Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
En 10-7et tippelek mara.
Vege elott lesz eselye egyenliteni az eaglesnek, de a 45 yardos field goljukat egy nezo altal bedobott pohar kiuti a poznak kozul.

több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
én pontzivatart várok egyébként, sok yarddal, meg a védelmünktől 2-3 INT-et, egy Cox fumble recovery-t, 34-27-es győzelmet
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
a Rams-el kell a főcsoport döntőt játszanunk, úgy látom
van pár powerhouse az NFC-ben, de a Rams most kemény, mint az orosz tél
az AFC már érdekesebb, főleg a West borult fel, mint a bili (Chiefs 1-2-vel utolsó?)
rva
Decemberben meg januarban kell jol jatszani. Szeptember az majdhogynem mindegy.
Blevi
0-3-mal az utóbbi évtizedben senki nem nyert SB-t
szeptemberben IS jól kell játszani, mert késő decemberben keménynek lenni (lásd tavalyi dallas védelem)
rva
ez jogos, ettől függetlenül akik szeptemberben nagyon jók, vagy jónak tűnnek, azok általában szezon végére elfáradnak, mint pl. a Saints volt ilyen az elmúlt években, vagy a Seahawks, Ravens, tavaly a Steelers (akik hirtelen eszembe jutottak). A Brady féle Patriots viszont ritkán volt éles szezon elején, mindig szenvedősen játszottak az első pár meccsen. Talán az egyetlen kivétel a Chiefs ez alól (bár idén ők se élesek szeptemberben).
Ilyen szempontból én örülök neki, hogy mi sem hengerelünk most (még). Ha 1 ponttal lenyomjuk a Sasokat holnap, én már tökéletesen boldog leszek, a lényeg most az összeszokás.

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
a Rams-el kell a főcsoport döntőt játszanunk, úgy látom
van pár powerhouse az NFC-ben, de a Rams most kemény, mint az orosz tél
az AFC már érdekesebb, főleg a West borult fel, mint a bili (Chiefs 1-2-vel utolsó?)
rva
Decemberben meg januarban kell jol jatszani. Szeptember az majdhogynem mindegy.
Blevi
0-3-mal az utóbbi évtizedben senki nem nyert SB-t
szeptemberben IS jól kell játszani, mert késő decemberben keménynek lenni (lásd tavalyi dallas védelem)
több mint 2 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
a Rams-el kell a főcsoport döntőt játszanunk, úgy látom
van pár powerhouse az NFC-ben, de a Rams most kemény, mint az orosz tél
az AFC már érdekesebb, főleg a West borult fel, mint a bili (Chiefs 1-2-vel utolsó?)
rva
Decemberben meg januarban kell jol jatszani. Szeptember az majdhogynem mindegy.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
a Rams-el kell a főcsoport döntőt játszanunk, úgy látom
van pár powerhouse az NFC-ben, de a Rams most kemény, mint az orosz tél
az AFC már érdekesebb, főleg a West borult fel, mint a bili (Chiefs 1-2-vel utolsó?)
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Jelenlegi keretbol nincs igazi kedvencem, talan Martin es Diggset tudom kiemelni, igy Steele fan leszek. Gogo 😊 kikell szoritani Collinst.

több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
hát, nem ismerünk minden részletet, de ha tényleg megpróbálta megvesztegetni a mintát gyűjtő embert, az nem fest jól. szerintem le fogja ülni az 5 meccset, én legalábbis erre készülök lélekben

meg arra, hogy Steele hozza az erős közepes szintet, amit a Chargers ellen, és akkor megvagyunk
plusz ott lesz neki Schultz meg Zeke besegíteni blokkolni, és az All-World Martin játszik mellette, ami szintén segítség.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Nem okos...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy tűnik Mailata sem játszik ellenetek Parsons könnyen kipipálhatja Hurts-t is a "hits" listáján. Illetve a DLnek jó napja lehet.
dande
Dillard meg meg van? O kezd a helyen?
beltazor
Igen, most megragadhatja az esélyt, bár állítólag nem hosszabb ideig esik ki Mailata, de hát ugye ha vmu egyszer elkezdődik 😕
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Úgy tűnik Mailata sem játszik ellenetek Parsons könnyen kipipálhatja Hurts-t is a "hits" listáján. Illetve a DLnek jó napja lehet.
dande
Dillard meg meg van? O kezd a helyen?

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy tűnik Mailata sem játszik ellenetek Parsons könnyen kipipálhatja Hurts-t is a "hits" listáján. Illetve a DLnek jó napja lehet.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Most az Eagles védőkoordinátorában fagyhat meg a vér ettől a mosolytól.


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Keanu Neal Covid-IR...
Hát most már a f.szom kivan. És ez még csak a 3. hét. Természetesen nincs beoltva. Minek is....
Antonius
a protokol szerint mivel close contact (tehát nem produkált pozitív tesztet), és nincs tünete: azonnal izolálni kell, naponta tesztelni és 5 nap után csatlakozhat újra a csapathoz (két, egymástól 24 órával elválasztott negatív teszt érték kell) tehát ELMÉLETBEN ott lehet hétfő este

ha ez nem lenne elég:


közben leigazoltuk Colton Hill-t a PS-be, 6'2" magas, a Vikings-ben játszott, UDFA-ként került be, 28 mérkőzés 6 start
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
Keanu Neal Covid-IR...
Hát most már a f.szom kivan. És ez még csak a 3. hét. Természetesen nincs beoltva. Minek is....

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Steelet nem ereztem rossznak, es ha jol lattam Bosa direkt oda ment.
Ha van rola elemzes amit talaltok, johet nekem 😊
beltazor
kinnt a legfrissebb Trench Warfare, és pont Steele a fókusz benne


itt már nem annyira szép a kép, de továbbra sem rossz.

Szerkesztette: rva
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
PFF likes Micah.


gyeek
Ja, én is akartam írni, Parsons konkrétan a legtöbb nyomást generálta a héten - a pass rusherek között!!

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
“The thought process was, I think Cowboys fans aren’t the play-it-safe type. So I was going to give them what they wanted: come after their ass on the punt rush. So I hope they’re happy with it,” Fassel said. “We came after him. It was kind of the mindset going into the game that we’re going to come after this football. And you can sure debate everything. But I’m still not so sure that we actually roughed him.”

Ezaz, kend csak a szurkolókra! Esetleg kitehetnének villám-pollokat fittyeren, hogy milyen játékokat hívjanak! 😀
gyeek
nem tudom mennyi volt ebben az irónia, a pasas arcáról elég nehéz olvasni
és ő egyébként is ilyen mentalitás, korábban is bizonyította, hogy a legtöbb trükkös játék special teams-ben tőle jön a ligában, azaz aktív szereplője a játéknak, nem passzív
ha ott véletlenül blokkolva van az a punt, esetleg felszedi valaki TD-re, akkor meg mekkora császár, igaz?
én támogatom az ilyet, kockázat nélkül nincs nyereség, eleget irányította Jason Garrett a csapatot
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
“The thought process was, I think Cowboys fans aren’t the play-it-safe type. So I was going to give them what they wanted: come after their ass on the punt rush. So I hope they’re happy with it,” Fassel said. “We came after him. It was kind of the mindset going into the game that we’re going to come after this football. And you can sure debate everything. But I’m still not so sure that we actually roughed him.”

Ezaz, kend csak a szurkolókra! Esetleg kitehetnének villám-pollokat fittyeren, hogy milyen játékokat hívjanak! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
PFF likes Micah.


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Steelet nem ereztem rossznak, es ha jol lattam Bosa direkt oda ment.
Ha van rola elemzes amit talaltok, johet nekem 😊
beltazor
egyrészt itt van ez:


Bosa minden alkalommal Steele ellen állt fel
(megjegyzés: Steele engedett 3 pressure-t, de egyik sem volt Bosa ellen)

aztán itt van ez:
több mint 2 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Martin is the king or.
sztaking
Hihetetlen mit jelent egy klasszis O fal Ember!
sztaking
Letérdepeltettük Kaliforniát 😊
sztaking
Megnyíltak a paszsávok,mert Zeke tudott futni Martinnak köszönhetően.Ő hozta a győzelmet.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Steelet nem ereztem rossznak, es ha jol lattam Bosa direkt oda ment.
Ha van rola elemzes amit talaltok, johet nekem 😊
beltazor
Steelet remekül helytállt Bosával szemben, szerintem maga mögé szorította Nsekhet ezzel a mutatvánnyal.

Diggs mint mondtam egy állat volt. Nem akarom elkiabálni, de ilyen játék méltó egy top cornerhez.

Pollard és Zeke együtt nagyon kemény dió lesz a továbbiakban az ellenfeleknek, jár az elismerés Kellen Moorenak is. Remélem JJ őt fogja groomolni McCarthy utódjának, ahogy tette azt anno Garrett-tel.

Parsons linebackerből váltott a hét közepén pass rusherre, és veteránokat megszégyenítően adaptált. Erről beszéltem múlt héten. Game changer.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Martin is the king or.
sztaking
Hihetetlen mit jelent egy klasszis O fal Ember!
sztaking
Letérdepeltettük Kaliforniát 😊

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 2 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Martin is the king or.
sztaking
Hihetetlen mit jelent egy klasszis O fal Ember!

Szerkesztette: sztaking

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)