Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 4 439
Én továbbra se gondolom h tragédia lenne az kiderült h ( Vikings lions és phily más polc ) az NFCn belul és érzésre ez elmondható túl oldalt a ( kansas , revans, Bills ) harmasra is .

Nem vagyunk meg készen sajnos egy mély po runra , viszont tavasszal lesz 60 milla cap space ( Jaire várható kivágásával több is ) meg van minden Pick … Szal bőven lehet annyit boostolni a csapaton h belepjunk ezeknek a csapatoknak a sorába , ebben a szezonban meg csapjuk meg meg a bearst , aztán lehet underdogkent philybe menni .
több mint 1 éve
twitch(4thline) Alabama Crimson Tide 835 — twitch@citromail.hu
Kicsit későn érkeztünk meg…
James007
Ez a hazai meccsünkön is így volt. Nem tudom az okát.
nagylaza, főpohárnok
Szerintem meg baromira megtévesztő a végeredmény. Ez nem volt egy szoros meccs, nem két közel azonos szinten lévő csapat játszott egy ki ki meccset. És nem azért nyert a Vikings mert váratlanul minden nagyon fasza náluk és felülteljesítenek. Meg a Detroit sem azért, mert a B/C D egység is liga elit. A szezon nyitót felejtsük el, régen volt. DE! Jó csapat ellen(!) idén nem volt jó meccsünk! Voltak jó negyek, talán félidő. De ennyi. Egyszerűen nem tudtunk jó szintet hozni egyszer sem 60 percen keresztül. (Ismétlem jó *po* csapatok ellen). Ezért vagyunk a Diviziónk 3.helyén. D és Ora egyaránt gondolok. És ezen, ha valami csoda folytán nem tudunk változtatni, rövid PO részvételt látok kirajzolódni.
több mint 1 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
Kicsit későn érkeztünk meg…
James007
Ez a hazai meccsünkön is így volt. Nem tudom az okát.
nagylaza, főpohárnok
Ott akkor szimplán szarok voltunk. Itt ma az elején tök motiválatlannak tűnt az O.
A védelem meg olyan, amilyen. Barry óta szintet léptünk, de ez még mindig csak középszer.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Kicsit későn érkeztünk meg…
James007
Ez a hazai meccsünkön is így volt. Nem tudom az okát.
több mint 1 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
Kicsit későn érkeztünk meg…

Ahhoz, hogy egyszer legyen nekünk is pass D-nk valószínűleg egyesülni kellene a macikkal.
| Nekik se lesz máshogy normális O-juk.. |
több mint 1 éve
twitch(4thline) Alabama Crimson Tide 835 — twitch@citromail.hu
Sem a kedvem nem lesz jobb, sem a PO remények komolyabbak, ha a bearst megverjük legalább...
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 628
Én tudom, hogy csak vicc ez a fölényes W dolog, de sajnos a sérültlistánk mostanra szépen feldagadt, jónéhány kulcs játékossal megspékelve. Egy sima, ici-pici, mázlista W-nek is nagyon örülnék
gbol
Én mondjuk nem is nagyon tudok elképzelni másfajta győzelmeket.
Tactful Cactus
Múlt hét kiesett?🙂
nagylaza, főpohárnok
Nekem a sima kategória volt.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Én tudom, hogy csak vicc ez a fölényes W dolog, de sajnos a sérültlistánk mostanra szépen feldagadt, jónéhány kulcs játékossal megspékelve. Egy sima, ici-pici, mázlista W-nek is nagyon örülnék
gbol
Én mondjuk nem is nagyon tudok elképzelni másfajta győzelmeket.
Tactful Cactus
Múlt hét kiesett?🙂
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Watson out, Bullard IN

több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 628
Én tudom, hogy csak vicc ez a fölényes W dolog, de sajnos a sérültlistánk mostanra szépen feldagadt, jónéhány kulcs játékossal megspékelve. Egy sima, ici-pici, mázlista W-nek is nagyon örülnék
gbol
Én mondjuk nem is nagyon tudok elképzelni másfajta győzelmeket.
Tactful Cactus
ha tudnék képet berakni ide akkor lenne egy jó képem 😀
Fontos_Vidra
Inkább ne keress rá.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 647
Én tudom, hogy csak vicc ez a fölényes W dolog, de sajnos a sérültlistánk mostanra szépen feldagadt, jónéhány kulcs játékossal megspékelve. Egy sima, ici-pici, mázlista W-nek is nagyon örülnék
gbol
Én mondjuk nem is nagyon tudok elképzelni másfajta győzelmeket.
Tactful Cactus
ha tudnék képet berakni ide akkor lenne egy jó képem 😀
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 628
Én tudom, hogy csak vicc ez a fölényes W dolog, de sajnos a sérültlistánk mostanra szépen feldagadt, jónéhány kulcs játékossal megspékelve. Egy sima, ici-pici, mázlista W-nek is nagyon örülnék
gbol
Én mondjuk nem is nagyon tudok elképzelni másfajta győzelmeket.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Én tudom, hogy csak vicc ez a fölényes W dolog, de sajnos a sérültlistánk mostanra szépen feldagadt, jónéhány kulcs játékossal megspékelve. Egy sima, ici-pici, mázlista W-nek is nagyon örülnék
gbol
Én is.🙂 De valahogy olyan érzésem van, hogy elkaptuk a fonalat, és nyerni fogunk.
több mint 1 éve
gbol Green Bay Packers 475
Én tudom, hogy csak vicc ez a fölényes W dolog, de sajnos a sérültlistánk mostanra szépen feldagadt, jónéhány kulcs játékossal megspékelve. Egy sima, ici-pici, mázlista W-nek is nagyon örülnék
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Mivel most volt a szeretet ünnepe, meg adni sokkal jobb, mint kapni, ezért ajándékozzuk meg a Detroitot a first seedel este.
Go Pack go, boldog karácsonyt.
zacknorb
Mindig is nagyra értékeltem a lovagias gesztusokat, valóban, karácsony tájékán ezeknek különösképpen ideje van. Talán még annyit fűznék hozzá: érdemes lenne fölényes W-vel teljessé tenni az ajándékot, hogy szegény Vikings-drukkerek ne izguljanak sokat.🙂 | (Ady Endrével szólva, álmodik a nyomor...) |
több mint 1 éve
SGBP 347
Watson out
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 643 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Mivel most volt a szeretet ünnepe, meg adni sokkal jobb, mint kapni, ezért ajándékozzuk meg a Detroitot a first seedel este.
Go Pack go, boldog karácsonyt.
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 628
Ha szarul jövünk ki az utolsó két fordulóból a Super Bowl-hoz csak olyan csapatokat kéne megverni akiktől kikaptunk idén. Ha ez az ára...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Rendkívül hülyén nézne ki, ha Detroit után a Vikings is oda-vissza verne!
twitch(4thline)
Az egyik csapat 13 W-vel (lehet 14) csoportot nem fog nyerni, pont idén mondom azt, hogy ez benne van. Főleg hogy az első Vikings meccsen Willis volt a QB.
Utána meg meg kell verni bárkit, aki jön. Nfc-ben nem igazán van olyan, akire azt mondanám lehetetlen.
twitch(4thline)
Az NFC playoffban meg bár talán lehetetlen meccs nem is lesz (sehol sincs olyan, hogy lehetetlen kimenetel) , mind kutyakemény ellenfél, ha a Tampa jutna be (a Falcons nálam kilóg lefelé).
zacknorb
Nem. Akkor már Love volt.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 643 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Rendkívül hülyén nézne ki, ha Detroit után a Vikings is oda-vissza verne!
twitch(4thline)
Az egyik csapat 13 W-vel (lehet 14) csoportot nem fog nyerni, pont idén mondom azt, hogy ez benne van. Főleg hogy az első Vikings meccsen Willis volt a QB.


Utána meg meg kell verni bárkit, aki jön. Nfc-ben nem igazán van olyan, akire azt mondanám lehetetlen.
twitch(4thline)
Az NFC playoffban meg bár talán lehetetlen meccs nem is lesz (sehol sincs olyan, hogy lehetetlen kimenetel) , mind kutyakemény ellenfél, ha a Tampa jutna be (a Falcons nálam kilóg lefelé).
több mint 1 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 479
Po ellenfél ide, pihentetés oda...Be kell húzni a maradék kettőt! Rendkívül hülyén nézne ki, ha Detroit után a Vikings is oda-vissza verne! Utána meg meg kell verni bárkit, aki jön. Nfc-ben nem igazán van olyan, akire azt mondanám lehetetlen. De a maradék két meccset húzzuk be mindenekelőtt, hogy legalább az 50%os mérleg és a bears oda-vissza meglegyen. Ezt nem érzem irreálisnak.
twitch(4thline)
Ha valamikor, akkor az idei leendő seed1-es Lionst eléggé lehetetlennek érzem. Nektek is és nekünk is és gyakorlatilag mindenkinek. Mindez úgy, hogy telis tele vannak sérültekkel. Mi lenne, ha közel egészségesen tudták volna végigtolni a szezont.

Na mindegy. Mindenki tudja milyen erőt képviselnek a szomszédok, nem őket fényezni jöttem.

Holnap hajrá jó meccs, hajrá Vikingek! 😁
több mint 1 éve
twitch(4thline) Alabama Crimson Tide 835 — twitch@citromail.hu
Po ellenfél ide, pihentetés oda...Be kell húzni a maradék kettőt! Rendkívül hülyén nézne ki, ha Detroit után a Vikings is oda-vissza verne! Utána meg meg kell verni bárkit, aki jön. Nfc-ben nem igazán van olyan, akire azt mondanám lehetetlen. De a maradék két meccset húzzuk be mindenekelőtt, hogy legalább az 50%os mérleg és a bears oda-vissza meglegyen. Ezt nem érzem irreálisnak.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 643 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Nagyon nagy szerencse kellene , hogy egyet előre tudjunk lépni és az sem feltétlenül jelent könnyebb ágat.
gbol
Viszont könnyen kerülhetünk egyet hátra, ami Philly túrát jelent.
több mint 1 éve
gbol Green Bay Packers 475
Nekem az az érzésem a heti sérülésjelentést nézve, hogy már a PO-n van a prioritás és nem erőltetjük senki játékát, aki kicsit is kétséges. Nagyon nagy szerencse kellene , hogy egyet előre tudjunk lépni és az sem feltétlenül jelent könnyebb ágat.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Az elmúlt öt meccsen minimum 30 pontot pakolt fel az O, úgy, hogy pl. a Saints ellen térdeltünk a végén. Más kérdés, hogy közben becsúszott egy vereség is (DET). A feladat tehát roppant egyszerű: a D-nek 30 alatt kell tartani az ellenfelet.🙂 A szezon elején máskülönben 10-7-es mutatóval kalkuláltam, ezt már most túlteljesítette a csapat. A csoporton belüli eredmények viszont elég csúnyán festenek, már csak ezért is jó lenne kiszenvedni egy W-t a Vikes ellen.
Összességében abszolút bizakodó vagyok. A védelem egyre inkább összeáll, amikor pedig nagyon kell, képes labdaszerzésre. Love megint megtáltosodott az alapszakasz hajrájára, és szép számmal vannak célpontjai. Ja, és végre nem kell görcsölni a 30 yard feletti FG-kísérleteknél sem.🙂 Valamiért (ez az én nünükém) az NFC-ben nem a Detroittól, hanem a Phillytől tartok a leginkább, de az is tény, hogy a GB ellen senki se mehet biztosra. Az Eagles sem. A PO-ban bármi benne van a pakliban, akár egy SB run is.