Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 2 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Martin is the king or.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Steelet nem ereztem rossznak, es ha jol lattam Bosa direkt oda ment.
Ha van rola elemzes amit talaltok, johet nekem 😊

Szerkesztette: beltazor

több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
az eredménykövetőben linkeltem ezt a cikket, de kiderült, hogy a paywall mögött van (szorri, én előfizető vagyok)  theathletic.com/2831436/2021/09/17/cowboys-pregame-riffing-patience-required-for-dallas-to-score-enough-against-brandon-staleys-chargers/
a lényege viszont pont az volt, amit láttunk is a pályán: hogy türelemmel kell lenni, mert Brandon Staley védelme a 2 mélyen felálló safety-vel gyakorlatban rákényszerít arra, hogy apró lépésekben haladj előre, és ha nincs türelmed, mert akarsz 1-1 nagy játékot, akkor kíméletlenül megbüntetnek.
ez egy áttekintő amúgy erről a védelemről:
 theathletic.com/2817355/2021/09/10/how-offenses-need-to-adapt-to-the-rise-of-the-vic-fangio-brandon-staley-defenses/
nagyon jó írás, és mivel egyre trendibb lesz egy copycat ligában, nem árt megismerkedni vele
a Dallasnak fekszik, mert arra épít, hogy tudsz-e futni és van-e türelmed futni, mert egyfelől az összes keresztbe menő útvonalat szinte teljesen elveszi (ami a single high safety mellett megvan) másfelől az irányítónak sokkal nehezebb olvasni, hogy mi fog történni. egészen jól elrejthetőek a coverage-ek, akár cover3 akár cover1 lehet belőle, csak a snap után derül ki. és abban a tekintetben hasonlít Marinelli módosított Tampra2-jére, hogy működik a bend-but-not-break azaz a kicsit mindig engedi, de az összes nagy játékot elveszi. és ha az irányító vagy az OC (vagy mindkettő) ezt nehezen tűri, akkor előbb-utóbb bele lehet futni egy INT-be, láttuk is tegnap. ha megfelelő a front7 akik képesek fogni a futást, akkor a két safety gyakorlatilag egyáltalán nem segít be a futás elleni védekezésbe, azaz csak a passzok ellen van a pályán. ettől lesz olyan borzasztó nehéz játszani ezen védelmek ellen.
rva
Hát igen. Ahhoz képest, hogy Mari néninél mennyire ki volt a tököm nekem is a bend but don't break defense-ünkkel és a felfogással, most simán aláírnám ezt a def taktikát. Oké, mondjuk ehhez kell a mostani offense is, amelyik minden meccsen képes 20 pont felett termelni.
Antonius
ehhez csak ennyit:
 pbs.twimg.com/media/E_sZRS3VUAEDEWC?format=jpg&name=4096x4096
a defense EPA csak kicsivel van az ÁTLAG alatt, miközben az offense EPA átlag feletti
ez szerintem egy remek kombináció
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
mondjuk a tegnapi nap margójára:
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
az eredménykövetőben linkeltem ezt a cikket, de kiderült, hogy a paywall mögött van (szorri, én előfizető vagyok)  theathletic.com/2831436/2021/09/17/cowboys-pregame-riffing-patience-required-for-dallas-to-score-enough-against-brandon-staleys-chargers/
a lényege viszont pont az volt, amit láttunk is a pályán: hogy türelemmel kell lenni, mert Brandon Staley védelme a 2 mélyen felálló safety-vel gyakorlatban rákényszerít arra, hogy apró lépésekben haladj előre, és ha nincs türelmed, mert akarsz 1-1 nagy játékot, akkor kíméletlenül megbüntetnek.
ez egy áttekintő amúgy erről a védelemről:
 theathletic.com/2817355/2021/09/10/how-offenses-need-to-adapt-to-the-rise-of-the-vic-fangio-brandon-staley-defenses/
nagyon jó írás, és mivel egyre trendibb lesz egy copycat ligában, nem árt megismerkedni vele
a Dallasnak fekszik, mert arra épít, hogy tudsz-e futni és van-e türelmed futni, mert egyfelől az összes keresztbe menő útvonalat szinte teljesen elveszi (ami a single high safety mellett megvan) másfelől az irányítónak sokkal nehezebb olvasni, hogy mi fog történni. egészen jól elrejthetőek a coverage-ek, akár cover3 akár cover1 lehet belőle, csak a snap után derül ki. és abban a tekintetben hasonlít Marinelli módosított Tampra2-jére, hogy működik a bend-but-not-break azaz a kicsit mindig engedi, de az összes nagy játékot elveszi. és ha az irányító vagy az OC (vagy mindkettő) ezt nehezen tűri, akkor előbb-utóbb bele lehet futni egy INT-be, láttuk is tegnap. ha megfelelő a front7 akik képesek fogni a futást, akkor a két safety gyakorlatilag egyáltalán nem segít be a futás elleni védekezésbe, azaz csak a passzok ellen van a pályán. ettől lesz olyan borzasztó nehéz játszani ezen védelmek ellen.
rva
Hát igen. Ahhoz képest, hogy Mari néninél mennyire ki volt a tököm nekem is a bend but don't break defense-ünkkel és a felfogással, most simán aláírnám ezt a def taktikát. Oké, mondjuk ehhez kell a mostani offense is, amelyik minden meccsen képes 20 pont felett termelni.

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
McCarthy kommentárja az 56 yardos FG-ig vezető bakikról, ami szerencsére nem lett clusterfuck.

 www.espn.com/nfl/story/_/id/32241226/plan-play-56-yard-kick-decide-game
gyeek
Ne is mond, most olvastam én is, teljesen agyfaszt kapok tőle. Ki hiszi ezt el neki?? Még a firkász se, aki leírta...

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 997 — Stromfeld Aurél fan
McCarthy kommentárja az 56 yardos FG-ig vezető bakikról, ami szerencsére nem lett clusterfuck.

https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2021%2F0920%2Fr911485_1296x729_16-9.jpg
Cowboys' McCarthy: Issues forced 56-yard kick
Mike McCarthy said the Cowboys did not settle for a 56-yard field goal to decide Sunday's game on purpose.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
az eredménykövetőben linkeltem ezt a cikket, de kiderült, hogy a paywall mögött van (szorri, én előfizető vagyok)  theathletic.com/2831436/2021/09/17/cowboys-pregame-riffing-patience-required-for-dallas-to-score-enough-against-brandon-staleys-chargers/
a lényege viszont pont az volt, amit láttunk is a pályán: hogy türelemmel kell lenni, mert Brandon Staley védelme a 2 mélyen felálló safety-vel gyakorlatban rákényszerít arra, hogy apró lépésekben haladj előre, és ha nincs türelmed, mert akarsz 1-1 nagy játékot, akkor kíméletlenül megbüntetnek.
ez egy áttekintő amúgy erről a védelemről:
 theathletic.com/2817355/2021/09/10/how-offenses-need-to-adapt-to-the-rise-of-the-vic-fangio-brandon-staley-defenses/
nagyon jó írás, és mivel egyre trendibb lesz egy copycat ligában, nem árt megismerkedni vele
a Dallasnak fekszik, mert arra épít, hogy tudsz-e futni és van-e türelmed futni, mert egyfelől az összes keresztbe menő útvonalat szinte teljesen elveszi (ami a single high safety mellett megvan) másfelől az irányítónak sokkal nehezebb olvasni, hogy mi fog történni. egészen jól elrejthetőek a coverage-ek, akár cover3 akár cover1 lehet belőle, csak a snap után derül ki. és abban a tekintetben hasonlít Marinelli módosított Tampra2-jére, hogy működik a bend-but-not-break azaz a kicsit mindig engedi, de az összes nagy játékot elveszi. és ha az irányító vagy az OC (vagy mindkettő) ezt nehezen tűri, akkor előbb-utóbb bele lehet futni egy INT-be, láttuk is tegnap. ha megfelelő a front7 akik képesek fogni a futást, akkor a két safety gyakorlatilag egyáltalán nem segít be a futás elleni védekezésbe, azaz csak a passzok ellen van a pályán. ettől lesz olyan borzasztó nehéz játszani ezen védelmek ellen.
több mint 2 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
végre nekünk is sikerül egy close game-t behúzni, még ha most felénk is lejtett a pálya, és a Chargers egyébként is sokszor lőtte saját lábon magát
ők a bírók, maguk és a dallasi védelem ellen is játszottak, mi csak a chargers védelem ellen
rva
Annyira nem éreztem, hogy a bírók nekünk fújtak volna. Az utolsó SD drive-ban valóban mintha lett volna egy kis támogatás, de azért egy INT-et elvettek, és ha jól emlékszem abból a drive-ból szerzett TD-t a SD.
100yard
úgy éreztem, hogy bár voltak hibák mindkét oldalra, de mintha a dallasnak többet kedveztek volna most ezek a hibák
árnyalatnyi a különbség, meg lehet rajta vitatkozni, de ritka az az alkalom, amikor nem mi játszunk a zebrák ellen
rva
Én nagyon nem láttam olyan meccs döntő hibát ami nekünk kedvezett volna, a Parsons sacken kívül amit nem nagyon értek hogy lett sack. Bár ha nem sack akkor se biztos, hogy a TD-t megcsinálják, szóval nekem ez akkor se olyan ordas hiba ha nem sack.
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Pollardnak pacsi, jol tolta.

több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
végre nekünk is sikerül egy close game-t behúzni, még ha most felénk is lejtett a pálya, és a Chargers egyébként is sokszor lőtte saját lábon magát
ők a bírók, maguk és a dallasi védelem ellen is játszottak, mi csak a chargers védelem ellen
rva
Annyira nem éreztem, hogy a bírók nekünk fújtak volna. Az utolsó SD drive-ban valóban mintha lett volna egy kis támogatás, de azért egy INT-et elvettek, és ha jól emlékszem abból a drive-ból szerzett TD-t a SD.
100yard
úgy éreztem, hogy bár voltak hibák mindkét oldalra, de mintha a dallasnak többet kedveztek volna most ezek a hibák
árnyalatnyi a különbség, meg lehet rajta vitatkozni, de ritka az az alkalom, amikor nem mi játszunk a zebrák ellen
több mint 2 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Egyébként ha nem lettek volna roughing the kicker, meg hasonló büntetések, akkor kevésbé húztátok volna magatokra a Chargerst. Ennyi hiányzóval szerintem abszolút jó teljesítmény volt ez.
több mint 2 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
végre nekünk is sikerül egy close game-t behúzni, még ha most felénk is lejtett a pálya, és a Chargers egyébként is sokszor lőtte saját lábon magát
ők a bírók, maguk és a dallasi védelem ellen is játszottak, mi csak a chargers védelem ellen
rva
Annyira nem éreztem, hogy a bírók nekünk fújtak volna. Az utolsó SD drive-ban valóban mintha lett volna egy kis támogatás, de azért egy INT-et elvettek, és ha jól emlékszem abból a drive-ból szerzett TD-t a SD.
több mint 2 éve
100yard Dallas Cowboys 1 391
végre nekünk is sikerül egy close game-t behúzni, még ha most felénk is lejtett a pálya, és a Chargers egyébként is sokszor lőtte saját lábon magát
ők a bírók, maguk és a dallasi védelem ellen is játszottak, mi csak a chargers védelem ellen
rva
Sajnos a D nagyon szarul nezett ki. Futast nem szivjuk legalabb, de ma Diggs is homalyos volt.
Blevi
Azért két top10 offense jött szembe az első két héten. Ennél lesznek azért gyengébb támadó egységek is még a szezonban. Szerintem egy jó közepes szint lesz a védelem.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 997 — Stromfeld Aurél fan
Diggs amúgy nagyon keményen játszott végig. Gyorsan kellene egy működő CB Brown helyett továbbra is.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
végre nekünk is sikerül egy close game-t behúzni, még ha most felénk is lejtett a pálya, és a Chargers egyébként is sokszor lőtte saját lábon magát
ők a bírók, maguk és a dallasi védelem ellen is játszottak, mi csak a chargers védelem ellen
rva
Sajnos a D nagyon szarul nezett ki. Futast nem szivjuk legalabb, de ma Diggs is homalyos volt.
Blevi
ha csak közepes a D de az offense megtalálja az ellenszerét bárkinek, akkor nem lesz baj
jövő héten Gregory jön vissza, jobbak leszünk
rva
Csak Cooper jol legyen.
Jo kis NFC East roncsderbi
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
végre nekünk is sikerül egy close game-t behúzni, még ha most felénk is lejtett a pálya, és a Chargers egyébként is sokszor lőtte saját lábon magát
ők a bírók, maguk és a dallasi védelem ellen is játszottak, mi csak a chargers védelem ellen
rva
Sajnos a D nagyon szarul nezett ki. Futast nem szivjuk legalabb, de ma Diggs is homalyos volt.
Blevi
ha csak közepes a D de az offense megtalálja az ellenszerét bárkinek, akkor nem lesz baj
jövő héten Gregory jön vissza, jobbak leszünk
több mint 2 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
végre nekünk is sikerül egy close game-t behúzni, még ha most felénk is lejtett a pálya, és a Chargers egyébként is sokszor lőtte saját lábon magát
ők a bírók, maguk és a dallasi védelem ellen is játszottak, mi csak a chargers védelem ellen
rva
Sajnos a D nagyon szarul nezett ki. Futast nem szivjuk legalabb, de ma Diggs is homalyos volt.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
végre nekünk is sikerül egy close game-t behúzni, még ha most felénk is lejtett a pálya, és a Chargers egyébként is sokszor lőtte saját lábon magát
ők a bírók, maguk és a dallasi védelem ellen is játszottak, mi csak a chargers védelem ellen
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Nyertunk, oke.
De ez a GW drive mi volt?? 56 nem egy tuti tavolsag.
Emellett a 20pontot keveslem az Otol.
A vedelem meg rosszabbul nezet ki, mint amenyi pontot kaptunk.

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 997 — Stromfeld Aurél fan
amúgy McCarthy lehűtötte a kedélyeket azzal kapcsolatban, hogy Steele kezd vagy Nsekhe, de ha JJ elszólta magát akkor szerintem Steele - és nem azért, mert JJ nyomást gyakorolna rá, hanem mert jól tudta már McCarthy is, hogy Steele fog kezdeni, csak nem akarta kiböfögni mindenkinek, de hát a vén Jones nem tudja tartani a száját
rva
 www.espn.com/nfl/story/_/id/32224950/dallas-cowboys-ol-ty-nsekhe-hospitalized-heat-related-illness-sunday
empty taxi
Ez már tényleg miafasz?! XD

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
amúgy McCarthy lehűtötte a kedélyeket azzal kapcsolatban, hogy Steele kezd vagy Nsekhe, de ha JJ elszólta magát akkor szerintem Steele - és nem azért, mert JJ nyomást gyakorolna rá, hanem mert jól tudta már McCarthy is, hogy Steele fog kezdeni, csak nem akarta kiböfögni mindenkinek, de hát a vén Jones nem tudja tartani a száját
rva
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2021%2F0609%2Fr865158_1296x729_16-9.jpg
Cowboys OL Nsekhe hospitalized, out Sunday
Dallas Cowboys offensive lineman Ty Nsekhe, who was taken to the hospital with a heat-related illness on Thursday, will not play on Sunday against the Los Angeles Chargers.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
mondjuk Malik Hooker visszatérése nem jöhetne jobbkor, remélem a formáját is hozza magával
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Donovan Wilson hogyan játszott? Úgy látom, hogy elvileg 55 D snapet volt a pályán, de a statja totál üres. Az létezik, hogy ennyi snap alatt egyszer se került labda közelbe? 😊 (Csak azért érdeklődőm, mert egy játékban a csapatomban van.)
Nandito
Szürke volt, de sérülésből állt talpra, ennyi a mentsége az első meccsre.
gyeek
Az jó lenne, ha összeszedné magát! Nagy reményeim vannak felé, gondolom nektek is! 😊 Köszi az infót!
Nandito

gyeek
Na ez nem az a hír Wilsonnal kapcsolatban, amit vártam... Akkor vasárnap nagy eséllyel nem játszik. Bár ha azon múlik, akkor inkább egy-két hétig ne eddzen, hogy a sérülése teljesen rendbe jöjjön.

Music City Miracle
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
Ez így elég vészjóslóan virít. 2 hétre leosztva megfejelhetjük akkor még Donovan Wilsonnal és wtf bónuszként Leon Lettel.


gyeek
Wilsonnal együtt ez 6 stabil kezdő. Ezt nem fogjuk elbírni. Még jó, hogy Martin visszatérhet (el ne kiabáljam)

Cowboys 4ever.