Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
En meretes zakora szamitok. Nem csak a meccsen. Top5pickre varom a csapatot. (Ugy vegyetek komolyan, hogy tavaly nfc dontot vartam 😊 )

több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
gémdéj van, ki mit vár?
én pesszimista vagyok, éppen ezért csak kis verést (24-13 vagy hasonló) kettő vagy kevesebb labdabirtoklásnyi hátránnyal, legalább 1 Brady INT és legalább 1 forced fumble a védelmünktől, hogy jól érezzem magam a jövőt illetően, meg úgy 350 yard Prescottól, nulla sérülésel.
ezt így most aláírnám.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
akkor a Tyron Smith (LT) - Connor Williams (LG) - Tyler Biadasz (C) - Connor McGovern (RG) - La'el Collins (RT) kezdő ötössel fog kiállni a csapat, szép kilátások Suh, JPP és Vita Vea ellen
rva
Mondjuk ez majdnem a teljes kezdonek szant sor 😊
beltazor
főleg a közepe problémás, de inkább akkor úgy fogalmazok, hogy középtől jobbra az egész, Collins-ról sem érkeznek jó hírek és az előszezonban meglehetősen szarul játszott, és jött ez a "stinger" sztori, amiből nem tudom, hogy kigyógyult-e, vagy valami olyan okozza neki a stingereket mint Tyron-nak korábban: gerincsérv, ami ugye default újabb egy év minusz
McGovern tavaly PFF szerint ilyen 60 eleje ehhez képest Martin 90 eleje (91-92 rémlik)
rva
ezek a számok mik? percentilis értékek?
slowmotion
PFF offense grade (ami kb percentilisnek is elmegy, hisz 0-100ig van).

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
akkor a Tyron Smith (LT) - Connor Williams (LG) - Tyler Biadasz (C) - Connor McGovern (RG) - La'el Collins (RT) kezdő ötössel fog kiállni a csapat, szép kilátások Suh, JPP és Vita Vea ellen
rva
Mondjuk ez majdnem a teljes kezdonek szant sor 😊
beltazor
főleg a közepe problémás, de inkább akkor úgy fogalmazok, hogy középtől jobbra az egész, Collins-ról sem érkeznek jó hírek és az előszezonban meglehetősen szarul játszott, és jött ez a "stinger" sztori, amiből nem tudom, hogy kigyógyult-e, vagy valami olyan okozza neki a stingereket mint Tyron-nak korábban: gerincsérv, ami ugye default újabb egy év minusz
McGovern tavaly PFF szerint ilyen 60 eleje ehhez képest Martin 90 eleje (91-92 rémlik)
rva
ezek a számok mik? percentilis értékek?
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Ezek szerint McGovern 1. számú IOL csere lesz?
empty taxi
Tavalyi is már az volt gyakorlatilag és a döcögős NFL kezdése után sikerült az alacsony elvárásokat felülmúlnia. Majd most kiderül mennyire volt elég a tavalyi jó zárás.
gyeek
OK. Köszi.
Bíztam benne h lenyomja Biadaszt és ő lesz a kezdőcenter.
Drága volt anno a feltrade GM játékban, amikor megszereztem. 😊
empty taxi
Badass-t senki sem szoríccsa ki.
max Frederick tudná, ha visszatérne, de ő meg szerintem jól megvan focin kívül is, meg ahhoz vissza kellene... khm... erősítenie
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
akkor a Tyron Smith (LT) - Connor Williams (LG) - Tyler Biadasz (C) - Connor McGovern (RG) - La'el Collins (RT) kezdő ötössel fog kiállni a csapat, szép kilátások Suh, JPP és Vita Vea ellen
rva
Mondjuk ez majdnem a teljes kezdonek szant sor 😊
beltazor
főleg a közepe problémás, de inkább akkor úgy fogalmazok, hogy középtől jobbra az egész, Collins-ról sem érkeznek jó hírek és az előszezonban meglehetősen szarul játszott, és jött ez a "stinger" sztori, amiből nem tudom, hogy kigyógyult-e, vagy valami olyan okozza neki a stingereket mint Tyron-nak korábban: gerincsérv, ami ugye default újabb egy év minusz
McGovern tavaly PFF szerint ilyen 60 eleje ehhez képest Martin 90 eleje (91-92 rémlik)
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ezek szerint McGovern 1. számú IOL csere lesz?
empty taxi
Tavalyi is már az volt gyakorlatilag és a döcögős NFL kezdése után sikerült az alacsony elvárásokat felülmúlnia. Majd most kiderül mennyire volt elég a tavalyi jó zárás.
gyeek
OK. Köszi.
Bíztam benne h lenyomja Biadaszt és ő lesz a kezdőcenter.
Drága volt anno a feltrade GM játékban, amikor megszereztem. 😊
empty taxi
Biadaszért tavaly -- ha nem is nagy áron -- de feltradeltek, neki emiatt van egy enyhe hátszele, de amúgy amikor egyben volt egészségileg jól is játszott. McGovern csak harmadik számú center opció momentán, mert a másik Connort, a Williamszet erőltették csere centernek, pedig a labdát se tudja snapelni shotgunnál.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ezek szerint McGovern 1. számú IOL csere lesz?
empty taxi
Tavalyi is már az volt gyakorlatilag és a döcögős NFL kezdése után sikerült az alacsony elvárásokat felülmúlnia. Majd most kiderül mennyire volt elég a tavalyi jó zárás.
gyeek
OK. Köszi.
Bíztam benne h lenyomja Biadaszt és ő lesz a kezdőcenter.
Drága volt anno a feltrade GM játékban, amikor megszereztem. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ezek szerint McGovern 1. számú IOL csere lesz?
empty taxi
Tavalyi is már az volt gyakorlatilag és a döcögős NFL kezdése után sikerült az alacsony elvárásokat felülmúlnia. Majd most kiderül mennyire volt elég a tavalyi jó zárás.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
akkor a Tyron Smith (LT) - Connor Williams (LG) - Tyler Biadasz (C) - Connor McGovern (RG) - La'el Collins (RT) kezdő ötössel fog kiállni a csapat, szép kilátások Suh, JPP és Vita Vea ellen 😕

twitteren olvastam egyébként valahol, és jó a felütés: mindenki azt várja, hogy az offense a 2019-es formáját hozza majd (és nem a 2018 első negyedévét pl) a defense meg középszar lesz, de mi van, ha az offense mégsem lesz annyira jó, mint aminek várjuk? és a defense meg szar marad?
rva
Orbitális cumi és top 6 draft. Jövőre persze ugyanez a stáb.
Olvastam egyébként olyat, hogy még Lael se 100% hogy játszani fog. Akkor lesz csak "igazi" a teljes jobb oldalunk. Zeke-et csapágyasra fogjuk hajtani.

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ezek szerint McGovern 1. számú IOL csere lesz?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
akkor a Tyron Smith (LT) - Connor Williams (LG) - Tyler Biadasz (C) - Connor McGovern (RG) - La'el Collins (RT) kezdő ötössel fog kiállni a csapat, szép kilátások Suh, JPP és Vita Vea ellen
rva
Mondjuk ez majdnem a teljes kezdonek szant sor 😊

több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
akkor a Tyron Smith (LT) - Connor Williams (LG) - Tyler Biadasz (C) - Connor McGovern (RG) - La'el Collins (RT) kezdő ötössel fog kiállni a csapat, szép kilátások Suh, JPP és Vita Vea ellen 😕

twitteren olvastam egyébként valahol, és jó a felütés: mindenki azt várja, hogy az offense a 2019-es formáját hozza majd (és nem a 2018 első negyedévét pl) a defense meg középszar lesz, de mi van, ha az offense mégsem lesz annyira jó, mint aminek várjuk? és a defense meg szar marad?
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Martin covid-listan, out az elso hetrol.
Stez
uh-oh.
ahogy a művelt francia mondaná, zis iz going to be a long day at ze office

Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Martin covid-listan, out az elso hetrol.

több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Egy héttel a szezon előtt kijelenthetem, hogy cornerileg nagyon gyatrán áll a csapat. Diggs az egyetlen stabil és egészséges játékos, Brown gyenge közép-kategória, Lewis nickel vagy slot cornerként hasonló. Nahshon Wrighttól nem várhatunk sokat egyelőre, Bossman Fat meg összeszedett egy ágyéksérülést, de előtte se volt valmi acélos. Ha komolyan akarják Jonesék venni a szezont, kellene Diggs mellé egy megbízható kezdő.
gyeek
ne írjuk le Kelvin Josephet, rookie-ként Diggset is megégették párszor, a nagy játék mellett a mélytorok is benne volt a játékában (remélem ezt sikerült az offseason-ben kicsit kipolírozni belőle)
Brown szerintem csak addig kezdő, amíg Joseph maga alá nem szedi a lábait, és ez már az idei szezonban elképzelhető
plusz az örök érvényű igazság: ha a passrush elég jó, akkor a cornereknek nem kell tökéletesnek lenni, mert minél kevesebb ideje van az irányítónak, annál kevesebb lesz az esélye egy jó passznak

egyébként is kit lehet most összeszedni aki előrelépés lenne?
rva
Szerinted a pass rush olyan nagyon jo lesz? Nem latom az allomanyban, hogy szetnyomunk minden ellen O—linet. Meg mondjuk az is kene hozza, hogy ne fussanak szet allandoan. Nem latom jonak a vedelem helyzetet.
Blevi
szerintem jó lesz, igen.
Gregory végre rendes bookend Lawrence mellett, és középen is nőtt a súly
plusz Parsons egy állat
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Nem akarom eljinxelni de a tavalyinál rosszabb nem nagyon lehet.
Cowboykarcsi90
Dak egészségén fog múlni szerintem. Most éppen mi a helyzet vele?
Gerichill
azt senki se tudja, kivétel Dak, MM, a vén kujon, meg a fia
több mint 2 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Nem akarom eljinxelni de a tavalyinál rosszabb nem nagyon lehet.
Cowboykarcsi90
Dak egészségén fog múlni szerintem. Most éppen mi a helyzet vele?
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nem akarom eljinxelni de a tavalyinál rosszabb nem nagyon lehet.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Will Grier érkezik waiverről...
több mint 2 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Egy héttel a szezon előtt kijelenthetem, hogy cornerileg nagyon gyatrán áll a csapat. Diggs az egyetlen stabil és egészséges játékos, Brown gyenge közép-kategória, Lewis nickel vagy slot cornerként hasonló. Nahshon Wrighttól nem várhatunk sokat egyelőre, Bossman Fat meg összeszedett egy ágyéksérülést, de előtte se volt valmi acélos. Ha komolyan akarják Jonesék venni a szezont, kellene Diggs mellé egy megbízható kezdő.
gyeek
ne írjuk le Kelvin Josephet, rookie-ként Diggset is megégették párszor, a nagy játék mellett a mélytorok is benne volt a játékában (remélem ezt sikerült az offseason-ben kicsit kipolírozni belőle)
Brown szerintem csak addig kezdő, amíg Joseph maga alá nem szedi a lábait, és ez már az idei szezonban elképzelhető
plusz az örök érvényű igazság: ha a passrush elég jó, akkor a cornereknek nem kell tökéletesnek lenni, mert minél kevesebb ideje van az irányítónak, annál kevesebb lesz az esélye egy jó passznak

egyébként is kit lehet most összeszedni aki előrelépés lenne?
rva
Szerinted a pass rush olyan nagyon jo lesz? Nem latom az allomanyban, hogy szetnyomunk minden ellen O—linet. Meg mondjuk az is kene hozza, hogy ne fussanak szet allandoan. Nem latom jonak a vedelem helyzetet.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan


Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
egyébként is kit lehet most összeszedni aki előrelépés lenne?
rva
Csere, surprise cut, bármi szóba jöhet. De ez így kevés lesz, az biztos.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Egy héttel a szezon előtt kijelenthetem, hogy cornerileg nagyon gyatrán áll a csapat. Diggs az egyetlen stabil és egészséges játékos, Brown gyenge közép-kategória, Lewis nickel vagy slot cornerként hasonló. Nahshon Wrighttól nem várhatunk sokat egyelőre, Bossman Fat meg összeszedett egy ágyéksérülést, de előtte se volt valmi acélos. Ha komolyan akarják Jonesék venni a szezont, kellene Diggs mellé egy megbízható kezdő.
gyeek
ne írjuk le Kelvin Josephet, rookie-ként Diggset is megégették párszor, a nagy játék mellett a mélytorok is benne volt a játékában (remélem ezt sikerült az offseason-ben kicsit kipolírozni belőle)
Brown szerintem csak addig kezdő, amíg Joseph maga alá nem szedi a lábait, és ez már az idei szezonban elképzelhető
plusz az örök érvényű igazság: ha a passrush elég jó, akkor a cornereknek nem kell tökéletesnek lenni, mert minél kevesebb ideje van az irányítónak, annál kevesebb lesz az esélye egy jó passznak

egyébként is kit lehet most összeszedni aki előrelépés lenne?

Szerkesztette: rva