Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Kösz, legalább lesz egy jó vasárnap estém😀

Holá!

már vagy ezer éve keresek egy helyet: pub/kocsma, ahol közvetítenek meccseket..
Pesti GB-esek, hová szoktatok/fogtok menni vasárnap?phylos
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=120&p=7FViktor93

Made... Laid... Paid
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Bár a playoff szele közelg, ne menjünk el szó nélkül amellett, hogy a sokak által még vasárnap, meccs előtt sem ismert Erik Walden lett az NFC DPOW. :cool:
Tisztára kivan a tököm, milyen emberkéket talál szinte az utcán TT. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Holá!

már vagy ezer éve keresek egy helyet: pub/kocsma, ahol közvetítenek meccseket..
Pesti GB-esek, hová szoktatok/fogtok menni vasárnap?phylos
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=120&p=7
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Holá!

már vagy ezer éve keresek egy helyet: pub/kocsma, ahol közvetítenek meccseket..
Pesti GB-esek, hová szoktatok/fogtok menni vasárnap?phylos
Szia! Kérsz egy 28-ast? Na nem kerékpárt! 😊

a kérdésnél maradva: pesti Packer Backerek tudnak biztos mondani tuti helyet...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Holá!

már vagy ezer éve keresek egy helyet: pub/kocsma, ahol közvetítenek meccseket..
Pesti GB-esek, hová szoktatok/fogtok menni vasárnap?phylos
hát, nekem általában (mindig) marad itthon a stream

több mint 13 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Holá!

már vagy ezer éve keresek egy helyet: pub/kocsma, ahol közvetítenek meccseket..
Pesti GB-esek, hová szoktatok/fogtok menni vasárnap?

Made... Laid... Paid
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
MVP, DPOY, OPOY kihírdetés mikor lesz?Lokter
AP NFL MVP (and likely other awards) won't be announced until Super Bowl on NFL Network.
"We have an opportunity to do something special with the awards and with the NFL so they'll be announced closer to the Super Bowl."
csekkold néha az nfl általános témákat, pont ma írták be 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
MVP, DPOY, OPOY kihírdetés mikor lesz?
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bishop 4 év 19 millióért maradHöri
Goode is aláírt még 2 évet.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 185 — Saturday Night Lights
Off: ma reggel a csepeli HÉV-ről leszállt egy Packers-sapkás arc, kiváncsi vagyok, hogy fórumtaggal állok-e szemben 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Frequent Cheesehead TV commenter Paul Ott Carruth, a former player and coach, breaks down a different aspect of the Packers and their opponents from an X's and O's standpoint. Today, he looks at Dom Capers' use of Cover 7.

http://cheeseheadtv.com/blog/paul-ott-carruth-xs-os-cover-7

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Egyetértek! Abszolút pozitív ez a szezon már így is, a körülményeket figyelembe véve! Én többször lemondtam a
PO-ról menet közben. Innentől jutalomjáték.
GO PACK GO!

Hülye kérdés de szerintetek az idegen pálya hátrány vagy előny?MaG1Xx
Alap helyzetben hátrány.. 😊 De ha belegondolsz, hogy -20-ban otthon kikaptunk a Giantstól, mert a hidegben több a drop... 😀
Szóval lehet előny 😊
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Egyetértek! Abszolút pozitív ez a szezon már így is, a körülményeket figyelembe véve! Én többször lemondtam a
PO-ról menet közben. Innentől jutalomjáték.
GO PACK GO!

Hülye kérdés de szerintetek az idegen pálya hátrány vagy előny?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Örüljünk minden egyes playoff percnek, ennyi sérülttel a bejutás lehetett a reális cél, minden ami ez után van az csak külön öröm. Ha ki is esünk számomra ez az év már mindenképp pozitív.JayB
így van, ugyanezen a véleményen vagyok én is. nem szeretném előre dicsérni a csapatot, de akármennyit is bosszankodtam/tunk, fantasztikusak voltak. ha továbbra is azok lesznek,...az tényleg plusz öröm, ahogy JayB is írta. (ennek ellenére persze iszonyatosan fog fájni, ha kikapunk valakitől - még jó, hogy nem 😊)

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Örüljünk minden egyes playoff percnek, ennyi sérülttel a bejutás lehetett a reális cél, minden ami ez után van az csak külön öröm. Ha ki is esünk számomra ez az év már mindenképp pozitív.
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Én az Eagles-től jobban félek mint bármelyik más csapattól.
Annyira kiszámíthatatlan az egész offense, a Vick faktor nagyot nyom nálam :rolleyes: .
Ha viszont őket megverjük, szerintem SB-ig meg sem állunk 😀 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Én már igazán tippelgetni sem merek. Szerintem az Eagles is piszok nehéz lesz. Írtam már korábban, most ismétlésnek fog hatni, de olyan tavalyi előérzetem van. Akkor mondjuk az offense is topon volt, nem csak a defense. Mondják, alig van Philly pass rush.... mi lesz ha most éppen megtalálják, és ritmustalanná, hibákkal telivé válik a támadójáték? Mi lesz, ha véletlenül jó lesz a futójátékunk? A franc se tudja.... remélem az előérzetem megcsal és a körülményekhez képest a legnyugodtabban, legkoncentráltabban játszik a csapat, mindenki küzd a másikért. Akkor meglehet.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én az Eagles ellen jobban félek mint ha Atlantáról lenne szó.Lokter
hidd el az atlanta sokkal keményebb... a D-jük kicsit jobb mint a Philly-nek, ott van Turner is aki múltkor szétfutott, és ott a Dome is. a PO-ban ez igen nagy előny...kobalu91
Viszint semmi PO rutin nincs, hetek óta nyugiban vannak, ez szerintem nem előny.JayB
Én is kb ezzel indokolnék nincsenek folyamatosan meccsben.
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
szerintem is megyünk SB-ra, ott viszont a Pats kemény dió lesz, de ha jó napot fogunk ki az is meg lehet 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Eagles meccset nehézeksen behúzzuk, utána Atlanta, igazi fifty-fifty meccs, aki megnyeri szerintem megy a Super Bowlba.JayB
Én az Eagles ellen jobban félek mint ha Atlantáról lenne szó.Lokter
hidd el az atlanta sokkal keményebb... a D-jük kicsit jobb mint a Philly-nek, ott van Turner is aki múltkor szétfutott, és ott a Dome is. a PO-ban ez igen nagy előny...kobalu91
Viszint semmi PO rutin nincs, hetek óta nyugiban vannak, ez szerintem nem előny.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Eagles meccset nehézeksen behúzzuk, utána Atlanta, igazi fifty-fifty meccs, aki megnyeri szerintem megy a Super Bowlba.JayB
Én az Eagles ellen jobban félek mint ha Atlantáról lenne szó.Lokter
hidd el az atlanta sokkal keményebb... a D-jük kicsit jobb mint a Philly-nek, ott van Turner is aki múltkor szétfutott, és ott a Dome is. a PO-ban ez igen nagy előny...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Eagles meccset nehézeksen behúzzuk, utána Atlanta, igazi fifty-fifty meccs, aki megnyeri szerintem megy a Super Bowlba.JayB
Én az Eagles ellen jobban félek mintha Atlantáról lenne szó.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Eagles meccset nehézeksen behúzzuk, utána Atlanta, igazi fifty-fifty meccs, aki megnyeri szerintem megy a Super Bowlba.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy kis tippeldével dobnám fel a fórumot 😀
szerintetek meddig jutunk el PO-ba?
leszek én az első: SB győzelem 😀 😛 :cool:
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Köszönjük Szabler, jó felvezetés a párharc előtt. Csak a vége szar, ahogy mondani szokták. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.