Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Szerintem is Turnert kell kivenni, Ryan nem akkora spíler (mint Rodgers 😛) hogy egyedül vigye a hátán a csapatot.
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Itt egy kis videó, hogy jól induljon a reggel: http://www.nfl.com/videos/green-bay-packers/09000d5d81da4723/Sound-FX-Leading-the-pack
CM3: "wassup Mike Vick?" 😀kobalu91
Mekkora arc Matthews 😀 .
Szobi22: B-Jax csak arra használható 😛

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
LN: B-Jax azért lehet 3rd down back,mert jól használható passzoknál.

Atlanta meccsről: a futást kell valóban megállítanunk, de ehhez az kell, hogy meg tudják csinálni a tackleket, az első meccsen ez volt a legkomolyabb gond. a héten Jenkins is ezt emelte ki

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
OMG hihetetlen lassan vánszorog ez a hét. 😀 MaG1Xx
Vánszorogjon is, vizsgaidőszak van! 😀 Péntekig hivatalbólszarnom kellene a meccsre de nem tudok 😊
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
OMG hihetetlen lassan vánszorog ez a hét. 😀

Starkssal kapcsolatban én is amellett vagyok, hogy várjunk még néhány meccset az "örömtánccal", bárkinek lehet egy jó meccse. Persze nyilván nem véletlenül van a csapatban. 😊 Tényleg öröm lenne egy jó stabil futójáték. Ha Granttel jól kiegészítenék egymást és a passzjáték kiegészülne egy erős run O-val az maga lenne a kánaán. 😀


A sérültek a tegnapi állás szerint:
- Driverrel nincs gond, biztos játszhat szombaton
- Bulaga is OK
- Bigby és Hall javul de még kérdéses
- Zombo nagyon kérdéses, ma eldől, hogy lesz-e esélye szombatra

És akkor néhány gondolat szombatra. Szerintem kulcskérdés lesz - ezt MM is nyilatkozta - a labdabiztonság, nagyon sok volt a fumbli és a drop az előző meccseken, Atlanta ellen ezen elmehet a meccs. Nagyon bizom benne hogy a WRek összekapják magukat mert a januári teljesítményük nagyon kevés lesz most, ez szintén meccsdöntő lehet. A másik key a kommunikáció, ezt nem kell ragozni, ugye dómban játszunk.
Rodgers felől szemernyi kétségem sincs, lekerült a vállárol a PO győzelem hiánya, biztos, hogy odateszi magát, Giants elleni teljesítményt várok tőle! 😀

M szerint örülnek a rövid hétnek, ez teljesen érthető, sőt én legjobban örültem volna ha az első meccs a miénk.
Ami miatt én a szokásosnál is jobban bízom a csapatban az a vasárnapi locker room videó, ha azt a hangulatot sikerül átmenteni a hétre akkor nem lehet gond! 😀

GO PACK GO! Let me see your hearts!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Volt valahol egy cikk, vagy egy hozzászólás, hogy míg Rodgers-szel kapcsolatban folyamatosan emlegették a "monkey on the backet", hogy nem nyert még PO meccset, érdekes, hogy Matty Ice-szal kapcsolatban ezt nem, vagy nem annyira emlegetik fel.
Igaz, Rodgers meg is jegyezte: első kezdő évében azzal cseszegtették, hogy injury prone, vagy majd az lesz, a második évben azzal, hogy túl sokáig tartja a labdát, a harmadikban, hogy OK-OK, nagyon jó QB, de nem elit, mert nem nyert még PO meccset. De szerintem nem nagyon izgatja. Nem is vagyok ideges, mert tökéletességre törekszik, és mert előbb vagy utóbb el kell jönnie a sikernek is. Öröm, hogy intelligens, elégedetlen, tanulni vágyó és önmagát képző QB-nk van. Bravó, TT!Gergőbácsi
Rodgerst amin keresztül ment, és ahogy végigbírta az ehhez hasonló dolgokat nem csodálkozom. A high school óta elég sok mindenen keresztül ment. Akár a Draftjára is gondolhatunk. Lehet hogy még mindig az hajtja. Sokat szidták, és meg akarja mutatni mindenkinek, aki kételkedett benne, hogy fogják be a pofájukat.
És ha most a Falcons ellen az ő parádés játékával nyerünk, akkor nincs itt senki aki megállít bennünket. (Hallod ezt, Tom Brady-Bieber??? 😀)

Itt egy kis videó, hogy jól induljon a reggel: http://www.nfl.com/videos/green-bay-packers/09000d5d81da4723/Sound-FX-Leading-the-pack
CM3: "wassup Mike Vick?" 😀
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Egy-két dolgot szögezzünk azért le futójátékkal kapcsolatban. Először is kurvára örüljünk, hogy egy nagyon fontos meccsen volt ilyen, reménykedjünk, hogy a továbbiakban is lesz.
Grant: egyetértek JayB-vel, egészségesen nem látványosan, de stabilan hozza az 1200 yardos idényeket, és egyetértek abban is, hogy annyi kell, hogy kiegyensúlyozott legyen a támadás. Starks két év kihagyás után hozott egy jó és egy kiemelkedő meccset. Ne feledjük Grant labdabiztosságát sem. Szerintem ők ketten, felváltva teljesen jók lennének, 3rd downra ha marad B-Jax, az jó, ha nem, kell valaki aki meg tudja oldani a money downnál a dolgokat. Természetesen nem gondolom, hogy pálcát törjünk Grant felett, vagy hogy Straksot az egekbe kéne magasztalni. Azt majd egy kicsit később. 😉
Gergőbácsi
Azt hiszem, hogy igazatok van, és főleg az mondatja velem is, mint másokkal, hogy végre van futójáték idén. B-Jax viszont szerintem pont nem az a 3rd down runner 😀 Az már inkább Kuuuuuhn vagy Nance, már csak a felépítésük miatt is.

Grant: ha jól rémlik valami 382 carry óta nem ejtett el lasztit futásnál.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Egy-két dolgot szögezzünk azért le futójátékkal kapcsolatban. Először is kurvára örüljünk, hogy egy nagyon fontos meccsen volt ilyen, reménykedjünk, hogy a továbbiakban is lesz.
Grant: egyetértek JayB-vel, egészségesen nem látványosan, de stabilan hozza az 1200 yardos idényeket, és egyetértek abban is, hogy annyi kell, hogy kiegyensúlyozott legyen a támadás. Starks két év kihagyás után hozott egy jó és egy kiemelkedő meccset. Ne feledjük Grant labdabiztosságát sem. Szerintem ők ketten, felváltva teljesen jók lennének, 3rd downra ha marad B-Jax, az jó, ha nem, kell valaki aki meg tudja oldani a money downnál a dolgokat. Természetesen nem gondolom, hogy pálcát törjünk Grant felett, vagy hogy Straksot az egekbe kéne magasztalni. Azt majd egy kicsit később. 😉

Leszállva egy kicsit az ünneplés után földközelbe: megyünk Atlantába. Volt egy stat valahol, hogy az első meccsen 3 drive-val több mint 20 percet levettek az órából. Bízom benne, hogy most hatékonyabban meg tudjuk fogni a futást - senki nem várja tőlünk, miért ne csinálnánk meg? Ha megfogjuk Turnert, Wood + a LB-k Gonzalezt és Williams, Shields, Collins levédekezi a meccs nagy részében White-ot, akkor simán van esélyünk.

Volt valahol egy cikk, vagy egy hozzászólás, hogy míg Rodgers-szel kapcsolatban folyamatosan emlegették a "monkey on the backet", hogy nem nyert még PO meccset, érdekes, hogy Matty Ice-szal kapcsolatban ezt nem, vagy nem annyira emlegetik fel.
Igaz, Rodgers meg is jegyezte: első kezdő évében azzal cseszegtették, hogy injury prone, vagy majd az lesz, a második évben azzal, hogy túl sokáig tartja a labdát, a harmadikban, hogy OK-OK, nagyon jó QB, de nem elit, mert nem nyert még PO meccset. De szerintem nem nagyon izgatja. Nem is vagyok ideges, mert tökéletességre törekszik, és mert előbb vagy utóbb el kell jönnie a sikernek is. Öröm, hogy intelligens, elégedetlen, tanulni vágyó és önmagát képző QB-nk van. Bravó, TT!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Rodgersből meg handoff qb lesz? 😛 Nekünk pont annyi futójáték kell mint amit Grant hozott, nem voltunk egy rush heavy offense de a kellő figyelem megvolt a védelmek részéről. Nekem mindegy ezt a szintet ki hozza de Grantnek még két éves szerződése van..JayB
Starksnak meg 3. 😊 B-Jax meg free agent lesz, ha jól rémlikLN
eszembe jutott még valami maddenezés közben a témáról 😛
lehet, hogy ez most okoskodásnak vagy furán fog hatni, de azért elmondom 😊

arról, hogy nekünk pont annyi futójáték kell, amennyit Grant hozott. ez így teljesen igaz, nem KELL több. de ahhoz, hogy SB-t nyerjünk (az idei után jövőre és azután is 😛) elég jó lenne, ha nem annyi futójátékunk lenne, amennyi kell, hanem annyi, amennyit akarunk. tehát hogy akár nagyban futójátékkal is meg tudunk verni valakit. tudom, hogy az NFL-ben nincs olyan, hogy egy csapat passz- és futójátékban is top5. mégis úgy gondolom, hogy egy top5 passzjátékkal és egy top10 potenciálú futójátékkal nagyon sokra lehetne vinni. és lehet, hogy pont ebben a 2 srácban van benne a lehetőség. lehet, hogy nem. azt mondom, hogy egy próbát mindenképpen megér. remélem érthető volt, és nem érzitek túl elrugaszkodottnak..Szobi22
Már látom is, "The Greatest show on Lambeau" 😊 Viccet félretéve jó lenne ha két igazán veszélyes elemből állna az O. Sitton és Bulaga jó run blockernek számít a fal baloldala viszont igen gyenge ilyen téren, először ezen kéne változtatni. Foster példája mutatja mire is képes egy jó zone blocking fal.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Rodgersből meg handoff qb lesz? 😛 Nekünk pont annyi futójáték kell mint amit Grant hozott, nem voltunk egy rush heavy offense de a kellő figyelem megvolt a védelmek részéről. Nekem mindegy ezt a szintet ki hozza de Grantnek még két éves szerződése van..JayB
Starksnak meg 3. 😊 B-Jax meg free agent lesz, ha jól rémlikLN
eszembe jutott még valami maddenezés közben a témáról 😛
lehet, hogy ez most okoskodásnak vagy furán fog hatni, de azért elmondom 😊

arról, hogy nekünk pont annyi futójáték kell, amennyit Grant hozott. ez így teljesen igaz, nem KELL több. de ahhoz, hogy SB-t nyerjünk (az idei után jövőre és azután is 😛) elég jó lenne, ha nem annyi futójátékunk lenne, amennyi kell, hanem annyi, amennyit akarunk. tehát hogy akár nagyban futójátékkal is meg tudunk verni valakit. tudom, hogy az NFL-ben nincs olyan, hogy egy csapat passz- és futójátékban is top5. mégis úgy gondolom, hogy egy top5 passzjátékkal és egy top10 potenciálú futójátékkal nagyon sokra lehetne vinni. és lehet, hogy pont ebben a 2 srácban van benne a lehetőség. lehet, hogy nem. azt mondom, hogy egy próbát mindenképpen megér. remélem érthető volt, és nem érzitek túl elrugaszkodottnak..

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Rodgersből meg handoff qb lesz? 😛 Nekünk pont annyi futójáték kell mint amit Grant hozott, nem voltunk egy rush heavy offense de a kellő figyelem megvolt a védelmek részéről. Nekem mindegy ezt a szintet ki hozza de Grantnek még két éves szerződése van..JayB
Starksnak meg 3. 😊 B-Jax meg free agent lesz, ha jól rémlik
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Rodgersből meg handoff qb lesz? 😛 Nekünk pont annyi futójáték kell mint amit Grant hozott, nem voltunk egy rush heavy offense de a kellő figyelem megvolt a védelmek részéről. Nekem mindegy ezt a szintet ki hozza de Grantnek még két éves szerződése van..JayB
és amikor lejár, pont 30 éves lesz.. én nem Grant ellen kampányolok, hanem örülök, hogy van egy fiatal back, aki egyrészt levehet némi terhet Grant válláról (talán hatásosabban, mint B-Jax), másrészt fiatal. ennyi 😊

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Rodgersből meg handoff qb lesz? 😛 Nekünk pont annyi futójáték kell mint amit Grant hozott, nem voltunk egy rush heavy offense de a kellő figyelem megvolt a védelmek részéről. Nekem mindegy ezt a szintet ki hozza de Grantnek még két éves szerződése van..
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Gergőbácsi második linkjéből talán sejteni lehet, hogy nem olyan ügyetlen 😊

Going into his senior year at Buffalo in 2009, Starks was actually a highly rated prospect. In 2008 he led Buffalo to the Mid-American Conference championship with 1,384 rushing yards, 53 receptions and 17 total touchdowns. In 2008 as a sophomore, he ran for 1,181 yards, had 53 receptions and another 14 touchdowns. His most remarkable stat was during that two-year period he had 7 touchdowns of over 50 yards, including a 92-yard TD run.

http://www.youtube.com/watch?v=MaMmHWpXwZg&feature=related
Hát nem lassú 😀
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Annyiban más, hogy ha megkapja a labdát, akkor nem leszegett fejjel fut arra, amerre a lyuknak kéne lennie a play szerint, hanem figyel. Volt amikor látta, hogy zárva a lyuk, keresett másikat, még ha ki kellett várni 1-2 ütemet. Erre Grant nem nagyon képes, legalábbis szerintem. Emellett elég jól váltott irányt is néhány alkalommal. Abban szerintem kb egyformák, hogy képesek még tackle után is hozni valamennyit, Jackson többnyire belefekszik és eldől.LN
Grant-et ezért szeretjük, mert bármi van előtte nem érdekli 😀. Mondjuk idén csak egy meccset játszott, nem tudom mennyire esik ki a formából.
JayB: ezért írtam futókettőst, szerintem Grant-et is tehermentesítené kicsit Starks 😊 .
off: az a kutya meg sokáig volt avatarom másik fórumon 😂

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Grant>Starks
Sokkal komplexebb futó, erőfutónak jobb, nincs üvegből és már bizonyított. Starks egy meccsen játszott ahol a fal átlagon felül teljesített. Majd ha 4-5 meccsen ilyen telejsítményt nyújt akkor el lehet gondolkodni rajta hogy összehasonlítsuk Granttel 😊JayB
egy szóval sem állítottam az ellenkezőjét. csak azt, hogy nekem már az előző meccsén is elég meggyőzőnek tűnt. Grant valóban bizonyított már, ettől függetlenül nagyon szeretném, hogy maradjon nálunk. abban igazat adok LN-nek, hogy Starksal kapcsolatban külön kiemelték mindenhol, hogy mennyire türelmes. és ez nála nem abban nyilvánul meg, mint csóri B-Jax-nél, hogy ha nincs ott egy autópálya, elkezd ugrálni, hanem hogy tényleg jól lát nagyon. kíváncsi lennék rá, hogy kap el, mert azt nem láthattuk. amúgy sztem sebességre ő a jobb, de Grant tapasztalata és mindaz, amit írtál több. megnézném őket egymást váltva. viszont sztem az sem derült ki eddig, hogy mennyire komplex (vagy inkább, hogy mi hiányzik belőle)

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Grant>Starks
Sokkal komplexebb futó, erőfutónak jobb, nincs üvegből és már bizonyított. Starks egy meccsen játszott ahol a fal átlagon felül teljesített. Majd ha 4-5 meccsen ilyen telejsítményt nyújt akkor el lehet gondolkodni rajta hogy összehasonlítsuk Granttel 😊
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Starks meg egy edzéssel töltött offseason után kíváncsi vsgyk, mire lesz képes, elég nagyok az elvárásaim..Szobi22
Én a Grant/Starks futókettős produkciójára vagyok kíváncsi, ketten nagyon hasonló stílusú futók ugyebár...ugyanúgy ha begyorsulnak a LOS átlépése előtt, tuti hoznak 3-4yardot mindig...aki előttük áll azt borítják, és open fielden meg kellően gyorsak...habár Starks-tól nem láttunk még igazán hosszú futást, engem Bensonra emlékeztet a stílusa, aminek nagyon örülök :cool: ...csak reméljük ő stabilabb lesz...mármint Starks...bár Benson is magára találhatna ismét. 😐MarioAna
Annyiban más, hogy ha megkapja a labdát, akkor nem leszegett fejjel fut arra, amerre a lyuknak kéne lennie a play szerint, hanem figyel. Volt amikor látta, hogy zárva a lyuk, keresett másikat, még ha ki kellett várni 1-2 ütemet. Erre Grant nem nagyon képes, legalábbis szerintem. Emellett elég jól váltott irányt is néhány alkalommal. Abban szerintem kb egyformák, hogy képesek még tackle után is hozni valamennyit, Jackson többnyire belefekszik és eldől.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Starks meg egy edzéssel töltött offseason után kíváncsi vsgyk, mire lesz képes, elég nagyok az elvárásaim..Szobi22
Én a Grant/Starks futókettős produkciójára vagyok kíváncsi, ketten nagyon hasonló stílusú futók ugyebár...ugyanúgy ha begyorsulnak a LOS átlépése előtt, tuti hoznak 3-4yardot mindig...aki előttük áll azt borítják, és open fielden meg kellően gyorsak...habár Starks-tól nem láttunk még igazán hosszú futást, engem Bensonra emlékeztet a stílusa, aminek nagyon örülök :cool: ...csak reméljük ő stabilabb lesz...mármint Starks...bár Benson is magára találhatna ismét. 😐MarioAna
sztem lehúznák egymástHurka
az osztott carry miatt gondolod, vagy szerinted nem tudnának pozitív hatással lenni egymásra (és amolyan 1-2 puchként negatív hatással az ellenfélre)?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Starks meg egy edzéssel töltött offseason után kíváncsi vsgyk, mire lesz képes, elég nagyok az elvárásaim..Szobi22
Én a Grant/Starks futókettős produkciójára vagyok kíváncsi, ketten nagyon hasonló stílusú futók ugyebár...ugyanúgy ha begyorsulnak a LOS átlépése előtt, tuti hoznak 3-4yardot mindig...aki előttük áll azt borítják, és open fielden meg kellően gyorsak...habár Starks-tól nem láttunk még igazán hosszú futást, engem Bensonra emlékeztet a stílusa, aminek nagyon örülök :cool: ...csak reméljük ő stabilabb lesz...mármint Starks...bár Benson is magára találhatna ismét. 😐MarioAna
sztem lehúznák egymást
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Starks meg egy edzéssel töltött offseason után kíváncsi vsgyk, mire lesz képes, elég nagyok az elvárásaim..Szobi22
Én a Grant/Starks futókettős produkciójára vagyok kíváncsi, ketten nagyon hasonló stílusú futók ugyebár...ugyanúgy ha begyorsulnak a LOS átlépése előtt, tuti hoznak 3-4yardot mindig...aki előttük áll azt borítják, és open fielden meg kellően gyorsak...habár Starks-tól nem láttunk még igazán hosszú futást, engem Bensonra emlékeztet a stílusa, aminek nagyon örülök :cool: ...csak reméljük ő stabilabb lesz...mármint Starks...bár Benson is magára találhatna ismét. 😐

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Érdekes sztori: Starks majdnem Chicago Bear lett. A draft alatt már fel is hívták, hogy el fogják vinni, de aztán Angelo leállított az üzletet, Starks pedig vonalban volt és hoppon maradt..
Ilyen helyzetre mondta egyszer valaki: egy kicsit gáz, de király. Nekünk. 😊

http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/01/11/james-starks-was-almost-a-chicago-bear/
http://www.nationalfootballpost.com/NFL-playoffs-rookie-report-card.html

Érdekes az is, ha jól emlékszem, hogy Burnettet is el akarták vinni, de mi megelőztük őket.

Lehet hogy kémeink vannak a barlangban? :o 😊Gergőbácsi
pont ma írtam be a Bears-topikba, rejtély, hogy ide miért nem :/. Mondjuk LeFevourral tényleg jobban jártak 😛. Starks meg egy edzéssel töltött offseason után kíváncsi vsgyk, mire lesz képes, elég nagyok az elvárásaim..

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Érdekes sztori: Starks majdnem Chicago Bear lett. A draft alatt már fel is hívták, hogy el fogják vinni, de aztán Angelo leállított az üzletet, Starks pedig vonalban volt és hoppon maradt..
Ilyen helyzetre mondta egyszer valaki: egy kicsit gáz, de király. Nekünk. 😊

http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/01/11/james-starks-was-almost-a-chicago-bear/
http://www.nationalfootballpost.com/NFL-playoffs-rookie-report-card.html

Érdekes az is, ha jól emlékszem, hogy Burnettet is el akarták vinni, de mi megelőztük őket.

Lehet hogy kémeink vannak a barlangban? :o 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Először is gratula a győzelemhez.
Ezt a Starks gyereket eddig hol jegeltétek?
Az alapszakaszban összesen nem futott ennyi yardot mint most egy meccsen a playoffban.
Fantasztikus a srác. Ha így folytatja nagy jövő előtt áll. Ja és csak 6. körös draft volt. Persze ez sok jó játékos esetében szubjektív nézőpont.danyly
Nagyon igéretes prospect volt de a telljes senior évét kihagyta vállsérülés miatt így a 6. körig zuhant, minicampek alatt is lesérült így PUP-on kezdte a szezont, aktiválva lett de mivel két éve nem focizott így nagyon lassan került csak tűzközelbe, ez volt az első meccse ahol értékelhető számú carry-t kapott két éve!JayB
Igen azok a rohadt sérülések.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Először is gratula a győzelemhez.
Ezt a Starks gyereket eddig hol jegeltétek?
Az alapszakaszban összesen nem futott ennyi yardot mint most egy meccsen a playoffban.
Fantasztikus a srác. Ha így folytatja nagy jövő előtt áll. Ja és csak 6. körös draft volt. Persze ez sok jó játékos esetében szubjektív nézőpont.danyly
Nagyon igéretes prospect volt de a telljes senior évét kihagyta vállsérülés miatt így a 6. körig zuhant, minicampek alatt is lesérült így PUP-on kezdte a szezont, aktiválva lett de mivel két éve nem focizott így nagyon lassan került csak tűzközelbe, ez volt az első meccse ahol értékelhető számú carry-t kapott két éve!JayB
Illetve már volt egy meccs, ahol látszott, hogy van benne potenciál, de aztán talán a Bears ellen megint inaktív volt, mert MM szerint még meg kell tanulnia jól edzeni.