Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sziasztok!
Twitteren melyik detroiti beatwritert érdemes követni aki hiteles és kellő mennyiségű infót tweetel ki?
Válaszotokat előre is köszönöm
Eddard81
Dave Birkett
Tim Twentyman

több mint 6 éve
Eddard81 3
Sziasztok!
Twitteren melyik detroiti beatwritert érdemes követni aki hiteles és kellő mennyiségű infót tweetel ki?
Válaszotokat előre is köszönöm
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A kedvesem szokta mondani, hogy a nagy szőrös medvékben van valami ami nagyon szerethető. Csak hízeleg, mert én is egy nagy szőrös medve vagyok 😊, de Patriica-ban tényleg van valami eleve szimpatikus, ismeretlenül, csak ránézve is szimpatizál vele az ember.

Újabb két Belichick fióka próbálkozik meg a HC poszttal. Az önzés miatt is (hiszen a másik hozzánk jön majd) azt kívánom, hogy ezúttal jöjjön be. Ez a két fióka aztán tényleg 100%-ban Patriots / Belichick fiókák, ott nőttek fel mint edzők, hosszú ideig BB alatt dolgoztak, és vitték egész koordinátorságig. (A korábbiakra ez ennyire vagy ezért vagy azért nem teljesen volt igaz. Talán Mangini állt még ehhez a legközelebb.)

Meglátjuk. Van egy korrekt mozgástérrel rendelkező cap helyzet és egy egész jó roster. Ezeken nem fog múlni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
Hát ez 😀

 twitter.com/Wrath_of_John/status/960573739145469953/photo/1
Bazzani
ha már photoshop



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Hivatalosan is Patricia az új HC.
Beki
Sok sikert Matty P!
Kiváncsi vagyok marad-e a divatos szakáll es a vonzó séró! 😉

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
Sok sikert neki!

A szurkolók meg már most tegyenek félre nyugtatót, a futók elleni passzvédekezésére 😉



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Hivatalosan is Patricia az új HC.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát ez 😀

 twitter.com/Wrath_of_John/status/960573739145469953/photo/1

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@ProFootballTalk: Doug Pederson says coaching aggressively is the way to win the Super Bowl, coaching conservatively is the way to go 8-8

Jim Caldwell valahol épp a fejét rázza.

több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Sztem a talent level marha alacsony, nem is értettem hogy értek el olyan számokat amilyeneket. Ha csak egyesével végignézed az embereket, Gilmore-on kívül ki lenne kezdő a Philly védelmében?

Szóval ez most nyilván szarul néz ki, de sztem amúgy sem azon múlik ki milyen koordinátor volt, sokkal több kell annál, meglátjuk összejön-e. Én továbbra is drukkolok.
gabokocka
Gilmore mellett szerintem McCourty is nagyon jó játékos, bár a tegnapi meccs neki sem volt egy fáklyásmenet
a védőfalból viszont nagyon hiányzott valaki olyan mint a tavalyi Branch aki képes volt megfogni az ellenfél futójátékát, van Noy szerintem nem annyira rossz LB, ha ott van mellette Hightower; most neki kellett volna HT szintjén focizni és felhúzni a többieket maga mellé erre egyértelműen nem volt képes 😕
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Aki meg ezen meccs alapján akarja megítélni, hogy Patricia milyen HC lesz az szerintem rossz úton jár.
Nyílván vicces meg kemény dolog még jobban belerúgni ebbe a földön fekvő franchiseba de reméljük most az egyszer nekem lesz igazam.
Mert ugye Gruden váooooo, Matt Nagy váováováo, meg mindenki más az új McVay csak Patricia lesz szar.
Bazzani
szerintem az hogy Patricia az elmúlt években folyamatosan egyre kevesebb tehetséggel rendelkező védelmünket úgy összerakta hogy egész mostanáig nem volt egyértelmű a talent hiánya azért jelzi hogy mennyire ért a szakmához
aki egy meccs után leírja ugyanolyan ostoba mint aki a Chiefs kiesése után kijelentette hogy Nagy nem lehet jó főedző
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Sztem a talent level marha alacsony, nem is értettem hogy értek el olyan számokat amilyeneket. Ha csak egyesével végignézed az embereket, Gilmore-on kívül ki lenne kezdő a Philly védelmében?

Szóval ez most nyilván szarul néz ki, de sztem amúgy sem azon múlik ki milyen koordinátor volt, sokkal több kell annál, meglátjuk összejön-e. Én továbbra is drukkolok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem ne foglalkozz ezekkel a hangokkal. Én inkább pont abból indulnék ki, hogy ebből a védelemből azért az 5–18. meccs között jó (pontszámok szerint elit) védelmet rakott össze.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Aki meg ezen meccs alapján akarja megítélni, hogy Patricia milyen HC lesz az szerintem rossz úton jár.
Nyílván vicces meg kemény dolog még jobban belerúgni ebbe a földön fekvő franchiseba de reméljük most az egyszer nekem lesz igazam.
Mert ugye Gruden váooooo, Matt Nagy váováováo, meg mindenki más az új McVay csak Patricia lesz szar.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, ezzel sajnos nem lehet vitatkozni. Az, hogy a DE-sor teljes lecserélése után a pass rush visszaesett, az benne volt sajnos. Hogy Hightower kidőlése után a linebackersor is, az is. Sajnos ez így önmagában túl sok lett, ez azt bizonyítja, hogy alapból is vékony volt a védelem.

Azt tartom, hogy Trey Flowers egy DE-nek jó, Hightowerrel jobb lesz a linebackersor is, de Brown sem mondom, hogy kiemelkedne a DT-k közül, Van Noy sajnos jelenleg kiemelkedően a legjobb LB-nk, ez így összeségében kevés.

Talán egy állat DE draftolásával meg egy pöpec LB elhozatalával Hightower felépülésével és a fiatal pass rusherek javulásával a következő szezonban javul ez majd. Na de ez itt eléggé off 😊

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez igaz, magához képest jobban visszaesett talán az Eagles védelme, mint a miénk. Csak ez ott senkit nem fog érdekelni, mert amikor kellett, mutattak valamit. Mi meg nem. Hogy ez Patricia, BB vagy a talenthiány hibája. Kiderül. Vagy nem.
Wyatt
Hát basszus szerintem marhára talenthiány van nálatok.
A sec még csakcsak, de a front7 szerintem nem jó.
(Mint nálunk.)

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez igaz, magához képest jobban visszaesett talán az Eagles védelme, mint a miénk. Csak ez ott senkit nem fog érdekelni, mert amikor kellett, mutattak valamit. Mi meg nem. Hogy ez Patricia, BB vagy a talenthiány hibája. Kiderül. Vagy nem.

több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Patricia már Lions formában.
MacPhisto
Hát igen, ezt ő sem teszi ki az ablakba, az tuti. Mondjuk az is kérdés, mennyire rajta múlt, mennyire a fogalmatlanul játszó játékosokon. Azért szurkolok neki nálatok 😊
Wyatt
a franc tudja szerintem a második félidőben javult kicsit a védelmünk, az a baj hogy a baromi szar szintről csak a szarig jutottak😕
azért lássuk be tehetség szintjén az Eagles védelem jóval a Pats def fölött van, ennek ellenére ők sem csináltak szinte semmit /az első támadásunkat kivédekezték FG-ra + a labdaszerzés/ kár hogy ez elég volt a győzelmükhöz

Patricianak és a Lionsnak nagyon szurkolok jövőre😉
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Patricia már Lions formában.
MacPhisto
Jax ellen is ezt hitték félidőben.
Bazzani
ezúttal csak igazam lett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Patricia már Lions formában.
MacPhisto
Hát igen, ezt ő sem teszi ki az ablakba, az tuti. Mondjuk az is kérdés, mennyire rajta múlt, mennyire a fogalmatlanul játszó játékosokon. Azért szurkolok neki nálatok 😊

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jim Schwartz parádés védelmet rittyentett össze Phili-ben! Máig sajnálom, hogy lapátra került!
Utley
Konstansan tudná hozni a 7-9-es szezonokat.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Patricia már Lions formában.
MacPhisto
Jax ellen is ezt hitték félidőben.

több mint 6 éve
Utley Detroit Lions Nebraska Cornhuskers 242
Jim Schwartz parádés védelmet rittyentett össze Phili-ben! Máig sajnálom, hogy lapátra került!
több mint 6 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Patricia már Lions formában.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valami zseni szerint Staffordot el kéne tradelni Bradyért. Pls kill me.
valakis
😀
Most miért? Csak 65 millátokba fájna ez idén 😀
Wyatt
Ez lenne az ellenérték szerinte Bradyért:
Stafford, both a first- and second-round draft pick, and probably a high-caliber player like Glover Quin or T.J. Lang.
Bazzani
Nagy nehezen sikerülne is kihozni egy lose-lose helyzetet 😀