Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 422
Hát most komolyan: nyertetek (!), a Lambeau-n (!!), novemberben (!!!), Brett Hundley ellen (!!!!) és még mindig a régi sérelmekkel vagytok elfoglalva 😀
Kampman
Leírhattad volna direktbe is, hogy ez csak azért fordulhatott elő mert rodgers nem volt. 😛
peach
Egyébként leírtam az eredménykövetőben, hogy sajnos minden szinten felülmúltak minket, plusz bírói segítséget se kaptunk, azt majd a visszavágón 😛
Kampman
Az csak Arodnak jár 😊 Ha ő nem játszik nem is Packersnek hívják a csapatot hanem suckersnek 😊 Olyanoknak meg nem fújnak a bírók 😊
Tomcsik
A Ford Field-i meccsünkre vissza is térhet, ha minden jól megy.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát most komolyan: nyertetek (!), a Lambeau-n (!!), novemberben (!!!), Brett Hundley ellen (!!!!) és még mindig a régi sérelmekkel vagytok elfoglalva 😀
Kampman
Leírhattad volna direktbe is, hogy ez csak azért fordulhatott elő mert rodgers nem volt. 😛
peach
Egyébként leírtam az eredménykövetőben, hogy sajnos minden szinten felülmúltak minket, plusz bírói segítséget se kaptunk, azt majd a visszavágón 😛
Kampman
Az csak Arodnak jár 😊 Ha ő nem játszik nem is Packersnek hívják a csapatot hanem suckersnek 😊 Olyanoknak meg nem fújnak a bírók 😊

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Greg Robinson repült hála az égnek.
Maradt egy szabad hely az 53as keretben ami alighanem Deckernek van fenntartva.

Lang és Ansah nem játszik a Browns ellen.

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 422
Hát most komolyan: nyertetek (!), a Lambeau-n (!!), novemberben (!!!), Brett Hundley ellen (!!!!) és még mindig a régi sérelmekkel vagytok elfoglalva 😀
Kampman
Leírhattad volna direktbe is, hogy ez csak azért fordulhatott elő mert rodgers nem volt. 😛
peach
Egyébként leírtam az eredménykövetőben, hogy sajnos minden szinten felülmúltak minket, plusz bírói segítséget se kaptunk, azt majd a visszavágón 😛
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Hát most komolyan: nyertetek (!), a Lambeau-n (!!), novemberben (!!!), Brett Hundley ellen (!!!!) és még mindig a régi sérelmekkel vagytok elfoglalva 😀
Kampman
Leírhattad volna direktbe is, hogy ez csak azért fordulhatott elő mert rodgers nem volt. 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 422
Hát most komolyan: nyertetek (!), a Lambeau-n (!!), novemberben (!!!), Brett Hundley ellen (!!!!) és még mindig a régi sérelmekkel vagytok elfoglalva 😀
több mint 6 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
 www.dawgsbynature.com/2017/11/4/16602368/from-spartans-to-lions

Green Bay was in first place - two games ahead of Portsmouth. The Packers had two games left with the Bears and Portsmouth. The Spartans defeated the Bears despite Chicago stars Red Grange and Bronko Nagurski to go 11-3-0 while Green Bay lost to Chicago. This put the Packers at 12-2-0 and one game up in the standings with the December 13 Green Bay – Portsmouth game left to play. In the meantime, the Packers stated that the final game was only tentative and not a real scheduled game, and so they simply canceled it. At the time there wasn’t a playoff system, so the team with the greatest win percentage was crowned the champions; thus, Green Bay once again became league champs.

🙄🙄🙄

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Jó rendben, elfelejtettem hova tévedtem, ez az örök pesszimisták topicja 😀
Nomac
Mit tud egy Patriots rajongó a balsorsról?
MacPhisto
18-1

több mint 6 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Jó rendben, elfelejtettem hova tévedtem, ez az örök pesszimisták topicja 😀
Nomac
Mit tud egy Patriots rajongó a balsorsról?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 641 — balazs.t85@gmail.com
Elnézve a sorsolásotok, ebben még egy 8-0 roham is benne van az év végig, de a realitás 7-1.
Nomac
Az én elvarasom a 8-0-ás roham minimum. Vagy jobb. 😀
Bazzani
Jó rendben, elfelejtettem hova tévedtem, ez az örök pesszimisták topicja 😀
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elnézve a sorsolásotok, ebben még egy 8-0 roham is benne van az év végig, de a realitás 7-1.
Nomac
Az én elvárásom a 8-0-ás roham minimum. Vagy jobb. 😀

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 641 — balazs.t85@gmail.com
Elnézve a sorsolásotok, ebben még egy 8-0 roham is benne van az év végig, de a realitás 7-1.
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Ide is: Egy kinti hsz-ben olvastam, hogy 1971 óta ez volt az első Lions meccs, amikor nem puntoltak. Nem tudom, igaz-e.
Gergőbácsi
Bazza már megerősítette ezt korábban, és amit ír az úgy van úgyhogy a kérdést feleslegesnek érzem 😉
Bár őt ismerve nem értem hogy hogy nem írta hozzá hogy aznap szitált az eső és mocsok egy idő volt 😊
davemayer
Hopp, bocsánat, nem görgettem le eléggé.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Ide is: Egy kinti hsz-ben olvastam, hogy 1971 óta ez volt az első Lions meccs, amikor nem puntoltak. Nem tudom, igaz-e.
Gergőbácsi
Bazza már megerősítette ezt korábban, és amit ír az úgy van úgyhogy a kérdést feleslegesnek érzem 😉
Bár őt ismerve nem értem hogy hogy nem írta hozzá hogy aznap szitált az eső és mocsok egy idő volt 😊
davemayer
Plusz Caldwell mondjon le ! 😊

(no offense, Detroitnak mindig drukkolok, jó hogy a szezon elején már meg volt a DET-ARI meccs.)

Szerkesztette: harras
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Ide is: Egy kinti hsz-ben olvastam, hogy 1971 óta ez volt az első Lions meccs, amikor nem puntoltak. Nem tudom, igaz-e.
Gergőbácsi
Bazza már megerősítette ezt korábban, és amit ír az úgy van úgyhogy a kérdést feleslegesnek érzem 😉
Bár őt ismerve nem értem hogy hogy nem írta hozzá hogy aznap szitált az eső és mocsok egy idő volt 😊

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Ide is: Egy kinti hsz-ben olvastam, hogy 1971 óta ez volt az első Lions meccs, amikor nem puntoltak. Nem tudom, igaz-e.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Browns ellen visszatérhet Deccker és Golladay. Decker még a meglepően jól teljesítő Mihalikhoz képest is upgrade míg Gollatron jóval komolyabb fegyver mint Abbrederis.

Szerintem a barnák ellen könnyen nyerünk, hasonlóan gyengék QB poszton mint most a GB. Az igazán nehéz meccs a Soldieren lesz a mackók ellen. Ellenük mindig nyögvenyelősen tudunk csak nyerni. Reméljük nem lesz addigra Trubiskyből egy új Brady és megmaradnak viszonylag egydimenziósnak. Aztán Hálaadás meccs a vikingekkel, primtime meccs és csoportmeccs ezeken Caldwell nem szokott nagyon megégni.
Ha ez a 3 meccs meglenne (+ a vikingek buknának közben egyet) akkor kőkeményen el lehetne kezdeni álmodozni. Főleg, hogy a hátralévő sorsolásunk sem vészes.
Bazzani
A Pittsburghöt megfoghattátok volna, azt sajnálhatjátok...
csi77
Meg az Atlantát is.
Nekem az jobban fáj.
De előre kell nézni és nyerni 6-7 meccset.

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
A Browns ellen visszatérhet Deccker és Golladay. Decker még a meglepően jól teljesítő Mihalikhoz képest is upgrade míg Gollatron jóval komolyabb fegyver mint Abbrederis.

Szerintem a barnák ellen könnyen nyerünk, hasonlóan gyengék QB poszton mint most a GB. Az igazán nehéz meccs a Soldieren lesz a mackók ellen. Ellenük mindig nyögvenyelősen tudunk csak nyerni. Reméljük nem lesz addigra Trubiskyből egy új Brady és megmaradnak viszonylag egydimenziósnak. Aztán Hálaadás meccs a vikingekkel, primtime meccs és csoportmeccs ezeken Caldwell nem szokott nagyon megégni.
Ha ez a 3 meccs meglenne (+ a vikingek buknának közben egyet) akkor kőkeményen el lehetne kezdeni álmodozni. Főleg, hogy a hátralévő sorsolásunk sem vészes.
Bazzani
A Pittsburghöt megfoghattátok volna, azt sajnálhatjátok...

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Látva itt pár csapat QB mizériáját én nagyon boldog vagyok Staffordal mint kezdő QB-val és Rudock-al mint cserével.
Nem tudom ki látta Rudock-ot a Michigan meccseken vagy a Lionsnál az előszezonban (Mac meg én tuti), de ezt a Hundley, bármelyik Browns QB, rutinos róka QB (Fitzmagic, Cutler, McCown stb) szintet tudná hozni ha be kellene állnia. Remélem nem tudjuk meg milyen, de nem reszketnék ha megtörténne.

több mint 6 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
A Browns ellen visszatérhet Deccker és Golladay. Decker még a meglepően jól teljesítő Mihalikhoz képest is upgrade míg Gollatron jóval komolyabb fegyver mint Abbrederis.

Szerintem a barnák ellen könnyen nyerünk, hasonlóan gyengék QB poszton mint most a GB. Az igazán nehéz meccs a Soldieren lesz a mackók ellen. Ellenük mindig nyögvenyelősen tudunk csak nyerni. Reméljük nem lesz addigra Trubiskyből egy új Brady és megmaradnak viszonylag egydimenziósnak. Aztán Hálaadás meccs a vikingekkel, primtime meccs és csoportmeccs ezeken Caldwell nem szokott nagyon megégni.
Ha ez a 3 meccs meglenne (+ a vikingek buknának közben egyet) akkor kőkeményen el lehetne kezdeni álmodozni. Főleg, hogy a hátralévő sorsolásunk sem vészes.
Bazzani
Egyszerű, ezeket a meccseket nyerni KELL.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Ettől függetlenül gyengék vagyunk. Az egyetlen szerencsénk hogy a következő ellenfeleink is azok. De látom a csapatba képességet hogy ezt eltudjuk rontani!
PintérÁdi
Na azért, már kezdtem megijedni hogy elmarad a negatív kisugárzás a topikban.... 😊 😊 😊

Szerkesztette: harras
több mint 6 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ettől függetlenül gyengék vagyunk. Az egyetlen szerencsénk hogy a következő ellenfeleink is azok. De látom a csapatba képességet hogy ezt eltudjuk rontani!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 6 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Tegnap nyolc drive-unk volt és egyszer sem Pán toltunk. Ilyen utoljára Hálaadáskor fordult elő ilyen, még 1971-ben 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Browns ellen visszatérhet Deccker és Golladay. Decker még a meglepően jól teljesítő Mihalikhoz képest is upgrade míg Gollatron jóval komolyabb fegyver mint Abbrederis.

Szerintem a barnák ellen könnyen nyerünk, hasonlóan gyengék QB poszton mint most a GB. Az igazán nehéz meccs a Soldieren lesz a mackók ellen. Ellenük mindig nyögvenyelősen tudunk csak nyerni. Reméljük nem lesz addigra Trubiskyből egy új Brady és megmaradnak viszonylag egydimenziósnak. Aztán Hálaadás meccs a vikingekkel, primtime meccs és csoportmeccs ezeken Caldwell nem szokott nagyon megégni.
Ha ez a 3 meccs meglenne (+ a vikingek buknának közben egyet) akkor kőkeményen el lehetne kezdeni álmodozni. Főleg, hogy a hátralévő sorsolásunk sem vészes.

több mint 6 éve
oleewear Detroit Lions 225
+ Mihalik megint jó volt, meg úgy alapjában a fal jól védte Staffordot
+ Dropron is elkapott minden labdát
- Abdullah 2 fumble hát na
- a futás amúgy sem az erősségünk erre baszki felállni gólvonalnál 10 játékossal és nekimenni

jó ez a csapat remélem elkapjuk végre a fonalat, mert javarészt nyerhető meccsek jönnek még..