Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Mitch Threepicksky Bigplay Slay csatát mi nyertük. Idén is nulláztuk a macikat.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/NFLMatchup/status/940582676158959616/photo/1

Annyira szarul futunk első kísérleteknél, hogy kétszer is benne vagyunk a legrosszabb ötben. 😀

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nyögvenyelős win...

viszont, Ebron mióta megszületett a fia megtáltosodott, ti megtartanátok ha folytatja ezt a játékot? /még mindig nem elsőköröshöz méltó,de nem rossz.../
oleewear
Szerzel 5 labdát és a végén szenvedsz a győzelemért. Zsenik dolgoznak nálunk.

Megtartanám. Bár ma is volt dropja meg fumbleja.

A DL és OL edzőt még ma kivágnám. A Bears át fog rohanni rajtunk, ráadásul középen.

több mint 6 éve
oleewear Detroit Lions 225
nyögvenyelős win...

viszont, Ebron mióta megszületett a fia megtáltosodott, ti megtartanátok ha folytatja ezt a játékot? /még mindig nem elsőköröshöz méltó,de nem rossz.../
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@BigE_810: @davebirkett @Justin_Rogers Fox killing the lions. Bye Caldwell!!!  twitter.com/BigE_810/status/939909162150047747/video/1

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ligaberkekben állítólag Matt Patricia és Mike Vrabel nevét emlegetik mint jövőbeni Lions HC.
Mindkettő rizikós lenne, mert újoncok a poszton de lassan bárkit (nem mackók Fox azért nem kellene) szívesebben nézek mint Bamba Jabbát.

Ma tuti nyerünk mert már nincs tétje a meccsnek.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@RapSheet: Remember the contract extension #Lions coach Jim Caldwell received? Sources say it was really just for 1 year through 2018 with a team option for the future. His contract won't affect his job security. My story:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lqiefhffq307ozui6ud1
Jim Caldwell's future with Lions to be determined after season
The status of Detroit Lions coach Jim Caldwell is once again murky. Will the team bring him back for 2018? A lot of that could depend on if the Lions make the playoffs this season.


Megjött a karácsonyi ajándékom!!!!
Rúgjuk ki most!!!!!!!!

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@RapSheet: #Lions RB Ameer Abdullah (neck, questionable) is not expected to play today, source said, though it's more for play than injury reasons. Detroit is trying other players to improve the run game.

Ma nagyon sok Tion Green-t akarok látni.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/Justin_Rogers/status/938097129075236864/photo/1

 twitter.com/PrideOfDetroit/status/938101776640655361/photo/1

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Szívből remélem, hogy örökre megszűnik ez a franchise. Elég ebből.
MacPhisto
@CNN: Detroit's Silverdome still standing after attempted implosion  cnn.it/2AsPucA  twitter.com/CNN/status/937392354797019137/video/1

A Silverdome nem adja fel!
Bazzani
Csak összejött:
 streamable.com/cb8w7


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És a bamba Jabbában töretlenül bízóknak egy ínyencség ahol a meccs egyik kulcs 3. kísérletéhez egy eddig szokatlan de legalább forradalmi ötlettel áll elő mesterünk.
Ami nem megy 11 emberrel az miért ne menne 9-el?

 twitter.com/iHeartNickW/status/937448780127002624/photo/1
Bazzani
Ez a játék nekem is kiverte a szememet a meccsen. Pláne úgy volt ciki, hogy Harbough ezelőtt nem sokkal remek ütemben időt kért, mikor túl sokan voltak a védelemben. Kb volt rá 5 másodperce, mert Stafford rögtön észrevette, hogy lassan cserélnek.
Ennél a játéknál meg nézegettük az előző playt, hogy challengeljünk-e. Fel sem merült Caldwellben, hogy most ők fognak sietni??
anarfa
Minden évben legalább van 10 olyan eset amikor 10 védővel állunk fel. Most ez lement kilencre.
Szánalmas és ezek után nem hullanak fejek.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
én azt nem értem, hogy Cooterrel mi történt, tavaly látszólag jól összeszedte a támadójátékot az elődje (inkább nem is írom le a nevét) kirúgása után... elvesztette a fél playbookot vagy mi?
JSanyo
Kiismerték, nem tudott megújulni, nem tud túllépni azokon a dolgokon amik nem működnek.
Amikor egy ilyen ágyúkarú irányítóval többet passzoltatsz keresztbe mint hosszába a pályán akkor nem vagy okos. Főleg ha ezek a YAC-re épülő játékok már hónapok óta nem működnek.
+sem Jabba sem Cooter nem épített még életében normális futójátékot. Pedig kb ennyire vagyunk a ligaelit offense-től (lásd Saints mióta futnak rendesen).

több mint 6 éve
anarfa Detroit Lions 477
És a bamba Jabbában töretlenül bízóknak egy ínyencség ahol a meccs egyik kulcs 3. kísérletéhez egy eddig szokatlan de legalább forradalmi ötlettel áll elő mesterünk.
Ami nem megy 11 emberrel az miért ne menne 9-el?

 twitter.com/iHeartNickW/status/937448780127002624/photo/1
Bazzani
Ez a játék nekem is kiverte a szememet a meccsen. Pláne úgy volt ciki, hogy Harbough ezelőtt nem sokkal remek ütemben időt kért, mikor túl sokan voltak a védelemben. Kb volt rá 5 másodperce, mert Stafford rögtön észrevette, hogy lassan cserélnek.
Ennél a játéknál meg nézegettük az előző playt, hogy challengeljünk-e. Fel sem merült Caldwellben, hogy most ők fognak sietni??
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
én azt nem értem, hogy Cooterrel mi történt, tavaly látszólag jól összeszedte a támadójátékot az elődje (inkább nem is írom le a nevét) kirúgása után... elvesztette a fél playbookot vagy mi?
JSanyo
Nekem ugy remlik hogy az tavaly elott volt es mar tavaly is Stafford vitte a hatan a csapatot (egy darabig meg MVP eselyes is volt).
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
én azt nem értem, hogy Cooterrel mi történt, tavaly látszólag jól összeszedte a támadójátékot az elődje (inkább nem is írom le a nevét) kirúgása után... elvesztette a fél playbookot vagy mi?

több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Nem baj most majd faszán nyerjük az utolsó 4 meccset, 10-6-al faszán lecsúszúnk a po-ról, és nem értik majd miért van ki a faszunk bamba jabbával.

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És a bamba Jabbában töretlenül bízóknak egy ínyencség ahol a meccs egyik kulcs 3. kísérletéhez egy eddig szokatlan de legalább forradalmi ötlettel áll elő mesterünk.
Ami nem megy 11 emberrel az miért ne menne 9-el?

 twitter.com/iHeartNickW/status/937448780127002624/photo/1

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@kmeinke: Ezekiel Ansah played 20 snaps against the pass. He generated zero QB pressures. None.

Azt hiszem, hogy ő sem kap tőlünk nagy szerződést idén pedig az ő teljes elértéktelenedése is edzői felelősség. Máshol tuti top5 lesz/lenne a posztján.
Lassan visszasírjuk a Jim Schwartz érát.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azt hitték kibasznak velünk de nem!

@PrideOfDetroit: A lot of people hammering Jim Caldwell today, but no one seems to be praising this genius strategy.  twitter.com/PrideOfDetroit/status/937696038898380801/photo/1

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 420
Az OL tagok jeles példái annak, hogy itt a fejétől büdös a hal. Bár én tartom, hogy Lang nem játszik rosszul (max kicsit rosszabbul mint nálunk), de itt elsősorban coach problémák vannak. Ha az itt régen szar játékosok új helyükön jól tolják, az ideigazolt klasszisok pedig kis visszaesést mutatnak akkor nincs miről beszélni.
Deckert picit azért védeném, mert majd egész éves kihagyás után visszaesni a kezdőbe LT poszton nyilván nem könnyű. Szerintem ő egy nagyon jó pick volt. És úgy ám block ez egy jó fal, rengeteg drukker aláírná magánál. Az, hogy mit hoznak ki belőlük, na az itt a baj. Emögött a fal mögött talán a 2. legtöbb benyelt sack brutál.
alatriste
Ok ezt te látod. Én látom. Kovács Józska Sényőről látja.
Akinek ez volna a dolga miért nem látja és bassza ki a büdös picsába a felelősöket?
Undorító belterjes szar az egész. Komám, haverom, rokonom.
Bazzani
Talán ha majd valamelyik fiatalabb Ford átveszi a csapatot, megváltozik a klubkultúra.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az OL tagok jeles példái annak, hogy itt a fejétől büdös a hal. Bár én tartom, hogy Lang nem játszik rosszul (max kicsit rosszabbul mint nálunk), de itt elsősorban coach problémák vannak. Ha az itt régen szar játékosok új helyükön jól tolják, az ideigazolt klasszisok pedig kis visszaesést mutatnak akkor nincs miről beszélni.
Deckert picit azért védeném, mert majd egész éves kihagyás után visszaesni a kezdőbe LT poszton nyilván nem könnyű. Szerintem ő egy nagyon jó pick volt. És úgy ám block ez egy jó fal, rengeteg drukker aláírná magánál. Az, hogy mit hoznak ki belőlük, na az itt a baj. Emögött a fal mögött talán a 2. legtöbb benyelt sack brutál.
alatriste
Ok ezt te látod. Én látom. Kovács Józska Sényőről látja.
Akinek ez volna a dolga miért nem látja és bassza ki a büdös picsába a felelősöket?
Undorító belterjes szar az egész. Komám, haverom, rokonom.

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az OL tagok jeles példái annak, hogy itt a fejétől büdös a hal. Bár én tartom, hogy Lang nem játszik rosszul (max kicsit rosszabbul mint nálunk), de itt elsősorban coach problémák vannak. Ha az itt régen szar játékosok új helyükön jól tolják, az ideigazolt klasszisok pedig kis visszaesést mutatnak akkor nincs miről beszélni.
Deckert picit azért védeném, mert majd egész éves kihagyás után visszaesni a kezdőbe LT poszton nyilván nem könnyű. Szerintem ő egy nagyon jó pick volt. És úgy ám block ez egy jó fal, rengeteg drukker aláírná magánál. Az, hogy mit hoznak ki belőlük, na az itt a baj. Emögött a fal mögött talán a 2. legtöbb benyelt sack brutál.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát pedig attól, hogy bekened a szart cukormázzal az még szar marad.
Jarrad Davis olyan rossz, hogy fáj nézni. A gyereknek fogalma nincs milyen rendezvényen van.
Decker tavaly jó volt, idén rendszeresen bohócot csinálnak belőle.
Lang és Wagner nem tehetnek róla, hogy sérültek ettől még Warford és Reiff sokkal jobban játszanak náluk normális edzők kezei alatt.
Staffordot eddig én is védtem, de sajnos egyre jobban bizonyítja amit a kétkedők mondanak. Előbb-utóbb elő kellene lépnie az ígéret pozícióból, mert a gyenge csapatok elleni győzelmeken kívül idén is csak a rengeteg elhibázott lehetőségre emlékezhetünk vele kapcsolatban.
Ma sem teheti ki az ablakba a 0 pontos első félidőt. Persze Cooter mint playcaller segghülye. Nem varrom Matt nyakába a vereségeket, de sajnos a comeback kid is kiveszett belőle.
Bob Quinn meg egy barom ha ezzel az edzői stábbal tervez továbbra is.
Pedig benne kurvára bíztam. Dehát a Lions mindig Lions marad.
Remélem bukunk még vagy 3 meccset aztán elmegy az egész brigád a faszba.......és gondolom jön egy ugyanilyen balfasz banda.

több mint 6 éve
anarfa Detroit Lions 477
Tényleg ultra bosszantó ez a szezon és az különösen, hogy minden meccset szarul kezdünk. Ez egyértelműen edzői hiba és egyetértek, hogy Caldwellből elég volt!
De azért mindenkit bedobni a busz alá nem kéne, gyerekek. A csillió dolláros qb nélkül ez egy 2-10-es csapat. Lang és Wagner nem tehetnek arról, hogy állandóan sérültek. Reiff hiába csinál csodát most, ha itt szar volt a vak oldalon. Decker átlagos? A csávó tavaly alig engedett sacket.
A csapat persze szégyelje magát a edzőkkel az élen! DE ez a siránkozás, ami itt megy azért szintén elég ciki.
Szépen rajtunk is ragadt, hogy Lions szurkoló=állandó siránkozás.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
A nyomorult ancient regime elátkozott.
Én nem várom, hogy olyan emberek, akiknek a topon is csak megszületniük volt nehéz, hoznak majd értelmes személyi döntéseket életük alkonyán.

Ford / Firestone
Haslam III
Johnson IV
Kim Pegula
Egy fillért nem kerestek saját erőből.
Quinnben már magam sem hiszek. 😕