Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Amúgy én tökre nem vágtam hogy ez nem must win meccs, ha a Gianst kikap a Redskinstől és a Tampa is a Saintstől akkor bentvagyunk, egyik sem elképzelhetetlen persze nem ebből kell kiindulni.JayB
Én úgy vagyok vele, hogy ha nem nyerünk, akkor ne is jussunk be! Ennél úgyis csak nehezebb meccsek jön(én)nek majd.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Amúgy én tökre nem vágtam hogy ez nem must win meccs, ha a Gianst kikap a Redskinstől és a Tampa is a Saintstől akkor bentvagyunk, egyik sem elképzelhetetlen persze nem ebből kell kiindulni.
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Boldog új évet! Reméljük jól fog kezdődni ez az év! 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
BUÉK, tavaly ilyenkor felsoroltam az összes Packers fant, nézzétek azt vissza 😛Hurka
hsz #6910: "Packers sikerekben gazdag BUÉK mindenkinek de legfőképpen: (előre elnézést, ha valakit kihagynék): DODO92, juhi(mondjuk a Texas Tech nyugodtan kikaphat winktongue), Sanco, szobi17 LN, v-tomi, Greg?Bácsi, kobalu91, Lokter, .brk, KGB, Kampman, MarioAna, Taylor90 és QB#4-nek. Tényleg elnézést, ha kihagytam volna valakit a Packers fanok közül"
Taylor90-et és QB#4-t nem nagyon láttam az új oldalon. (QB#4 remélhetőleg nem vonul vissza, mint névadója. Vagy igen? Vagy nem. Vagy igen... 😂 )Gergőbácsi
Miiiiinden kedves Packers fannak BUÉK! 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Győztes playoff meccsekben gazdag boldog új évet kívánok minden Packers drukkernek!

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Buék mindenkinek.

Newhouse IR-en, helyette Dietrich-Smith a rosteren
több mint 13 éve
vasza Green Bay Packers 59
BUÉK minden kedves Packers drukkernek!
több mint 13 éve
v-tomi 27 — Packers fan
Minden fórumozónak Boldog Új Évet, és minden Packers fannak győzelmet és ezzel rájátszást vasárnapra! (és így tényleg boldogan is indulna...! 😊 )

http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d817b6841/Packers-take-Bulaga
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Boldog és (Packers 😉) sikerekben gazdag új évet kívánok minden fórumozónak, adminnak, szerkesztőnek és mindenkinek, aki hozzátett valamit is ehhez az oldalhoz. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Packersnek és minden szurkolójának BÚÉK!!!
több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Packers győzelmekben gazdag Boldog Új Évet mindenkinek.

ilaris

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
BUÉK, tavaly ilyenkor felsoroltam az összes Packers fant, nézzétek azt vissza 😛Hurka
hsz #6910: "Packers sikerekben gazdag BUÉK mindenkinek de legfőképpen: (előre elnézést, ha valakit kihagynék): DODO92, juhi(mondjuk a Texas Tech nyugodtan kikaphat winktongue), Sanco, szobi17 LN, v-tomi, Greg?Bácsi, kobalu91, Lokter, .brk, KGB, Kampman, MarioAna, Taylor90 és QB#4-nek. Tényleg elnézést, ha kihagytam volna valakit a Packers fanok közül"
Taylor90-et és QB#4-t nem nagyon láttam az új oldalon. (QB#4 remélhetőleg nem vonul vissza, mint névadója. Vagy igen? Vagy nem. Vagy igen... 😂 )

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
legyen akkor már a weapon x



Boldog új évet mindenkinek!

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Boldog új évet mindenkinek, 2011 a Packers éve! :cool:JayB
nem az x-faktor éve? 😮Newman
amúgy innen jött az ihlet 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Boldog új évet mindenkinek, 2011 a Packers éve! :cool:JayB
nem az x-faktor éve? 😮

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Boldog új évet mindenkinek, 2011 a Packers éve! :cool:
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
BUÉK, tavaly ilyenkor felsoroltam az összes Packers fant, nézzétek azt vissza 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Üdvözöllek körünkben "geg07".

Látom a "számlálóbiztos"nem figyel 😛 . Lehetsz a 26.????

ilarisilaris
Dehogynem figyel. :cool: 26, jól mondod ilaris. Üdv geg07.
Gergőbácsi
kösz, srácok 😛
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Én is nagyon boldog, és Green and Gold évet szeretnék mindenkinek kívánni, reméljük medvevér folyik újévkor 😀
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
BÚÉK mindenkinek, de főleg nektek Packers fanoknak 😊
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Egyéni valamint Packers sikerekben gazdag boldog új évet szeretnék kívánni mindenkinek! 😊
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Később nem nagyon lesz már rá időm úgyhogy én is szeretném most megragadni az alkalmat, és boldog, Packers győzelmekben, és mindenkinek egyéni sikerekben gazdag boldog új évet kívánok 😊

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Boldog és remélhetőleg Packers sikerekben gazdag új esztendőt kívánok minden Green Bay szurkolónak és a többi fórumozónak is!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Al Harris cut MiamibanGergőbácsi
csórikám.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Al Harris cut Miamiban

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.