallasban ujra.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
Fun fact Diggs-el kapcsolatban:
with his touchdown, he tied his brother, Bills wide receiver Stefon Diggs, in TDs so far this season.
😀 😀 😀
Vicces lenne, ha meg is előzné a tesót a héten 😀

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Egész nap szívni fogom magamba a híreket erről a meccsről. 6kor feküdtem le asszem, most már melóban. De megérte! 😀
gyeek
hatkor feküdtem le, de 8:30-kor már melóban voltam 😀 😀
ilyenkor jó, hogy én vagyok a főnök, így alhatok egyet az irodában ebéd után
rva
Technikailag én is főnök vagyok, de példát kell mutatni ezeknek a tökmagoknak, hogy kell 3 óra alvás után pörögni!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
Egész nap szívni fogom magamba a híreket erről a meccsről. 6kor feküdtem le asszem, most már melóban. De megérte! 😀
gyeek
hatkor feküdtem le, de 8:30-kor már melóban voltam 😀 😀
ilyenkor jó, hogy én vagyok a főnök, így alhatok egyet az irodában ebéd után
rva
Én felvettem és reggel 7kor kényelmesen megnéztem, 9re be is értem dolgozni 😀 (oké, garbage time egy részét átpörgettem már)
Amik nekem is eszembe jutottak:
1. A tavalyi def-et évkezdés előtt picit átlag felettinek mondták, a koordinátor húzta le őket. A mostanit átlag alattinak mondták, úgy tűnik a koordinátor húzza fel őket (még azért ne kiabáljuk el, eddig jó). Persze, kell egy Diggs és egy Parsons, de ennyit számít egy szakember.
2. Parsons pick. Még a végén igaza lesz Buday Zolinak, aki szintén lehúzta a picket, de azért hozzátette, hogy csak akkor szar húzás, ha sima LBként használjuk, Egy Kuechly vagy Wagner szintű LB minden picket megér. Eddig úgy tűnik, MP bárhol használható a front 7ben, ha így folytatja, tutira év újonc védője lesz. Megint volt legalább 4 QB hurry-je, és ez csak amit én számoltam,
3. Kellen Moore. Basszus, túl jó munkát végez. Ez az O nagyon durván jól működik, ami nagy részben annak is köszönhető, hogy már megvan a kellő tapasztalata a koordinátornak is. Idén eddig minden meccsen gyönyörűen alkalmazkodott az ellenfél taktikájához, mindig volt kész terv, ami a gyenge pontokat támadta és volt B terv is. Jövőre kisebb csoda kellene ahhoz, hogy maradjon, pedig Dak jó teljesítményéhez Ő is nagyban hozzátesz. Félek, hogy a Bears el fogja vinni, de a Jaxnél is csodákat művelne Lawrence-el. (nagyon lájkolnám, ha Jerry húzna egy olyat mint Kraft McDaniels-el és itt tudná tartani)
4. Az O fal korrekt, de lassan ki kéne próbálni valakit a lengyel helyett, mert eddig elég gyenge (és akkor finom voltam). Steele most is jó volt, bár sokat számított, hogy időnként a TE besegített. De ez pontosan az, amit Moore-nál mondtam, hogy kihasználja az ellenfél gyengeségeit és palástolja a miénket.

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Egész nap szívni fogom magamba a híreket erről a meccsről. 6kor feküdtem le asszem, most már melóban. De megérte! 😀
gyeek
hatkor feküdtem le, de 8:30-kor már melóban voltam 😀 😀
ilyenkor jó, hogy én vagyok a főnök, így alhatok egyet az irodában ebéd után
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Egész nap szívni fogom magamba a híreket erről a meccsről. 6kor feküdtem le asszem, most már melóban. De megérte! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
ha most nem Parsons az Edge, hanem D-Law és nem Jaylon a spy hanem Parsons, akkor azt a 14 pontot se szerezték volna meg, amit az offense-ük hozott össze
itt a védelemben a srácok néha másod-harmad vonalasak, akik tavaly világukat nem tudták (nem feltétlen ugyanazokról beszélek) sőt olyan emberek is a rotációban voltak, akiket tegnap emeltek fel a PS-ből (Hamilton)
persze kell egy Parsons meg egy Diggs, igen. de biztosan kell az új koordinátor is, akiben látszatra egyre jobban hisznek a játékosok, és ilyenkor az is összejön, ami máskor nem.
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Felido elott 4 percel(challangenel) esett le, hogy az eagles edzoje mar nem Pederson 😊

Diggs kiraly jar neki a buksi tap tap.
Parsons mindenhol lehuztak mikor draftoltuk. Most mar kezd tetszeni a pick. Ha mondjuk LB helyett Edge vagy DEnek irtak volna valszeg nem huzzak le a picket.

több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratu, éljetek boldogul 😉 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
a fiataloknak és a kitartóaknak jó szurkolást éjszakára - remélem, azért hazai pályán sikerült nyerni, és nem sérül meg senki sem
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
CJ Henderson a Jagstől került a Panthershez egy Dan Arnold nevű TEért, illetve egy 3. körös pickért. Ezt a tradet simán tarthatta volna a Cowboys is, még mehetett volna olcsóbban is figyelembe véve hogy Schultz és Jarwin is felfelé ívelő pályán van. Pláne, hogy Henderson már nyár közepe óta a trade blokkon volt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
En 10-7et tippelek mara.
Vege elott lesz eselye egyenliteni az eaglesnek, de a 45 yardos field goljukat egy nezo altal bedobott pohar kiuti a poznak kozul.
beltazor
Te is sok őrült NFC East rangadót tapasztaltál már 😉 😛