Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma interjúzik Austin és Winston Moss. Szerintem rájuk kár komolyabb időt vesztegetni.
Holnap már erdekesebb mert Vrabel jön, csütörtökön Shurmur ami szerintem megint nem lehet komoly dolog.
Kimondva a defense volt a probléma erre jönne egy támadó szellemű HC jelölt. Kizárt dolog.

Patricia-ról semmi hír. :/
Bazzani
A Chargersnél tavaly Lynn volt az egyetlen offensive minded HC, akit elhívtak interjúra azt ő nyert.
Persze ehhez kellett h tudta hozni Bradleyt DC-nek.
empty taxi
És akkora sikertörténet lett, hogy...

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ma interjúzik Austin és Winston Moss. Szerintem rájuk kár komolyabb időt vesztegetni.
Holnap már erdekesebb mert Vrabel jön, csütörtökön Shurmur ami szerintem megint nem lehet komoly dolog.
Kimondva a defense volt a probléma erre jönne egy támadó szellemű HC jelölt. Kizárt dolog.

Patricia-ról semmi hír. :/
Bazzani
A Chargersnél tavaly Lynn volt az egyetlen offensive minded HC, akit elhívtak interjúra azt ő nyert.
Persze ehhez kellett h tudta hozni Bradleyt DC-nek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma interjúzik Austin és Winston Moss. Szerintem rájuk kár komolyabb időt vesztegetni.
Holnap már erdekesebb mert Vrabel jön, csütörtökön Shurmur ami szerintem megint nem lehet komoly dolog.
Kimondva a defense volt a probléma erre jönne egy támadó szellemű HC jelölt. Kizárt dolog.Bazzani
Nem akarlak elkeseríteni, de tavaly Denverben sem a védelemmel volt a probléma, az offense viszont romokban volt. Mégis egy védő HC érkezett. 😊 Ráadásul egy olyan aki össz-visz egy éves se íze se bűze DC rezümével bírt, miközben Shanahan és McVay is a piacon volt. (És Denverbe volt is reális esély elcsábítani valamelyiket.)
peterk2005
Az Denver.
Én nagyon bízok Quinn-ben (lehet, hogy ez hiba), meglépte amit megkellett. Ha idehozza Shusmust -aki kb Caldwell szint- akkor lehúzza a karrierjét a budiban.
Abba hajlandó vagyok beletörődni ha Cooter marad és megnézzük mit tud Bamba konzervatívizmusa nélkül.
DE Austin mehet a picsába és ott dobálja coverbe a DL játékosait.
Patricia kell ide. D szakember, nála kevesen dolgoznak többet, győztes mentalitást hozhat és remek motivátornak tűnik.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ma interjúzik Austin és Winston Moss. Szerintem rájuk kár komolyabb időt vesztegetni.
Holnap már erdekesebb mert Vrabel jön, csütörtökön Shurmur ami szerintem megint nem lehet komoly dolog.
Kimondva a defense volt a probléma erre jönne egy támadó szellemű HC jelölt. Kizárt dolog.Bazzani
Nem akarlak elkeseríteni, de tavaly Denverben sem a védelemmel volt a probléma, az offense viszont romokban volt. Mégis egy védő HC érkezett. 😊 Ráadásul egy olyan aki össz-visz egy éves se íze se bűze DC rezümével bírt, miközben Shanahan és McVay is a piacon volt. (És Denverbe volt is reális esély elcsábítani valamelyiket.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Patricia-ról semmi hír. :/
Bazzani
Lions reportedly have requested permission to interview
lako74
Jaja azt vágom. Pontos időpontra gondoltam.
A héten kell interjúztatni mert jövő héten már nem lehet. Azután meg csak akkor ha kiesett a Pats. (Tehát a SB győzelem után.)
Bazzani
Hétvégén lesz a búcsújárás a Rókalyukban, addig melóznak a Pats dolgaival.
Tavaly is így ment, szombaton jöttek a küldöttségek interjúztatni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Abdullah se biztos, hogy marad:
 www.freep.com/story/sports/nfl/lions/2018/01/02/detroit-lions-ameer-abdullah-future/995222001/
lako74
Az edzőtáborban tuti itt lesz, én is adnék még neki esélyt. Az, hogy komoly rivális érkezik neki 100%.

több mint 6 éve
lako74 Detroit Lions Michigan Wolverines 23
Patricia-ról semmi hír. :/
Bazzani
Lions reportedly have requested permission to interview
lako74
Jaja azt vágom. Pontos időpontra gondoltam.
A héten kell interjúztatni mert jövő héten már nem lehet. Azután meg csak akkor ha kiesett a Pats. (Tehát a SB győzelem után.)
Bazzani
Szerintem majd utána 😀
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Patricia-ról semmi hír. :/
Bazzani
Lions reportedly have requested permission to interview
lako74
Jaja azt vágom. Pontos időpontra gondoltam.
A héten kell interjúztatni mert jövő héten már nem lehet. Azután meg csak akkor ha kiesett a Pats. (Tehát a SB győzelem után.)

több mint 6 éve
lako74 Detroit Lions Michigan Wolverines 23
Abdullah se biztos, hogy marad:
 www.freep.com/story/sports/nfl/lions/2018/01/02/detroit-lions-ameer-abdullah-future/995222001/
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Nem kétségbe vonva Patricia szaktudását, a Belichick-éra ex-Patses koordinátorai máshol általában elég csúnyán elbuktak.
Kampman
jó hát ez volt az ultimate érv Jimmy ellen is, aztán most nem nagyon hallom azokat a hangokat akik örülnek, hogy Trubisky-ra/Kiser-re dobták ki a pickjüket vagy megtartották az első körösüket és most majd Rosen-Allen-Darnold sztárhármasra lőhetik ezt el...
aztán lehet csak 49ers drukkerek tinilányos sikongatásai nyomják el ezeket a hangokat


kevés olyan koordinátort tudsz mondani aki BB rendszerében tanult több mint 13 évig és playcaller volt 5 éven át (még ha talán az első évben ez csak papíron volt így, már nem nagyon emlékszem, volt vmi kavarás akkor), BoB pl egy évet töltött OC-ként

Patricia mindent megtanult amit meglehetett, azért az utóbbi évek D# stat számai eléggé komoly lenyomatai a munkásságának, mivel még soha az életben nem volt HC, így senki sem tudja megmondani a nagyobb felelősséggel, teherrel hogyan fog megbirkózni de a jelöltek közül neki van az egyik legjobb pedigréje és inkább megéri rizikózni egy hozzá hasonló fiatal edzővel, mint a már többször lebőgött öreg rókákat favorizálni
ZERO_L
Azt a mindenit, ez aztán meg lett mondva! Mi örülünk Trubiskynek, bár még nem váltotta meg a világot, de még nem is kellett neki. Most Garoppolo tényleg nagyon jónak néz ki (azért várjunk meg egy teljes szezont, de tényleg nagy húzás lehet), de emlékszünk még a Cassell, Mallett, Hoyer trióra is (utóbbira nem olyan rég nálunk is), akik szintén NFL irányítónak tűntek a Patsben, aztán máshol mégsem.
Emlékszünk még JMD balsikerű denveri kiruccanására is, BoB-t te is említetted. Ettől függetlenül Patriciat szívesen látnánk mi is, az hogy nem volt még HC nyilván egyszerre előny és hátrány is. Én még azt is el tudom képzelni, hogy JMD-ből jó HC lesz, ha tanult a hibáiból, de engedtessék meg egy kis szkepticizmus a RENDSZER-ből érkező szakikkal szemben......

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
lako74 Detroit Lions Michigan Wolverines 23
Patricia-ról semmi hír. :/
Bazzani
Lions reportedly have requested permission to interview
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma interjúzik Austin és Winston Moss. Szerintem rájuk kár komolyabb időt vesztegetni.
Holnap már erdekesebb mert Vrabel jön, csütörtökön Shurmur ami szerintem megint nem lehet komoly dolog.
Kimondva a defense volt a probléma erre jönne egy támadó szellemű HC jelölt. Kizárt dolog.

Patricia-ról semmi hír. :/

több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Nem kétségbe vonva Patricia szaktudását, a Belichick-éra ex-Patses koordinátorai máshol általában elég csúnyán elbuktak.
Kampman
jó hát ez volt az ultimate érv Jimmy ellen is, aztán most nem nagyon hallom azokat a hangokat akik örülnek, hogy Trubisky-ra/Kiser-re dobták ki a pickjüket vagy megtartották az első körösüket és most majd Rosen-Allen-Darnold sztárhármasra lőhetik ezt el...
aztán lehet csak 49ers drukkerek tinilányos sikongatásai nyomják el ezeket a hangokat


kevés olyan koordinátort tudsz mondani aki BB rendszerében tanult több mint 13 évig és playcaller volt 5 éven át (még ha talán az első évben ez csak papíron volt így, már nem nagyon emlékszem, volt vmi kavarás akkor), BoB pl egy évet töltött OC-ként

Patricia mindent megtanult amit meglehetett, azért az utóbbi évek D# stat számai eléggé komoly lenyomatai a munkásságának, mivel még soha az életben nem volt HC, így senki sem tudja megmondani a nagyobb felelősséggel, teherrel hogyan fog megbirkózni de a jelöltek közül neki van az egyik legjobb pedigréje és inkább megéri rizikózni egy hozzá hasonló fiatal edzővel, mint a már többször lebőgött öreg rókákat favorizálni
ZERO_L
Azért a Bears topic nem akar harakit elkövetni Trubisky miatt, inkább Loggains heréit szeretnék Foxé mellé fellógatva látni, de ez inkább tüsi/jimmy asztala.

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Nem kétségbe vonva Patricia szaktudását, a Belichick-éra ex-Patses koordinátorai máshol általában elég csúnyán elbuktak.
Kampman
jó hát ez volt az ultimate érv Jimmy ellen is, aztán most nem nagyon hallom azokat a hangokat akik örülnek, hogy Trubisky-ra/Kiser-re dobták ki a pickjüket vagy megtartották az első körösüket és most majd Rosen-Allen-Darnold sztárhármasra lőhetik ezt el...
aztán lehet csak 49ers drukkerek tinilányos sikongatásai nyomják el ezeket a hangokat


kevés olyan koordinátort tudsz mondani aki BB rendszerében tanult több mint 13 évig és playcaller volt 5 éven át (még ha talán az első évben ez csak papíron volt így, már nem nagyon emlékszem, volt vmi kavarás akkor), BoB pl egy évet töltött OC-ként

Patricia mindent megtanult amit meglehetett, azért az utóbbi évek D# stat számai eléggé komoly lenyomatai a munkásságának, mivel még soha az életben nem volt HC, így senki sem tudja megmondani a nagyobb felelősséggel, teherrel hogyan fog megbirkózni de a jelöltek közül neki van az egyik legjobb pedigréje és inkább megéri rizikózni egy hozzá hasonló fiatal edzővel, mint a már többször lebőgött öreg rókákat favorizálni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
lako74 Detroit Lions Michigan Wolverines 23
Ja, és Ebron mindjárt nyilatkozott egy szimpatikusat
Check out this article from Detroit Free Press:

Eric Ebron doesn't care if he plays for Detroit Lions or another team

 on.freep.com/2CrFfs9
több mint 6 éve
lako74 Detroit Lions Michigan Wolverines 23
A Free Press szerint szép lista van:
Patricia
Wilks
Shurmur
Vrabel
McDaniels
Nagy
Reich
A többit nem is mondom:
Check out this article from Detroit Free Press:

Detroit Lions coaching search: 7 candidates to replace Jim Caldwell

 on.freep.com/2C4ofEV
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@TomPelissero: Add another name to the #Lions head coaching search. I'm told they put in a request to interview longtime #Packers assistant Winston Moss.

több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Lions Reserve-Future signings:
CB Adairius Barnes
TE Brandon Barnes
DE Alex Barrett
WR Dontez Ford
DT Toby Johnson
C Leo Koloamatangi
S Rolan Milligan
T Dan Skipper
QB Alek Torgersen
DE Jeremiah Valoaga

Szerkesztette: valakis

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Stafford szeretné vissza Bobyt.
Tabor karja nem tört, Caray ACL-je nem szakadt. Hyder még nem fut de a felépülése jól halad. Ja és a legszebb Michael Roberts azért nem volt aktív a hétvégén mert hétközben elaludt egy csapat meetingen, nem csodálom ha bamba jabba tartotta.

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én szerettem Caldwellt is, meg Lavit is. Lehet van egy fétisem, de valószínőleg inkább nincs nagy bajom azokkal az edzőkkel, akik konzisztensek. Nyernek hetet, néha tízet. Ha Tate-nek a Falcons ellen megadják, akkor most a Lions van a rájátszásban. Akkor jobb edző lenne? 20 év múlva lehet könnyes szemmel fogtok rá visszagondolni. Én biztos nem, zsinórban hülyére vert minket.
füligjimmy
Vannak dolgok amire kurva régóta várnak a drukkerek.
Csoportgyőzelem, rájatszásmeccs győzelem, SB győzelem.
Ezekre Caldwell-el nincs esély. Neki ez volt a plafonja. Itt az már kevés, hogy jó ember meg remek mentor meg kiváló nagyapa.
Kell egy új lendület ami ezt a csapatot a mostani szint fölé tudja emelni.
Az biztos, hogy Caldwell konzisztens volt. Rendszeresen kikaptunk a pozitív mérlegű csapatoktól.
Nem fog hiányozni a bamba feje meg a minden kérdést kerülő sajtótájékoztatói.

több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
A játékosok twitteről tudták meg hogy a bamba jabba féle játzsóház végetért.

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én szerettem Caldwellt is, meg Lavit is. Lehet van egy fétisem, de valószínőleg inkább nincs nagy bajom azokkal az edzőkkel, akik konzisztensek. Nyernek hetet, néha tízet. Ha Tate-nek a Falcons ellen megadják, akkor most a Lions van a rájátszásban. Akkor jobb edző lenne? 20 év múlva lehet könnyes szemmel fogtok rá visszagondolni. Én biztos nem, zsinórban hülyére vert minket.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Austin is tol egy interjút.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/AlbertBreer/status/947839937264734208
empty taxi
Ő is jó lenne.
Jól indul az év. 😉
Bazzani
Sztem Vrabelnek nagy lenne még a kabát, benne viszont bíznék:
 twitter.com/RapSheet/status/947841836521017344
empty taxi
Szerintem McVayre is ezt mondták anno.

Látszik, hogy olyan HC-t akarnak aki rendbe tudja rakni a védelmet és fiatalos lendületet hozhat.
Bazzani
Sőt ezzel a névsorral azt is megkockáztatnám, hogy egy zöldpöttyös LBt draftoltok elsőre.
sutianap
Tavaly húztunk két LB-t.
DL lesz az, ott (is) nagy a baj.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@TomPelissero: The #Lions have requested permission to interview Pat Shurmur for their head coach job, source said.

Na őt nem akarom.