Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
nyert a Vikes... nagyon nem örülök...
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Jennings, Clifton, Matthews, Woodson, Collins


mondjuk Rodgers még befért volna 😐Kampman
szerintem Williams és Raji is - de hátha más dolguk lesz 😊 mondjuk a Chiefs ellen

szerk.: legjobb linemanünkről, Sittonról hogy is feledkezhettem el

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 489
Jennings, Clifton, Matthews, Woodson, Collins


mondjuk Rodgers még befért volna 😐
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok, én is egy Packers fan vagyok. 😊
Már régebben regisztráltam, de most írok először. Korábban nem nagyon figyeltem az NFL-t, idén kezdtem el igazán érdeklődni iránta, úgyhogy még nem vagyok valami nagy hozzáértő, de a Packers meccseket megnézem, amikor tudom 😛
több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
pro bowl ma. lesi vki?LN
Nem leszünk érintettek egyéb elfoglaltságokból kifolyólag. :cool:
Azért lehet belepillantanék... 😊
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
pro bowl ma. lesi vki?
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
http://www.packers.com/news-and-events/article-1/Game-Notes-Kuhn-Continues-To-Produce/f8f3d8a5-fb68-4d33-80db-d011a3b368b8

😀
Felhívnám a figyelmet erre a mondatra: When we have a red-zone meeting, we don’t sit there and talk about John Kuhn, but I think our fans think we do,” Head Coach Mike McCarthy joked. “I’m a little nervous about that" 😀

Érdemes lehet elolvasni a számokat, is a cikkben.
több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
Egy kicsit off : Valaki tudna nekem adni egy olyan oldalt ami elmagyaráza mi a Fantasy Football mert nem teljesen értem és még azt is hogy hol lehet ezt játszani ha nem gond magyar nyelven lenne jó. 😊Lokter
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/1870/egy_csipetnyi_fantasy
Ez még régi, de ebben is egész jók az alapok és a példák.kobalu91
Ezt akartam én is linkelni. 😊
+ Ha indulsz, olvasd Rajna beharangozóit itt.
Nagyon jó móka. Tavaly én is indultam egy IDP ligában, és rengeteget tanultam erről a sportról, főleg a védelmekről.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Egy kicsit off : Valaki tudna nekem adni egy olyan oldalt ami elmagyaráza mi a Fantasy Football mert nem teljesen értem és még azt is hogy hol lehet ezt játszani ha nem gond magyar nyelven lenne jó. 😊Lokter
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/1870/egy_csipetnyi_fantasy
Ez még régi, de ebben is egész jók az alapok és a példák.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
van egy ilyen: http://www.packers.com/media-center/videos/McCarthys-Post-Game-Victory-Speech-vs-Giants/81cd123b-ad62-44f0-aff9-43e7b9ce7008
😊 tetszik, hogy ilen W után is a következő meccs lebeg a szemük előtt a játékosoknak (remélhetőleg, McCarthy próbálkozik 😀 )
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Huuh jó volt nagyon a meccs vasárnap ami különösen tetszett az a sok pick volt bár ez Eli számlájára is írható.
Egy kicsit off : Valaki tudna nekem adni egy olyan oldalt ami elmagyaráza mi a Fantasy Football mert nem teljesen értem és még azt is hogy hol lehet ezt játszani ha nem gond magyar nyelven lenne jó. 😊Lokter
Még a jogelőd nfl.hu-ról:
http://www.nfl.hu/modules.php?name=Archive&a_op=show_it&a_id=361&s_or_a=a

Szerk: látom kicsit lemaradtam, de legalább nem ugyanazt linkeltem be, mint Szobi 😊
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Huuh jó volt nagyon a meccs vasárnap ami különösen tetszett az a sok pick volt bár ez Eli számlájára is írható.
Egy kicsit off : Valaki tudna nekem adni egy olyan oldalt ami elmagyaráza mi a Fantasy Football mert nem teljesen értem és még azt is hogy hol lehet ezt játszani ha nem gond magyar nyelven lenne jó. 😊Lokter
http://tojasfoci.blog.hu/2010/09/15/fantasy_football_1
ez itt az első cikk róla, és ugyanezen a blogon van még pár, szerintem elég jól leírják a lényeget. sajnos már csak következő szezonban tudod elkezdeni, a legtöbb ligában már vége, és ha elolvasod, meglátod, miért 😊

szerk: úgy látom, pont itt az oldalon indul játék, sztem még nem késő:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=808

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Huuh jó volt nagyon a meccs vasárnap ami különösen tetszett az a sok pick volt bár ez Eli számlájára is írható.
Egy kicsit off : Valaki tudna nekem adni egy olyan oldalt ami elmagyaráza mi a Fantasy Football mert nem teljesen értem és még azt is hogy hol lehet ezt játszani ha nem gond magyar nyelven lenne jó. 😊
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Vakok közt a félszemű a király 😀Janek
Úgymint egy Bears-fan a Packer Backerek között? 😉

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Vakok közt a félszemű a király 😀

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
A "sanyi vagyok a sport tv-ből" meg kinya......hatja, hogy csak nüanszokon meg szerencsén múlott a tegnapi győzelmünk. A játék minden elemében sokkal jobbak voltunk! Go Pack Go!!!zolten
Én kedvelem Sanyit, jól közvetít és ért is a játékhoz.
Az pedig, hogy nüanszokon múlt egy-egy TD... Igen. Mindig azokon múlik. Pont azért jó egy közvetítés, mert felhívják ilyen apróságokra a figyelmünket, hogy véletlen rossz iránya fordult egy védő és ez elég a WR-nek, hogy kihasználja.

Az, hogy Bears drukker? Még jobb. 😊 Mindig nevetett az emilen amikor cukkoltam benne őt. Ez így jó.Toomy
Bears drukker vagy sem, az egyik kedvenc "szakkommentátorom" 😀 A többiekhez képest kevés hülyeséget beszél, mondhatni aligLN
Sőt annak ellenére hogy Bears drukker szerintem a packers is közel áll hozzá.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A "sanyi vagyok a sport tv-ből" meg kinya......hatja, hogy csak nüanszokon meg szerencsén múlott a tegnapi győzelmünk. A játék minden elemében sokkal jobbak voltunk! Go Pack Go!!!zolten
Én kedvelem Sanyit, jól közvetít és ért is a játékhoz.
Az pedig, hogy nüanszokon múlt egy-egy TD... Igen. Mindig azokon múlik. Pont azért jó egy közvetítés, mert felhívják ilyen apróságokra a figyelmünket, hogy véletlen rossz iránya fordult egy védő és ez elég a WR-nek, hogy kihasználja.

Az, hogy Bears drukker? Még jobb. 😊 Mindig nevetett az emilen amikor cukkoltam benne őt. Ez így jó.Toomy
Bears drukker vagy sem, az egyik kedvenc "szakkommentátorom" 😀 A többiekhez képest kevés hülyeséget beszél, mondhatni alig
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Üdv Neked is! 😊

Btw hol maradt abba a számolás? 16-17-nél?Sanco
Anno jelentkeztek:
bebop, .brk, DODO92, gamerkr, Hurka, ilaris, JayB, KGB, kobalu91, LN, MarioAna, RoyalFlush, Sanco, szobi22, vasza, v-tomi, zolten és én. Ez eddig 18.
Aztán pár oldalt visszaolvasgatva plusz emlékezetből Pack-fanoknak minősülnek: favre, Kampman, Rubens, Hall of Green, Lokter és MaG1Xx. Ez 6. Összesen huszonnégy fő.
Ideveszem tb. fanként tenorx-et is. 😊
Ha valaki kimaradt vagy kétszer került fel a listára jelezze! 😊Gergőbácsi
2005 óta írogatok néha ide, és csak ide... Az elég, a számbavételhez? 😊Toomy
Elnézést kérek, nehéz a számlálóbiztos élete, pláne ha a memóriája szarakszik. 😊 25!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A "sanyi vagyok a sport tv-ből" meg kinya......hatja, hogy csak nüanszokon meg szerencsén múlott a tegnapi győzelmünk. A játék minden elemében sokkal jobbak voltunk! Go Pack Go!!!zolten
Én kedvelem Sanyit, jól közvetít és ért is a játékhoz.
Az pedig, hogy nüanszokon múlt egy-egy TD... Igen. Mindig azokon múlik. Pont azért jó egy közvetítés, mert felhívják ilyen apróságokra a figyelmünket, hogy véletlen rossz iránya fordult egy védő és ez elég a WR-nek, hogy kihasználja.

Az, hogy Bears drukker? Még jobb. 😊 Mindig nevetett az emilen amikor cukkoltam benne őt. Ez így jó.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Üdv mindenkinek!

Én is csatlakoznék a Packers Fan Clubhoz, bár még csak az idei szezonban lettem igazi "hívő" 😀 .

Gyönyörű volt a tegnapi győzelem, nagyon kitett magáért a csapat. Remélem sikerül átmenteni a lendületet a hétvégére (meg a PO-ba 😀 ). Ha a tegnapi játékot tudjuk nyújtani akkor nem lehet gond szerintem de mindenképpen keményebb meccsre számítok.MaG1Xx
Üdv Neked is! 😊

Btw hol maradt abba a számolás? 16-17-nél?Sanco
Anno jelentkeztek:
bebop, .brk, DODO92, gamerkr, Hurka, ilaris, JayB, KGB, kobalu91, LN, MarioAna, RoyalFlush, Sanco, szobi22, vasza, v-tomi, zolten és én. Ez eddig 18.
Aztán pár oldalt visszaolvasgatva plusz emlékezetből Pack-fanoknak minősülnek: favre, Kampman, Rubens, Hall of Green, Lokter és MaG1Xx. Ez 6. Összesen huszonnégy fő.
Ideveszem tb. fanként tenorx-et is. 😊
Ha valaki kimaradt vagy kétszer került fel a listára jelezze! 😊Gergőbácsi
2005 óta írogatok néha ide, és csak ide... Az elég, a számbavételhez? 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
na, akkor ha nyerünk, már biztosan vagy a Bears vagy az Eagles ellen a WC-ben, én sokkal jobban örülnék a Chicagonak
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Üdv Neked is! 😊

Btw hol maradt abba a számolás? 16-17-nél?Sanco
Anno jelentkeztek:
bebop, .brk, DODO92, gamerkr, Hurka, ilaris, JayB, KGB, kobalu91, LN, MarioAna, RoyalFlush, Sanco, szobi22, vasza, v-tomi, zolten és én. Ez eddig 18.
Aztán pár oldalt visszaolvasgatva plusz emlékezetből Pack-fanoknak minősülnek: favre, Kampman, Rubens, Hall of Green, Lokter és MaG1Xx. Ez 6. Összesen huszonnégy fő.
Ideveszem tb. fanként tenorx-et is. 😊
Ha valaki kimaradt vagy kétszer került fel a listára jelezze! 😊Gergőbácsi
Kösz 😛
Egyébként Raji egy állat volt, imádom azt az embert.
A Matthews + Raji első kör nem kicsit jött be.tenorx
Nincs mit. 😛
Végülis mondhatni a Packers AFC-s megfelelője a Steelers 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bulaga szerintem is teljesen jól nyomja. Az, hogy megverték 2-3-szor, még belefér, főleg úgy, hogy láthatóan Rodgers is hamarabb szabadul a labdától, tehát ha túl is jutnak Bulagán az már sokszor késő. Az sem mellékes, hogy Tuck(a liga egyik legdominánsabb DE-je) volt az, aki megverte.
Lang: szerintem LG lesz. Colledgenak csak egy éves szerződése van és bár láthatóan idén összekapta magát, nem hiszem, hogy nagyon visszatartanánk, ha zsíros szerződést akar.Sanco
Ezek szerint is kell egy falember draft (akár Carimi?), hacsak nem Newhouse lesz az RT 😊
Tauscher sajna többet sérült, mint nem.
Sőt, Campbell is a keretbe kerülhet a tarcsiból.
A héten még beszedtünk a ps-be egy G-t, Battle.


Nézve a tegnapi eredményt, erős a sejtés, hogy megint sport tv-s meccs lesz.
A Rams-Seahawks lesz 2-kor. A másik 2 meccsen meg mindegy mi lesz, ha a Packers nyer.

Másik oldalon meg egy IND-TEN meccs lesz. Mondjuk az lesz pite.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Bulaga szerintem is teljesen jól nyomja. Az, hogy megverték 2-3-szor, még belefér, főleg úgy, hogy láthatóan Rodgers is hamarabb szabadul a labdától, tehát ha túl is jutnak Bulagán az már sokszor késő. Az sem mellékes, hogy Tuck(a liga egyik legdominánsabb DE-je) volt az, aki megverte.
Lang: szerintem LG lesz. Colledgenak csak egy éves szerződése van és bár láthatóan idén összekapta magát, nem hiszem, hogy nagyon visszatartanánk, ha zsíros szerződést akar.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Lehet, de egész évben probable volt, 1-2 alkalommal questionable.
Aggódom is rendesen, jól is tolja, jól elvagyunk 😀