Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Aztán SEE YOU IN SEATTLE !!!!!!!!!!!!!!! 😊Attilahawks
remélem 😀 de viccet félre téve előtte még be kéne valahogy fogni atlantába azt a madarat 😀 😛Lokter
Az a baj, medvecsapdánk van csak a 17.hétről 😀kobalu91
Ha nekünk sikerült, nektek is meglehet! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
SEE YOU IN ATLANTA!
Hurka
Aztán SEE YOU IN SEATTLE !!!!!!!!!!!!!!! 😊Attilahawks
remélem 😀 de viccet félre téve előtte még be kéne valahogy fogni atlantába azt a madarat 😀 😛Lokter
Az a baj, medvecsapdánk van csak a 17.hétről 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
SEE YOU IN ATLANTA!
Hurka
Aztán SEE YOU IN SEATTLE !!!!!!!!!!!!!!! 😊Attilahawks
remélem 😀 de viccet félre téve előtte még be kéne valahogy fogni atlantába azt a madarat 😀 😛
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
SEE YOU IN ATLANTA!
Hurka
Aztán SEE YOU IN SEATTLE !!!!!!!!!!!!!!! 😊
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Fantasztikusan szenzációs, már-már történelmi győzelem. 😊
Nagyon egyben volt a csapat, megcsinálták a kulcsplayeket amikor kellett. Ahogy kijöttek és megkezdődött a játék. látszott rajtuk, hogy tényleg mindent a pályán hagynak. Maximális elismerésem mindenkinek, kiváltképp Starksnak és Bulagának, Crabtreenek, Waldennek. Csak azért emeltem k őket, mert ők a legtapasztalatlanabbak.

Na most félreértés ne essék: egy-két kritika következik. (Csak mert szeretem a Packerst, s az ember azt nézi a legkritikusabb szemmel, akit/amit igazán szeret)
Rendben van, hogy ment a futás, tiszteletet is parancsolt rendesen. 1. néha már-már túl soknak tűnt (na jó, persze eddig nem voltunk elkényeztetve. Lefoigadom, szombaton lesz vagy 70 yard, össze-vissza 😊 ), és a végén egy esetben kiismerhető is volt, pl. 3rd and short Kuhnnál. Miért mondom ezt? Nem jegyzeteltem, de mintha kevés jóféle play actiont hívtak volna, most ülhetett volna rendesen.
Jones (és még talán egy pár eset) dropja majdhogynem gyilkos volt. Gondoljatok bele: 21-3, két perc múlva a 3. negyedben miénk a labda. El is intézhettük volna a meccset ott azonnal. Lehet, hogy túl sokat akarok, de ilyenkor a földön fekvő ellenfél torkára még rá kell lépni, hogy esélye se legyen felállni. (Persze képletesen) Valahogy olyan érzésem volt, hogy elkényelmesedtünk offenseben, hiányzott a gyilkos ösztön, aztán rághattuk körmeinket a meccs végén.

Remélem, ha még egyszer ilyen jól alakul a meccskezdet, rálépünk a gázra, amolyan Brady&Co. módra. Nem szimpatikus, de sokkal nyugodtabb.

Na a kritikát félretéve, még egyszer órási gratula a csapatnak, koncentráltak voltak, a noname és (eddig) szinte sehol sem jegyzett játékosok felnőttek a feladathoz. Öröm volt nézni a csapatot, még ha néha szívszorító öröm is.
MM a reptéri buszon és a repülőn már az Atlantát elemezte, nagyon helyesen. Jó felkészülést a héten, aztán nyílt sisakos, kemény küzdelmet a Georgia Dome-ban! Köszönet, fiúk!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
No, én is írok kicsit bővebben akkor, lenyugodva. A 200-as vérnyomás itt is megvolt, többször is 😀 de meg lett a W egy kis szerencsével. Starks szerepeltetése nagyon nagy húzás volt (MVPt neki), ! A D# szerencsére már hagyományosan kitett magáért a fontos játékokban, meg általában az egész meccsen. Az O inkább az első félidőben játszott szépen szerintem, nem igazán értettem miért lett annyira ideges, kapkodó néhol a játék a második részben?
Az elkapók Driver kivételével valóban halvány teljesítményt mutattak, mostmár két meccs után jó lenne, ha összeszednék magukat. (Egyébként lehet tudni, hogy mi van Driverrel? Mennyire súlyos a sérülése? szerk.: közben megtaláltam: bruised knee)

Atlanta ellen ha tudnánk hozni az első félideji felszabadult támadójátékot (A-Rodnak is meg van végre a PO győzelem 😀 ) és a D# folytatná a remeklést akkor bármi megtörténhet.

Egyébként meg egyetértek, nagyon köszönjük ezt a szezont a csapatnak! McCarthynak óriási respect, hihetetlen mit vitt véghez a körülmények ellenére!

GO PACK GO! Let me see your hearts!

És köszönjük mindenkinek a gratulációkat és a drukkolást!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
erre nehéz találni szavakat... Tramon és Starks hatalmas, és biztosan volt két szívinfarktus közeli élményem is, DE MEGVAN! akkor még 1-szer, amit meccs előtt:
SEE YOU IN ATLANTA!

ui.: Shieldsről is visszavonok minden negatívumot
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
http://sports.espn.go.com/nfl/photos?gameId=310109021&photoId=1053091#photo_1053279

ajánlom a képet, Shields még innen szedte ki 😊Szobi22
Shieldsből hosszú évekre meghatározó corner lesz, ebben majdnem biztos vagyok. Tragikusan kezdte a TC-t és iszonyat hova fejlődött, potenciál mint a tenger.JayB
MM már a 6.-7. héten azt nyilatkozta valahol, hogy mennyit fejlődött, no meg hát WR-ből lett CB, volt még mit tanulnia. Meg van is még. Kinéz, hogy talán már jövőre a Shields-Williams kettős lesz az alap, Woodson meg a nickel CB/LB 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
http://sports.espn.go.com/nfl/photos?gameId=310109021&photoId=1053091#photo_1053279

ajánlom a képet, Shields még innen szedte ki 😊Szobi22
Shieldsből hosszú évekre meghatározó corner lesz, ebben majdnem biztos vagyok. Tragikusan kezdte a TC-t és iszonyat hova fejlődött, potenciál mint a tenger.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bolfog a hétfőm, osztom Szobi véleményét, a végén mikor Tramonra ráfeküdtek és kicsattantak az örömtől az fantasztikus pillanat volt. Nemérdekel mi lesz Atlantában, csodálatos szezon ez.JayB
Kinek az érdeme ez az O# system? Elég tetszetős.
Végre kimozdultatok a "Legszimpatikusabb vesztes" kategóriából.undisputedly
McCarthy érdeme, remek edző mégha néha szídjuk is.JayB
Köszi. Azért nem mertem a kézenfekvő válaszra (OC-HC) gondolni, mert néha írjátok,hogy nem vagytok vele megelégedve.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
http://sports.espn.go.com/nfl/photos?gameId=310109021&photoId=1053091#photo_1053279

ajánlom a képet, Shields még innen szedte ki 😊

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Bolfog a hétfőm, osztom Szobi véleményét, a végén mikor Tramonra ráfeküdtek és kicsattantak az örömtől az fantasztikus pillanat volt. Nemérdekel mi lesz Atlantában, csodálatos szezon ez.JayB
Kinek az érdeme ez az O# system? Elég tetszetős.
Végre kimozdultatok a "Legszimpatikusabb vesztes" kategóriából.undisputedly
McCarthy érdeme, remek edző mégha néha szídjuk is.
több mint 13 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
nekünk ez jutalomjáték, élvezzük ki, élvezze a csapat is. És akkor egyébként nem is lehet baj.Szobi22
Hát a vártakhoz viszonyítva a miénk is jutalom. Szerintem ellenünk nem a futásaitok fognak dominálni és ha Rodgersnek ennyi ideje lesz "nézelődni" akkor bajban leszünk.errorlacy6
Nem lesz! Nem szabad engedni! A DE-ek csak most kezdtek felpörögni. TD-ket szereznek meg minden... 😊

GO FALCONS!
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
nekünk ez jutalomjáték, élvezzük ki, élvezze a csapat is. És akkor egyébként nem is lehet baj.Szobi22
Hát a vártakhoz viszonyítva a miénk is jutalom. Szerintem ellenünk nem a futásaitok fognak dominálni és ha Rodgersnek ennyi ideje lesz "nézelődni" akkor bajban leszünk.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Akkor még is csak jó ötlet volt Akers-t választani kickernek erre a hétre, 😀 hm jövőhétre csak falcons játékosokat rakok be fantasybe :cool:

több mint 13 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Gratulálok! Szép győzelem volt!
Ellenünk nehezebb dolgotok lesz! 😉

GO FALCONS!
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Na, akkor egy kicsit összeszedettebb vélemény, arra tegnap (ezúttal szerencsére) képtelen voltam.
Először is a futójáték, mint legnagyobb különbség. Engem nem érdekel, ha Starks nem edz, de játszania muszáj, láthattuk, mit tud. Jó volt végre egy meccset látni, ahol nem azon múlik minden, hogy Rodgers hogy bírja a nyomást. Rodgers hozta, amit elvárunk, lábbal többször is nyert időt, szép volt. Nem tudom, mikor volt legutóbb összesen csak 27 passzkísérlete 😛.
WR-ek: Driver fantasztikus volt, nagyon kellett is, mert a többiek teljesen eltűntek(rajta kívül 17 yardot kaptak el a WR-ek..). Remélhetőleg a hullámvasúton Atlantában inkább fent lesznek, mert ez így elég kevés volt (főleg Jenningstől, amit a fantasy csapat elég szépen megszenvedett 😕).
A defense megint odatette magát szépen, többször is működött a 3 fős pass rush, de a zónák között (főleg középen) tátongtak néha nagy lyukak. Futás ellen viszont gyönyörűen dolgoztak, úgy tűnik, nem hiányzott Green ezúttal. Jenkinst meg jó újra a pályán látni, hiányzott. És ráadásul hozták azt a plusz big playt (vagyis Tramon), ami kellett a győzelemhez.
ST-el sem voltak gondok, D-Jax nem nagyon ficánkolt szerencsére. Mondjuk Underwood bénázásától eltekintettem volna szívesen, de ez a kommunikáció hibája volt, azt kell javítani.

Véleményem szerint, ha jövő héten Atlantában így teljesít a D, ilyen futójáték lesz, és összeszedik magukat a WR-ek, simán lehet keresnivalónk. De továbbra is tartom, amit korábban mondtam: egy ilyen szezonban nekünk ez jutalomjáték, élvezzük ki, élvezze a csapat is. És akkor egyébként nem is lehet baj.

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bolfog a hétfőm, osztom Szobi véleményét, a végén mikor Tramonra ráfeküdtek és kicsattantak az örömtől az fantasztikus pillanat volt. Nemérdekel mi lesz Atlantában, csodálatos szezon ez.JayB
Kinek az érdeme ez az O# system? Elég tetszetős.
Végre kimozdultatok a "Legszimpatikusabb vesztes" kategóriából.
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Derült égből Starks csapás...
Nem igazán tudtak mit kezdeni vele. Szép húzás volt a részetekről. A hétvégén találkozunk a Dome-ban és persze itt a forumon. 😀
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
A Div PO-n hajrá Packers ! Aztán sok szeretettel vár benneteket az NFC döntőn remélem a Qwest Field ! 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Bolfog a hétfőm, osztom Szobi véleményét, a végén mikor Tramonra ráfeküdtek és kicsattantak az örömtől az fantasztikus pillanat volt. Nemérdekel mi lesz Atlantában, csodálatos szezon ez.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
ezt a starks gyereket honnan szedtétek elő?peach
6. körös draft volt a lelkem, PUP listán kezdte a szezont. Na és persze MM mester az olyan futót, aki használja a fejét (faltörésen kívül) nem nagyon használ.
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
ezt a starks gyereket honnan szedtétek elő?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Ezt is megmondtam előre, hogyha nyertek, akkor mostantól a SB-ig Go Packers! Gratulálok, bár tegnap esti meccsen nem szurkoltam senkinek, de így jobb. 😊 (És mielőtt valamelyik Atlantás troll idejön, nem azért mert a Falcons ellen játszanak...)Gyurma Pappa
Nekem is Go Packers! Márcsak Rogers miatt is, aki jól teljesített a fantasy csapatomban. 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Szép volt fiúk, gratulálok!

(ja, és nagyon köszi!)