Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Hol van bellichek?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/MikeKlis/status/978308343021305856/photo/1

Andy Reed elvitte a show-t ruha ügyben de a mi Matt-ünk sincs sokkal mögötte.
Bazzani
Wow,azt tudtam h Patricia dagadt, de azt nem h ennyire 😀

 twitter.com/tmdmn11/status/978310021321773062?s=09

Saját gravitációs tere van kb 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/MikeKlis/status/978308343021305856/photo/1

Andy Reed elvitte a show-t ruha ügyben de a mi Matt-ünk sincs sokkal mögötte.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/Lions/status/978276204846419969/photo/1

Még egy linebacker.

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/EAMaddenNFL/status/977605022841278465/photo/1

Hol a ceruza?????????????

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/LWillson_82/status/976499926065713152/photo/1

Willson 30percnyi autóútra lakik/született Detroittól.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@CameronWolfe: Former Titans NT Sylvester Williams is signing with the Lions, per source.

Meglátjuk. A titánoknál nem volt túl jó.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@RapSheet: Another #Patriots and #Lions connection: Detroit is working on a deal for former NE DT Ricky Jean-Francois, source said. Will add depth.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@caplannfl: #Lions agreed to terms with TE Luke Willson for 1 season, $2.5m+ incentives.

@McTweett: @LLamorandier Russell Wilson had a 127.5 passer rating when he targeted Willson last season too.

@FieldYates: Source: the Lions are expected to bring in free agent DTs Johnathan Hankins and Alan Branch for a visit. Former Titans DT Sylvester Williams is also on their radar.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én már annak is örülnék ha a szándékot látnám, hogy próbálunk javítani a DL problémán.
Mondjuk Patricia be tud állni Robinson mellé DTnek mert akik a rosteren vannak hááát nem nagyon alkalmasak a feladatra.

Luke Wilson TE is szerződés nélkül távozott. Ennyi needet egyszerűen nem lehet megoldani draftról. Nem is értem ezt a garasoskodást.
Bazzani
ha Luke Willsont leigazoljátok, akkor a TE marad need.
braxa88
Persze ez egyértelmű.
Kevés olyan játékos van ilyenkor már a piacon aki instant segítség lehet egy csapatnak.
Wilson messze nem top játékos, viszont egyedül több elkapása van mint a rosterünkön lévő összes TE-nek. Nem mellesleg játszott már pár kiélezett meccsen ami szintén hiánycikk a poszton.
A TE az egyik legnehezebben tanulható poszt, ezért a draftról sem várok azonnali megoldást.
Marad a limitált atletikusságú, meetingen alvó Roberts akiben bízhatunk. Lassú mint a tetű, cserébe hatalmas és jók a kezei.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@CameronWolfe: Former Titans NT Sylvester Williams visited the Lions Monday and Redskins today. He’s expected to make a decision on where to sign today.

Nem sírok ha nem minket választ.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én már annak is örülnék ha a szándékot látnám, hogy próbálunk javítani a DL problémán.
Mondjuk Patricia be tud állni Robinson mellé DTnek mert akik a rosteren vannak hááát nem nagyon alkalmasak a feladatra.

Luke Wilson TE is szerződés nélkül távozott. Ennyi needet egyszerűen nem lehet megoldani draftról. Nem is értem ezt a garasoskodást.
Bazzani
ha Luke Willsont leigazoljátok, akkor a TE marad need.
több mint 6 éve
oleewear Detroit Lions 225
Ebron colt jatekos lett 2evre a fizuna pedig felmehet 15m-ra
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk cserébe évekig voltak tömve a draftpickek a védelembe. Most más kérdés, hogy ezeket szépen hagytuk is elmenni. De nem dolgozott ám ő mindig kis nevekkel, sőt.

Mondjuk van a drafton olyan, akivel szerintem lényegesen jobban jártok, mint bármelyik megmaradt sok pénzt kérővel.
Wyatt
Ja. Csak épp nincs KEZDŐ RB, LG, DT, DE, TE és akkor a depthről nem is beszélek meg az olyan posztokról ahol megvan a kezdő csak nem jó...
Ezt nem tudod megoldani mindet draftról. Jó ha húzol egy vagy két stabil kezdőt.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk cserébe évekig voltak tömve a draftpickek a védelembe. Most más kérdés, hogy ezeket szépen hagytuk is elmenni. De nem dolgozott ám ő mindig kis nevekkel, sőt.

Mondjuk van a drafton olyan, akivel szerintem lényegesen jobban jártok, mint bármelyik megmaradt sok pénzt kérővel.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha valamit jól megtanult Patricia BBtől az az, hogy nem nagynevű jàtèkosok kellenek, hanem rendszerbe illő radar alatt lèvő iparosok.
FViktor93
Ezt megértem csak itt nem a liga legjobb támadósora van. Itt nem elég ha a védelem nem bukja el a meccset.
Meg itt a csoportellenfelekkel is picit több lesz a probléma mint a Patsnél.
Eddig nem tetszik amit csinálnak, persze ők értenek hozzá én meg nem úgyhogy ez jó jel.


Hankins meg nem akar 4-3ban játszani tehát alighanem kiestünk a buliból.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én már annak is örülnék ha a szándékot látnám, hogy próbálunk javítani a DL problémán.
Mondjuk Patricia be tud állni Robinson mellé DTnek mert akik a rosteren vannak hááát nem nagyon alkalmasak a feladatra.

Luke Wilson TE is szerződés nélkül távozott. Ennyi needet egyszerűen nem lehet megoldani draftról. Nem is értem ezt a garasoskodást.

több mint 6 éve
anarfa Detroit Lions 477
@RapSheet: Last year, the #Colts signed defensive lineman Johnathan Hankins to a 3-year, $30M deal. Today, switching defensive schemes, they released him. He earned the $10M guaranteed in 2017 and the team moved on.

Nagyon nagyon igen.
Remélem Quinn észnél van.
Remek run stuffer DT.


@JReidDraftScout: Johnathan Hankins was @PFF 20th-best ranked (85.0) interior defender last season. Teams who need a run stuffing DT will highly covet him.
Bazzani
Úgy tűnik róla is lecsúszunk 😕

@john_keim: In story form: Johnathan Hankins, Orlando Scandrick to visit Redskins

Szerkesztette: anarfa
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@RapSheet: Last year, the #Colts signed defensive lineman Johnathan Hankins to a 3-year, $30M deal. Today, switching defensive schemes, they released him. He earned the $10M guaranteed in 2017 and the team moved on.

Nagyon nagyon igen.
Remélem Quinn észnél van.
Remek run stuffer DT.


@JReidDraftScout: Johnathan Hankins was @PFF 20th-best ranked (85.0) interior defender last season. Teams who need a run stuffing DT will highly covet him.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hat az nehez lesz a vikes all in-t nyomott.
Janek
Cousinst mindig verjük.

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Hat az nehez lesz a vikes all in-t nyomott.

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
@RapSheet: The #Lions are signing FA RB LeGarrette Blount to a 1-year deal worth $4.5M, source said. He’s back with Matt Patricia, as the New England ties are strong.

Kérdés mennyi maradt a tankban.
Bazzani
Még egy 1 SB run 😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@RapSheet: The #Lions are signing FA RB LeGarrette Blount to a 1-year deal worth $4.5M, source said. He’s back with Matt Patricia, as the New England ties are strong.

Kérdés mennyi maradt a tankban.
Bazzani
@Justin_Rogers: Blount's deal is $2M with ability to earn $2.5M more in incentives.

Így azért jobban néz ki.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@RapSheet: The #Lions are signing FA RB LeGarrette Blount to a 1-year deal worth $4.5M, source said. He’s back with Matt Patricia, as the New England ties are strong.

Kérdés mennyi maradt a tankban.