Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
így legalább PO meglesz szvsz.
Sasok ellen meg... hm
ugye nem mérvadó az első meccs, mert Kolb egy töketlen, de én jobban örülök nekik, mint ha a Bears ellen kéne a Soldier Fielden tolni. persze előbb meg kell őket csapni vasárnap és akkor utána lehet matekozni..brk
Koooooolb? Mivan, kidőlt Vick? Ezek szerint lemaradtam valamiről?kobalu91
Nem. Csak az első héten még Kolb kezdett, majd csak félidőtől játszott Vick. Emiatt az a meccs nem a legjobb példa, viszont azóta sok víz lefolyt a Dunán...
Én nektek szurkolok vasárnap, aztán jöhet egy jó meccs a Linc-en 😊
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
így legalább PO meglesz szvsz.
Sasok ellen meg... hm
ugye nem mérvadó az első meccs, mert Kolb egy töketlen, de én jobban örülök nekik, mint ha a Bears ellen kéne a Soldier Fielden tolni. persze előbb meg kell őket csapni vasárnap és akkor utána lehet matekozni..brk
Koooooolb? Mivan, kidőlt Vick? Ezek szerint lemaradtam valamiről?
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
így legalább PO meglesz szvsz.
Sasok ellen meg... hm
ugye nem mérvadó az első meccs, mert Kolb egy töketlen, de én jobban örülök nekik, mint ha a Bears ellen kéne a Soldier Fielden tolni. persze előbb meg kell őket csapni vasárnap és akkor utána lehet matekozni.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Pro Bowl meg.
Ha bejutunk, a PO-ba, akkor lehet SB is, de szerintem PB lesz Rodgers, mert a 3 választottból könnyen lehet, hogy akár 2 is ott lesz az SB-n. De egy biztosan.LN
Az NFC-ből kettő nem lehet a Super Bowl-on maximum csak 1 😀kobalu91
Nem vagyok ma formában 😊
Még a kutyaharapást szőrével sem működik 😀
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
na a nagy matekosoknak itt egy példa : verjük a macikat utánna a philyt akkor DIV-en kit kapunk? 😊Lokter
akkor újra madarat lehetne velünk fogatni, ezúttal Atlantában....
de szerintem nagyon előreszaladunk.Gergőbácsi
Vagy a "szenteket". Persze ehhez az utolsó fordulóban az Atlantának ki kéne kapnia a Carolinatól, Breeséknek pedig el kéne verni a Bucs-t. De szvsz ez a változat a Carolina miatt nem valószínű. 😊
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Pro Bowl meg.
Ha bejutunk, a PO-ba, akkor lehet SB is, de szerintem PB lesz Rodgers, mert a 3 választottból könnyen lehet, hogy akár 2 is ott lesz az SB-n. De egy biztosan.LN
Az NFC-ből kettő nem lehet a Super Bowl-on maximum csak 1 😀kobalu91
egyik sem lesz ott mert Cutlert nem hívták be 😛 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Pro Bowl meg.
Ha bejutunk, a PO-ba, akkor lehet SB is, de szerintem PB lesz Rodgers, mert a 3 választottból könnyen lehet, hogy akár 2 is ott lesz az SB-n. De egy biztosan.LN
Az NFC-ből kettő nem lehet a Super Bowl-on maximum csak 1 😀
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
na a nagy matekosoknak itt egy példa : verjük a macikat utánna a philyt akkor DIV-en kit kapunk? 😊Lokter
akkor újra madarat lehetne velünk fogatni, ezúttal Atlantában....
de szerintem nagyon előreszaladunk.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na a nagy matekosoknak itt egy példa : verjük a macikat utánna a philyt akkor DIV-en kit kapunk? 😊
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
visszakullogok vezekelni barlangomba 😊tüsi91
Ennek a mondatnak 2 hét múlva örültem volna 😊

Szerintem most is, meg jövő hét végén is (ha...) a 2 OL teljesítménye lesz a döntő tényező, nomeg a mi ST-nk...
A miénk mostanság működik úgy nagyjából (a fal, ha nem lennék egyértelmű 😀 ), a Bears fala meg annyi sacket engedett eddig, mint a miénk tavaly. Itt lehet megfogni a meccset, akkor, ha olyan lesz a futás elleni védelem, mint a múlt héten. Cutler játéka jobb lett, mint tavaly, de ha siettetik, képes hibázni.


Pro Bowl meg.
Ha bejutunk, a PO-ba, akkor lehet SB is, de szerintem PB lesz Rodgers, mert a 3 választottból könnyen lehet, hogy akár 2 is ott lesz az SB-n. De egy biztosan.LN
úgy tudom hogy ha verjük is a Bearst, ők 2nd seed, nekünk Phillybe kéne menni 😛Gergőbácsi
Ja, pardon, én magam írtam 2 órája többek között 😀
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
visszakullogok vezekelni barlangomba 😊tüsi91
Ennek a mondatnak 2 hét múlva örültem volna 😊

Szerintem most is, meg jövő hét végén is (ha...) a 2 OL teljesítménye lesz a döntő tényező, nomeg a mi ST-nk...
A miénk mostanság működik úgy nagyjából (a fal, ha nem lennék egyértelmű 😀 ), a Bears fala meg annyi sacket engedett eddig, mint a miénk tavaly. Itt lehet megfogni a meccset, akkor, ha olyan lesz a futás elleni védelem, mint a múlt héten. Cutler játéka jobb lett, mint tavaly, de ha siettetik, képes hibázni.


Pro Bowl meg.
Ha bejutunk, a PO-ba, akkor lehet SB is, de szerintem PB lesz Rodgers, mert a 3 választottból könnyen lehet, hogy akár 2 is ott lesz az SB-n. De egy biztosan.LN
úgy tudom hogy ha verjük is a Bearst, ők 2nd seed, nekünk Phillybe kéne menni 😛Gergőbácsi
Így van,Vikes tegnapival besegített nekünk,nektek Philly lesz...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
bizony bizonyGergőbácsi
visszakullogok vezekelni barlangomba 😊tüsi91
Ennek a mondatnak 2 hét múlva örültem volna 😊

Szerintem most is, meg jövő hét végén is (ha...) a 2 OL teljesítménye lesz a döntő tényező, nomeg a mi ST-nk...
A miénk mostanság működik úgy nagyjából (a fal, ha nem lennék egyértelmű 😀 ), a Bears fala meg annyi sacket engedett eddig, mint a miénk tavaly. Itt lehet megfogni a meccset, akkor, ha olyan lesz a futás elleni védelem, mint a múlt héten. Cutler játéka jobb lett, mint tavaly, de ha siettetik, képes hibázni.


Pro Bowl meg.
Ha bejutunk, a PO-ba, akkor lehet SB is, de szerintem PB lesz Rodgers, mert a 3 választottból könnyen lehet, hogy akár 2 is ott lesz az SB-n. De egy biztosan.LN
úgy tudom hogy ha verjük is a Bearst, ők 2nd seed, nekünk Phillybe kéne menni 😛

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A Giants 5. seed volt 2007-2008-ban, a Redskins volt a 6.oz_mandias
bizony bizonyGergőbácsi
visszakullogok vezekelni barlangomba 😊tüsi91
Ennek a mondatnak 2 hét múlva örültem volna 😊

Szerintem most is, meg jövő hét végén is (ha...) a 2 OL teljesítménye lesz a döntő tényező, nomeg a mi ST-nk...
A miénk mostanság működik úgy nagyjából (a fal, ha nem lennék egyértelmű 😀 ), a Bears fala meg annyi sacket engedett eddig, mint a miénk tavaly. Itt lehet megfogni a meccset, akkor, ha olyan lesz a futás elleni védelem, mint a múlt héten. Cutler játéka jobb lett, mint tavaly, de ha siettetik, képes hibázni.


Pro Bowl meg.
Ha bejutunk, a PO-ba, akkor lehet SB is, de szerintem PB lesz Rodgers, mert a 3 választottból könnyen lehet, hogy akár 2 is ott lesz az SB-n. De egy biztosan.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
A Giants 5. seed volt 2007-2008-ban, a Redskins volt a 6.oz_mandias
bizony bizonyGergőbácsi
visszakullogok vezekelni barlangomba 😊tüsi91
na azt azért nem kell, nem alvó medvék ellen szeretnénk győzni 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
a Giants nem 6. volt?tüsi91
A Giants 5. seed volt 2007-2008-ban, a Redskins volt a 6.oz_mandias
bizony bizonyGergőbácsi
visszakullogok vezekelni barlangomba 😊
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Azon morfondíroztam, hogy HA bejutnánk a PO-ba, történelmet írhatnánk jó játékkal és egy kis (vagy nagy) szerencsével.... NFC 6th seed csapat még nem jutott el SB.ig.
De addig is próbáljuk meg legyőzni a Bearst, akármilyen összeállításbvan lépnek is pályára. Úgy érzem, nem lesz sétagalopp...Gergőbácsi
a Giants nem 6. volt?tüsi91
A Giants 5. seed volt 2007-2008-ban, a Redskins volt a 6.oz_mandias
bizony bizony

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azon morfondíroztam, hogy HA bejutnánk a PO-ba, történelmet írhatnánk jó játékkal és egy kis (vagy nagy) szerencsével.... NFC 6th seed csapat még nem jutott el SB.ig.
De addig is próbáljuk meg legyőzni a Bearst, akármilyen összeállításbvan lépnek is pályára. Úgy érzem, nem lesz sétagalopp...Gergőbácsi
a Giants nem 6. volt?tüsi91
A Giants 5. seed volt 2007-2008-ban, a Redskins volt a 6.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azon morfondíroztam, hogy HA bejutnánk a PO-ba, történelmet írhatnánk jó játékkal és egy kis (vagy nagy) szerencsével.... NFC 6th seed csapat még nem jutott el SB.ig.
De addig is próbáljuk meg legyőzni a Bearst, akármilyen összeállításbvan lépnek is pályára. Úgy érzem, nem lesz sétagalopp...Gergőbácsi
a Giants nem 6. volt?
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Szerintem sem fogja könnyen adni a győzelmet a Chichago. Talán ha az első félidőben sikerülne nagyobb előnyt összeszednünk, akkor nem eröltetnék annyira a második játékrészt, bár ki tudja egy csoportrangadón?MaG1Xx
ez a meccs a tiétek lesz, nem hiszem hogy bármi erőfitoktatásba belemenne a bears, ha nem kínáljátok tálcán a győzelmet akkor meglesz nektek a PO.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
nyert a Vikes... nagyon nem örülök...Hurka
ezek szerint, ha megverjük a macikat, mehetünk madarászni.
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Szerintem sem fogja könnyen adni a győzelmet a Chichago. Talán ha az első félidőben sikerülne nagyobb előnyt összeszednünk, akkor nem eröltetnék annyira a második játékrészt, bár ki tudja egy csoportrangadón?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Üdvözöllek körünkben "geg07".

Látom a "számlálóbiztos"nem figyel 😛 . Lehetsz a 26.????

ilarisilaris
Dehogynem figyel. :cool: 26, jól mondod ilaris. Üdv geg07.

Azon morfondíroztam, hogy HA bejutnánk a PO-ba, történelmet írhatnánk jó játékkal és egy kis (vagy nagy) szerencsével.... NFC 6th seed csapat még nem jutott el SB.ig.
De addig is próbáljuk meg legyőzni a Bearst, akármilyen összeállításbvan lépnek is pályára. Úgy érzem, nem lesz sétagalopp...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Rodgersen meglepődtem, hogy nem került be. Az idei szezonban teljesen beért, abszolut top QB. De természetesen én is annak örülnék ha neki és a többieknek más elfoglaltsága lenne. 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Üdvözöllek körünkben "geg07".

Látom a "számlálóbiztos"nem figyel 😛 . Lehetsz a 26.????

ilaris

több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
Jennings, Clifton, Matthews, Woodson, Collins


mondjuk Rodgers még befért volna 😐Kampman
Ezt én sem értem. Rodgers egy gyengébb napon is jobb Ryannél + több szavazatot is kapott....
Tramont sem értem.
Pro bowl=vicc, de abból is a gyengébbik.