Green Bay Packers
78 feliratkozó
több mint 1 éve
Vasárnap magyar idő szerint este fèl 11-kor a legjobb időpontban játszunkLegjobb az lett volna, ha ez az utolsó meccs. Akkor valamivel hosszabb lett volna az idei PO szereplésünk...
dande2
több mint 1 éve
Vasárnap magyar idő szerint este fèl 11-kor a legjobb időpontban játszunk
több mint 1 éve
Ha nem ér hozzá utána még megy a play, 1-2 sec is döntő ilyenkor.Utolsó védekezésben amúgy fix hátrébb akarták engedni a WR-t vagy 5 yarddal és ott későn szerelni, hogy ne maradjon idő az órán. Ezért álltak a safetyk olyan hátul.Komolyan ez volt a terv? A WR-nek meg nem mondják meg, hogy ha eléri FG távolságot akkor azonnal menjen le?
zacknorb
SBL
több mint 1 éve
Utolsó védekezésben amúgy fix hátrébb akarták engedni a WR-t vagy 5 yarddal és ott későn szerelni, hogy ne maradjon idő az órán. Ezért álltak a safetyk olyan hátul.Komolyan ez volt a terv? A WR-nek meg nem mondják meg, hogy ha eléri FG távolságot akkor azonnal menjen le?
zacknorb
több mint 1 éve
Utolsó védekezésben amúgy fix hátrébb akarták engedni a WR-t vagy 5 yarddal és ott későn szerelni, hogy ne maradjon idő az órán. Ezért álltak a safetyk olyan hátul.valszeg be is jött volna, ha az utolsó támadásunknál tényleg hagyunk kb. 30 secet nekik.
zacknorb
Pocsék time management
több mint 1 éve
Amúgy NFC Észak 1-5 egy blokkolt FG-al.
több mint 1 éve
Utolsó védekezésben amúgy fix hátrébb akarták engedni a WR-t vagy 5 yarddal és ott későn szerelni, hogy ne maradjon idő az órán. Ezért álltak a safetyk olyan hátul.
több mint 1 éve
Mármint azt akartam írni, hogy az Eagles W odds. De látom, csodálkoznom kell.Mindenkèpp hozzánk akartatok jönni 😊 ha se Hurts se Love nem èpül fel akkor lehet SB- JJ párharc lesz 😀Ha az oddsunk 1,20 felett lesz, akkor nagyon csodálkozni fogok. Innen szép nyerni.🙂
dande2
nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
Vegas.hu nyitó oddsok, PHI 1.55, GB 2.5ezek hízelgő számok 😀
A Philly 3.5 pontos favorit.
zacknorb
Remélem hogy nem éjszakai meccsre tesznek
több mint 1 éve
Vegas.hu nyitó oddsok, PHI 1.55, GB 2.5A Philly 3.5 pontos favorit.
több mint 1 éve
Mindenkèpp hozzánk akartatok jönni 😊 ha se Hurts se Love nem èpül fel akkor lehet SB- JJ párharc lesz 😀Ha az oddsunk 1,20 felett lesz, akkor nagyon csodálkozni fogok. Innen szép nyerni.🙂
dande2
több mint 1 éve
Csak 3 üres elkapó volt a 40-es környékén.Ezt az utolsó playt magyarázza el nekem valaki. 3 emberes rush, mikor addig 4-5 emberrel szanaszét szopattuk őket. Ok, legyen prevent D, de az állítólag nem ilyen...csak hogy meglegyen, ha a PO-ban csinálunk egy ilyet hasonló szituban... ááá inkább nem folytatom.
James007
Javon Bullard and Xavier McKinney are literally 30-yards down the field on this play.
— GBP Daily - Rob Westerman lll (@GBPdaily) January 5, 2025
What kind of defense is that? pic.twitter.com/L4tungdaFT
gamerkr
több mint 1 éve
Mindenkèpp hozzánk akartatok jönni 😊 ha se Hurts se Love nem èpül fel akkor lehet SB- JJ párharc lesz 😀
több mint 1 éve
Nekem arra nincs magyarázatom, amit az utolsó drive-unkban műveltünk. MLF bepánikolt, vagy mi?
Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
Lehet ez volt a hires Anderson vezercsel?!
több mint 1 éve
Ezt az utolsó playt magyarázza el nekem valaki. 3 emberes rush, mikor addig 4-5 emberrel szanaszét szopattuk őket. Ok, legyen prevent D, de az állítólag nem ilyen...Ez egy olyan trükkös játék volt, amit a védelem csinál.
James007
több mint 1 éve
Ezt az utolsó playt magyarázza el nekem valaki. 3 emberes rush, mikor addig 4-5 emberrel szanaszét szopattuk őket. Ok, legyen prevent D, de az állítólag nem ilyen...csak hogy meglegyen, ha a PO-ban csinálunk egy ilyet hasonló szituban... ááá inkább nem folytatom.
James007
Javon Bullard and Xavier McKinney are literally 30-yards down the field on this play.
— GBP Daily - Rob Westerman lll (@GBPdaily) January 5, 2025
What kind of defense is that? pic.twitter.com/L4tungdaFT
több mint 1 éve
Életemben nem voltam úgy PO előtt, h valami csodában legalább ne bírjak hinni. Idáig.
több mint 1 éve
Ezt az utolsó playt magyarázza el nekem valaki. 3 emberes rush, mikor addig 4-5 emberrel szanaszét szopattuk őket. Ok, legyen prevent D, de az állítólag nem ilyen...
több mint 1 éve
Abban , nem hiszek ..de hátha .Kenny Clark 9 éves Packers karrierje alatt 16-0 a mérlege a Bears ellen ,ez idő alatt 1x kaptunk de akkor ő sérült volt , elég durva stat , sok tétje nincs ennek mainak , de ne ma szakadjon meg a sorozat : )Még lehet tétje, ha esetleg a Dallas...
nando89
nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
Kenny Clark 9 éves Packers karrierje alatt 16-0 a mérlege a Bears ellen ,ez idő alatt 1x kaptunk de akkor ő sérült volt , elég durva stat , sok tétje nincs ennek mainak , de ne ma szakadjon meg a sorozat : )Még lehet tétje, ha esetleg a Dallas...
nando89
több mint 1 éve
Kenny Clark 9 éves Packers karrierje alatt 16-0 a mérlege a Bears ellen ,ez idő alatt 1x kaptunk de akkor ő sérült volt , elég durva stat , sok tétje nincs ennek mainak , de ne ma szakadjon meg a sorozat : )
több mint 1 éve
Kilométer hosszú injury report, ez az igazi csapatunk 😊Kanyarban se vagyunk azokhoz kepest, akik igazan kemenyen toljak. Azt hiszem, a Panthersnel volt iden egy olyan, ahol kozel 20-an voltak a reporton.
gamerkr
több mint 1 éve
Kilométer hosszú injury report, ez az igazi csapatunk 😊
több mint 1 éve
SGBP
347
Nem biztos hogy őt kiengedi a Vikings…Adebo, DJ Reed reálisabb opciók.Murphy akár már most jöhetne is 😊www.spotrac.com/nfl/free-agents/_/year/2025/position/cb/sort/contract_valueCornerek közül ki kerül piacra? Tudtok neveket?Igen ,azt el lehet mondani h Gutey piaci mozgásai már amikor voltak vagy volt lehetőség elég jól ültek , Smith brothers vagy Amos , most X és Jacobs , én nagy kedvelője vagyok munkájának de az elmondható h nem az első körökben szokott a drafton alkotni , inkább hátul voltak nagy találatai , ugy h egyetértve veled sztm is piacról kéne egy corner és edge akik azonnal upgrade . Wr1 nem igazán kerül piacra , olyat drafton kéne egyszer fogni ..tavasszal lesz 60 milla cap space ( Jaire várható kivágásával több is ) meg van minden Pick …Amit remélem inkább a piacon költünk el, bizonyított veteránokra...Mert a D/O legjobb játékosai lettek egyből akik érkeztek. Úgy 16tól kevés választottunkra mondanám, h nem súlytalanok. (Ebből pár kifejezetten rossz) . Most meg hiányolják a wr1et..., ezek egy részén simán átnéztük. Akik azóta elég jó százalékban váltak be. De sok csapat lépett előre akár szezon közbeni, veterán igazolásokkal.
nando89
twitch(4thline)
nando89
gbol
Willie Parker
James007
Nem lennék meglepve, ha Stokes kapna egy 1 éves prove it szerződést, főleg, ha a kövi két (három😊) meccsen is ugyanúgy játszana, mint az előző 3an.