Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
hey Philly, here we come 😊
megvan a PO, katasztrofális meccsen, de megvan. ez a lényeg, akkor most helyre kell tenni a fejeket és underdogként menetelni Dallasig 😊
aztán meg Washingtonba Obamához 😀.brk
Istenem, kicsit vegyetek már vissza. Dallas, esetleg egy biciklitúrafüligjimmy
most őszintén, miért fáj ez neked? senkit nem fikázott itt senki, hadd ünnepeljünk már. esküszöm nem értem

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Starks nincs az inaktívok között, reméljük sokat használjuk majd!gamerkr
A ST-ben. 😛
"James Starks is expected to be active for the season finale against the Bears.
Don't get your hopes up. Starks isn't going to replace Brandon Jackons, and fullback John Kuhn is coming off the best two games of his career while starring at the goal line. Starks' biggest contribution is likely to come on special teams this week."Sanco
Mégis többet futott mint B-Jax. Sőt még Rodgers is...
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
OMG ilyen nehéz szülést, leizzadtam. Remélem felszabadultabban tudunk játszani majd Philly ellen.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
hey Philly, here we come 😊
megvan a PO, katasztrofális meccsen, de megvan. ez a lényeg, akkor most helyre kell tenni a fejeket és underdogként menetelni Dallasig 😊
aztán meg Washingtonba Obamához 😀.brk
Istenem, kicsit vegyetek már vissza. Dallas, esetleg egy biciklitúra

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
húúú csak meglett 😊 Masthay óriási volt, Erik Walden 10-1; 2 sack --> MVP 😀

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
hey Philly, here we come 😊
megvan a PO, katasztrofális meccsen, de megvan. ez a lényeg, akkor most helyre kell tenni a fejeket és underdogként menetelni Dallasig 😊
aztán meg Washingtonba Obamához 😀
több mint 13 éve
ilaris Green Bay Packers 215
MEGVAAAAAAAAAAAAN
húúúúúúúúúúúúúúúúúú

Grat.. és köszönet
Nehéz szülés volt 😛
ilaris

több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
A Saints otthon ég egyelőre a TB ellen, úgyhogy csak a győzelem lehet alternatíva...

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Na, hát mindent leírtatok már itt előttem. Egyetértek abban (nem emlékszem már, hogy ki írta), hogy ha ezt nem húzzuk be, tényleg nem érdemlünk PO-t. Ha hozzuk a múlt hetit, akkor viszont nem lehet baj.
A halálomon vagyok, de sajnos olyan nincs, hogy ezt a meccset kihagyom. De lehet, hogy az eredménykövetőt hanyagolom így. Mindenesetre:
GO PACK GO!!

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Starks nincs az inaktívok között, reméljük sokat használjuk majd!gamerkr
A ST-ben. 😛
"James Starks is expected to be active for the season finale against the Bears.
Don't get your hopes up. Starks isn't going to replace Brandon Jackons, and fullback John Kuhn is coming off the best two games of his career while starring at the goal line. Starks' biggest contribution is likely to come on special teams this week."
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Starks nincs az inaktívok között, reméljük sokat használjuk majd!gamerkr
Nem kell tőle elszállni, azért volt inaktív mert elégedetlenek voltak az edzésmunkájával, most Hall inaktivitása miatt kap lehetőséget.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Starks nincs az inaktívok között, reméljük sokat használjuk majd!

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Na ma nyerni megint kell!
Minimálisan elvárok Rodgerstől 8TD-t, Kuhntól 5TDt (2 futott, 3 repült), Jeningstől 350 yard+3TD, Matthews 9sack, McCarthy 3 nyert challanget. A többi már bónusz.

Viccet félretéve maximális koncentráció kell, hisz a Chicago csereemberei élni akarnak majd a kapott játéklehetőséggel. Egy ősi riválisnak az is elegendő motiváció lehet, hogy nekünk keresztbe tegyenek, szóval nem lesz sétagalopp. Nembaj, legalább szokjuk a ki-ki meccsket.bebop
Kuuuuuuuuhntól elkapott nem is? 😀 ejnye
Viccet tényleg félretéve, 2 dolgot szeretnék. Győzelem és 307 passzolt yard, hogy meglegyen a 4000 ebben az évben is.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Mivel nincs tétje a meccsnek Bears szempontból ezért nem aggódok, az elején kicsit szívoznak majd aztán szépen lassan ellépünk.JayB
én éppen ezért (is) aggódok, nehogy mi legyünk azok akik emiatt félvállról vesszük a meccset.MaG1Xx
Ettől ne félj! 😉
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Mivel nincs tétje a meccsnek Bears szempontból ezért nem aggódok, az elején kicsit szívoznak majd aztán szépen lassan ellépünk.JayB
én éppen ezért (is) aggódok, nehogy mi legyünk azok akik emiatt félvállról vesszük a meccset.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezt találtam a mérkőzésbeharangozóban: "-Aaron Rodgersről írok, a körképben csúnyán hibáztam, 4 TD helyett 4 interceptiont vésve a neve mellé, ez sértés a kiváló irányítónak, aki természetesen szintén Pro Bowl kerettag..." Én eddig úgy tudtam, hogy az NFC-ből Vick, Brees és Ryan van bennt...SIpetya
Ha jól emlékszem, Pack-fan vagy. Amennyiben ígv van, úgy 27.Gergőbácsi
Pontosan.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Mivel nincs tétje a meccsnek Bears szempontból ezért nem aggódok, az elején kicsit szívoznak majd aztán szépen lassan ellépünk.
több mint 13 éve
bebop 413 — Packers fan
Na ma nyerni megint kell!
Minimálisan elvárok Rodgerstől 8TD-t, Kuhntól 5TDt (2 futott, 3 repült), Jeningstől 350 yard+3TD, Matthews 9sack, McCarthy 3 nyert challanget. A többi már bónusz.

Viccet félretéve maximális koncentráció kell, hisz a Chicago csereemberei élni akarnak majd a kapott játéklehetőséggel. Egy ősi riválisnak az is elegendő motiváció lehet, hogy nekünk keresztbe tegyenek, szóval nem lesz sétagalopp. Nembaj, legalább szokjuk a ki-ki meccsket.

GB
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Ezt találtam a mérkőzésbeharangozóban: "-Aaron Rodgersről írok, a körképben csúnyán hibáztam, 4 TD helyett 4 interceptiont vésve a neve mellé, ez sértés a kiváló irányítónak, aki természetesen szintén Pro Bowl kerettag..." Én eddig úgy tudtam, hogy az NFC-ből Vick, Brees és Ryan van bennt...SIpetya
Ha jól emlékszem, Pack-fan vagy. Amennyiben ígv van, úgy 27.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
A Grant által meglátogatott és támogatott leukémiás kisfiú meghalt 😕 Nyugodjon békében.JayB
R.I.P. 😕
Játsszunk ma érte is!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
A Grant által meglátogatott és támogatott leukémiás kisfiú meghalt 😕 Nyugodjon békében.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Itt a gameday, döntő fontosságú meccs.
Tartok én ettől a derbitől, nehogy megverjük magunkat.
Uralni kell a meccset, nem eladni a labdát.
Ja és nem rúgni Hesterhez....
Go Pack Go!Gergőbácsi
plusz Woodson-ra adjanak jó cipőt! 😀 Remélem ma elkezdjük a szoros meccsek megnyerését, bár az se gond, ha nem lesz szoros és úgy nyerünk 😛

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Ezt találtam a mérkőzésbeharangozóban: "-Aaron Rodgersről írok, a körképben csúnyán hibáztam, 4 TD helyett 4 interceptiont vésve a neve mellé, ez sértés a kiváló irányítónak, aki természetesen szintén Pro Bowl kerettag..." Én eddig úgy tudtam, hogy az NFC-ből Vick, Brees és Ryan van bennt...SIpetya
#2 - konqueror, 2011-01-02 01:39:26
hat pedig az o tagsagat biztosra vettem, szvsz siman ott lett volna a helye. mind1, javitva
#1 - kobalu91, 2010-12-30 15:20:39
Rodgers nem lett pro bowl kerettag...

Ez a heti körképben volt, ott kijavította, de úgy látszik, még mindig nem tanult a hibáiból 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezt találtam a mérkőzésbeharangozóban: "-Aaron Rodgersről írok, a körképben csúnyán hibáztam, 4 TD helyett 4 interceptiont vésve a neve mellé, ez sértés a kiváló irányítónak, aki természetesen szintén Pro Bowl kerettag..." Én eddig úgy tudtam, hogy az NFC-ből Vick, Brees és Ryan van bennt...
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Itt a gameday, döntő fontosságú meccs.
Tartok én ettől a derbitől, nehogy megverjük magunkat.
Uralni kell a meccset, nem eladni a labdát.
Ja és nem rúgni Hesterhez....
Go Pack Go!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.