Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@LLamorandier: Recently signed #Lions LB Christian Jones only missed 1 tackle in the run game last year.

Best for all #NFL inside LBs that that played at least 150 snaps in the run game.

#OnePride  twitter.com/LLamorandier/status/973630338512670721/photo/1


@LLamorandier: 2nd best run game tackling efficiency behind Luke Keuchly per PFF

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A matektanács szerint 6+3,5 azegyenlő 9,5M. Akkor kiváncsi leszek egy Preston Browni árra, hogy egy kis gubával a két lókötő helyett lett vóna egy jó!
sutianap
Az a Kennard pénz kissé sok.
Mondjuk ő inkább ilyen EDGE/LB hybrid lesz.

Remélem egy nagy halat behúzunk valahogy.

több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
A matektanács szerint 6+3,5 azegyenlő 9,5M. Akkor kiváncsi leszek egy Preston Browni árra, hogy egy kis gubával a két lókötő helyett lett vóna egy jó!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@AdamSchefter: Former Bears’ LB Christian Jones plans to sign a two-year deal with the Lions, per source.

Na nebassz fel. Ő nagyon rossz.
Bazzani
@RapSheet: The #Lions signed former #Bears LB Christian Jones to a 2-year deal worth $7.75M, source said. He gets $2.8M signing bonus.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
@AdamSchefter: Former Bears’ LB Christian Jones plans to sign a two-year deal with the Lions, per source.

Na nebassz fel. Ő nagyon rossz.
Bazzani
Dephtnek elmegy, de ha nem volt mellette Trevathan az látszódott...

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@AdamSchefter: Former Bears’ LB Christian Jones plans to sign a two-year deal with the Lions, per source.

Na nebassz fel. Ő nagyon rossz.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@davebirkett: As @PSchrags reported, Lions have agreed to terms with LB Devon Kennard. 3 years, $18.75 million

Ezzel alighanem Whitehead megy.
Kennardot nem ismerem de a Giants egyik leggyengébb posztja volt az LB.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@JFowlerESPN: Lions close to re-signing safety Tavon Wilson, per source. Started nine games last season before placed on IR with shoulder injury.

Dehogyezisminek.
Bazzani
@AdamSchefter: Lions resigned safety Tavon Wilson to a 2-year, $7 million deal, per source.

Jézus....
Bazzani
Ez sajnos tényleg érthetetlen. Diggs jól nézett ki a poszton az év végén és még ott van Killebrew is. Wilson mindkettőnél jóval öregebb, de legalább szarabb is. Dislike
anarfa
+ sérülésből jön.

Közben pedig:
@AdamSchefter: Former Lions’ DT Haloti Ngata intends to sign a one-year deal with Eagles, per @mortreport and me.
Nem jó hír ez sem.

több mint 6 éve
anarfa Detroit Lions 477
@JFowlerESPN: Lions close to re-signing safety Tavon Wilson, per source. Started nine games last season before placed on IR with shoulder injury.

Dehogyezisminek.
Bazzani
@AdamSchefter: Lions resigned safety Tavon Wilson to a 2-year, $7 million deal, per source.

Jézus....
Bazzani
Ez sajnos tényleg érthetetlen. Diggs jól nézett ki a poszton az év végén és még ott van Killebrew is. Wilson mindkettőnél jóval öregebb, de legalább szarabb is. Dislike
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@JFowlerESPN: Lions close to re-signing safety Tavon Wilson, per source. Started nine games last season before placed on IR with shoulder injury.

Dehogyezisminek.
Bazzani
@AdamSchefter: Lions resigned safety Tavon Wilson to a 2-year, $7 million deal, per source.

Jézus....

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@JFowlerESPN: Lions close to re-signing safety Tavon Wilson, per source. Started nine games last season before placed on IR with shoulder injury.

Dehogyezisminek.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
érdeklődünk Butlerért...
oleewear
+Beau Allen NT Eagles

Butlert mondjuk nem értem.
Tabort nagyon dícsérték + két top fizetésű CB nem biztos, hogy kellene.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
@MikeGarafolo: I expected there to be a robust market for Eagles TE Trey Burton and it sounds like there is. About a half dozen serious suitors, sources say. One I've heard consistently for over a week now: Detroit Lions.

Csak ha cseréljük Ebront.
Burton 7milla felett fog kérni /év.
Bazzani
Ez azért gonosz 😊
Trey Burton has more playoff wins as *technically* a QB than Matthew Stafford.
Detroit could finally have a player who passed the ball in a post-season win. #amiwrong @RobertZeglinski

több mint 6 éve
oleewear Detroit Lions 225
érdeklődünk Butlerért...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@MikeGarafolo: I expected there to be a robust market for Eagles TE Trey Burton and it sounds like there is. About a half dozen serious suitors, sources say. One I've heard consistently for over a week now: Detroit Lions.

Csak ha cseréljük Ebront.
Burton 7milla felett fog kérni /év.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@AdamSchefter: Former Titans’ RB DeMarco Murray is scheduled to visit Monday with the Detroit Lions, per source.

Köszi de inkább ne.
Bazzani
Murray miért ne? Én nagy fanja vagyok, csak érdekelne az ellenérzés oka.
somoskovig
Nem Murray-vel van bajom.
Nem akarok 30+-os futót.
Hozzunk 1 (neadjisten 2) fiatalt a draftról korai körben. Cserének ottt van Abdullah, Riddick meg Tion Green.
FA piacról sokkal inkább Darkwa.
Bazzani
Gondolom nem kezdőnek jönne, de évi 150-200 touch jó minőségben még benne van, az egyik legjobb pass blokkoló RB-nek tartják, kezei is jók, szerintem pont ideális lenne egy rookie mögé. Abdullah a soha be nem váló kísérlet, Riddick mondjuk nem örülne neki, az tény. 😊
somoskovig
Már azzal előre léptünk futásban, hogy elment a liga legrosszabb OL edzője (a Michiganhez...).
Ha olyan jó Murray akkor miért nem marasztalták a Titansnél? Vagy az Eaglesnél?
Bazzani
A Titansnél azért mert Henry olcsóbb, az Eagles meg akkoriban leginkább shotgunból dolgozott, amiből nincs elég ideje Murraynek felgyorsulni a handoffig.
empty taxi
Nálunk viszont nem lesz drága (marha nagy ötlet lenne a cap space 1/5-ét rá költeni) és emögött a fal mögött majd úgy gyorsul mint Carl Lewis fénykorában.
Kb. az egész Lions fanbase mondott rá egy emberként nemet. Mondjuk nem csak rá hanem az összes ugyanilyen kiégett harcedzett 30+os veteránra.
Remélem megnézzük Shaun Alexandert meg AP-t is. Hátha.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
@AdamSchefter: Former Titans’ RB DeMarco Murray is scheduled to visit Monday with the Detroit Lions, per source.

Köszi de inkább ne.
Bazzani
Murray miért ne? Én nagy fanja vagyok, csak érdekelne az ellenérzés oka.
somoskovig
Nem Murray-vel van bajom.
Nem akarok 30+-os futót.
Hozzunk 1 (neadjisten 2) fiatalt a draftról korai körben. Cserének ottt van Abdullah, Riddick meg Tion Green.
FA piacról sokkal inkább Darkwa.
Bazzani
Gondolom nem kezdőnek jönne, de évi 150-200 touch jó minőségben még benne van, az egyik legjobb pass blokkoló RB-nek tartják, kezei is jók, szerintem pont ideális lenne egy rookie mögé. Abdullah a soha be nem váló kísérlet, Riddick mondjuk nem örülne neki, az tény. 😊
somoskovig
Már azzal előre léptünk futásban, hogy elment a liga legrosszabb OL edzője (a Michiganhez...).
Ha olyan jó Murray akkor miért nem marasztalták a Titansnél? Vagy az Eaglesnél?
Bazzani
A Titansnél azért mert Henry olcsóbb, az Eagles meg akkoriban leginkább shotgunból dolgozott, amiből nincs elég ideje Murraynek felgyorsulni a handoffig.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@AdamSchefter: Former Titans’ RB DeMarco Murray is scheduled to visit Monday with the Detroit Lions, per source.

Köszi de inkább ne.
Bazzani
Murray miért ne? Én nagy fanja vagyok, csak érdekelne az ellenérzés oka.
somoskovig
Nem Murray-vel van bajom.
Nem akarok 30+-os futót.
Hozzunk 1 (neadjisten 2) fiatalt a draftról korai körben. Cserének ottt van Abdullah, Riddick meg Tion Green.
FA piacról sokkal inkább Darkwa.
Bazzani
Gondolom nem kezdőnek jönne, de évi 150-200 touch jó minőségben még benne van, az egyik legjobb pass blokkoló RB-nek tartják, kezei is jók, szerintem pont ideális lenne egy rookie mögé. Abdullah a soha be nem váló kísérlet, Riddick mondjuk nem örülne neki, az tény. 😊
somoskovig
Már azzal előre léptünk futásban, hogy elment a liga legrosszabb OL edzője (a Michiganhez...).
Ha olyan jó Murray akkor miért nem marasztalták a Titansnél? Vagy az Eaglesnél?

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 762 — 49ers GM
@AdamSchefter: Former Titans’ RB DeMarco Murray is scheduled to visit Monday with the Detroit Lions, per source.

Köszi de inkább ne.
Bazzani
Murray miért ne? Én nagy fanja vagyok, csak érdekelne az ellenérzés oka.
somoskovig
Nem Murray-vel van bajom.
Nem akarok 30+-os futót.
Hozzunk 1 (neadjisten 2) fiatalt a draftról korai körben. Cserének ottt van Abdullah, Riddick meg Tion Green.
FA piacról sokkal inkább Darkwa.
Bazzani
Gondolom nem kezdőnek jönne, de évi 150-200 touch jó minőségben még benne van, az egyik legjobb pass blokkoló RB-nek tartják, kezei is jók, szerintem pont ideális lenne egy rookie mögé. Abdullah a soha be nem váló kísérlet, Riddick mondjuk nem örülne neki, az tény. 😊

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@AdamSchefter: Former Titans’ RB DeMarco Murray is scheduled to visit Monday with the Detroit Lions, per source.

Köszi de inkább ne.
Bazzani
Murray miért ne? Én nagy fanja vagyok, csak érdekelne az ellenérzés oka.
somoskovig
Nem Murray-vel van bajom.
Nem akarok 30+-os futót.
Hozzunk 1 (neadjisten 2) fiatalt a draftról korai körben. Cserének ottt van Abdullah, Riddick meg Tion Green.
FA piacról sokkal inkább Darkwa.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Én se értem, én simán elfogadnám magunkhoz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 762 — 49ers GM
@AdamSchefter: Former Titans’ RB DeMarco Murray is scheduled to visit Monday with the Detroit Lions, per source.

Köszi de inkább ne.
Bazzani
Murray miért ne? Én nagy fanja vagyok, csak érdekelne az ellenérzés oka.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@AdamSchefter: Former Titans’ RB DeMarco Murray is scheduled to visit Monday with the Detroit Lions, per source.

Köszi de inkább ne.
Bazzani
@AdamSchefter: Before former Titans’ RB DeMarco Murray arrives in Detroit later today, former Panthers’ RB Jonathan Stewart is scheduled to visit first today with the Lions, per source. Detroit looking for RB help.

Veterán RB combine lesz ma nálunk...

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@AdamSchefter: Former Titans’ RB DeMarco Murray is scheduled to visit Monday with the Detroit Lions, per source.

Köszi de inkább ne.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sörmen vizitál kövi héten. (ha Friscoból kiengedik)
Beki
Vesztek neki új bokát? Ne kezgyétek má ti is.
sutianap
@JosinaAnderson: No date for a #Lions visit has been scheduled, at this time, per Sherman.

Kamu kb.
Bazzani
Mondtam.

Ellenben:
@BradyHenderson: As noted in the Shead story, he has a visit lined up with the Detroit Lions. So the Seahawks will have some competition as they try to bring him back.