Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Reitz helyett Olsen ... hosszú, nehéz nap lesz Lucknak

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
trezeguet20 3
Mingyá megzavarodok, annyira várom a meccset. Hú ha elcsípnénk a Bérzt...
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
az is kiderült, h így Avery kezd

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Adam Schefter
Colts WR Austin Collie inactive.

várható volt

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Bemelegítünk 😊
 bit.ly/SvbVoz

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
azért is jó a korai kezdés mert tegnap fogadtam Kovács Sanyival, mert arcoskodott nekem, hogy nagyon elvernek minket. Így ha nyerünk (adja Isten) akkor szét fogom postolni őket, Richi kiszívja a vérét 😀

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
vedofalemberen mikrofon ? 😊 az gyonyoru lenne. semmit nem lat az ellenfel felallasabol kb. bethea hiaba van "messze" o legalabb atlatja a palyat a tapasztalata es a preplay poziciojabol adodoan is. sztem vagy vmelyik ilbn vagy rajta lesz a radios sapka, ez a bevett gyakorlat altalaban.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát a védelemben köztudottan Bethea, Mathis és Redding a leaderek, gondolom közülük lesz valamelyiken a mikrofon. Én Reddinget mondom.
De tök mindegy, minden playben csak annyit fog mondani, hogy a földbe kell döngölni az ellenfelet. 😀

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát a D érdekes kérdés. Angerer harmadéves, kicsit még fiatal ehhez, Bethea tényleg túl hátul van. Tapasztalatok alapján Mathis, Freeney lenne a logikusabb, de Freeney egyelőre úgy néz ki nem érzi a feladatait, Mathis meg nem is tudom...

Vasárnap direkt figyelni fogom, hogy kin lesz a mikrofon. Remélem lehet majd látni...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nálam jártassabb emberek meg tudnák mondani, hogy most kik lettek a szószólók, a CSK-k az O-ban és a D-ben?

O: Luck és Wayne gondolom
D: Angerer és Bethea, de ő nincs túl hátul ahhoz, hogy bemondja a védekező sémát? Főleg Angerer hiányában vicces lesz, új sémában, hát lesznek még itt vicces dolgok az elején....

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
néztem most egy kicsit az előszezon meccsekből és csak nekem tűnik úgy, hogy ez a Freeman gyerek nem is olyan rossz?dugo1993
Háttőőőőőőőőőőő. 😂
Alapjába véve nem olyan tré, viszont én úgy érzem, hogy Connerrel nem alkotnak jó párost. Nem egymást egészítik ki, hanem inkább egyformák. Hengererrel az oldalán jobb lenne, mint ahogy Conner is hatékonyabb volt vele. De mondjuk Fokounál jobb, az biztos. Remélem a Phillysek annyira nem kerülnek pályára, így is vért fogunk pisálni Justiceal.Stez
kellettek az eagles játékosok, hogy legyen valami kihívás az idei szezonban 😀dugo1993
Valahogy csak el kell már érnünk, hogy legyen esélyünk SB nyerni, legyengítjük az összes ellenfelünket Lurie ezért engedi szét az embereit 😛 (Bár Dawkot azért talán marasztalhatta volna)dande
Még jó, hogy nem Kolb jött hozzánk a nagy rebuildingben, nah az tuti gyengítés lett volna. 😀 Nagy dilemma lett volna Painter vagy Kolb. 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
néztem most egy kicsit az előszezon meccsekből és csak nekem tűnik úgy, hogy ez a Freeman gyerek nem is olyan rossz?dugo1993
Háttőőőőőőőőőőő. 😂
Alapjába véve nem olyan tré, viszont én úgy érzem, hogy Connerrel nem alkotnak jó párost. Nem egymást egészítik ki, hanem inkább egyformák. Hengererrel az oldalán jobb lenne, mint ahogy Conner is hatékonyabb volt vele. De mondjuk Fokounál jobb, az biztos. Remélem a Phillysek annyira nem kerülnek pályára, így is vért fogunk pisálni Justiceal.Stez
kellettek az eagles játékosok, hogy legyen valami kihívás az idei szezonban 😀dugo1993
Valahogy csak el kell már érnünk, hogy legyen esélyünk SB nyerni, legyengítjük az összes ellenfelünket Lurie ezért engedi szét az embereit 😛 (Bár Dawkot azért talán marasztalhatta volna)
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
néztem most egy kicsit az előszezon meccsekből és csak nekem tűnik úgy, hogy ez a Freeman gyerek nem is olyan rossz?dugo1993
Háttőőőőőőőőőőő. 😂
Alapjába véve nem olyan tré, viszont én úgy érzem, hogy Connerrel nem alkotnak jó párost. Nem egymást egészítik ki, hanem inkább egyformák. Hengererrel az oldalán jobb lenne, mint ahogy Conner is hatékonyabb volt vele. De mondjuk Fokounál jobb, az biztos. Remélem a Phillysek annyira nem kerülnek pályára, így is vért fogunk pisálni Justiceal.Stez
kellettek az eagles játékosok, hogy legyen valami kihívás az idei szezonban 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
néztem most egy kicsit az előszezon meccsekből és csak nekem tűnik úgy, hogy ez a Freeman gyerek nem is olyan rossz?dugo1993
Háttőőőőőőőőőőő. 😂
Alapjába véve nem olyan tré, viszont én úgy érzem, hogy Connerrel nem alkotnak jó párost. Nem egymást egészítik ki, hanem inkább egyformák. Hengererrel az oldalán jobb lenne, mint ahogy Conner is hatékonyabb volt vele. De mondjuk Fokounál jobb, az biztos. Remélem a Phillysek annyira nem kerülnek pályára, így is vért fogunk pisálni Justiceal.

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
néztem most egy kicsit az előszezon meccsekből és csak nekem tűnik úgy, hogy ez a Freeman gyerek nem is olyan rossz?

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Innen akkor már igazán nem nagy lépés, hogy a WR-ek helyén is Tight End alkatú génmanipulált tenyésztett szuperatléták rohangáljanak 😊flzoli
Nem véletlenül Megatron a csoda elkapó. 😊 Azért arról nincs szó, hogy a foci arrafelé menne, hogy 11 darab egyforma testalkatú góliát jássza bármikor is. Inkább arról van szó, hogy a passzok mennyisége, súlypontja tolódik el némileg a TE felé szélről, illetve, a slot wr cserélődik TE-re. Korábban a TE elsősorban blokkolt, a védőfal mögötti területet pedig a slot wr futotta be. Most meg egy második TE van a pályán slot wr helyett, és ő futja be ezeket a területeket, mert machupban jobb. De ahhoz hogy ezt a szerepet eljászthassa, azért továbbra is szét kell húzni a védelmet, amihez kellenek s gyors szélső elkapók. Akik ha még magasak is, az szuper.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egyetértve Tomival, taktikailag egyáltalán nem lenne scifi, de a jelenlegi szabályok között elég nehézkes, mert mindig be kell jelentgetni play előtt, hogy ki az eligible elkapó és ki nem az. A no huddle-t ez tönkreteszi, márpedig manapság ez a másik nagyon "divatos" - és egyébként eredményes is - taktika. 😊
Amúgy én szívesen megnéznék ilyen próbálkozásokat is. Vagy pl. egy két QB-s felállást, ahol van egy inkább scrambler meg egy inkább passer QB is a pályán. (Megjegyzem, szerintem ez tudna nagyon-nagyon eredményes is lenni, csak az a baj, hogy a salary cap alá nem férne be két olyan minőségű QB, akivel tényleg eredményes lenne. Csere QB-kal ez se menne.)peterk2005
Eltekintve attól, hogy a jelenlegi szabályok szerint 5 OL embernek (labdához első szándékból nem juthat) kell lennie, egyáltalán nem sci-fi. A Pats (már megint ők) tavaly nyomtak hasonlót, csak a 3. TE Solder volt - bár őt TE-ből képezték T-é. Idén jó esély van rá, hogy most már három valódi TE (Gronk, Hernandez és Hoomanawanui) álljon fel 2 WR-rel (Lloyd és Welker) és nyomják a no huddle-t.
tomi-tomi
Innen akkor már igazán nem nagy lépés, hogy a WR-ek helyén is Tight End alkatú génmanipulált tenyésztett szuperatléták rohangáljanak 😊
Akkora sebességbeli különbség biztos nincs köztük, csak a fakezűekre ezután maximum a falember posztok felé kell majd kacsintsanak.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kíváncsi vagyok, mikor jön el az idő, amikor 1 QB, 4 OL, 2 WR, és 4 szuperatléta TE-vel fog fölállni egy csapat....
Nos mit szóltok hozzá? Nagyon sci-fi? 😊 flzoli
Egyetértve Tomival, taktikailag egyáltalán nem lenne scifi, de a jelenlegi szabályok között elég nehézkes, mert mindig be kell jelentgetni play előtt, hogy ki az eligible elkapó és ki nem az. A no huddle-t ez tönkreteszi, márpedig manapság ez a másik nagyon "divatos" - és egyébként eredményes is - taktika. 😊
Amúgy én szívesen megnéznék ilyen próbálkozásokat is. Vagy pl. egy két QB-s felállást, ahol van egy inkább scrambler meg egy inkább passer QB is a pályán. (Megjegyzem, szerintem ez tudna nagyon-nagyon eredményes is lenni, csak az a baj, hogy a salary cap alá nem férne be két olyan minőségű QB, akivel tényleg eredményes lenne. Csere QB-kal ez se menne.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Kíváncsi vagyok, mikor jön el az idő, amikor 1 QB, 4 OL, 2 WR, és 4 szuperatléta TE-vel fog fölállni egy csapat. Ha belegondoltok, nem tűnik akkora hülyeségnek. Hiszen manapság egy TE már mindent kell tudjon, és tudnak is. És ezzel, hogy 4-en lennének, brutális variációs lehetőség van bennük. Bármelyikük tud futni, blokkolni, passzituációban elkapni a bogyót.....
Vagy csak egyszerűen beállnak erősíteni a zsebet egy mélységi passznál.

Nos mit szóltok hozzá? Nagyon sci-fi? 😊 flzoli
Eltekintve attól, hogy a jelenlegi szabályok szerint 5 OL embernek (labdához első szándékból nem juthat) kell lennie, egyáltalán nem sci-fi. A Pats (már megint ők) tavaly nyomtak hasonlót, csak a 3. TE Solder volt - bár őt TE-ből képezték T-é. Idén jó esély van rá, hogy most már három valódi TE (Gronk, Hernandez és Hoomanawanui) álljon fel 2 WR-rel (Lloyd és Welker) és nyomják a no huddle-t.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Leloptam a Colts.com-ról ezt a képet, ha esetleg valaki használni akarja.

Van nagyobban is.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Főleg, hogy én ezt a dupla TE-s felállást nem igazán tudom elképzelni, főleg ha egy Wayne (és Colie) várja mélyen a labdát. flzoli
Nézd meg, hogy a - megint rájuk hivatkozom, le kéne szoknom róla 😊 - Pats-nél milyen kiválóan működik. Persze kell hozzá minőségi emberanyag a poszton. Mi betoltuk az elérhető legjobb "draft-anyagot", bízzunk bennek, hogy 1-2 éven belül a Gronkandez duóhoz hasonló minőségű tandemmé válnak.
Teljesen egyetértek egyébként Stez-el, szerintem is kimondottan tudatos lépés volt ez az irány. A passzjáték előtérbe kerülésével a TE poszt is eléggé átalakult, a jelentősége megnőtt. Manapság értékesebb lehet egy magas, jó kezű elkapó TE, mint egy harmadik WR, merttöbb irányban is mismatchet jelent a mai védelmet számára, ezért nehéz levédekezni. Majd ennek is meglelik az ellenszerét nyilván, de egyelőre ez az út látszik nyerőnek.peterk2005
Persze értem én, de a Pats valahogy mindig is más utakon jár, és különcködik össze-vissza 😊

Kíváncsi vagyok, mikor jön el az idő, amikor 1 QB, 4 OL, 2 WR, és 4 szuperatléta TE-vel fog fölállni egy csapat. Ha belegondoltok, nem tűnik akkora hülyeségnek. Hiszen manapság egy TE már mindent kell tudjon, és tudnak is. És ezzel, hogy 4-en lennének, brutális variációs lehetőség van bennük. Bármelyikük tud futni, blokkolni, passzituációban elkapni a bogyót.....
Vagy csak egyszerűen beállnak erősíteni a zsebet egy mélységi passznál.

Nos mit szóltok hozzá? Nagyon sci-fi? 😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Viszont az utolsó 3 hétben kétszer játsszunk a Texanssal, ami addigra már bőven csoportgyőztes lesz, ott összeszedhetünk 1-2 W-t. 😀
Ezen kívül szerintem behúzzuk a Vikings, egyszer a Jax ellen, a Titans és a Dolphins elleni meccset is.
5-6 W lenne a "reális", ezen felül minden W ajándék. De nyilván egyébként 12-4-el fogunk végezni, de csak wild card lesz, mert a Texans beelőz.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az idei sorsolás úgy ahogy van, fos. Brutális offensekkel találkozik a gyenge védelem, és brutális védelmekkel kell szembenéznie, elég sok esetben Lucknak és az offensenek. De viszont szerintem ez pont, hogy jól is elsülhet, mert nagyon sokat tanulhatnak belőle a fiatalok, és komoly próbákat kell majd leküzdeniük. De Luck például nem az az arc, akit két pick, vagy rossz meccs összetörne egy életre, a hibáiból tanulni fog, és ezért lesz kibaszottul jó QB. 😊 Én azt mondom, hogy fölösleges a sorsoláson agyalni, fognak itt még kellemes meglepetéseket okozni szerintem a fiúk.Stez
Én azt gondoltam-gondolom hogy ez jó sorsolás. Erre (többen is) nem így látjátok. Akkor milyen ellenfél- csoport lenne jó ha ez nem kafa?Fredo
Szerintem az NFC-ből egyértelműen a West lenne a legkellemesebb, aztán a South, s csak a legvégén jönne az East és a North. Az AFC-ből az East elég jó számotokra, talán-talán a West lenne egy picit könnyebb(?). A North-ot elkerülni mindenkinek öröm. A Chiefs erős 4. kétségtelen, de az egy nagyon kiegyenlített csoport
Btw valaki írta nemrég, hogy idén nem a w-k száma a fontos. Én is így gondolom, sokkal fontosabb, hogy minél több éles, téttel bíró helyzetben szerezzen tapasztalatot a csapat. A lehető legtöbb időt kell eltölteni a közte 8-10 pontos sávban, s legyen sok több 1st down-os drive-ja az Off-nek.
(Érdemes abba is belegondolni, hogy (szinte) az összes ellenfeletek a Colts ellen esélyesnek fogja magát érezni, valamint az 1/1-et legyalulni minden Def-nek élvezetes célja lesz. Úgy vélem, hogy extramotivált csapatokkal fogtok találkozni.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Fredo 205
Az idei sorsolás úgy ahogy van, fos. Brutális offensekkel találkozik a gyenge védelem, és brutális védelmekkel kell szembenéznie, elég sok esetben Lucknak és az offensenek. De viszont szerintem ez pont, hogy jól is elsülhet, mert nagyon sokat tanulhatnak belőle a fiatalok, és komoly próbákat kell majd leküzdeniük. De Luck például nem az az arc, akit két pick, vagy rossz meccs összetörne egy életre, a hibáiból tanulni fog, és ezért lesz kibaszottul jó QB. 😊 Én azt mondom, hogy fölösleges a sorsoláson agyalni, fognak itt még kellemes meglepetéseket okozni szerintem a fiúk.Stez
Én azt gondoltam-gondolom hogy ez jó sorsolás. Erre (többen is) nem így látjátok. Akkor milyen ellenfél- csoport lenne jó ha ez nem kafa?
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egy kérdés van a Ti felállásotokkal kapcsolatban. AZ Y TE-etek képes-e valós, folyamatos veszélyt jelenteni elkapásban. (Plusz egy fél kérdés, hogy Fleener mennyire tud Hernandez-hez hasonlóan HB-et játszani.)tomi-tomi
Majd december vége felé már talán tudunk erre válaszolni. 😊
peterk2005
Akkor már nyugodtan lehet igen is a válasz! November közepén még legyen nem! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)