Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Tegyük fel, hogy Kraftnak volt ekkora hatása a témára. De akkor a többinél miért nem? Nekem ez fura.

Vagy a csajt szorongatta meg, hogy nehogy beszélni merjen, amíg nálunk van? Az mondjuk durvább lenne
Wyatt
Vagy esetleg csaj várt addig, amíg HC lesz, mert így nagyobbat kaszálhat? Elég sok eshetőség van, de én a véletlenekben nem hiszek, szóval abban biztos vagyok, hogy nem véletlen, hogy akkor jött ki a dolog, amikor váltott.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tegyük fel, hogy Kraftnak volt ekkora hatása a témára. De akkor a többinél miért nem? Nekem ez fura.

Vagy a csajt szorongatta meg, hogy nehogy beszélni merjen, amíg nálunk van? Az mondjuk durvább lenne

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Igen, mert Kraft miatt nem jött minden évben elő valami vélt vagy valós faszság a csapatról 😀

Meg is lepődtem, hogy az ESPN nem hozta ezt a sztorit a Super Bowlunk előtt, ők szoktak ilyen korrektek lenni
Wyatt
Hát figyelj, eddig nem jött ki, most kijött, pedig 96-ban történt. Mi lehet az oka, hogy most hirtelen ilyen érdekessé vált, eddig viszont a kutyát sem érdekelte. Nem összeesküvés-elméletet keresek, csupán érdekel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
"A Lions-edző Matt Patriciával kapcsolatban előkerült egy 1996-os szexuális zaklatásos ügy: soha nem emeltek vádat ellene, Patricia közleménye szerint hamisan vádolták meg már akkor is. A Lions elmondta, minden ilyen ügyet nagyon komolyan vesznek, de miután egyeztettek Patriciával és ügyvédjével, kiállnak az edző mellett."

Tehát 10+ éve a Patsnél van és ez soha nem derült ki/ nem volt probléma. Mivel már nálunk van így lehet belőle ügyet csinálni.
Kapják be.
Bazzani
ennyit számit Kraft.

amugy valszeg egy ilyen beurgtam, megdugott, de megbantam/penzt akarok sztori
PEEtör
Igen, mert Kraft miatt nem jött minden évben elő valami vélt vagy valós faszság a csapatról 😀

Meg is lepődtem, hogy az ESPN nem hozta ezt a sztorit a Super Bowlunk előtt, ők szoktak ilyen korrektek lenni

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
"A Lions-edző Matt Patriciával kapcsolatban előkerült egy 1996-os szexuális zaklatásos ügy: soha nem emeltek vádat ellene, Patricia közleménye szerint hamisan vádolták meg már akkor is. A Lions elmondta, minden ilyen ügyet nagyon komolyan vesznek, de miután egyeztettek Patriciával és ügyvédjével, kiállnak az edző mellett."

Tehát 10+ éve a Patsnél van és ez soha nem derült ki/ nem volt probléma. Mivel már nálunk van így lehet belőle ügyet csinálni.
Kapják be.
Bazzani
ennyit számit Kraft.

amugy valszeg egy ilyen beurgtam, megdugott, de megbantam/penzt akarok sztori
PEEtör
A fenét, gondolj már bele hogy szúrhatott az a szakál 😊 Egy életre szóló trauma lehetett 😀 😀 😀

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
"A Lions-edző Matt Patriciával kapcsolatban előkerült egy 1996-os szexuális zaklatásos ügy: soha nem emeltek vádat ellene, Patricia közleménye szerint hamisan vádolták meg már akkor is. A Lions elmondta, minden ilyen ügyet nagyon komolyan vesznek, de miután egyeztettek Patriciával és ügyvédjével, kiállnak az edző mellett."

Tehát 10+ éve a Patsnél van és ez soha nem derült ki/ nem volt probléma. Mivel már nálunk van így lehet belőle ügyet csinálni.
Kapják be.
Bazzani
ennyit számit Kraft.

amugy valszeg egy ilyen beurgtam, megdugott, de megbantam/penzt akarok sztori
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"A Lions-edző Matt Patriciával kapcsolatban előkerült egy 1996-os szexuális zaklatásos ügy: soha nem emeltek vádat ellene, Patricia közleménye szerint hamisan vádolták meg már akkor is. A Lions elmondta, minden ilyen ügyet nagyon komolyan vesznek, de miután egyeztettek Patriciával és ügyvédjével, kiállnak az edző mellett."

Tehát 10+ éve a Patsnél van és ez soha nem derült ki/ nem volt probléma. Mivel már nálunk van így lehet belőle ügyet csinálni.
Kapják be.

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma pedig érkezzen három olyan prospekt akinek ténylegesen valós esélye van a végső keretbe kerülésre.


LB Al-Rasheed Benton, West Virginia

Benton talán a legizgalmasabb játékos aki az UDFA piacon hozzánk került. Személyében egy nagyon termelékeny játékost igazoltunk aki igazi vezére volt csapata védelmének és emellett pedig egy remek karakterű srác. A Mountaineers-nél eltöltött négy éve alatt 217 szerelést, 3 sack-et, 3 INT-t és egy kiharcolt és megszerzett fumble-t olvashatunk a neve mellett.
Nagyon jó coverage képességekkel rendelkezik. A 9. legjobban rangsorolt LB volt az engedett elkapott yardokban és az elkapás utáni yardokban mindössze hárman engedtek nála kevesebbet.
Futás elleni védekezésben is az egyik legproduktívabb volt annak ellenére, hogy sajnos komoly problémái vannak az elhibázott szerelésekkel. Valószínűleg ennek köszönheti, hogy UDFA lett. 27 elhibázott szerelése holtversenyben a legtöbb volt. Emellett az irányító siettetése is rengeteg csiszolásra szorul még. Ezügyben azért Patricia mesternél jó kezekben lesz.


UDFA státusza ennek ellenére nagy meglepetés, a PFF-nál a 119. legjobb prospekt volt, míg van olyan oldal ahol a 10. legjobb LB-ként volt rangsorolva.

 twitter.com/massive_dink/status/992393078316130305

Esélye a csapatba kerülésre: Ha röviden akarok fogalmazni akkor elég komoly. Jelenleg 5 olyan linebackert látok a csapatban akinek elég biztos a helye. A tavaly draftolt Davis és Reevis-Maybin illetve az idén igazolt Kennard, Freeney és Jones. Mögöttük csupa töltelék ember áll a depth charton (Bellore, Longa, Chubb, Cam Johnson).
Meglátjuk, hogy egy esetleges jó TC után hová tudja felküzdeni magát.

TE DeAndre Goolsby, Florida

Tight End remek kezekkel. Egy Lions drukkernek talán már ez is éppen elég, hogy beleszerelmesedjen a játékosba, hisz a fakezű Ebron után már az is nagy eredmény ha valakiről nem pattan a nézőtérre a labda.
Goolsby nem volt túl termékeny az egyetemen eltöltött négy éve alatt, összesen 724 yard és 5 elkapott TD áll a neve mellett. A felvételeket nézve azonban láthatjuk, hogy méretei és atletikussága miatt igazi matchup nightmare lehet a védelmeknek. Olyan játékos aki hozhatja a csapatnak a nagy játékokat.
Természetesen nála sem klappol minden hisz borzalmas blokkoló és sérülések is tarkították egyetemi karrierjét.
 twitter.com/bigjar311/status/990405782922579969

Esélye a csapatba kerülésre: Luke Willson, Levine Toilolo és Michael Roberts fognak csatázni a roster első három helyéért. Várhatóan négy TE kerül majd az 53-ba. A negyedik helyért a nem túl veretes Hakeem Valles, Brandon Barnes duót kell majd maga mögé utasítania, de még ehhez is nagyon sokat kell fejlődnie blokkolásban.
Így olvasva azért elég rémes ez a Tight End szekció...

DT Josh Fatu, USC


Fatu talán nem érdemelne ekkora figyelmet ha a depth chart nem lenne ilyen szegényes DT poszton. Bevallom azért titkon én még reménykedek erősítésben, erre utal Spence elküldése is. Továbbra is komoly téma a Lions drukkerek között Jonathan Hankins esetleges leigazolása, Ricky Jean Francois érkezésére is elég komoly sansz van bár ő nem tudom mennyire lenne valódi erősítés.
Fatu nem túl izgalmas prospekt mindamellett sem, hogy két testvére pankrátor a WWE szervezetnél.

Fatu senior szezonjában 34 szerelést (8 negatív yardos) és 6 sacket produkált.
Fatu-t undrafted státuszra jósolták, ennek ellenére egy robbanékony és erős játékos, képes bármikor összeomlasztani a zsebet. Sokat elmond a USC védőfalában eltöltött szerepére, hogy amikor autóbaleset miatt kihagyta a Notre Dame elleni meccset akkor nélküle gyalázatos produkciót nyújtott az egység.

Esélye a csapatba kerülésre: Nem kezdenék bele messzemenő jóslatokba, mert borzasztóan képlékeny még a roster jelenleg DT poszton. De mindemellet egyelőre annyira gyenge is, hogy bárkinek reális esélye van megkaparintani egy roster helyet. Alapból nem gondolnám Fatu-t NFL-re érett játékosnak, de Rodney Coe vagy Christian Ringo neve sem hangzik túl csábítóan elsőre.

több mint 5 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazzani: Imádom hogy még írsz is ezekről a nevekről.
Igazából bármit elhiszek róluk, mert olvasni sem tudom az értékeléseket ilyen mélységben az UDFA játékosokról. Annyit tudok hogy nem váltjuk meg velük világot.
Meg azt tudom hogy ezekből nálunk 5 évente kerül ki értékelhető játékos, de az egy éven belül megsérül és nem tud a várható szinten visszatérni.

Ha jót akarok magamnak, akkor a nyári traning Camp alatt érdemes olvasni a cikkeket a jatekosokrol. Ott minden évben nagyon jó tehetségéről lehet olvasni. Csak aztán elviszi őket a tipp mix, az adó, vagy a fogtündér. Mert oktorben már nem találom a friss magasztaló írásokat 😊 😂

Szerkesztette: PintérÁdi

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sajnso kisebb időhiányban szenvedek így az UDFA kibeszélőm darabokban fog érkezni. Íme az első rész:

OL Beau Nunn, Appalachian State

Abban az esetben ha nem lettünk volna eddig is elég biztosak abban, hogy a csapat meg akarja erősíteni a támadófal depth-et akkor íme még egy igazolás ide. Bár Nunn nem igazán követi az eddig bevált szokást, mert posztjához képest kissé alulméretezett viszont mellé nagyon atletikus.
43 egyetemi meccséből 41-en kezdőként szerepelt. Az összes (179) FBS támadó falemberből ő engedte a legkevesebb irányító nyomást (összesen 4-et), csapata támadófala pedig a liga egyik legjobb egységeként összesen mindössze 8 sack-et engedélyezett az ellenfél védőinek.
Nunn jobb oldali tackle-t játszott az egyetemen, az NFL-ben valószínűleg guard lesz.

A Collegiate Bowl után Nunn Georgia-ba költözött ahol csak a Pro Day-re való felkészüléssel foglalkozott. Heti 5 nap edzett 8 héten keresztül, összesen mintegy 300 órát.
50 másik, az NFL-re készülő játékossal dolgozott együtt. Szinte egy versenyzői gubóban élt ahol semmi mással nem foglalkozott csak azzal, hogy felkészítse magát az egyik csapat 53-as rosterére kerülésre.

Mintegy 20 csapat scout-ja tekintette meg a helyszínen az Appalachian State Pro Day-ét. Leginkább Colby Gossett miatt, de ez remek lehetőség volt Nunn-nak is, hogy megmutassa tehetségét. 5.0-ás 40 yardja nagyon impresszív volt egy 304 fontos játékostól, a fekvenyomó padon sem szégyenkezhetett mivel 28-szor nyomta ki a 225 fontot.

Esélye a csapatba kerülésre: azt gondolom, hogy a csapat maximum 10 támadó falemberrel indul neki a szezonnak. Decker, Glasgow, Ragnow, Lang, Wagner, Crosby, Wiggins és Dahl helye betonbiztos. Nagy esélyjel Corey Robinson és Wesley Johnson is benn lesz az 53-ban. Az esetleges sérülés (vagy cap space miatti kivágás) miatt talán fennmaradó egy helyre bárki odaérhet akár Nunn is, de szerintem nem ő az esélyes erre Kerin, Mihalik és Skipper mellett. Ha másik csapat nem lopja el akkor PS helyre odaérhet.


WR Kyle Lewis, Cal Poly


 twitter.com/Bakocom/status/990559329173557248

A Lions a draft befejezése után mintegy két órával már le is igazolta Lewist, aki amolyan Denard Robinson féle offensive weapon lehet(ne) az NFL-ben.
Lewis csalódást keltő szezont futott a senior szezonjában miután slot back-ből WR pozícióba mozgatták át. Mindössze 6 TD-t jegyzett, 5 elkapott egy futott.
A csapatot a Pro Day-én nyújtott teljesítménye nyűgözhette le, ahol a Lions másik 6 csapat képviselőjével együtt jelent meg.
A 6 láb magas, 207 font súlyú játékos több poszton is bevethető.

Esélye a csapatba kerülésre: Szinte semmi esélyét nem látom arra, hogy Lewis egy PS helynél többet ki tudjon harcolni.

DB Amari Coleman, Central Michigan


Coleman egy átlag alatti sebességgel rendelkező szélső cornerback, aki playmaker adottságokkal és remek ösztönökkel van megáldva. Megvannak az atletikus képességei ahhoz, hogy megcélozzon egy helyet a csapatban bár a 2017-es éve messze nem volt olyan jó mint a 2016-os. 19,3 yardot átlagoltak rajta az elkapók ami nem túl biztató az NFL jövőjét illetően.

Esélye a csapatba kerülésre: Abban sem vagyok biztos, hogy az edzőtábort megéli nemhogy a végső rostert. A csapat egyik legbiztosabbnak tűnő egysége jelenleg a CB sor, nem látom kit tudna onnan kiszorítani. Nem mellesleg az UDFA-k között is van nála jobb játékos a posztra.

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Készült egy négyrészes rövidfilm a frissen draftolt futónkról.

 twitter.com/WesleySinor/status/990019322683719682

 twitter.com/btrue_927/status/991689526010671104

Én is csak most fogom majd megnézni, de hátha mást is érdekel.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@AdamSchefter: Lions announced today they have traded DT Akeem Spence to the Miami Dolphins for an undisclosed 2019 draft pick.

Update: 7.körös

@ZacSnyder: That would make #Lions' 2019 draft picks:

Round 1
Round 2
Round 4
Round 5
Round 5 (49ers)
Round 6
Round 6 (Patriots)
Round 6 (Compensatory, projected)
Round 7
Round 7 (Dolphins)

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Király lett az összeállításod!!!
Mi a véleményed Bazza az UDFA igazolásokról? Kiben lehet potenciális 53as kerettag? 😉
Johnnyblaze
Hétvégére az is meglesz.
Elöljáróban annyit, hogy nem a mi UDFA classunk lesz a legjobb...

több mint 5 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Király lett az összeállításod!!!
Mi a véleményed Bazza az UDFA igazolásokról? Kiben lehet potenciális 53as kerettag? 😉

Szerkesztette: Johnnyblaze

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Szóval, tettel és cselekedettel!

Nekem tecc amit Patrisha művel, jó öreg old school. S nem szarozik mindent az elejiről, kezd.
1. minden a falaknál dől el
2. rakd össze a futást
3. szedd szét az ellenfél futását
s minden ami ezen kívül van az csak pluszz. és P. ért a falak mind két oldalához. Ami plusszban jött, az ugye a nagyszéfti a TE ellen, de ennek az elemnek a meglódulása látszott már a Steellers Edmunds pickjében - egyszerűen ez egy olyan része a D-nek ami külön felépítésű játékost kíván, s valamit kell kezdeni a Gronkokkal.
Gratula és Hódolat!

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/massive_dink/status/989866828032856082/photo/1

több mint 6 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 426 — Bowl Winner
Hát ja, 50 sack-et évente nem bír ki senki sem, kellett a pick a falba, mint falat kenyér.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Érdekes draftotok volt, az biztos, A Crosby és a FB pick nagyon tetszik, Johnson is jó lehet. Ragnow, hát, lehet jó lesz, ahogy láttam GM játékban 3. körben vitték, szóval az itteni srácoknál azért nem volt nagy kedvenc. Pláne nem az a safety srác, akit 3. körben húztatok, ő az oldalon UDFA lett, gondolom most majd kapós lesz.😊
Egyedül amúgy ez a Walker srác fekete bárány, kicsit feleslegesnek érzem, és ott azért még bőven voltak sokkal-sokkal jobb játékosok.

Meglátjuk, a mi D-Line-unk ellen mennyire áll helyt Ragnow, az mérvadó lesz a jövőre nézve.😊

Johnson meg végre összehozhatja a 100 yard per meccset, csak ne ellenünk.
Go Vikings!
Mondjuk azért ne a GM játékok pickjeihez hasonlítsuk a valós draftértéket.
Szerintem amúgy is jelentősen alulértékelt a centerek jelentősége a ligában.
Nem mellesleg Stafforď végre tényleg megérdemelne egy olyan szezont ahol van futójáték és nem minden játékban kell futnia az életéért.

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Walker jo lesz nyugi

több mint 6 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 426 — Bowl Winner
Érdekes draftotok volt, az biztos, A Crosby és a FB pick nagyon tetszik, Johnson is jó lehet. Ragnow, hát, lehet jó lesz, ahogy láttam GM játékban 3. körben vitték, szóval az itteni srácoknál azért nem volt nagy kedvenc. Pláne nem az a safety srác, akit 3. körben húztatok, ő az oldalon UDFA lett, gondolom most majd kapós lesz.😊
Egyedül amúgy ez a Walker srác fekete bárány, kicsit feleslegesnek érzem, és ott azért még bőven voltak sokkal-sokkal jobb játékosok.

Meglátjuk, a mi D-Line-unk ellen mennyire áll helyt Ragnow, az mérvadó lesz a jövőre nézve.😊

Johnson meg végre összehozhatja a 100 yard per meccset, csak ne ellenünk.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
120yard hozta le:
Egy a Lionshoz közeli forrás hintette el ezt az atombombát, mint ha csak épp egy békegalambot engedett volna el trónolás közben: "Ja egyébként egész jól haladunk azzal, hogy visszahívjuk Calvin "Megatron" Johnsont."
Tito05
Most azon kívül, hogy Megatron szóba sem áll a csapattal és beszélni sem hajlandó róla szinte minden igaz a dologgal kapcsolatban...
Én semmi ilyet nem olvastam pedig követek "pár" Lionshoz közeli forrást.
Bazzani
Kösz az infót. Lions-t annyira nem követem, de azért Megatron sztori megmozgatta a fantáziámat. Kár, h kacsa... Mondjuk 120yard nem a magas színvonaláról nevezetes, de azért hoax-okat nem szoktak leközölni (vagy csak keveset olvasom őket), ebből gondoltam, h lehet vmi a hátérben.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
120yard hozta le:
Egy a Lionshoz közeli forrás hintette el ezt az atombombát, mint ha csak épp egy békegalambot engedett volna el trónolás közben: "Ja egyébként egész jól haladunk azzal, hogy visszahívjuk Calvin "Megatron" Johnsont."
Tito05
Most azon kívül, hogy Megatron szóba sem áll a csapattal és beszélni sem hajlandó róla szinte minden igaz a dologgal kapcsolatban...
Én semmi ilyet nem olvastam pedig követek "pár" Lionshoz közeli forrást.

több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
120yard hozta le:
Egy a Lionshoz közeli forrás hintette el ezt az atombombát, mint ha csak épp egy békegalambot engedett volna el trónolás közben: "Ja egyébként egész jól haladunk azzal, hogy visszahívjuk Calvin "Megatron" Johnsont."
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit Lions Draft 2018




A korábbi évektől eltérően nem kükön-külön pickenként hanem egyben csomagban elemzem a draftunkat. Valóban jobb ha az ember nem első fölindulásból hanem az összes picket megvárva elemzi az eseményeket.
Ahogy Jimmy barátom mondta a GM játék élődraftján: "Néha hátra kell lépni egyet, hogy jobban lássuk a teljes képet."
Mielőtt belekezdenék a pickelemzésbe nézzük kicsit mik voltak azok a területek ahol javulást vártunk. Elsőként ugye a futójáték ami valahogy évek óta nem működik. Néha már tényleg olyan érzésem van, hogy más csapatoknál egy járókeretes néni is tudna olyan átlaggal futni mint nálunk bármelyik sztárfutó.
Második "nagy kedvencem" évek óta a TE-ek elleni védekezés. Ha egy TE poszton játszó játékos nagy szerződést akarna kapni akkor leginkább egy ellenünk játszott mérkőzés segíthet neki ebben.
Harmadik nagy probléma pedig a védőfal kérdése, pontosabban az irányító siettetés és leginkább a futás megállítása. Nem mondom, hogy a passrush nem aggaszt annyira, de én el tudom hinni, hogy ez egy új edzői stábbal, egy contract year-ben lévő Ansah-val, a tavaly berobbanó Anthony Zettel-el és a sérülésből visszatérő szituációs rusher Kerry Hyder-el akár működhet is.
Úgyhogy vannak itt gondok bőven, de nézzük mire sikerült, mire próbáltak megoldást találni.


1/20 Frank Ragnow, OC, Arkansas

Valljuk be, hogy erre a pickre senki sem számított. Egy guard húzás benne volt a pakliban, de Ragnow személye teljes meglepetést okozott a szurkolók körében. Maga Ragnow sem számított arra, hogy képben van a Lions-nál hisz egyszem Senior Bowl interjún kívül semmi kontaktja nem volt a csapattal. Bob Quinn elmondása szerint azért, mert azon az egy beszélgetésen és a meccsfelvételekben mindenre megkapták a választ. Ragnow a darft előtti utolsó napokban jött fel a média boardjain, addig leginkább Daniels volt az első számú center ott.


Per PFF, #Lions OC Frank Ragnow had a run block success rate of 94.6%. That was first in the draft class out of all the centers. Billy Price was 6th at 92.9%. James Daniels was 30th at 88.0%

Ragnow 2246 snap-et játszott a Razorbacks színeiben ezalatt egyetlen sacket sem engedett!!!
A Senior szezonjában 0 sack, 0 hit és 1 hurry állt a neve mellet, pedig olyan csapatok ellen játszott mint az Alabama, a Florida vagy mondjuk a Georgia akik azért nem szerénykednek tehetségekben a védőoldalon.
Da'Ron Payne-t a Bama védőfalemberét (akit amúgy elég sok Lions drukker szeretett volna a csapatunknál tudni) teljesen lenullázta.
Az, hogy Ragnow mennyire lett volna kelendő jelzi, hogy (a kiszivárgó pletykák szerint) vitte volna a Bengals, a Vikings és a Pats még fel is akart érte trade-elni.

Sérülten fejezte be a szezont, az egészségéért aggódóknak küldött egy kis videót:
 twitter.com/KNARFWONGAR/status/975919917185806339

Jelenleg így néz ki a csapat támadófala:
LT Taylor Decker
LG Graham Glasgow
C Frank Ragnow
RG TJ Lang
RT Ricky Wagner

A depth erősen közepes, de ez a kezdő azért figyelemre méltó. Pár éve miénk volt a liga egyik legkevésbé atletikus fala, jelenleg ott tartunk, hogy atletikusság szempontjából az elitben vagyunk.

Így pár nap távlatából már tudok örülni a picknek, ha ez (és a második körös pick) azt eredményezi, hogy végre érdemi futójátékot látok majd a csapattól. Tetszik, hogy látják a problémát Patricia-ék (mondjuk nem volt nehéz észrevenni) és tesznek is az ügy érdekében. Mert a csaták a falak mentén dőlnek el.


2/11 Kerryon Johnson, RB, Auburn

A második körben egy messze nem olyan meglepő húzás jött a csapattól. Talán csak az volt érdekes, hogy Bob Quinn-t inkább olyan típusnak ismertem meg aki kivárja a drafton amíg a sültgalamb a szájába repül mintsem feltrade-eljen egy játékosért. Azért ez sokat elmond arról, hogy mennyire voltak beleszerelmesedve Johnson-ba, ráadásul egy viszonylag olcsó trade-et sikerült összehozni a Patriots-al.
 twitter.com/AuburnFootball/status/990022209874939904
Ez a pick nekem is nagyon tetszik, ha a draft előtt mondanom kellett volna egy running backet aki biztos nálunk landol az Johnson lett volna. Egyrészt, hogy nagyjából a mi pickünk környékére lőtték be az értékét másrészt a detroiti média csepegtetett némi infót arról amit a csapat róla gondol.
Utólagosan beigazolódtak ezek az infók, Bob Quinn elmondása szerint Johnson volt az az RB akit akart a csapat, ő volt az első számú célpontunk a második nap elején.


A bowl.hu darftközvetítésén szakértő szemmel egyből rávágták a bust jelzőt úgy, hogy egy centimétert nem futott még az NFL-ben én azért másként látom a dolgokat.
Nekem nagyon tetszik amiket a tape-eken látok. Johnson nagyon türelmes futó, nagyon jól látja meg a réseket. Robbanékony, nem igazából a sebességéből hanem az "eszéből" él. Nagyon jó párost alkothatnak Blount-al.
Ő is az SEC-ből érkezik (ahol az év támadójátékosa lett), komoly csapatok ellen mutathatta meg a tudását. Mondjuk ez magával hozza azt, hogy elég sokat volt használva és a fizikális küzdelemben sokat volt sérült de mindössze 3 mérkőzést hagyott ki három év alatt.
 twitter.com/DetLionBlood/status/990112592373919746
Viszont nekünk pont egy olyan játékos kellett aki nem két év múlva lesz jó hanem már holnaptól és Johnson ilyen lehet. Jahvid Best óta nem volt olyan újonc futónk aki miatt érdemes volt leülni a monitor elé, most azt érzem újra van egy ilyen játékosunk. Kicsit árnyalja a képet, hogy Abdullah-nál is ezt éreztem.

Végül egy tweet Johnsontól 2013ból:

Kerryon Johnson
@AyeyoKEJO
2013. márc. 18.
And I kinda wish I could be a lion....


Az álmok néha valóra válnak.


3/18 Tracy Walker, S , Louisiana-Lafayette

Bevallom ennél a picknél megvakartam a fejem. Ha első felindulásból írok véleményt akkor nagyjából a "Ki a faszom ez?" típusú hozzászólás született volna.
Állítólag a Lions közeli szakírók is csak bámultak egymásra amikor Tulloch bemondta a picket.
Walker az idei Kenny Golladay. A 3.körben draftoltuk, de kb senki nem tudott semmit róla.
Azóta elég sok felvételt megnéztem a srácról és elég sok véleményt elolvastam róla, így már messze nem tűnik olyan vészesnek ez a dolog annak ellenére, hogy leginkább 5.-6.körös választásnak várták a srácot.
Ha egy mondatban kéne válaszolnom, hogy mit láttam a játékában akkor leginkább egy fiatalabb (természetesen gyengébb kiadású) Glover Quint mondanék.
Walker a nagy meccseken játszik a legjobban. Nagy része volt például abban, hogy csapata a Texas A&M ellen szinte lenullázta az elit elkapónak tartott Christian Kirk-öt.
Mindkét safety poszton tud játszani, akár mélyen akár közel a box-hoz de nickel back-ként is bevethető. Remekül szerel, gyors, fizikális, nagyon jó méretekkel rendelkezik, remek coverage képességei vannak.
Bob Quinn leginkább az East-West All-Star Game-en szerelmesedett bele (amit személyesen tekintett meg) ahol nagyon jól játszott.
Hatalmas volt az öröm a War Room-ban mikor sikerült kiválasztani, hisz két olyan csapat is volt előttünk akiknél személyes viziten volt és tartottunk tőle, hogy elviszik az orrunk elől.


Walker nem mellesleg Darius Slay másodunokatestvére aki segíthet neki a beilleszkedésben.

Egy tweet ugyanattól a draftszakértőtől aki tavaly az Agnew pick után is dicsérte a választást:
 twitter.com/FBallGameplan/status/990049672105529344
Itt leginkább az a kérdés, hogy mennyire volt szüksége a csapatnak egy újabb safetyre amikor itt van Quin, Wilson, Killebrew és ugye Diggs sem játszott vészesen a poszton.
Walker igazi matchup pick, nagyon jól használható a TE-ek ellen vagy akár nagyobb WR-ek ellen is a redzone-ban. Igazi Patricia által kedvelt játékos amilyeneket nagyon jól használt a Patriots-nál is. Viszont ha csak egy rotációs játékos válik belőle akkor átkozni fogjuk, hogy nem a védőfalba hoztunk valakit.


4/14 Da'Shawn Hand, DL, Alabama

Szinte éppen csak elhelyezkedtem kényelmesen a monitor előtt amikor robbant a bomba, hogy feltrade-eltünk a negyedik kör közepére. Természetesen a Pats-el cseréltünk és egy jövő évi harmadik köröst adtunk fel az üzletben.

Hiányoltuk a DL picket, meg is érkezett viszonylag gyorsan a harmadik nap elején egy újabb SEC játékos személyében. Hand korábbi 5*-os prospekt volt, magasabban rangsorolták mint a Leonard Fournette, Myles Garrett, Deshaun Watson hármast de ez a tehetség valahogy soha nem mutatkozott meg a játékában.
Kicsit valahogy úgy tudnám leírni a csapatban várható szerepét mint a korábbi Lions játékos Jason Jones-nak.
Egy jó passrusher másik oldalán leginkább a futás megállításában lehet nagy szerepe és pár meccsen akár az irányító siettetésében is jelenthet majd segítséget. Sztárkarriert nem fog betudni, a plafonja valahol egy jó rotációs játékos szintjén lehet. Igazi Patricia type játékos, 3.kísérleteknél a fal közepében is használható lesz.
Beilleszkedésében sokat segíthet, hogy korábbi Alabama edzője Bo Davis lett a Lions védőfal edzője és a várható védelmi sémában is sok hasonlóság várható az ottanihoz.


Nem igazán szeretem amikor feladunk jövő évi pickeket de ez egy magyarázható döntés volt. Mivel a későbbiekben nem érkezett segítség a védőfalba így ez két dolgot vetíthet elő. Az egyik amit Bob Quinn is említett a sajtótájékoztatón, hogy vissza kell menni a szabadügynök piacra és folytatni az eddig megkezdett tárgyalásokat. A másik, hogy talán valóban képben van Ansah szerződésének meghosszabbítása, mert hosszabb távon nagyon nem nézünk ki jól irányítósiettetés frontján.

Egyébként meg ember legyen a talpán aki majd meg fog bírkózni a csapatnál a keresztnevekkel, mert van már Da'Shawn, A'Shawn, DeShawn meg ki tudja még mi.


5/16 Tyrell Crosby, OT, Oregon

Be kell vallanom valamit. Néha marha irigy vagyok amikor a Vikings lerabolja a darftok végét BPA stratégiával. Nálunk meg évről évre érkeznek ilyenkor az 53-as keretet meg sem élő vagy a depth chart végén csücsülő emberkék.
Nem nagyon értette senki Crosby csúszásának okát, ha a draft előtt valaki azt mondja, hogy az 5.körben elérhető lesz kb kiröhögöm.
Aztán jöttek hírek az agyrázkódásairól (az ezügyben feltett kérdésekre nem is volt hajlandó válaszolni) meg a játékára is egyre több kritika került ki de szerintem ez itt valódi value pick.
Ha belegondolok, hogy a Seahawks feltrade-elt egy punterért amikor Crosby még a boardon volt, hát mosolyt csal az arcomra. Végre egy valódi tökös húzás amit az egészségügyi red flag-ek ellenére meg kellett lépni.

Crosby 2017ben 340 passzblokk snap alatt nem engedett sacket.


Nálam Crosby a class 4. legjobb OT-je volt Vannak hibák a játékában, de mint csere tökéletes lesz a csapatnak. Végre nem Mihalik-okat meg Greg Robinson-okat kell majd nézni egy sérülés esetén.


Crosby egész egyetemi karrierjében tackle-t játszott nálunk mégis guardnak jósolják. A méretei megvannak hozzá, de szerintem csak sorozatos sérülések esetén teszik belülre.
Bob Quinn sem erősítette meg mely poszton akarják majd játszatni és ők is megdöbbentek, hogy elérhető lesz itt.
Nem szeretek nagyon értékelni de ez itt igazi A+ pick volt.


7/19 Nick Bawden, FB, San Diego State


Kitartottam, fennmaradtam az utolsó pickünkig pedig ilyenkor már nem történnek világmegváltó dolgok. Repkedtek a punterek, kickerek, longsnapperek meg mindenki számára ismeretlen prospektek. Magunktól sem vártam semmi jót, de pozitívan csalódtam és egy meglepően ésszerű döntést hoztunk, ami tovább erősítheti a futójátékunkat.



Bawden elég szokatlan módon irányítóból lett fullback. A stábunk a Senior bowl-on találkozott vele. Az elmúlt két évben is olyan futónak törte az utat aki 2000 yard fölé jutott, idén a draft első körében kiválasztott Rashaad Penny-nek 2016-ban pedig Donnell Pumphrey-nak. Mindezt úgy, hogy a 2017es szezon nagy részében kéztörés miatt egy védőbunkóval a kezén játszott.
Bawden amellett, hogy kiváló blokkoló még a passzjátékba is remekül bevonható (30 elkapása van egyetemi karrierje során).
Ő lesz a detroiti James Develin?


Összességében megint nem sikerült szurkolói szemmel nézve túl sexy draftot összehozni (bár reméljük Johnson miatt azért sokszor leszünk a highlight videókban), de meglepően ésszerű és láthatóan tervszerű építkezés történt.
Mondjuk bekaphatná a csoport három másik tagja, hogy milyen jól sikerült náluk is a 2018-as játékosbörze. 😊

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Itt vannak az UDFA igazolásaink!
DET img Detroit Lions
Al-Rasheed Benton, LB, West Virginia
Amari Coleman, CB, Central Michigan
Antwuan Davis, CB, Texas
Josh Fatu, DT, USC
Mike Ford, CB, SE Missouri State
Chris Jones, CB, Nebraska
Brett Kendrick, OL, Tennessee
Chad Meredith, LB, SE Missouri State
John Montelus, G, Virginia
Teo Redding, WR, Bowling Green
Anthony Sherrils, S, Missouri
Jojo Wicker, DE, Arizona State


Szerintetek belőlük kiből lehet valami?
Én néztem a tight end és az a josh fatu jó lehet
Johnnyblaze
Hamarosan érkezem draft és UDFA elemzéssel. 😉
Bazzani
Huu szuper azt már nagyon várom sokunkkal együtt szerintem! 😉

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊