Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 13 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Divatok lettünk. 😀Bazzani
De jó hogy már tavaly felugrottam a bandwagonra 😀.
Pedig le lettem oltva a Rams meccs után h mekkora fos csapatot szúrtam ki 😀
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Divatok lettünk. 😀Bazzani
Muhahahahaaaaaaaa

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Schwartz reakciója,hogy miért nem kell Moss:
"This isn't fantasy football.''

Hosszútávra építünk csapatot állítólag.
Jobb is így,nem kell a bomlasztó.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Divatok lettünk. 😀

több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
"Matthew Stafford threw four touchdown passes in the Lions' 37-25 win over the Redskins. Three of Stafford's TD passes gave the Lions a lead in the second half. Only two other players in NFL history threw three second-half go-ahead TD passes in one game, and this exacta would pay handsomely: Daunte Culpepper (Vikings vs. Bills in 2002) and Bruce Gradkowski (Raiders vs. Steelers in 2009)."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Suh es az ezevi draft jot tett mind a csapatnak mind a nepszerusegeteknek itt es a nagy vizen tul is.
Sokan ulnek azon a bandwagonon
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
És hamár secondary (Höri figyelj!):
CC Brown kiesésével (pontos diagnózis később) Spievey lesz a kezdő safety Delmas mellett.
Azért tegnap jól csinálták Shanahanék amikor beállása után rögtön csináltak rajta egy 50yardos játékot. Bele kell rázódnia.Bazzani
na végre.

muszáj, hogy beváljon, elvégre St.Louisban az a Bradley Fletcher lett idén standard kezdő, aki Iowába a rosszabbik CB volt.
Persze ő is egy 3/1-es player, szóval magas a léc.Höri
ezt akár nekem is címezhetted volna Bazzani, mert én is bírom Spievey-t, és mivel gm játékban én draftoltam, kiemelten figyelem sorsának alakulását 😊 sok szívemnek kedves játékos, fel is szálltam a Lions bandwagonra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
És hamár secondary (Höri figyelj!):
CC Brown kiesésével (pontos diagnózis később) Spievey lesz a kezdő safety Delmas mellett.
Azért tegnap jól csinálták Shanahanék amikor beállása után rögtön csináltak rajta egy 50yardos játékot. Bele kell rázódnia.Bazzani
na végre.

muszáj, hogy beváljon, elvégre St.Louisban az a Bradley Fletcher lett idén standard kezdő, aki Iowába a rosszabbik CB volt.
Persze ő is egy 3/1-es player, szóval magas a léc.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ami a legfontosabb,hogy kibaszottul győztes alkat.
Viszi magával az egész D-t.
Ráadásul Vanden Bosch is ugyanilyen.
Elég csak megnézni,hogy a tavaly halovány Avril mit művel mellettük.
Meg a secondarynek is mennyivel könnyebb dolga van így,hogy alig van ideje körbenézni az irányítónak.
Nem mellesleg tegnap szinte megölték a futójátékot is. Ha nincs az a nagy McNabb sprint,akkor 50yard alatt maradtak volna.

És hamár secondary (Höri figyelj!):
CC Brown kiesésével (pontos diagnózis később) Spievey lesz a kezdő safety Delmas mellett.
Azért tegnap jól csinálták Shanahanék amikor beállása után rögtön csináltak rajta egy 50yardos játékot. Bele kell rázódnia.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
JJ Alphonsorol tan egyszer veled beszeltem, amikor kifejtettem nem ertem mi lett vele, mert egyetemen eleg jol ment neki, biztos voltam benne itt is nagy karrier var ra, de a csikoknal nem sok sot evett meg, itt pedig azt adja amit vart tole mindenki, maradjon is igy.

Suh meg vadallat, agressziv, okos, dominans, gyors es iszonyat ero van benne.
Azt mondjuk nem hiszem hogy a kosok bannak Bradford behuzasat. Viszont hogy verik a hatsojukat a foldhoz hogy nem clausent vittek az tuti.

Amugy McCoy is jo csak nem egy genetic freak
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
Egy adat ami tovább fokozza a Lions szurkolók kedvét:

Peter Kingtől; aki szerint Suh nem csak DROY (Defensive Rookie of the year) jelőlt; de akár a defensive MVP címre is esélyes lehet!
Suh on fire.

Sacks by Ndamukong Suh at midseason: 6.5.
Sacks, combined, by Jared Allen, Julius Peppers, Albert Haynesworth: 5.0


http://sportsillustrated.cnn.com/2010/writers/peter_king/10/31/monday-morning-qb-week-8/1.html#ixzz1420qi3NKiktriad
Bizonyos szakírók szerint Suh a legjobb Lions játékos Barry Sanders óta.
Szerintem még CJ az,de Suh ha így folytatja akkor tényleg a csillagos ég a határ.
Ha most Rams GM/HC lennék,nem tudnám eldönteni,hogy jól választottam e Bradfordal.
Hatalmas tehetség az a srác is,alighanem hosszú évekre megoldja ott a QB problémát,de Suh mégiscsak Suh.
Eszméletlen ahogy átdúrja magát az OLine-okon.
Mellette parádézik az egész DL,ami a secondary teljesítményén is látszódik.
Jegyezzük meg,hogy Corey Williams és Vanden Bosch is óriási igazolás volt,Cunningham meg remekül használja ezeket a fegyvereket.Bazzani
a tegnapi fórumtalálkozón is hangoztattam, hogy aki egyszer is látta Suh-t az NCAA-ben, annak egyszerűen biztosra kellett vennie, hogy hatalmas sztár lesz belőle. Ilyen domináns védőjátékos évtizedenként egyszer játszik ott, nevetséges volt a McCoy-jal való összehasonlítás (sőt McShaynek még azt is sikerült kihoznia, hogy utóbbi kicsit jobb...)

Alphonson en is meglepodtem.
GM ben nalam van igaz nem tudok nem orulni neki.
De a minieger sokkal magabiztosabb mint valahaDelonso_
én örülök neki nagyon, ha te nem, akkor majd meg is kereslek miatta gm-ben 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azért CJ QB-val lehet hogy kicsit komolyabb statisztikát hozna.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy adat ami tovább fokozza a Lions szurkolók kedvét:

Peter Kingtől; aki szerint Suh nem csak DROY (Defensive Rookie of the year) jelőlt; de akár a defensive MVP címre is esélyes lehet!
Suh on fire.

Sacks by Ndamukong Suh at midseason: 6.5.
Sacks, combined, by Jared Allen, Julius Peppers, Albert Haynesworth: 5.0


http://sportsillustrated.cnn.com/2010/writers/peter_king/10/31/monday-morning-qb-week-8/1.html#ixzz1420qi3NKiktriad
Bizonyos szakírók szerint Suh a legjobb Lions játékos Barry Sanders óta.
Szerintem még CJ az,de Suh ha így folytatja akkor tényleg a csillagos ég a határ.
Ha most Rams GM/HC lennék,nem tudnám eldönteni,hogy jól választottam e Bradfordal.
Hatalmas tehetség az a srác is,alighanem hosszú évekre megoldja ott a QB problémát,de Suh mégiscsak Suh.
Eszméletlen ahogy átdúrja magát az OLine-okon.
Mellette parádézik az egész DL,ami a secondary teljesítményén is látszódik.
Jegyezzük meg,hogy Corey Williams és Vanden Bosch is óriási igazolás volt,Cunningham meg remekül használja ezeket a fegyvereket.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk a múltkori NCAA eredménykövetőben haromt írta valakire,hogy brutálisabb mint Megatron,de nem emlékszem a nevére.Bazzani
Alshon Jeffery
South Carolina

hasonló kaliberű manus.Höri
Köszönöm,asszem tényleg ő volt.
Bár nem tudom,hogy ő mikor jön ki a draftra,de kezdő WR-t csak akkor húzunk,ha CJ elmegy.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Alphonso Smith 5ször volt kezdő:

Game 3- @ Minnesota- INT
Game 4- @ Green Bay- INT
Game 5- St. Louis- INT
Game 6- @ NYG- Held Nicks to 8 yds on 3 recs (7 targets)
Game 7- Washington- INT (+ another INT that was dropped)

Nem rossz csere egy 7.körös TEért,aki alig csinál valamit azóta.
Köszi McDaniels.
Great job Mayhew!

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondjuk a múltkori NCAA eredménykövetőben haromt írta valakire,hogy brutálisabb mint Megatron,de nem emlékszem a nevére.Bazzani
Alshon Jeffery
South Carolina

hasonló kaliberű manus.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 778 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
http://sportsillustrated.cnn.com/2010/writers/peter_king/10/31/monday-morning-qb-week-8/1.html#ixzz1420qi3NKiktriad
Így már jó a link, majd vedd ki a szünetet előle. 😊ulpianus
Köszi- javítva!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
http://sportsillustrated.cnn.com/2010/writers/peter_king/10/31/monday-morning-qb-week-8/1.html#ixzz1420qi3NKiktriad
Így már jó a link, majd vedd ki a szünetet előle. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
Hatalmas meccs volt a tegnapi, szétizgultam az agyam a meccs alatt, úgy tűnik ha Lions meccset nézek akkor jön a W is 😛
Nagyon kemény ez a D-line detroitban, Suh nagy húzás volt és mellette Bosch is ficánkol.
2W már megvan, és valszeg nem is ez volt az utolsó ebben a szezonban, jobbak vagytok mint ahogy jelenleg álltok.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 778 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy adat ami tovább fokozza a Lions szurkolók kedvét:

Peter Kingtől; aki szerint Suh nem csak DROY (Defensive Rookie of the year) jelőlt; de akár a defensive MVP címre is esélyes lehet!
Suh on fire.

Sacks by Ndamukong Suh at midseason: 6.5.
Sacks, combined, by Jared Allen, Julius Peppers, Albert Haynesworth: 5.0


http://sportsillustrated.cnn.com/2010/writers/peter_king/10/31/monday-morning-qb-week-8/1.html#ixzz1420qi3NK
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Sziasztok!

Köszönjük, ezt a győzelmet még ha D-Mc-t sajnálom is de hát ő már ellenünk dolgozik 8mégha nem is teljesen önszántából). Úgy néz ki az elmúlt két év 1/1-s-i nagyon bejöttek. Sztem nálatok is csak azért kell szurkolni h Stafford többet ne sérüljön meg. Tessék megvédeni!
Még egyszer köszi: deeedande
Azért ez az aranygyerek elég szarul játszott az első félidőben,leginkább a védelem tartotta meccsben a csapatot. Nagyon sok idő és nagyon sok jó meccs kell ahhoz,hogy egyértelműen kijelentsük,Stafford "nagyon bejött".
Nálam a sérülékenysége nagy rizikófaktor,idén az első sacktől ment majdnem IR-re. Kitna mennyit kapott anno?
Tegnap is voltak rossz passzai, nem túl jó döntései,de valóban amikor kellett ott volt.Bazzani
Nem mondom hogy már bevált, de egyszerűen nem tudom róla elképzelni hogy nem fog. Csak tényleg azok a sérülések...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Alphonson en is meglepodtem.
GM ben nalam van igaz nem tudok nem orulni neki.
De a minieger sokkal magabiztosabb mint valaha
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tökmindegy ki az, csak ne legyen semmi köze Michigan államhoz, 3t már akkor hype-olni fogja 😀

CJ meg franchiseolva lesz, ha muszáj...MacPhisto
😀
Azért az látszik,hogy a többi WRünk milyen halvány hozzá képest.
Dropok,fumble,mínusz yardok.

Így van,rá kell tenni a tag-et.
Bár ha minden jól megy,akkor addigra olyan jó csapatunk lesz,hogy nem is akar elmenni.
Már ha lesz addig egyáltalán új szezon.

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Meddig van szerződése?Witchdoctor
http://www.rotoworld.com/content/playerpages/player_contract.aspx?sport=NFL&id=4153DoM
2013ban lesz FA.
Alá kell íratni,mert ilyen WR soha többet nem lesz a csapatnál.
Mondjuk a múltkori NCAA eredménykövetőben haromt írta valakire,hogy brutálisabb mint Megatron,de nem emlékszem a nevére.Bazzani
Tökmindegy ki az, csak ne legyen semmi köze Michigan államhoz, 3t már akkor hype-olni fogja 😀

CJ meg franchiseolva lesz, ha muszáj...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sziasztok!

Köszönjük, ezt a győzelmet még ha D-Mc-t sajnálom is de hát ő már ellenünk dolgozik 8mégha nem is teljesen önszántából). Úgy néz ki az elmúlt két év 1/1-s-i nagyon bejöttek. Sztem nálatok is csak azért kell szurkolni h Stafford többet ne sérüljön meg. Tessék megvédeni!
Még egyszer köszi: deeedande
Azért ez az aranygyerek elég szarul játszott az első félidőben,leginkább a védelem tartotta meccsben a csapatot. Nagyon sok idő és nagyon sok jó meccs kell ahhoz,hogy egyértelműen kijelentsük,Stafford "nagyon bejött".
Nálam a sérülékenysége nagy rizikófaktor,idén az első sacktől ment majdnem IR-re. Kitna mennyit kapott anno?
Tegnap is voltak rossz passzai, nem túl jó döntései,de valóban amikor kellett ott volt.