Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Én félidőben elaludtam.
Igazi erőpróba lesz a Vikes ellen a PO előtt.
Watson szerencsére csak zúzódott, jó hírek érkeztek elvileg.

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

több mint 1 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
27-0-nál belealudtam a nagy izgalmakba, és arra keltem, hogy Love kioszt egy lézert. Aztán kiderült, hogy Willis volt az.
Akinek köze volt X, Jacobs, Willis és McManus leigazolásához, annak a lábnyomát is aranyba kellene önteni.

Boldog Karácsonyt és PO győzelmekben gazdag új évet mindenkinek!
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 4 439
Kaptunk éjszaka egy szép karácsonyi ajándékot a csapattól 😊
Nyilván nem mérvadó meccs volt a sok sebből vérző szentek ellen , bár multhéten egy szintén jo és majdnem biztosan playoff csapat ellen kezükben volt a győzelem .

A legfontosabb viszont az h Watson sérülése ne legyen komoly , ellégé szerencsénk van ez ügyben idén , le is kopogom , de aki maródi az is visszajöhet a Po-ra biztosan .

Minesota meccsnek igazi nagy tétje már nincs max annyi hova utazunk majd , Philyt wild cardon jo lenne még elkerülni , szóval peresztizsből remélem visszavágunk nekik a hazai zakóért .

Ui : sokkal jobb ugy nyomogatni idén az espn playoff machinet h nem azt kell kihozni h jutunk be 😀

Szerkesztette: nando89
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 628
Mai inaktívok:
7 LB Quay Walker
18 WR Malik Heath
20 S Javon Bullard
23 CB Jaire Alexander
33 S Evan Williams
62 OL Jacob Monk
James007
A Saints kimaradt.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
Mai inaktívok:
7 LB Quay Walker
18 WR Malik Heath
20 S Javon Bullard
23 CB Jaire Alexander
33 S Evan Williams
62 OL Jacob Monk
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Schedule change: NFL shifted Sunday’s Cowboys-Eagles game to 1 pm ET and the Packers-Vikings game to 4:25 pm ET.
KeyG
Nem hajnalra tették a GB-t? Mi ez a trehányság?
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 655
Schedule change: NFL shifted Sunday’s Cowboys-Eagles game to 1 pm ET and the Packers-Vikings game to 4:25 pm ET.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Musgrave visszatér, aktiválva IR-ről

több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
egy kis playoff számolgatás

@mattschneidman
Packers clinch a playoff spot today if the Falcons lose to the Giants and one of the Rams (vs. Jets) or Seahawks (vs. Vikings) lose.

több mint 1 éve
casaubon Green Bay Packers 3 925
A Saintsnel eleve gyakorlatilag minden epkezlab elkapo serult.
casaubon
MVS csak questionable, bár nem tudom, hogy kinek lenne jobb hír, ha ő játszana 😀
James007
ijesztgetsz itt 😀 azt hittem visszatért hozzánk 😕(((
Fontos_Vidra
Az elmult 5 meccsen elkapora emlekezteto statisztikai vannak…mondjuk azt nem tudom hany drop-ja van
SGBP

Jo ideig nem volt egy se, ket hete egy, mult heten ketto…
több mint 1 éve
SGBP 347
A Saintsnel eleve gyakorlatilag minden epkezlab elkapo serult.
casaubon
MVS csak questionable, bár nem tudom, hogy kinek lenne jobb hír, ha ő játszana 😀
James007
ijesztgetsz itt 😀 azt hittem visszatért hozzánk 😕(((
Fontos_Vidra
Az elmult 5 meccsen elkapora emlekezteto statisztikai vannak…mondjuk azt nem tudom hany drop-ja van
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 647
A Saintsnel eleve gyakorlatilag minden epkezlab elkapo serult.
casaubon
MVS csak questionable, bár nem tudom, hogy kinek lenne jobb hír, ha ő játszana 😀
James007
ijesztgetsz itt 😀 azt hittem visszatért hozzánk 😕(((
több mint 1 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
A Saintsnel eleve gyakorlatilag minden epkezlab elkapo serult.
casaubon
MVS csak questionable, bár nem tudom, hogy kinek lenne jobb hír, ha ő játszana 😀
több mint 1 éve
casaubon Green Bay Packers 3 925
Na vajon Jaire beöltözik végre?

Ilyen rövid injury reportot évek óta nem láttam
gamerkr
A mult heti eggyel rovidebb volt 😉
Jaire: szerintem nem, inkabb pihentetik meg egy hetet. Vagy ha igen, akkor eros snap counttal. A Saintsnel eleve gyakorlatilag minden epkezlab elkapo serult.
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Na vajon Jaire beöltözik végre?

Ilyen rövid injury reportot évek óta nem láttam

több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 4 439
Most olvasom vmi tweetben h a legtöbb blitz a mi falunk ellen jön 37 % , és így is a második legkevesebb sacket nyeljük be , nem gyenge , 7.körös Walker meg a 4. körös Tommal a fal két szélén , mondjuk ebben Love is benne van vastagon.

Nézegetem az értékeléseiket pff-nél Walkernek konkrétan jobb pass block gradejei vannak mint Tomnak csak futás blokkban gyengébb sokkal , nem gyenge találatok ők .
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 643 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya

xdd
több mint 1 éve
casaubon Green Bay Packers 3 925
Cooper lett a het vedoje az NFC-ben
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Aaron Rodgers: Enigma című sorozat elérhető már a netflixen.
Eddig is tudtam, h mennyire ellentétes figura AR, de ez csak rádob egy lapáttal 😀
El is mondja, h az NFL-ben a pályán kötelező, h nagy legyen az arc és kijöjjön az ego, viszont a magánéletében pont az ellenkezőjét próbálja megvalósítani.
Ő ilyen figura, így kell elfogadni, szerintem rosszindulat nincs benne, ő így próbálja kezelni azt a nagy hype-ot/nyomást ami azzal jár, h ő egy NFL MVP QB.
Sokan köpködik, h milyen szar arc, aztán mégis benne van az is a sorozatban, h milyen normális volt Love-val(pedig Brett apótól nem ezt látta 😀), pont azon okból, mert ő megtapasztalta, h milyen egy imádott QB után draftoltnak lenni és erről nem Love(vagy előtte AR) tehetett.
Covid téma is előkerül..kegyetlen, h mennyi free play-t tudott kiharcolni és mennyi könnyű játék/TD jött is belőle.
Hihetetlen, hogy mennyire kevés olyan dobása volt aminél azt mondhatta az ember, hogy, hát ez meg mégis kinek ment? 😀 meg persze milyen kevés int-je...
13 szezonja volt, amin minimum 15 meccset játszott és 3x dobott 10 INT felett(11,12,13 ezeken is). Volt 45TD/6INT,37TD/4INT,48TD/5INT, durva.
Ami durva, h a mostani szar szezonjában is 23TD/8INT.
Sajnálom, h nem jött össze itt GB-ben legalább még 1 SB, megérdemelte volna és ez leginkább a D# illetve az ST miatt van így.
Örülök, hogy szinte az összes meccsét láthattam a GB-ben, arra jó ez a sorozat, hogy jobban megismerhesse az ember AR-t.

Szerkesztette: Pep71
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Végig volt bennem egy félelem, hogy visszatér a szépemlékű NFC-döntő és megint elchokerkedjük valahogy. Ahogy a 4. negyedes INT után jöttek az átlátszó rövid futások, az teljesen az volt megint.

De összességében nagyon rendben volt az egész teljesítmény, ennél sokkal nehezebbre, de még inkább vereségre számítottam.
több mint 1 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
Nagyon tetszett a hajnali játék, 3 dolog kivételével.

1. A félidő előtti time management. Attól tartottam, hogy a végén még hiányozni fog az a 4 pont, amit ott akkor fennhagytunk a pályán.

2. A második félidő végén total garbage time-ban a 2 yardos futás helyett miért kellett Watsont beküldeni a húsdarálóba? (Mondjuk a levonuláskor Watson már ugrálgatva pacsizott a szurkolókkal, de ijesztő volt, hogy megint megsérül, ráadásul teljesen indokolatlanul.)

3. Sanyinak igaza van, hiányzik a gyilkos ösztön ebből a csapatból. Bár, amikor kellett, akkor vissza tudtunk lépni a gázpedálra, de szerintem sokkal egyszerűbb sebességben maradni, mint újra beindulni.

Szerkesztette: James007
több mint 1 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
OFF Nem szeretnék villongást, de azért az eléggé jellemző, hogy az EK-ban egyetlen SEA hsz volt. És miről szólt? Természetesen arról, hogy kamu zászlót dobtak a GB-nek.🙂
nagylaza, főpohárnok
Én követtem el, nézd el a frusztráltságomat. Nem ezen múlott, egyértelmű volt az elejétől, hogy melyik a jobb csapat a pályán.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
OFF Nem szeretnék villongást, de azért az eléggé jellemző, hogy az EK-ban egyetlen SEA hsz volt. És miről szólt? Természetesen arról, hogy kamu zászlót dobtak a GB-nek.🙂
több mint 1 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 4 439
16 év után győzelem Seatlelben , az első félidő meggyöző volt támadó és védő oldalon is egyaránt , aztán kicsit belealudtunk második félidőben , jöttek a hülyeségek szépen...de amikor kellett megrázta magát mindkét oldal.

A 7 sack jol mutat végre volt egy kis pass rush bár ebben nyilván benne van hawks gyenge fala , egyértelműen Coopert kell kiemelni a védelemből , reméljük egyre több időt harcol majd ki magának a pályán mert bőven több van benne mint bármelyik másik Lb-ben a csapatban .

Love meg talán kijelenthető h idézi ujra tavaly decembert , alig volt rossz megoldása ami rossz passz volt az is inkább elkapó hibája volt , letisztultabban játszik mint a szezon első felében , jol mozog zsebben nehéz sackelni ,eltüntek a hülye vállalások nagyjából .

Aaron utáni első 2 év egyaránt Po egy bitang csoportból , nem vagyunk közvetlen Sb esélyesek de sztm sokan cserélnének velünk h egy Hof irányitó utáni érát is playofokkal kezdünk 😊
több mint 1 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Most SNF, jövőhéten MNF (viszont az legalább már Szenteste éjjelén lesz), szívatnak itt minket a schedule végén.

Ha komoly szándékaink vannak a playoffban, akkor a 'Hawks skalpját el kell hozni valahogy.
gamerkr
Nem kötözködésnek írom, de az MNF inkább szenteste hajnalának mondanám. Felvétel beállítva és karácsonyfadíszítés közben mehet a foci 😊
gbol
igen arra gondoltam természetesen