Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Fredo 205
Az idei sorsolás úgy ahogy van, fos. Brutális offensekkel találkozik a gyenge védelem, és brutális védelmekkel kell szembenéznie, elég sok esetben Lucknak és az offensenek. De viszont szerintem ez pont, hogy jól is elsülhet, mert nagyon sokat tanulhatnak belőle a fiatalok, és komoly próbákat kell majd leküzdeniük. De Luck például nem az az arc, akit két pick, vagy rossz meccs összetörne egy életre, a hibáiból tanulni fog, és ezért lesz kibaszottul jó QB. 😊 Én azt mondom, hogy fölösleges a sorsoláson agyalni, fognak itt még kellemes meglepetéseket okozni szerintem a fiúk.Stez
Én azt gondoltam-gondolom hogy ez jó sorsolás. Erre (többen is) nem így látjátok. Akkor milyen ellenfél- csoport lenne jó ha ez nem kafa?
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egy kérdés van a Ti felállásotokkal kapcsolatban. AZ Y TE-etek képes-e valós, folyamatos veszélyt jelenteni elkapásban. (Plusz egy fél kérdés, hogy Fleener mennyire tud Hernandez-hez hasonlóan HB-et játszani.)tomi-tomi
Majd december vége felé már talán tudunk erre válaszolni. 😊
peterk2005
Akkor már nyugodtan lehet igen is a válasz! November közepén még legyen nem! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy kérdés van a Ti felállásotokkal kapcsolatban. AZ Y TE-etek képes-e valós, folyamatos veszélyt jelenteni elkapásban. (Plusz egy fél kérdés, hogy Fleener mennyire tud Hernandez-hez hasonlóan HB-et játszani.)tomi-tomi
Majd december vége felé már talán tudunk erre válaszolni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
A Colts a 12. legértékesebb klub az NFL-ben, 1,15 milliárdot ér a klub. Biztos ezért piál folyton annyit Balfasz kapitány.Stez
Vajon milyen értékes lenne a klub, ha nem itt volna már el milliókat? 😊aztec
Nem ivott volna... 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
A Colts a 12. legértékesebb klub az NFL-ben, 1,15 milliárdot ér a klub. Biztos ezért piál folyton annyit Balfasz kapitány.Stez
Vajon milyen értékes lenne a klub, ha nem ivott volna már el milliókat? 😊

szerk.bocsi 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Colts a 12. legértékesebb klub az NFL-ben, 1,15 milliárdot ér a klub. Biztos ezért piál folyton annyit Balfasz kapitány.Stez
a 12. az még pont playoffos.

köszi hello

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Colts a 12. legértékesebb klub az NFL-ben, 1,15 milliárdot ér a klub. Biztos ezért piál folyton annyit Balfasz kapitány.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Főleg, hogy én ezt a dupla TE-s felállást nem igazán tudom elképzelni, főleg ha egy Wayne (és Colie) várja mélyen a labdát. flzoli
Nézd meg, hogy a - megint rájuk hivatkozom, le kéne szoknom róla 😊 - Pats-nél milyen kiválóan működik. Persze kell hozzá minőségi emberanyag a poszton. Mi betoltuk az elérhető legjobb "draft-anyagot", bízzunk bennek, hogy 1-2 éven belül a Gronkandez duóhoz hasonló minőségű tandemmé válnak.
Teljesen egyetértek egyébként Stez-el, szerintem is kimondottan tudatos lépés volt ez az irány. A passzjáték előtérbe kerülésével a TE poszt is eléggé átalakult, a jelentősége megnőtt. Manapság értékesebb lehet egy magas, jó kezű elkapó TE, mint egy harmadik WR, merttöbb irányban is mismatchet jelent a mai védelmet számára, ezért nehéz levédekezni. Majd ennek is meglelik az ellenszerét nyilván, de egyelőre ez az út látszik nyerőnek.peterk2005
Az etalon már csak ilyen, nem szokás kérdése, kénytelen vagy rá hivatkozni.😀

Egy kérdés van a Ti felállásotokkal kapcsolatban. AZ Y TE-etek képes-e valós, folyamatos veszélyt jelenteni elkapásban. (Plusz egy fél kérdés, hogy Fleener mennyire tud Hernandez-hez hasonlóan HB-et játszani.) Annyi előnyötök viszont van, hogy Wayne nagyságrenddel nagyobb mélységi veszélyt jelent, mint a Pats-nél Welker; a Colts ellen kevésbé lesz nyerő megtömni a pálya közepét.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Főleg, hogy én ezt a dupla TE-s felállást nem igazán tudom elképzelni, főleg ha egy Wayne (és Colie) várja mélyen a labdát. flzoli
Nézd meg, hogy a - megint rájuk hivatkozom, le kéne szoknom róla 😊 - Pats-nél milyen kiválóan működik. Persze kell hozzá minőségi emberanyag a poszton. Mi betoltuk az elérhető legjobb "draft-anyagot", bízzunk bennek, hogy 1-2 éven belül a Gronkandez duóhoz hasonló minőségű tandemmé válnak.
Teljesen egyetértek egyébként Stez-el, szerintem is kimondottan tudatos lépés volt ez az irány. A passzjáték előtérbe kerülésével a TE poszt is eléggé átalakult, a jelentősége megnőtt. Manapság értékesebb lehet egy magas, jó kezű elkapó TE, mint egy harmadik WR, merttöbb irányban is mismatchet jelent a mai védelmet számára, ezért nehéz levédekezni. Majd ennek is meglelik az ellenszerét nyilván, de egyelőre ez az út látszik nyerőnek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mármint az, hogy adott egy szuperklasszis, aztán ahelyett, hogy szétobálnának mindenkit, kilencen állnak a pálya közepén.Höri
Az volt a legfaszabb, amikor no huddle goal lineban nyomattak. 5 fal + 3 te + fb + hb aztan hadd szoljon.
vagy ami meg betegebb 6 ol no huddleben 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Főleg, hogy én ezt a dupla TE-s felállást nem igazán tudom elképzelni, főleg ha egy Wayne (és Colie) várja mélyen a labdát. flzoli
ha eddig Colts-élményeimre gondolok, nekem is nehezen megy, de Luckéknál pont ez volt ami szemetszúrt azonnal minden nézőnek aki odakapcsolt a Stanfordra, hogy a leendő 1/1-est nézze.

Mármint az, hogy adott egy szuperklasszis, aztán ahelyett, hogy szétobálnának mindenkit, kilencen állnak a pálya közepén.

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Kicsit más téma:
Akinek elkerülte volna figyelmét a jobboldali "Rövid hírek" blokkban a Game Over - I. rész című link az kattintson rá.
Nagyon érdekes sorozatnak ígérkezik és elolvasván az eredeti cikket igen kiváló fordítás.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
edes istenem, draft kozben lettel volna ennyire kozlekeny 😕Fake
részeg voltam, ott annyira nem volt nagy trashtalk emiatt 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
edes istenem, draft kozben lettel volna ennyire kozlekeny 😕
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó ez a két TE-s felállás. Allen faszán blokkol, ilyen fos fal mellett ez nem kis plusz lehet a futójátékot tekintve. Az előző években ki blokkolt? Majd Clark, akihez ha hozzáértek, IR-re került? Blokkolni sosem tudott. És azért Allen elkapni is tud. A másik oldalon meg ott van a gyenge blokkoló, de kurva veszélyes elkapó Fleener, akinek azért elkapókat megszégyenítő sebessége van, évek óta együtt játszik Luckkal.
Ez minden, csak nem rossz. Ráadásul Arians azért nem hülye, kifejezetten tudatosnak érzem eddig a csapatépítést, főleg a draftot. De azért azonnal nem lehet a szarból várat építeni. Most az OL egy fos, de a szezon után ott lesz a draft/piac, hogy azt is elkezdjük ujjáépíteni. Az offense engem nem aggaszt. inkább a defense, és a key playerek folyamatos sérülése, a fos Freeney, Zbiko javulása.
Davis meg szerintem pár héten belül azért jó lesz, szerintem jót fog tenni neki a környezetváltozás, és az új közeg. Powerssel jók lesznek.
Az idei sorsolás úgy ahogy van, fos. Brutális offensekkel találkozik a gyenge védelem, és brutális védelmekkel kell szembenéznie, elég sok esetben Lucknak és az offensenek. De viszont szerintem ez pont, hogy jól is elsülhet, mert nagyon sokat tanulhatnak belőle a fiatalok, és komoly próbákat kell majd leküzdeniük. De Luck például nem az az arc, akit két pick, vagy rossz meccs összetörne egy életre, a hibáiból tanulni fog, és ezért lesz kibaszottul jó QB. 😊 Én azt mondom, hogy fölösleges a sorsoláson agyalni, fognak itt még kellemes meglepetéseket okozni szerintem a fiúk.

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Nos én nem vagyok túl optimista nézve a sorsolásunk. Főleg egy ilyen ifjonc O-t, és egy formációváltáson átesett D-t látva. Főleg, hogy én ezt a dupla TE-s felállást nem igazán tudom elképzelni, főleg ha egy Wayne (és Colie) várja mélyen a labdát. flzoli
épp ezért lehet jó a dupla TE. jól széthúzzuk a pályát, mert mindenhol minőségi célpontok vannak. nem beszélve arról, hogy így akár a mély átadások is sikeresebbek lehetnek, ha beválik a két srác

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nos én nem vagyok túl optimista nézve a sorsolásunk. Főleg egy ilyen ifjonc O-t, és egy formációváltáson átesett D-t látva. Főleg, hogy én ezt a dupla TE-s felállást nem igazán tudom elképzelni, főleg ha egy Wayne (és Colie) várja mélyen a labdát.

több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
[
Bizony, mondjuk, amikor a két Northot kaptuk, a Coltsot és a Chargerst, valahogy senki nem sipákoltWyatt
ez érdekes
és miért nem?

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A GB-Chi-Det-Min se a legerősebb csoport odaát, az itteni NE-Mia-NYJ-Buf a leggyengébbnek tűnő csoport ezen az oldalon plusz Cle és Kansas. Ja és a mi diviziónk se túl acélos. Ennél jobb naptárat szerintem nem nagyon lehetett vón összerakni.Fredo
Hááát...
Csoport negyedikként - ugye ezek voltunk mi, csak szokatlan eszerint gondolkodni - azért elvileg gyengébb a sorsolása a két konferencia negyedikkel játszott meccs miatt. Elvileg. Az egyik negyedik a Chiefs, úgyhogy tényleg csak elvileg... Ezen kívül, az NFC North szerintem az East mellett a legerősebb NFC csoport. A Vikes kivételével mindegyik akár PO-ba is juthat. A Lions idén szerintem kva jó lesz. Az AFC east tényleg talán a leggyengébb csoport lesz idén, a Pats kivételével a többi csapat foghatónak tűnik.
Szóval az szerintem túlzás, hogy ennél jobb naptárat ne lehetett volna kapni. Elég megnézni például, hogy a Pats csoportgyűztesként milyen schedule-t kapott. Na, az a mázli. A miénk inkább átlagosnak mondható. A meccsek kb. felén egyértelműen nem mi leszünk az esélyesek, a másik felén meg nagyjából megoszlanak az esélyek. Ha az első feléből sikerül 1-2 csapatot megcsípni, és a másik feléből a meccsek felét hozzuk, akkor egy 5-11/6-10 szezon néz ki. Ha 1-2 meccset még itt-ott elkapunk, akkor összejöhet a 8-8.
Persze ezek csak találgatások. Pár hét múlva kiderülhet az is, hogy túl sok a lyuk, messze még a rebuild vége, és küzdhetünk a tavalyinál jobb idényért, de az is, hogy jobbak vagyunk, mint gondoltuk. Majd meglátjuk.peterk2005
Bizony, mondjuk, amikor a két Northot kaptuk, a Coltsot és a Chargerst, valahogy senki nem sipákolt, hogy jaj szegény Pats, milyen nehéz a sorsolása
Mondjuk hoztunk is egy 14–2-t belőle (egyik a Browns volt 😀)

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A GB-Chi-Det-Min se a legerősebb csoport odaát, az itteni NE-Mia-NYJ-Buf a leggyengébbnek tűnő csoport ezen az oldalon plusz Cle és Kansas. Ja és a mi diviziónk se túl acélos. Ennél jobb naptárat szerintem nem nagyon lehetett vón összerakni.Fredo
Hááát...
Csoport negyedikként - ugye ezek voltunk mi, csak szokatlan eszerint gondolkodni - azért elvileg gyengébb a sorsolása a két konferencia negyedikkel játszott meccs miatt. Elvileg. Az egyik negyedik a Chiefs, úgyhogy tényleg csak elvileg... Ezen kívül, az NFC North szerintem az East mellett a legerősebb NFC csoport. A Vikes kivételével mindegyik akár PO-ba is juthat. A Lions idén szerintem kva jó lesz. Az AFC east tényleg talán a leggyengébb csoport lesz idén, a Pats kivételével a többi csapat foghatónak tűnik.
Szóval az szerintem túlzás, hogy ennél jobb naptárat ne lehetett volna kapni. Elég megnézni például, hogy a Pats csoportgyűztesként milyen schedule-t kapott. Na, az a mázli. A miénk inkább átlagosnak mondható. A meccsek kb. felén egyértelműen nem mi leszünk az esélyesek, a másik felén meg nagyjából megoszlanak az esélyek. Ha az első feléből sikerül 1-2 csapatot megcsípni, és a másik feléből a meccsek felét hozzuk, akkor egy 5-11/6-10 szezon néz ki. Ha 1-2 meccset még itt-ott elkapunk, akkor összejöhet a 8-8.
Persze ezek csak találgatások. Pár hét múlva kiderülhet az is, hogy túl sok a lyuk, messze még a rebuild vége, és küzdhetünk a tavalyinál jobb idényért, de az is, hogy jobbak vagyunk, mint gondoltuk. Majd meglátjuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Fredo 205
A GB-Chi-Det-Min se a legerősebb csoport odaátFredo
Tavaly messze az volt, és nem gyengült jelentősen egyik csapat sem, sőt!Tallu
A tavaly az NFL-ben kb. olyan mintha 5 éve történt volna.. És ha innen nézed a tavalyi szezonban a Chi szétesett, a GB meg a Det pedig 17-17 pontos verést kapott az első PO meccsen... Mindegy tényleg nem könnyen megítélhető és ez itt off is 😊
több mint 11 éve
Fredo 205
A GB-Chi-Det-Min se a legerősebb csoport odaátFredo
hát erre nincs egzakt tudomány, de szerintem az az.

Igazad is van, de nehéz ezt megítélni. Ha onnan nézed Bombaerős GB, masszív és feljövő Chi, tavalyi PO-s dinamikus Det. Ha a másik oldalról meg stagnáló GB, középszerű Chi, idénlehetnemisleszolyanjó Det. Majd az idő eldönti melyik az igazi verzió..Höri
több mint 11 éve
Tallu Indianapolis Colts 36
A GB-Chi-Det-Min se a legerősebb csoport odaátFredo
Tavaly messze az volt, és nem gyengült jelentősen egyik csapat sem, sőt!
több mint 11 éve
Fredo 205
A GB-Chi-Det-Min se a legerősebb csoport odaátFredo
hát erre nincs egzakt tudomány, de szerintem az az.
Manning és Luck neve egyaránt elhangzik az előzetes esélylatolgatásokban
(az viszont nem, a Saint Bounty-gate-je kapcsán, hogy a 2009-es címet át lehetne adni)wmitty
nem lehetne, át illene adni 😀Höri
Nem illene hanem kellene! 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A GB-Chi-Det-Min se a legerősebb csoport odaátFredo
hát erre nincs egzakt tudomány, de szerintem az az.
Manning és Luck neve egyaránt elhangzik az előzetes esélylatolgatásokban
(az viszont nem, a Saint Bounty-gate-je kapcsán, hogy a 2009-es címet át lehetne adni)wmitty
nem lehetne, át illene adni 😀