Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
JLoval nekem az a bajom, hogy még mindig ott tart ahol a rookie szezonjában. Egy jó megozdulásra jut kettő rossz. Vagy van egy kimondottan jo meccse, majd a következőn meg botrány rossz vagy csak láthatatlan. Erre nem lehet építeni.

Chidot én bírom, kettöjük közül inkább neki adnék még egy esélyt, csak ő meg tényleg állandóan sérült.

Én hiszek benne hogy a fal a fő probléma, egészen pontosan a teljesen súlytalan interior. Azt kell valahogy felturbozni és szerintem minor changeekkel a többi részen elkaristolna a védelem.

HA Prescott még pályára lép Cowboys mezben.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Quinn tényleg nem rossz DC, a szarból nem fog várat építeni, viszont ha csak a védelemre kell koncentrálnia, alulteljesíteni nem fog a csapata.
empty taxi
Abból nehéz, de annyira nem rossz ez az emberanyag mint amennyire rossznak tűnt. Sajnos a D falat az idei draftról nem nagyon fogjuk tudni megoldani, de a secondaryt rendbe lehet tenni. Trevon Diggs ( 12 meccs 14 PD, 3 INT) kimondottan jó első évet futott és ha mellé egy jó CB-t hozunk még akár az első húzással az hosszú távra rendezheti a sec-et. Mellé még a piacról vagy a draftról jönne még egy jó safety akkor jövőre talán a D falat is ki lehetne igazítani.
De nekünk valószínű nem is kell liga első deffense, csak olyan ami meccsben tudja tartani a csapatot. A többit talán az offense megoldja.
100yard
Vitatkoznék azzal a résszel, hogy mennyire (nem) jó az emberanyag.

-- Tank nem elit, "csak" nagyon jó jótákos. Ő a védelem vezére. Randy már nem lesz elit, max nagyon jó. Ez a kettő még nem lenne gond, ha lenne biztos csere mögöttük, de nincs momentán semmi kézzel fogható. A fal belsejében a legrutinosabb és konzisztensebb játékos Antwaun Woods. Gallimore és Hill még beválhat, de nem láttunk eleget hozzá.
-- Jaylon nem fogja már tudni hozni azt a szintet mint '18ban, de remélem annyira homály mint tavaly nem lesz már. LVE többet sérült mint Sean Lee, csak nem olyan jó. A cseréik közül egyedül Joe Thomas az egyetlen említésre méltó játékos és ő is elég hullámzó teljesítményt hoz.
-- A cornerek közt Diggs valóban jó évet zárt, belőle lehet még liga elit játékos ha így folytatja, de a másik oldalon Anthony Brown gyenge átlagot képvisel, szerencsére a szerződése elég csapatbarát. A cseréik szerződése lejárt, szerintem csak Brownéhoz hasonlót érnek meg, ha egyáltalán vissza akarják hozni őket.
-- Donovan Wilson jobban játszik mint Xavier Woods amikor utóbbi a kezdőbe került, a pozíciójában ő az egyetlen akiből még valami jó is kisülhet, a többiek sajna felejthetőek. Woodsot egy olcsó 2-3 éves szerződéssel érdemes megtartani.

Az O-ban bízhatunk, ők Moore keze alatt letettek már egysmást az asztalra. Ott tudnánk sorolni a játékosokat akikre más csapatok irigykedhetnének, de a D nem csak szegényes tehetségekben, még alul is teljesít. Quinn szerintem pont ebben tud a legnagyobbat lökni a Cowboys szekerén: motiválni tudja a játékosait. Nolan ebből a szempontból totális csőd volt.
gyeek
szerintem Awuzie és Lewis is jobb játékos, mint Brown
a kettőjük közül szerintem az egyik vissza lesz igazolva
rva
Brown az én szememben konzisztensebb, tartósabb és splash playből is jut neki néhány. Viszont én is tehetségesebbnek tartom a másik kettőt... csak raknának végre össze egy jó szezont.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
Quinn tényleg nem rossz DC, a szarból nem fog várat építeni, viszont ha csak a védelemre kell koncentrálnia, alulteljesíteni nem fog a csapata.
empty taxi
Abból nehéz, de annyira nem rossz ez az emberanyag mint amennyire rossznak tűnt. Sajnos a D falat az idei draftról nem nagyon fogjuk tudni megoldani, de a secondaryt rendbe lehet tenni. Trevon Diggs ( 12 meccs 14 PD, 3 INT) kimondottan jó első évet futott és ha mellé egy jó CB-t hozunk még akár az első húzással az hosszú távra rendezheti a sec-et. Mellé még a piacról vagy a draftról jönne még egy jó safety akkor jövőre talán a D falat is ki lehetne igazítani.
De nekünk valószínű nem is kell liga első deffense, csak olyan ami meccsben tudja tartani a csapatot. A többit talán az offense megoldja.
100yard
Vitatkoznék azzal a résszel, hogy mennyire (nem) jó az emberanyag.

-- Tank nem elit, "csak" nagyon jó jótákos. Ő a védelem vezére. Randy már nem lesz elit, max nagyon jó. Ez a kettő még nem lenne gond, ha lenne biztos csere mögöttük, de nincs momentán semmi kézzel fogható. A fal belsejében a legrutinosabb és konzisztensebb játékos Antwaun Woods. Gallimore és Hill még beválhat, de nem láttunk eleget hozzá.
-- Jaylon nem fogja már tudni hozni azt a szintet mint '18ban, de remélem annyira homály mint tavaly nem lesz már. LVE többet sérült mint Sean Lee, csak nem olyan jó. A cseréik közül egyedül Joe Thomas az egyetlen említésre méltó játékos és ő is elég hullámzó teljesítményt hoz.
-- A cornerek közt Diggs valóban jó évet zárt, belőle lehet még liga elit játékos ha így folytatja, de a másik oldalon Anthony Brown gyenge átlagot képvisel, szerencsére a szerződése elég csapatbarát. A cseréik szerződése lejárt, szerintem csak Brownéhoz hasonlót érnek meg, ha egyáltalán vissza akarják hozni őket.
-- Donovan Wilson jobban játszik mint Xavier Woods amikor utóbbi a kezdőbe került, a pozíciójában ő az egyetlen akiből még valami jó is kisülhet, a többiek sajna felejthetőek. Woodsot egy olcsó 2-3 éves szerződéssel érdemes megtartani.

Az O-ban bízhatunk, ők Moore keze alatt letettek már egysmást az asztalra. Ott tudnánk sorolni a játékosokat akikre más csapatok irigykedhetnének, de a D nem csak szegényes tehetségekben, még alul is teljesít. Quinn szerintem pont ebben tud a legnagyobbat lökni a Cowboys szekerén: motiválni tudja a játékosait. Nolan ebből a szempontból totális csőd volt.
gyeek
szerintem Awuzie és Lewis is jobb játékos, mint Brown
a kettőjük közül szerintem az egyik vissza lesz igazolva
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Quinn tényleg nem rossz DC, a szarból nem fog várat építeni, viszont ha csak a védelemre kell koncentrálnia, alulteljesíteni nem fog a csapata.
empty taxi
Abból nehéz, de annyira nem rossz ez az emberanyag mint amennyire rossznak tűnt. Sajnos a D falat az idei draftról nem nagyon fogjuk tudni megoldani, de a secondaryt rendbe lehet tenni. Trevon Diggs ( 12 meccs 14 PD, 3 INT) kimondottan jó első évet futott és ha mellé egy jó CB-t hozunk még akár az első húzással az hosszú távra rendezheti a sec-et. Mellé még a piacról vagy a draftról jönne még egy jó safety akkor jövőre talán a D falat is ki lehetne igazítani.
De nekünk valószínű nem is kell liga első deffense, csak olyan ami meccsben tudja tartani a csapatot. A többit talán az offense megoldja.
100yard
Vitatkoznék azzal a résszel, hogy mennyire (nem) jó az emberanyag.

-- Tank nem elit, "csak" nagyon jó jótákos. Ő a védelem vezére. Randy már nem lesz elit, max nagyon jó. Ez a kettő még nem lenne gond, ha lenne biztos csere mögöttük, de nincs momentán semmi kézzel fogható. A fal belsejében a legrutinosabb és konzisztensebb játékos Antwaun Woods. Gallimore és Hill még beválhat, de nem láttunk eleget hozzá.
-- Jaylon nem fogja már tudni hozni azt a szintet mint '18ban, de remélem annyira homály mint tavaly nem lesz már. LVE többet sérült mint Sean Lee, csak nem olyan jó. A cseréik közül egyedül Joe Thomas az egyetlen említésre méltó játékos és ő is elég hullámzó teljesítményt hoz.
-- A cornerek közt Diggs valóban jó évet zárt, belőle lehet még liga elit játékos ha így folytatja, de a másik oldalon Anthony Brown gyenge átlagot képvisel, szerencsére a szerződése elég csapatbarát. A cseréik szerződése lejárt, szerintem csak Brownéhoz hasonlót érnek meg, ha egyáltalán vissza akarják hozni őket.
-- Donovan Wilson jobban játszik mint Xavier Woods amikor utóbbi a kezdőbe került, a pozíciójában ő az egyetlen akiből még valami jó is kisülhet, a többiek sajna felejthetőek. Woodsot egy olcsó 2-3 éves szerződéssel érdemes megtartani.

Az O-ban bízhatunk, ők Moore keze alatt letettek már egysmást az asztalra. Ott tudnánk sorolni a játékosokat akikre más csapatok irigykedhetnének, de a D nem csak szegényes tehetségekben, még alul is teljesít. Quinn szerintem pont ebben tud a legnagyobbat lökni a Cowboys szekerén: motiválni tudja a játékosait. Nolan ebből a szempontból totális csőd volt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Quinn tényleg nem rossz DC, a szarból nem fog várat építeni, viszont ha csak a védelemre kell koncentrálnia, alulteljesíteni nem fog a csapata.
empty taxi
Abból nehéz, de annyira nem rossz ez az emberanyag mint amennyire rossznak tűnt. Sajnos a D falat az idei draftról nem nagyon fogjuk tudni megoldani, de a secondaryt rendbe lehet tenni. Trevon Diggs ( 12 meccs 14 PD, 3 INT) kimondottan jó első évet futott és ha mellé egy jó CB-t hozunk még akár az első húzással az hosszú távra rendezheti a sec-et. Mellé még a piacról vagy a draftról jönne még egy jó safety akkor jövőre talán a D falat is ki lehetne igazítani.
De nekünk valószínű nem is kell liga első deffense, csak olyan ami meccsben tudja tartani a csapatot. A többit talán az offense megoldja.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Quinn tényleg nem rossz DC, a szarból nem fog várat építeni, viszont ha csak a védelemre kell koncentrálnia, alulteljesíteni nem fog a csapata.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Quinn egy jó DC volt és egy nem túl jó HC, amiből nem következik egyenesen, hogy DC-nek már ne lenne jó.

Az is láttuk Nolan példáján, hogy egy liga első harmadába tartozó D-t egy edző hogy le tud amortizálni.

Quinn valóban készen kapta a SEA védelmét mert mikor odament már akkor is a liga elejébe tartoztak, de ő inkább hozzá tett mint elvett belőle, és két évig míg ott volt liga első lett az a védelem. Szóval ez a különbség szerintem Nolan és Quinn között.
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
mindenesetre a számok azt mutatják, hogy jobb DC mint Nolan valaha volt.
természetesen bizalomra ad okot számomra
hátha draftolunk egy safety-t első körben 😀
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
nem tudom amúgy McCarthy-nak miért van egy becsípődése olyan koordinátorok iránt, akik már voltak főedzők... van ebben valami logika?
rva
van. ha valaki DC-ből HC lesz, az általában azt jelenti, hogy annyira jól csinálta a koordinátori munkát, hogy érdemesnek tartották arra, hogy szintet lépjen. aztán hogy főedzőként beválik-e, az más tészta.
slowmotion
+1

Szerintem ez egy jó hire lesz. A Falcons D sokáig jó volt azért.
Amadeus
Illetve oket , mivel megbuktak mint HC jo par evig nem valoszinu, hogy keresni fogjak uj HC posztra.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
nem tudom amúgy McCarthy-nak miért van egy becsípődése olyan koordinátorok iránt, akik már voltak főedzők... van ebben valami logika?
rva
van. ha valaki DC-ből HC lesz, az általában azt jelenti, hogy annyira jól csinálta a koordinátori munkát, hogy érdemesnek tartották arra, hogy szintet lépjen. aztán hogy főedzőként beválik-e, az más tészta.
slowmotion
+1

Szerintem ez egy jó hire lesz. A Falcons D sokáig jó volt azért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Van egy elég bosszantó mellékzöngéje a kommentároknak Quinn alkalmazását illetően: a LoB a játékosok érdeme, az hogy a Falcons nem tudott meccseket befejezni az övé. Annyira tipikus. A BtB-n kezdenek a sík hülye prolik felülkerekedni a józan ész hangján. Ha megnézitek a twitter oldalukat, elszégyellnétek magatokat a tegnapi DP-kirúgást követő pisis trollkodáson.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
nem tudom amúgy McCarthy-nak miért van egy becsípődése olyan koordinátorok iránt, akik már voltak főedzők... van ebben valami logika?
rva
van. ha valaki DC-ből HC lesz, az általában azt jelenti, hogy annyira jól csinálta a koordinátori munkát, hogy érdemesnek tartották arra, hogy szintet lépjen. aztán hogy főedzőként beválik-e, az más tészta.
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
nagyon megosztó egyébként twitter, sokan azzal jönnek, hogy Super Bowl-t nyert, amire az a default kontra, hogy a valaha volt top5 defense-el a nagyanyám is nyert volna... mi volt előbb, tyúk vagy a tojás? a defense csinálta Quinn-t, vagy ő a defense-t?

nem tudom amúgy McCarthy-nak miért van egy becsípődése olyan koordinátorok iránt, akik már voltak főedzők... van ebben valami logika?

érdekes Pro/Kontra összevetés
 cowboyswire.usatoday.com/lists/dallas-cowboys-dan-quinn-hired-evaluation-defensive-coordinator/
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
A csudába ez jónak tűnik 😉 Ha ebből nem jön ki semmi jó, akkor McCarty valóban mehet.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Papiron ez egy jo igazolás, na majd meglátjuk szeptemberbe ez a pályan mit jelent.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Quinn lesz a DC. 3 éves szerződés. Na, hajrá!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan az új DC.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Az megvan, hogy Pedersont kitette a Philly?

Két év alatt a komplett divizio vezetőedzőt válltott. Mondjuk az Eagles három évvel a a győztes superbowl után... nekem eléggé fejvakarós.
Cowboykarcsi90
azóta erősen mentek lefelé, ráadásul valószínűleg Wentz az ő projektje volt, és hát finoman fogalmazva besült. de legalább adtak neki egy kurva nagy szerződést, amiből kilépni sem lesz egyszerű.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Az megvan, hogy Pedersont kitette a Philly?

Két év alatt a komplett divizio vezetőedzőt válltott. Mondjuk az Eagles három évvel a a győztes superbowl után... nekem eléggé fejvakarós.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
(az igazolásban nem nagyon hiszek, az ideiek nagyrésze is kérdőjeles...)
rva
Pedig nagyon sokan jól élnek a lehetőséggel (lásd idén Bradberry, Giants; tavaly Peters, Ravens). Évekig az volt a fáma, hogy "jó játékost" kell megfizetni "nagyon jó játékos" áron. Ez egyrészt igaz a free agency első pár hullámára, de az már a front office feladata, hogy rendszerhez illő játékost, "kész terméket" szerezzenek. És Stephen Jones nem hagyja. Az utolsó nagy szerződés Brandon Carrnak ment az FA piacról, és visszatekintve nem volt olyan borzalmas igazolás. A corner pozíció egyik kezdő posztja vele a szerződés teljes idejére le lett fedve. Azóta senki nem jött aki a csapat szerves részévé válhatott volna. Ugyanúgy túl tudnak fizetni sajnos házi nevelésű játékost. Jaylon Smith fejetlen játéka és az idegesítő ünneplései a szerződése illetve a cap csökkenés miatt most még kellemetlenebb mint amúgy lenne. Byron Jones is túl lett volna fizetve ha meg tudták volna engedni és Nolan alatt ő is rosszabb lett volna mint az elit szint amit hozott az utolsó pár évben.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
azért Quinn egész más ligának tűnik, mint Nolan
itt már kérdéses lesz, hogy megvan-e a megfelelő emberanyag
rva
4-3 vagy 3-4hez ert?
beltazor
ahogy az üres taxi írta, 4-man rush és cover 1/3
ezzel nincs is baj, a 4-man rush szerintem meglenne egy disznó DT-vel (McCoy, hahó)
de biztos kellene linebackert ÉS safety-t draftolni hozzá
(az igazolásban nem nagyon hiszek, az ideiek nagyrésze is kérdőjeles...)
rva
McCoy ha vissza is jon nem megoldas. Kell egy fiatal melle, Gallimore jo volt melle kene egy kezdo es az se lenne baj ha fogna a futast is.
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Hajnalba donto, meg scoutolom Patrick Surtain IIt. Mondjuk ha tul jol nyomja lehet elkell hamarabb.

több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
azért Quinn egész más ligának tűnik, mint Nolan
itt már kérdéses lesz, hogy megvan-e a megfelelő emberanyag
rva
4-3 vagy 3-4hez ert?
beltazor
ahogy az üres taxi írta, 4-man rush és cover 1/3
ezzel nincs is baj, a 4-man rush szerintem meglenne egy disznó DT-vel (McCoy, hahó)
de biztos kellene linebackert ÉS safety-t draftolni hozzá
(az igazolásban nem nagyon hiszek, az ideiek nagyrésze is kérdőjeles...)
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
azért Quinn egész más ligának tűnik, mint Nolan
itt már kérdéses lesz, hogy megvan-e a megfelelő emberanyag
rva
4-3 vagy 3-4hez ert?
beltazor
4-3, leginkább 4-man rushra és cover 3-ra alapozó védelem az övé, ő volt a Super Bowl győztes Seahawks DC-je.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...