Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1 sima Zurlein FG és 1 extra pont, plusz 1 kapitális műhiba kellett a bajnokcsapatnakj, hogy megússzák a meccset.
gyeek
Aham 😊
Wyatt
Mi oly witzes esperes uram? 😊
gyeek
Kicsit egyoldalúnak tűnik ez a szemlélet, miközben Godwin elbohóckodott vagy 10-14 pontot és a két futó adott a Cowboysnak 9-et 😊

Fasza kis meccs volt, kicsit olyan, mint a Chiefs–Pats konferenciadöntő anno, ahol kb tudta az ember, hogy az nyer, aki utoljára támad

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
1 sima Zurlein FG és 1 extra pont, plusz 1 kapitális műhiba kellett a bajnokcsapatnakj, hogy megússzák a meccset.
gyeek
Aham 😊
Wyatt
Mi oly witzes esperes uram? 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1 sima Zurlein FG és 1 extra pont, plusz 1 kapitális műhiba kellett a bajnokcsapatnakj, hogy megússzák a meccset.
gyeek
Aham 😊

több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Vereseg mindegy milyen. L.
ezen a meccsen jol jatszottunk, kovin nem biztos hogy igy fogunk.
beltazor
Kicsit korán gyúrsz az 1/1-re. 😊
gyeek
Viszont hogy jot is mondjak, Prescott rendben volt. (En voltam aki feleve Prescottnak evi 18millional nem adtam volna tobbet. 😊 )

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Vereseg mindegy milyen. L.
ezen a meccsen jol jatszottunk, kovin nem biztos hogy igy fogunk.
beltazor
Kicsit korán gyúrsz az 1/1-re. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Vereseg mindegy milyen. L.
ezen a meccsen jol jatszottunk, kovin nem biztos hogy igy fogunk.

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
1 sima Zurlein FG és 1 extra pont, plusz 1 kapitális műhiba kellett a bajnokcsapatnakj, hogy megússzák a meccset.
gyeek
O# nagyon jol ment (Lamb-Cooper kettos hatalmas lesz iden), de a D# sem volt olyan rossz. Parsonsbol kiemelkedo jatekos lesz. Diggs is remekul tolta, meg a DL-bennis voltak szep dolgok.

Ahogyan irod te is, ha a kicker berugdossa a pontokat, akkor ez egy nyert meccs.

Szerk: Amugy nagyon jo meccs volt 😊
undisputedly
Lambnél kicsit sok volt a drop, de majd kinövi!
Zeke viszont felesleges ebben az #O-ban!
steelwolf
Semmi értelme nem lett volna Zack Martin nélkül ez ellen a front7 ellen. Vislszont rohadt jól blokkolt blitz ellen. Drágának drága ennyiért, de lesz még szebb napja is.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
piocasember Dallas Cowboys 52
Szerintem Zene nem felesleges, csak a TB futás elleni védekezése igen jó. Ha meg erőltettük volna a futást, akkor mindenki azzal jönne, hogy miért futunk egy ilyen védelem ellen, ha ott van Dak és az elit elkapó sor.

1 sima Zurlein FG és 1 extra pont, plusz 1 kapitális műhiba kellett a bajnokcsapatnakj, hogy megússzák a meccset.
gyeek
O# nagyon jol ment (Lamb-Cooper kettos hatalmas lesz iden), de a D# sem volt olyan rossz. Parsonsbol kiemelkedo jatekos lesz. Diggs is remekul tolta, meg a DL-bennis voltak szep dolgok.

Ahogyan irod te is, ha a kicker berugdossa a pontokat, akkor ez egy nyert meccs.

Szerk: Amugy nagyon jo meccs volt 😊
undisputedly
Lambnél kicsit sok volt a drop, de majd kinövi!
Zeke viszont felesleges ebben az #O-ban!
steelwolf
több mint 2 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
1 sima Zurlein FG és 1 extra pont, plusz 1 kapitális műhiba kellett a bajnokcsapatnakj, hogy megússzák a meccset.
gyeek
O# nagyon jol ment (Lamb-Cooper kettos hatalmas lesz iden), de a D# sem volt olyan rossz. Parsonsbol kiemelkedo jatekos lesz. Diggs is remekul tolta, meg a DL-bennis voltak szep dolgok.

Ahogyan irod te is, ha a kicker berugdossa a pontokat, akkor ez egy nyert meccs.

Szerk: Amugy nagyon jo meccs volt 😊
undisputedly
Lambnél kicsit sok volt a drop, de majd kinövi!
Zeke viszont felesleges ebben az #O-ban!
steelwolf
Meg a fizetése is 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 2 éve
goboston New England Patriots 221
1 sima Zurlein FG és 1 extra pont, plusz 1 kapitális műhiba kellett a bajnokcsapatnakj, hogy megússzák a meccset.
gyeek
O# nagyon jol ment (Lamb-Cooper kettos hatalmas lesz iden), de a D# sem volt olyan rossz. Parsonsbol kiemelkedo jatekos lesz. Diggs is remekul tolta, meg a DL-bennis voltak szep dolgok.

Ahogyan irod te is, ha a kicker berugdossa a pontokat, akkor ez egy nyert meccs.

Szerk: Amugy nagyon jo meccs volt 😊
undisputedly
Lambnél kicsit sok volt a drop, de majd kinövi!
Zeke viszont felesleges ebben az #O-ban!
steelwolf
Hát azért kell majd a futás is, mert ilyen használat mellett Cooper az októbert sem éli meg. A Tampa ellen amúgy sem igen lehet futni, ráadásul nagyon ült a passzjáték, de bőven lesznek olyan ellenfelek akik ellen kell majd Zeke.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
1 sima Zurlein FG és 1 extra pont, plusz 1 kapitális műhiba kellett a bajnokcsapatnakj, hogy megússzák a meccset.
gyeek
O# nagyon jol ment (Lamb-Cooper kettos hatalmas lesz iden), de a D# sem volt olyan rossz. Parsonsbol kiemelkedo jatekos lesz. Diggs is remekul tolta, meg a DL-bennis voltak szep dolgok.

Ahogyan irod te is, ha a kicker berugdossa a pontokat, akkor ez egy nyert meccs.

Szerk: Amugy nagyon jo meccs volt 😊
undisputedly
Lambnél kicsit sok volt a drop, de majd kinövi!
Zeke viszont felesleges ebben az #O-ban!
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Másfél perccel a vége előtt nem rúgsz FG-t 4&6-ra hogy egy ponttal vezess Brady ellen. Le kell pörgetni az órát.
gabokocka
és kikapni kettővel?
rva
Eleve vakon volt a kicker, végül berúgta, de ráadásul magaboztosan, de előtte nagy pénzben nem fogadtam volna rá.
Arra viszont bátra lehetett fogadni, hogy Brady másfél perc alatt végigmasiroz, és a végén bevernek egy FG-t.
Nyilván utólag könnyű geciokosnak lenni, de ez sztem ott és akkor is egyértelmű volt.
gabokocka
Nincs ilyenkor jo megoldas. Ha meg a TD-re megy, de nem jon ossze (marpedig ott a betomorult vedelem ellen azert teljesen mas jatszani, mint 50 yardrol), akkor meg azert szidnak, hogy nem bizik McC a vedelemben, milyen uzenet ez a csapatnak stb., akik az elozo drajvban kulcsfumblit csinaltak a goallinenal.

Jo volt ez igy. Mutattak, hogy Brady is csak 8/18 korul volt utolso 2 perces fordito drajvoknal, tehat lehet mondani, hogy 50% eselyre fogadott a Dallas.

Ha igy jatszanak az egesz evben, akkor nem fog szamitani ez a meccs.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Másfél perccel a vége előtt nem rúgsz FG-t 4&6-ra hogy egy ponttal vezess Brady ellen. Le kell pörgetni az órát.
gabokocka
és kikapni kettővel?
rva
Eleve vakon volt a kicker, végül berúgta, de ráadásul magaboztosan, de előtte nagy pénzben nem fogadtam volna rá.
Arra viszont bátra lehetett fogadni, hogy Brady másfél perc alatt végigmasiroz, és a végén bevernek egy FG-t.
Nyilván utólag könnyű geciokosnak lenni, de ez sztem ott és akkor is egyértelmű volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
1 sima Zurlein FG és 1 extra pont, plusz 1 kapitális műhiba kellett a bajnokcsapatnakj, hogy megússzák a meccset.
gyeek
O# nagyon jol ment (Lamb-Cooper kettos hatalmas lesz iden), de a D# sem volt olyan rossz. Parsonsbol kiemelkedo jatekos lesz. Diggs is remekul tolta, meg a DL-bennis voltak szep dolgok.

Ahogyan irod te is, ha a kicker berugdossa a pontokat, akkor ez egy nyert meccs.

Szerk: Amugy nagyon jo meccs volt 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 015 — Me for President!
Másfél perccel a vége előtt nem rúgsz FG-t 4&6-ra hogy egy ponttal vezess Brady ellen. Le kell pörgetni az órát.
gabokocka
és kikapni kettővel?
több mint 2 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Biztato vereseg de attol meg vereseg. Meg kene tanulni nyerni. Az offense viszont jonak tunik. Remelem a PO-ban lesz alkalmunk visszavagni
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Másfél perccel a vége előtt nem rúgsz FG-t 4&6-ra hogy egy ponttal vezess Brady ellen. Le kell pörgetni az órát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grat, jó gyerek ez a Dak, csak vigyázzanak rá 😊
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
1 sima Zurlein FG és 1 extra pont, plusz 1 kapitális műhiba kellett a bajnokcsapatnakj, hogy megússzák a meccset.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Megszokott korai balfaszkodás, Tampa előny, aztán picit összeszedik magukat a támadók és szoros lesz a vége. Parsons terror manifest, de a védelem gyenge, pass rush alig-alig, DB-k szédülni fognak a meccs végére. Zurlein FG-t hibázik. 1 birtoklásos Bucs győzelem, sok pont.
gyeek
Prescott két labdabirtoklásnyi hátrány nélkül fel se tud pörögni igazán.
viszont neki ez lesz a preseason week 3, kb mint Tony-nak 2014-ben. asszem ott is 0-4 volt a preseason, és a Niners simán vert minket, mindenki a legrosszabbat várta... 12-3 lett a következő 15 meccsen.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 015 — Me for President!
gémdéj van, ki mit vár?
én pesszimista vagyok, éppen ezért csak kis verést (24-13 vagy hasonló) kettő vagy kevesebb labdabirtoklásnyi hátránnyal, legalább 1 Brady INT és legalább 1 forced fumble a védelmünktől, hogy jól érezzem magam a jövőt illetően, meg úgy 350 yard Prescottól, nulla sérülésel.
ezt így most aláírnám.
rva
Ha Prescott 350 yard-ot termel, akkor a 13 pont óriási pech lenne. 😀 Szerintem 20+ pontot fogtok feltenni, valahogy úgy érzem meglepitek a Tampa-t és nyertek. Tettem rátok 5k Ft-ot 😊
Toto21
hát, legalább egy INT-et és egy vesztett fumble-t is várok, a Tampa passrush nagyon komoly dolog, szóval nem gondolom pechnek
a kihagyott FG-t nem is említem 😀 mert MM nem elég puhapöcs ahhoz, hogy 50+ yardos FG-et rugasson, inkább elbukott 4&3-ak meg fake puntok hátráltatják majd a pontok VS yardok dologban a csapatot
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Brady rutinos róka, tudja hogy nem a rajtnál kell megnyerni a futamot, éppen ezért hasonlóan lassan kezdődő szezonra számítok a Tampától, mint ahogy tavaly is elkezdték (bár ezt sokan akkor Brady beszoktatásának tudták be). Mi viszont nagyon bizonyítani akarunk, éppen ezért az első percektől 1000 fokon fog pörögni mindenki. Így szoros meccset várok, 1 labdabirtokláson belül, a nyertes viszont kb. coinflip.

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Megszokott korai balfaszkodás, Tampa előny, aztán picit összeszedik magukat a támadók és szoros lesz a vége. Parsons terror manifest, de a védelem gyenge, pass rush alig-alig, DB-k szédülni fognak a meccs végére. Zurlein FG-t hibázik. 1 birtoklásos Bucs győzelem, sok pont.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
goboston New England Patriots 221
gémdéj van, ki mit vár?
én pesszimista vagyok, éppen ezért csak kis verést (24-13 vagy hasonló) kettő vagy kevesebb labdabirtoklásnyi hátránnyal, legalább 1 Brady INT és legalább 1 forced fumble a védelmünktől, hogy jól érezzem magam a jövőt illetően, meg úgy 350 yard Prescottól, nulla sérülésel.
ezt így most aláírnám.
rva
Ha Prescott 350 yard-ot termel, akkor a 13 pont óriási pech lenne. 😀 Szerintem 20+ pontot fogtok feltenni, valahogy úgy érzem meglepitek a Tampa-t és nyertek. Tettem rátok 5k Ft-ot 😊
Toto21
20+-szal még nem vered ezt a Tampát, max ha Brady lerokkan a meccsen 😀
30+ kell ahhoz. De ha Prescott tényleg 100%-os akkor simán fel tudnak pakolni annyit. Érdekes meccs lesz, szerintem egyáltalán nem lesz egyoldalú.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
En meretes zakora szamitok. Nem csak a meccsen. Top5pickre varom a csapatot. (Ugy vegyetek komolyan, hogy tavaly nfc dontot vartam 😊 )
beltazor
Annak lesz pechje, aki megnyeri a csoportot, mert a másik három esélyes a top5re!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!