Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tegyük félre az örök pesszimizmust, mi lehet a reális cél a köv 5 évben?
3 PO szereplés? NFC döntő? esetleg egy SuperBowl run?

nálam ez lenne

fr QB adott, kis túlzással az O#-t csak foltozni kell, D#-ben van a meló (azért az sem borzasztó) amit Matty P-nek két év alatt (2 draft 2 FA piac) illene összekapnia, számomra leginkább a meccselése a legnagyobb kérdőjel, de vélhetően erre is lesz elég ideje hogy beletanuljon
ZERO_L
Jelenleg 5 éves szerződése van a Quinn-Patricia-Stafford hármasnak.
Sokak szerint ez a franchise modernkori történetének legfontosabb 5 éve.
Én nem használnék ilyen nagy szavakat, de ha ezalatt az idő alatt nem jutunk el legalább egy NFC döntőig akkor kb soha.
A Vikings kurva erős, a Packers bár szerintem most picit nehezebb időszakot él de 10 győzelemre bármikor jó, a macik pedig komoly meglepetést okozhatnak idén. Nehéz, kurva nehéz.

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
@ttwentyman: Lions have hired Bo Davis as their new defensive line coach. Davis has coached collegiately, including stops at Alabama (2014-15, 2007-10), Texas (2011-13) and most recently coaching the defensive line at the University of Texas at San Antonio in 2017.

baggio
?
Bazzani
ha a mentiont használod, akkor kapok is jelzést 😊
ezt tartom még mindig 8)

 bowl.hu/mock-draft-2018-10
baggio 🏈
Davisről nem sokat mond a mocj sajna.
valakis
mi kell annál több, hogy a Bamánál volt DL edző, most meg egy UTSA-nél is kinevelt egy biztos 1. körös védőfalembert?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
@ttwentyman: Lions have hired Bo Davis as their new defensive line coach. Davis has coached collegiately, including stops at Alabama (2014-15, 2007-10), Texas (2011-13) and most recently coaching the defensive line at the University of Texas at San Antonio in 2017.

baggio
?
Bazzani
ha a mentiont használod, akkor kapok is jelzést 😊
ezt tartom még mindig 8)

 bowl.hu/mock-draft-2018-10
baggio 🏈
Davisről nem sokat mond a mocj sajna.

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
@ttwentyman: Lions have hired Bo Davis as their new defensive line coach. Davis has coached collegiately, including stops at Alabama (2014-15, 2007-10), Texas (2011-13) and most recently coaching the defensive line at the University of Texas at San Antonio in 2017.

baggio
?
Bazzani
ha a mentiont használod, akkor kapok is jelzést 😊
ezt tartom még mindig 8)

https://bowl.hu/images/cache/uploads/5aee412b9946748a60af2c414c7e1da1.jpg
Mock Draft 2018, 1.0 | Bowl.hu
Mókolás az NCAA elődöntők után és az NFL rájátszás előtt.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Tegyük félre az örök pesszimizmust, mi lehet a reális cél a köv 5 évben?
3 PO szereplés? NFC döntő? esetleg egy SuperBowl run?

nálam ez lenne

fr QB adott, kis túlzással az O#-t csak foltozni kell, D#-ben van a meló (azért az sem borzasztó) amit Matty P-nek két év alatt (2 draft 2 FA piac) illene összekapnia, számomra leginkább a meccselése a legnagyobb kérdőjel, de vélhetően erre is lesz elég ideje hogy beletanuljon



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/Lions/status/962021328415899648/photo/1

Jó hír.
Bazzani
Te Bazz, épp 2 hónapja siránkoztunk, hogy Quinn is kicsit eltévedt az utóbbi időben.
Rosszul emlékszem?
Helmut Zimmer
Én mindig siránkozok.
Megadom a bizalmat.

több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
 twitter.com/Lions/status/962021328415899648/photo/1

Jó hír.
Bazzani
Te Bazz, épp 2 hónapja siránkoztunk, hogy Quinn is kicsit eltévedt az utóbbi időben.
Rosszul emlékszem?
Helmut Zimmer
Az a bamba húzása után volt de helyre tette hogy kibaszta. Nagyobb a tekintéje mint bbnek, itt fegyelem van kérem szépen még patricia is megborotválkozott.

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
 twitter.com/Lions/status/962021328415899648/photo/1

Jó hír.
Bazzani
Te Bazz, épp 2 hónapja siránkoztunk, hogy Quinn is kicsit eltévedt az utóbbi időben.
Rosszul emlékszem?
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/Lions/status/962021328415899648/photo/1

Jó hír.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@ttwentyman: Lions have hired Bo Davis as their new defensive line coach. Davis has coached collegiately, including stops at Alabama (2014-15, 2007-10), Texas (2011-13) and most recently coaching the defensive line at the University of Texas at San Antonio in 2017.

baggio
?

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
@Bazzani merre vagy?
 twitter.com/PFF/status/961710238884909056
Mikey
Hol lenne? Szakállat növeszt és a környező ÁPISZ-ok ceruza készletét vásárolja fel.
tomi-tomi
Szakállam van, ceruzát csentem a lányomtól. Minden happy.
Mondjuk a munkahelyemen nem értették, hogy miért van ceruza a fülem mögött meg miért düllesztem ki a hasam de az meg kit érdekel.
Bazzani
Majd amikor időjárástól függetlenül klottgatyában fogsz parádézni a melóban, akkor hogy fognak csodálkozni!
tomi-tomi
Kivéve ha úszómester.

több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
@Bazzani merre vagy?
 twitter.com/PFF/status/961710238884909056
Mikey
Hol lenne? Szakállat növeszt és a környező ÁPISZ-ok ceruza készletét vásárolja fel.
tomi-tomi
Szakállam van, ceruzát csentem a lányomtól. Minden happy.
Mondjuk a munkahelyemen nem értették, hogy miért van ceruza a fülem mögött meg miért düllesztem ki a hasam de az meg kit érdekel.
Bazzani
Majd amikor időjárástól függetlenül klottgatyában fogsz parádézni a melóban, akkor hogy fognak csodálkozni!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 428 — TODDHERREMANS79
A legszimpatikusabb csóka volt Bostonban Cannon után. Picsába, egyre több lesz a szimpi csapat az NFCben is :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/Lions/status/961295306905346049/photo/1

Miért vágta le a szakállát??????????
Bazzani
Gondolom új munka, új kihívások, új külső dukál hozzá. 😀

Apropó, még ő a HC nálatok, ugyi?
Vrij6
Miért ne lenne?
Bazzani
JMD-vicc. Gondolom volt és lesz még néhány belőle. Engedd el 😊
Wyatt
Jahogy ez vicc volt.
Azt hittem semmi köze a két edzőnek egymáshoz.

Más. Már nem Stafford a legjobban fizetett játékos. Legalább páran rájönnek, hogy mindig a legújabb szerződés a legnagyobb. Sok sikert a Cousinst, Breest, Rodgerst és Ryant megfizető csapatnak.
Bazzani
Tudod, BB alól nincs jó edző, TB mögül nincs jó irányító, ha egy edző visszamondja, akkor az egész franchise köcsög. Ne akadj fent a részleteken 😊
Wyatt
Csak vicc lett volna, egyáltalán nem azt akartam érzékeltetni vele, hogy az egész frencsájz köcsög, lapozhatunk. 😊
Vrij6
Neeeem, az a rész nem rád vonatkozott 😀 A te részed itt a vicc volt, a köcsög franchise jön máshonnan, nyugi 😀

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
 twitter.com/Lions/status/961295306905346049/photo/1

Miért vágta le a szakállát??????????
Bazzani
Gondolom új munka, új kihívások, új külső dukál hozzá. 😀

Apropó, még ő a HC nálatok, ugyi?
Vrij6
Miért ne lenne?
Bazzani
JMD-vicc. Gondolom volt és lesz még néhány belőle. Engedd el 😊
Wyatt
Jahogy ez vicc volt.
Azt hittem semmi köze a két edzőnek egymáshoz.

Más. Már nem Stafford a legjobban fizetett játékos. Legalább páran rájönnek, hogy mindig a legújabb szerződés a legnagyobb. Sok sikert a Cousinst, Breest, Rodgerst és Ryant megfizető csapatnak.
Bazzani
Tudod, BB alól nincs jó edző, TB mögül nincs jó irányító, ha egy edző visszamondja, akkor az egész franchise köcsög. Ne akadj fent a részleteken 😊
Wyatt
Csak vicc lett volna, egyáltalán nem azt akartam érzékeltetni vele, hogy az egész frencsájz köcsög, lapozhatunk. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/Lions/status/961295306905346049/photo/1

Miért vágta le a szakállát??????????
Bazzani
Gondolom új munka, új kihívások, új külső dukál hozzá. 😀

Apropó, még ő a HC nálatok, ugyi?
Vrij6
Miért ne lenne?
Bazzani
JMD-vicc. Gondolom volt és lesz még néhány belőle. Engedd el 😊
Wyatt
Jahogy ez vicc volt.
Azt hittem semmi köze a két edzőnek egymáshoz.

Más. Már nem Stafford a legjobban fizetett játékos. Legalább páran rájönnek, hogy mindig a legújabb szerződés a legnagyobb. Sok sikert a Cousinst, Breest, Rodgerst és Ryant megfizető csapatnak.
Bazzani
Tudod, BB alól nincs jó edző, TB mögül nincs jó irányító, ha egy edző visszamondja, akkor az egész franchise köcsög. Ne akadj fent a részleteken 😊

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/Lions/status/961295306905346049/photo/1

Miért vágta le a szakállát??????????
Bazzani
Gondolom új munka, új kihívások, új külső dukál hozzá. 😀

Apropó, még ő a HC nálatok, ugyi?
Vrij6
Miért ne lenne?
Bazzani
JMD-vicc. Gondolom volt és lesz még néhány belőle. Engedd el 😊
Wyatt
Jahogy ez vicc volt.
Azt hittem semmi köze a két edzőnek egymáshoz.

Más. Már nem Stafford a legjobban fizetett játékos. Legalább páran rájönnek, hogy mindig a legújabb szerződés a legnagyobb. Sok sikert a Cousinst, Breest, Rodgerst és Ryant megfizető csapatnak.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/Lions/status/961295306905346049/photo/1

Miért vágta le a szakállát??????????
Bazzani
Gondolom új munka, új kihívások, új külső dukál hozzá. 😀

Apropó, még ő a HC nálatok, ugyi?
Vrij6
Miért ne lenne?
Bazzani
JMD-vicc. Gondolom volt és lesz még néhány belőle. Engedd el 😊

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/Lions/status/961295306905346049/photo/1

Miért vágta le a szakállát??????????
Bazzani
Gondolom új munka, új kihívások, új külső dukál hozzá. 😀

Apropó, még ő a HC nálatok, ugyi?
Vrij6
Miért ne lenne?

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Egy kalappal MP

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
 twitter.com/Lions/status/961295306905346049/photo/1

Miért vágta le a szakállát??????????
Bazzani
Gondolom új munka, új kihívások, új külső dukál hozzá. 😀

Vrij6
mert ...elmúltak a dobolással töltött bohó metálos idők... 😀
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
 twitter.com/Lions/status/961295306905346049/photo/1

Miért vágta le a szakállát??????????
Bazzani
Gondolom új munka, új kihívások, új külső dukál hozzá. 😀

Apropó, még ő a HC nálatok, ugyi?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
@NateAtkins_: The #Lions have added to the coaching staff, including...

- Paul Pasqualoni as defensive coordinator
- Al Golden to linebackers coach (formerly TEs coach)
- Chris White as tight ends coach
- David Corrao as director of football research

Hát nem jöttem tűzbe...
Bazzani
Újjab nevek a kalapban
Brian Stewart – DB
George Godsey – QB
Jeff Davidson –OL

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
@LionsPride: Matt Patricia says let be get comfortable here and puts a pencil over his ear! LOVE IT

😊
Bazzani
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Baromi szimpi csávó, így a tájékoztató alapján.
Eddig is szorítottam Nektek, ezután is fogok. 😊
Helmut Zimmer
Én belezúgtam.
#nohomo
Bazzani
imádom ezt az embert, nagy örömmel láttam volna BB utódaként, de ha már mennie kellett akkor szerencsére egy számomra egyébként is szimpatikus csapathoz került, nagyon remélem hogy eredményesek lesztek vele, járna a siker a szurkolóknak és Patricianak is
Cuchulain82
én már értem, miért nem ő..jajjIstenemmiketbeszélek! 😕 😀