Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Hc, dc, dl coach nincs még hivatalosan de új deffensive séma van már, legalábbis Da'Shawn Handnak (Alabama dl) ezt mondtuk a Senior bowlos interjún.
valakis
@davebirkett: Alabama DL Da’Shawn Hand said the Lions told him they’d use him as a 3 tech and big DE in their new defensive system.

Nagyon pedzegetnek egy base 3-4 védelmet. Én egyelőre nem hiszek benne.
Bazzani
Ha tényleg Pagano lesz a DC, amiről olvastam már, akk szvsz tényleg jön a 3-4.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hc, dc, dl coach nincs még hivatalosan de új deffensive séma van már, legalábbis Da'Shawn Handnak (Alabama dl) ezt mondtuk a Senior bowlos interjún.
valakis
@davebirkett: Alabama DL Da’Shawn Hand said the Lions told him they’d use him as a 3 tech and big DE in their new defensive system.

Nagyon pedzegetnek egy base 3-4 védelmet. Én egyelőre nem hiszek benne.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Brian Callahan qb edzőtől megváltunk.
valakis
Patricia takarít:
Among the coaches who will not be back are linebackers coach Bill Sheridan and safeties coach Alan Williams.

több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Hc, dc, dl coach nincs még hivatalosan de új deffensive séma van már, legalábbis Da'Shawn Handnak (Alabama dl) ezt mondtuk a Senior bowlos interjún.

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Brian Callahan qb edzőtől megváltunk.

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
 twitter.com/shbates2009/status/955277404024528896/photo/1

Még két hét...
Ahogy olvastam a héten fog találkozni Fordékkal.
Bazzani
Laptop van a hasán vagy lapostévé?
sutianap
Fogalmam sincs, én is valami gameplan félére tippelek.

@MikeReiss: After the Patriots won the AFC Championship, defensive coordinator Matt Patricia lost a touch football game to his son, 4-0, on the confetti-filled field. He wasn't upset. "A special moment," Patricia relayed.

Furcsa lesz egy olyan HC akinek vannak érzelmei. Bamba ilyenkor is csak csücsörítene.
Bazzani
BambaJamba után Macilaci?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/shbates2009/status/955277404024528896/photo/1

Még két hét...
Ahogy olvastam a héten fog találkozni Fordékkal.
Bazzani
Laptop van a hasán vagy lapostévé?
sutianap
Fogalmam sincs, én is valami gameplan félére tippelek.

@MikeReiss: After the Patriots won the AFC Championship, defensive coordinator Matt Patricia lost a touch football game to his son, 4-0, on the confetti-filled field. He wasn't upset. "A special moment," Patricia relayed.

Furcsa lesz egy olyan HC akinek vannak érzelmei. Bamba ilyenkor is csak csücsörítene.

több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
 twitter.com/shbates2009/status/955277404024528896/photo/1

Még két hét...
Ahogy olvastam a héten fog találkozni Fordékkal.
Bazzani
Laptop van a hasán vagy lapostévé?
sutianap
Playbook. Ilyen egy igazi profi, mindig figyel a reszletekre.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
 twitter.com/shbates2009/status/955277404024528896/photo/1

Még két hét...
Ahogy olvastam a héten fog találkozni Fordékkal.
Bazzani
Laptop van a hasán vagy lapostévé?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/shbates2009/status/955277404024528896/photo/1

Még két hét...
Ahogy olvastam a héten fog találkozni Fordékkal.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó dolgotok lehet Patriciaval,főleg akkor ha ezek a halftime adjustments-ek nem mind BB fejéből pattannak ki.Kétszer ugyanazzal nem lehet azt a Pats D-t meglepni és ha tudja majd ezt a szakértelmet ide is implementálni elég durva dolgokra lehet képes ez a Lions.
Mr.Breaker
Eddig is durva dolgokra voltunk képesek. Nem is bírta a gyomrom ezt a foshalmazt.

Patriciaval viszont elindulunk felefelé.

több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 871
Jó dolgotok lehet Patriciaval,főleg akkor ha ezek a halftime adjustments-ek nem mind BB fejéből pattannak ki.Kétszer ugyanazzal nem lehet azt a Pats D-t meglepni és ha tudja majd ezt a szakértelmet ide is implementálni elég durva dolgokra lehet képes ez a Lions.
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Faszom még 2 hét.....

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
@JasonLaCanfora: Lions are getting deep into hiring position coaches for Matt Patricia's new staff

Mit kell érteni ez alatt?
Bazzani
javában zajlik Patricia stábjának összeállítása, de nincs ebben semmi új infó, mivel ugye már az állásinterjúkra is kész listával megy a kiszemelt
baggio 🏈
Kicsit aggódtam, hogy eltotojázzuk a dolgot.
Egyrészt Patricia minden nyilatkozata arról árulkodik, hogy egyelőre egy kicsit sem akar a Lions dolgaival foglalkozni (amit amúgy el is hiszek neki) másrészt a többi edzőt kereső csapattal ellentétben szinte 0 infó szivárog ki a koordinátorok/pozíciós edzők kilétéről.
Mondjuk természetesen azért azt én sem gondoltam, hogy karba tett kézzel ülnek a vezetők a Pats kieséséig.
Mondjuk a liga egyik legjobb DL edzőjét már így is sikerült elveszíteni (Kocurek) mert elment a Dolphinsba ugyanilyen pozícióba.
Bazzani
Nyilván 0 info szivárog ki - Belicsekk school, ittend nem a rabok modják meg mi lesz a böribe.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Slay Pro Bowl csukái:

 twitter.com/JennWilliams23/status/954735336550170625

Amúgy TJ Lang is bekerült a Pro Bowl keretbe.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kicsit aggódtam, hogy eltotojázzuk a dolgot.
Bazzani
szerintem egy csapat totojázik érthetetlen módon, az pedig nem a Detroit, hanem az Arizona
a Lions helyzetén azért segít, hogy nem ők az utolsók, akik heteket kénytelenek várni még a stáb feltöltésére (nem bírom amúgy felfogni, mennyire idióta is ez a szabályozás, mikor az nfl.com hozza kész tényként a kinevezéseket...)
baggio 🏈
Szerintem az Arizona nem totojázik, hanem akiket kinéztek azok elmentek máshova ők pedig a "maradékból" próbálják kiválasztani a legjobbat. (Aki amúgy lehet, hogy jobb lesz mint a jobbnak hittek.)
Amúgy ez valóban egy barom szabály. Nekem ami még ugyanilyen az a Rooney Rule, amit kb idén a Raidersnél totálisan leszartak a Gruden kinevezésnél. Aztán meg rámondták két néger edzőre, hogy ja egyébként őket meghallgattuk. (no offense Raiders fanok)

Nagyon kíváncsi leszek a két koordinátoron kívül az OL, DL edzőre és, hogy nevezünk e ki valamiféle futójáték koordinátort. Pepper Johnsont emlegették mint lehetséges DL edzőt, de neki nem volt csapata egy éve és előtte sem volt diadalmenet a karrierje végső szakasza.
Viszont ha Patricia el tudná hozni a sok helyen HC-ként is meghallgatott Brian Florest az tetszene.

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Kicsit aggódtam, hogy eltotojázzuk a dolgot.
Bazzani
szerintem egy csapat totojázik érthetetlen módon, az pedig nem a Detroit, hanem az Arizona
a Lions helyzetén azért segít, hogy nem ők az utolsók, akik heteket kénytelenek várni még a stáb feltöltésére (nem bírom amúgy felfogni, mennyire idióta is ez a szabályozás, mikor az nfl.com hozza kész tényként a kinevezéseket...)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@JasonLaCanfora: Lions are getting deep into hiring position coaches for Matt Patricia's new staff

Mit kell érteni ez alatt?
Bazzani
Például:
 www.freep.com/story/sports/nfl/lions/2018/01/19/matt-patricia-detroit-lions/1048917001/
lako74
Pozícios edzőkről van szó a tweetben nem koordinátorokról.
Bazzani
Akik nem a coordinator alatt dolgoznak?
lako74
De igen, csak ez nem az én kérdésemre volt a válasz. (Nem mellesleg nulla konkrétumot tartalmazott.)

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@JasonLaCanfora: Lions are getting deep into hiring position coaches for Matt Patricia's new staff

Mit kell érteni ez alatt?
Bazzani
javában zajlik Patricia stábjának összeállítása, de nincs ebben semmi új infó, mivel ugye már az állásinterjúkra is kész listával megy a kiszemelt
baggio 🏈
Kicsit aggódtam, hogy eltotojázzuk a dolgot.
Egyrészt Patricia minden nyilatkozata arról árulkodik, hogy egyelőre egy kicsit sem akar a Lions dolgaival foglalkozni (amit amúgy el is hiszek neki) másrészt a többi edzőt kereső csapattal ellentétben szinte 0 infó szivárog ki a koordinátorok/pozíciós edzők kilétéről.
Mondjuk természetesen azért azt én sem gondoltam, hogy karba tett kézzel ülnek a vezetők a Pats kieséséig.
Mondjuk a liga egyik legjobb DL edzőjét már így is sikerült elveszíteni (Kocurek) mert elment a Dolphinsba ugyanilyen pozícióba.

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
@JasonLaCanfora: Lions are getting deep into hiring position coaches for Matt Patricia's new staff

Mit kell érteni ez alatt?
Bazzani
javában zajlik Patricia stábjának összeállítása, de nincs ebben semmi új infó, mivel ugye már az állásinterjúkra is kész listával megy a kiszemelt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
lako74 Detroit Lions Michigan Wolverines 23
@JasonLaCanfora: Lions are getting deep into hiring position coaches for Matt Patricia's new staff

Mit kell érteni ez alatt?
Bazzani
Például:
 www.freep.com/story/sports/nfl/lions/2018/01/19/matt-patricia-detroit-lions/1048917001/
lako74
Pozícios edzőkről van szó a tweetben nem koordinátorokról.
Bazzani
Akik nem a coordinator alatt dolgoznak?
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@JasonLaCanfora: Lions are getting deep into hiring position coaches for Matt Patricia's new staff

Mit kell érteni ez alatt?
Bazzani
Például:
 www.freep.com/story/sports/nfl/lions/2018/01/19/matt-patricia-detroit-lions/1048917001/
lako74
Pozícios edzőkről van szó a tweetben nem koordinátorokról.

több mint 6 éve
lako74 Detroit Lions Michigan Wolverines 23
@JasonLaCanfora: Lions are getting deep into hiring position coaches for Matt Patricia's new staff

Mit kell érteni ez alatt?
Bazzani
Például:
 www.freep.com/story/sports/nfl/lions/2018/01/19/matt-patricia-detroit-lions/1048917001/
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@JasonLaCanfora: Lions are getting deep into hiring position coaches for Matt Patricia's new staff

Mit kell érteni ez alatt?

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@Bazzani:

Matthew99
Köszi. 😉
Gépről tudom majd becserélni.