Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
zolten Green Bay Packers 228
Istenem, kicsit vegyetek már vissza. Dallas, esetleg egy biciklitúrafüligjimmy
most őszintén, miért fáj ez neked? senkit nem fikázott itt senki, hadd ünnepeljünk már. esküszöm nem értemSzobi22
meg ott a szmájli is 😊 mi a gond egészséges optimizmussal?, ráadásul tudjuk hogy a playoffban bármi megtörténhet (hozzáteszem szerintem NEM mi vagyunk a meccs esélyesei).gamerkr
Ne törődjetek vele, ő az egy főre eső mind a két bunkó 😊
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1919 jöhet a savkonqueror
szerintem nagyon jó lett, grat. annyit hozzátennék, hogy errefelé se sok szó esett Waldenről eddig 😛.

mi is köszönjük a munkádat, mert gondolom, ilyen formában idén már nem láthatunk cikket tőled.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
...JayB
szégyelld magad, hogy most cserélsz avatart egy Philadelphiában játszódó filmre az Eagles elleni meccs előtt. :o 😀
.brk
Ha Rocky módjára küldjük akkor nem lesz gond 😊
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1919 jöhet a sav
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
...JayB
szégyelld magad, hogy most cserélsz avatart egy Philadelphiában játszódó filmre az Eagles elleni meccs előtt. :o 😀
amúgy igazad van, a front 7 kb darabjaira hullana Capers nélkül
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Capers milyen fasza védelmet rakott itt össze... Pedig az alapanyag max középszintű.
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Srácok!

Ez az Olivér gyerek nagyon kiborított engem. Csak én érzékeltem a rosszindulatot és a lekicsinylést a részéről?
Ok, hogy Giants drukker, de ha nem tud elvonatkoztatni, akkor ne üljön le ilyen mérkőzést közvetíteni.

Egyébként meg zseniális volt a mérkőzés. Nagyon durva védelmünk lett! És megint imádtam nézni Cutler idegeskedését, mert ez mindig azt jelenti, hogy jobbak vagyunk 😊Toomy
Annyiból szerintem azért SportTV is hibás (bár nem tudom mi alapján megy a beosztás), hogy nem őt kellett volna betenni szakkommentálni, mikor a Giants továbbjutása tőlünk függ, de egyébként egyetértek, ha már így alakult, visszafoghatta volna magát kicsit. Eredménykövetőben is sokan ledobták a láncot miatta, ahogy láttam. 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Srácok!

Ez az Olivér gyerek nagyon kiborított engem. Csak én érzékeltem a rosszindulatot és a lekicsinylést a részéről?
Ok, hogy Giants drukker, de ha nem tud elvonatkoztatni, akkor ne üljön le ilyen mérkőzést közvetíteni.

Egyébként meg zseniális volt a mérkőzés. Nagyon durva védelmünk lett! És megint imádtam nézni Cutler idegeskedését, mert ez mindig azt jelenti, hogy jobbak vagyunk 😊Toomy
@kobalu91: Walden nem újonc 😉Sanco
Nyehh... ezt benéztem. 😀
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Srácok!

Ez az Olivér gyerek nagyon kiborított engem. Csak én érzékeltem a rosszindulatot és a lekicsinylést a részéről?
Ok, hogy Giants drukker, de ha nem tud elvonatkoztatni, akkor ne üljön le ilyen mérkőzést közvetíteni.

Egyébként meg zseniális volt a mérkőzés. Nagyon durva védelmünk lett! És megint imádtam nézni Cutler idegeskedését, mert ez mindig azt jelenti, hogy jobbak vagyunk 😊Toomy
Olivért illetően is teljesen egyetértek Veled. Engem eddig teljesen hidegen hagytak a hülyeségei, de a mostaninál kiakasztott. Nagyon jól fogalmaztál, amikor azt írtad, hogy lekicsinylő volt.
Szerencsére (ha minden igaz) a jövő héten Sanyi lesz a meccsünkön, aki annak ellenére, hogy a legnagyobb riválisnak szorít teljesen korrekten fog "szakkommentálni". Ebben teljesen biztos vagyok.

@kobalu91: Walden nem újonc 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Srácok!

Ez az Olivér gyerek nagyon kiborított engem. Csak én érzékeltem a rosszindulatot és a lekicsinylést a részéről?
Ok, hogy Giants drukker, de ha nem tud elvonatkoztatni, akkor ne üljön le ilyen mérkőzést közvetíteni.

Egyébként meg zseniális volt a mérkőzés. Nagyon durva védelmünk lett! És megint imádtam nézni Cutler idegeskedését, mert ez mindig azt jelenti, hogy jobbak vagyunk 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ellenünk Rodgers jobban ficánkolhat van sansz rá h simán tovább mentek.
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Én bízok benne, hogy nem lesz ennyire görcsös az O hétvégén. Nagyon szenvedtünk a győzelmi kényszer miatt, szerencsére a D# meg a ST odatette magát.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Nehezen kiszenvedett győzelem, a lényeg, hogy megvan. 😊 Remélem élesebben és jó gameplannel megyünk Phillybe.

Nem akarok ünneprontó lenni, meg aztán nem is kéne sokáig ünnepelni, de MEGINT ÉS FOLYAMATOSAN kurva sok a drop. Ez most ez ellen a medvetársulat ellen belefért, de ez vissza fog ütni még.Gergőbácsi
Osztom a véleményt.
A packers.com-on a szavazás állása szerint Walden a meccs MVP-je. Teljesen jogos. Teljesen elképedtem, mennyire jól játszott újoncként...
Egy ilyen nagy téttel bíró meccsen ez nem semmi.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Nehezen kiszenvedett győzelem, a lényeg, hogy megvan. 😊 Remélem élesebben és jó gameplannel megyünk Phillybe.

Nem akarok ünneprontó lenni, meg aztán nem is kéne sokáig ünnepelni, de MEGINT ÉS FOLYAMATOSAN kurva sok a drop. Ez most ez ellen a medvetársulat ellen belefért, de ez vissza fog ütni még.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 240 — Beware the Slim Reaper!
Megvan a meccsünk időpontja: Jan. 9. Vasárnap, 4:30 PM (ET), (FOX-TV)


több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Node, hogy benne volt, milyen jó lett az ST? 😀LN
Az év végi Packers.com-os top 5 ST play-ben tuti benne lesz Williams 41 yardos PR-je! Nem lett TD, nem lett 70+, 80+yardos, még csak meg sem közelítette a RZ-t, kicsit sárga, kicsit savanyú, de a MIENK! 😂Sanco
😀
Azért Masthay igen jól rúgott, Bush elkapása a 2 yardoson...
Slocum emiatt fog maradni, tuti 😀LN
Ennek nem örülnék. 😕
De a ST ma tényleg gyilkos volt! Crosby még egy (kis segítséggel, de azt senki nem vette észre) TB-t is rúgott! 😀
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Mégis többet futott mint B-Jax. Sőt még Rodgers is...kobalu91
Node, hogy benne volt, milyen jó lett az ST? 😀LN
Az év végi Packers.com-os top 5 ST play-ben tuti benne lesz Williams 41 yardos PR-je! Nem lett TD, nem lett 70+, 80+yardos, még csak meg sem közelítette a RZ-t, kicsit sárga, kicsit savanyú, de a MIENK! 😂Sanco
😀
Azért Masthay igen jól rúgott, Bush elkapása a 2 yardoson...
Slocum emiatt fog maradni, tuti 😀
több mint 13 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 345
0-3-nál azt gondoltam, nem érdekel hány ponttal kapunk ki az Eagles ellen, csak jussunk be valahogy.

Most már nyerjünk ott is, milyen lenne már három meccsel az SB előtt kiesni 😛

ui: vasárnap 22:30-tól játszunk
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
A ST-ben. 😛
"James Starks is expected to be active for the season finale against the Bears.
Don't get your hopes up. Starks isn't going to replace Brandon Jackons, and fullback John Kuhn is coming off the best two games of his career while starring at the goal line. Starks' biggest contribution is likely to come on special teams this week."Sanco
Mégis többet futott mint B-Jax. Sőt még Rodgers is...kobalu91
Node, hogy benne volt, milyen jó lett az ST? 😀LN
Az év végi Packers.com-os top 5 ST play-ben tuti benne lesz Williams 41 yardos PR-je! Nem lett TD, nem lett 70+, 80+yardos, még csak meg sem közelítette a RZ-t, kicsit sárga, kicsit savanyú, de a MIENK! 😂
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Starks nincs az inaktívok között, reméljük sokat használjuk majd!gamerkr
A ST-ben. 😛
"James Starks is expected to be active for the season finale against the Bears.
Don't get your hopes up. Starks isn't going to replace Brandon Jackons, and fullback John Kuhn is coming off the best two games of his career while starring at the goal line. Starks' biggest contribution is likely to come on special teams this week."Sanco
Mégis többet futott mint B-Jax. Sőt még Rodgers is...kobalu91
Node, hogy benne volt, milyen jó lett az ST? 😀
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
hey Philly, here we come 😊
megvan a PO, katasztrofális meccsen, de megvan. ez a lényeg, akkor most helyre kell tenni a fejeket és underdogként menetelni Dallasig 😊
aztán meg Washingtonba Obamához 😀.brk
Istenem, kicsit vegyetek már vissza. Dallas, esetleg egy biciklitúrafüligjimmy
most őszintén, miért fáj ez neked? senkit nem fikázott itt senki, hadd ünnepeljünk már. esküszöm nem értemSzobi22
meg ott a szmájli is 😊 mi a gond egészséges optimizmussal?, ráadásul tudjuk hogy a playoffban bármi megtörténhet (hozzáteszem szerintem NEM mi vagyunk a meccs esélyesei).

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
most helyre kell tenni a fejeket és underdogként menetelni Dallasig 😊.brk
Istenem, kicsit vegyetek már vissza. Dallas, esetleg egy biciklitúrafüligjimmy
ebben mi volt neked irreális? belátom h nem PO csapathoz méltó volt a mai játékunk, de ettől még bármi megtörténhet. jó ez a csapat, én meg bízom bennük.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
hey Philly, here we come 😊
megvan a PO, katasztrofális meccsen, de megvan. ez a lényeg, akkor most helyre kell tenni a fejeket és underdogként menetelni Dallasig 😊
aztán meg Washingtonba Obamához 😀.brk
Istenem, kicsit vegyetek már vissza. Dallas, esetleg egy biciklitúrafüligjimmy
Mit kell spoilerkedni? nem fradi-újpest eredménykövető ez...
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
hey Philly, here we come 😊
megvan a PO, katasztrofális meccsen, de megvan. ez a lényeg, akkor most helyre kell tenni a fejeket és underdogként menetelni Dallasig 😊
aztán meg Washingtonba Obamához 😀.brk
Istenem, kicsit vegyetek már vissza. Dallas, esetleg egy biciklitúrafüligjimmy
most őszintén, miért fáj ez neked? senkit nem fikázott itt senki, hadd ünnepeljünk már. esküszöm nem értem

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Starks nincs az inaktívok között, reméljük sokat használjuk majd!gamerkr
A ST-ben. 😛
"James Starks is expected to be active for the season finale against the Bears.
Don't get your hopes up. Starks isn't going to replace Brandon Jackons, and fullback John Kuhn is coming off the best two games of his career while starring at the goal line. Starks' biggest contribution is likely to come on special teams this week."Sanco
Mégis többet futott mint B-Jax. Sőt még Rodgers is...