Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
PM karrierjének 2. meccse hogyan alakult? Csak hogy lelkileg felkészítsem magam a 7végére.😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az a +7 yard meccsenként, még sokat érhet

több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Nézve a statisztikákat, elég muris ahogy eddig Lucky karrierje alakul Indy-ben. 😊

Arról ugye már volt szó, hogy annak idején Peyton élete első passzával TD-t ért el az első előszezon meccsén, amit Lucky ugye lemásolt.
Nos, Peyton élete első alapszakaszmeccsének statisztikái a következők voltak: 302 passzolt yard, 1TD, 3INT, vereség. Luck statjai: 309 yard, 1TD, 3INT, vereség.

Andrew egyelőre igencsak igyekszik követni a nagy elődöt. 😀peterk2005
ez tényleg zavarba ejtően érdekes
vajon meddig folytatódik...?

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nézve a statisztikákat, elég muris ahogy eddig Lucky karrierje alakul Indy-ben. 😊

Arról ugye már volt szó, hogy annak idején Peyton élete első passzával TD-t ért el az első előszezon meccsén, amit Lucky ugye lemásolt.
Nos, Peyton élete első alapszakaszmeccsének statisztikái a következők voltak: 302 passzolt yard, 1TD, 3INT, vereség. Luck statjai: 309 yard, 1TD, 3INT, vereség.

Andrew egyelőre igencsak igyekszik követni a nagy elődöt. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Na ezen beszartam...


“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Jött OT Bradley Sowell a Bucs-tól.
Túlélte a roster cut-ot, de a waiver claim-ek miatt PS-re került.
2 méter , 145 kg
Ajjj, de szépen magyarul írtam 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg nem szúrta el. Nekem tetszett a playcalling, és kibaszott nagy játékokat szúrt el mondjuk Donald kacsa a dropjaival például, és több esetben hibázott Luck, amikor Wayne, vagy más WR-je üresen állt, és egyszerűen magas lasztit dobott feléjük. Jennings első pickje is az övé volt. Ha ezek bejönnek, akkor bőven nagyon hatékony playcalling lett volna ez.
De most komolyan, Donald kacsa az egész meccsen két normálisat tudott futni, de a hülye is tudta, hogy neki sokkal több sansza nem lesz egy ilyen védelem ellen. Szerintem jó is, hogy nem erőltettük fölöslegesen a futásokat, a run-run-pass konzervativitásnak sincs sok értelme, akkor meg ugyanúgy rendre kulcs 3rd downokat erőltetünk rá Luckra.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
No itt az első kritikai hangvételű cikk Arians play hívásairól.  bit.ly/OBMZFL
Jó lenne ha valaki hozzáértőbb mint én elolvasná és elmondaná a véleményét hogy ez mennyire jogos.
Mondjuk azzal hogy túlnyomóan a hosszú passz playek mentek és kevés volt a draw, screen egyet tudok érteni.szf61
Már látatlanban, a passz/futáskísérletek számát megnézve nekem is ez volt az első kérdésem. Őszintén szólva most is úgy gondolom, hogy aránytalanul sokat tettünk Luck vállára az első meccsén. Ilyen arány még Manning-el is csak akkor szokott lenni, amikor marhára nem megy a futás és az ellenfél vezet, futni kell az eredmény után.

Lehet, hogy ezt tényleg kicsit elszúrta. Arians állítólag a Steelersnél is a pontgyártó, erősen pass heavy stílust preferálta, és állítólag pont ezért mondtak le róla. Hosszú távon nálunk ez kellhet, de még nincs meg hozzá az emberanyag.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érkezett Trai Essex. Ment Mike Person és A.Q. Shipley.
A végén tényleg jön 1-2 Colts szemét O-falember...iktriad
A rutinja nem árt, ilyen szinten upgradeHöri
Mi meg így talán felcsipegethetünk némi Colts (O-line) szemetet. 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Érkezett Trai Essex. Ment Mike Person és A.Q. Shipley.
A végén tényleg jön 1-2 Colts szemét O-falember...iktriad
A rutinja nem árt, ilyen szinten upgrade

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
.
Mondjuk azzal hogy túlnyomóan a hosszú passz playek mentek és kevés volt a draw, screen egyet tudok érteni.szf61
szerintem nem, az elején sokáig nem is volt hosszú kísérlet, csak a véleményes Jennings pick

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
No itt az első kritikai hangvételű cikk Arians play hívásairól.
 bit.ly/OBMZFL
Jó lenne ha valaki hozzáértőbb mint én elolvasná és elmondaná a véleményét hogy ez mennyire jogos.
Mondjuk azzal hogy túlnyomóan a hosszú passz playek mentek és kevés volt a draw, screen egyet tudok érteni.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nem úriemberek csak félnek, mert ha szépen beszélnek a falról akkor is ennyit kapnak, akkor gondoljatok bele mi lenne velük ha beszólnak egyszer 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Luck egy úriember (Pont olyan mint PM volt)

Kérdés: Your O-line... you didn't have much of a clean pocket.
(A Line.... nem volt igazán tiszta a zseb.)
Egyértelmű felhívás hogy most rá lehet kenni mindent a Line-ra.

Válasz: I don't think so. I think they battled their butts off against a really good front four, front seven.
(Nem hiszem, szerintem kidolgozták a lelküket egy igazán jó védelem ellen)[/quoteGabbert is mindig ezt mondja/mondta...szf61
Gabbert is mindig ezt mondta/mondja. Tegnap 8 QB hitet engedett a fal, mégis nagyon dicsérte őket meccs után.
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Luck egy úriember (Pont olyan mint PM volt)

Kérdés: Your O-line... you didn't have much of a clean pocket.
(A Line.... nem volt igazán tiszta a zseb.)
Egyértelmű felhívás hogy most rá lehet kenni mindent a Line-ra.

Válasz: I don't think so. I think they battled their butts off against a really good front four, front seven.
(Nem hiszem, szerintem kidolgozták a lelküket egy igazán jó védelem ellen)

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érkezett Trai Essex. Ment Mike Person és A.Q. Shipley.
A végén tényleg jön 1-2 Colts szemét O-falember...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Türelmesnek kell lenni, csak ismételni tudom magamat, ebben az offseasonban, ilyen cap spaceből, fullos takarítás és rebuilt után egyelőre még csak ennyire futotta.Stez
Az az érzésem, hogy még szerintem jövőre se lesz itt komoly elit csapat, szóval a türelem részemről 2 évre legalább szól.

Jövőre lesz egy valag pénzünk. A dead capekből 38 millió, plusz Freeney 19 milliója, plusz az új TV szerződések miatt várhatóan megemelkedő cap space. Ez akár 65-70 millát is jelenthet összesen. Brutális összeg úgy, hogy van QB-nk, így nem kell húsz milláért Manning kalibert hozni. De nehéz feladat is egyben, mert a kollektív szerződés értelmében, ha jól tudom 97%-át el is kell költeni a capnek. Azaz, muszály lesz 60 milla körül játékost vásárolni. Ez rengeteg új játékost jelenthet, de egyáltalán nem biztos, hogy lesz az FA piacon ennyi jó, méghozzá pont olyan, amelyik nekünk való. Emiatt feltételezem, hogy azt fogjuk csinálni, hogy hozunk 1-2, a posztján elit játékost, és egy csomó közepesebb, de ígéretes játékost, és ha lehet, mindet fejnehéz szerződéssel, hogy 2 év múlva is legyen még egy jelentősebb pénz upgrade-re, illetve, hogy úgy fussanak le, hogy 4 év múlva Luck és a rookie TE-jeink, stb. szerződései beleférjenek.

Ahogy bele-bele szagolgatokok a cap menedzsment témába, annál inkább egyértelmű, hogy ez egy komoly "tudomány". Ha ügyesek vagyunk - pontosabban Grigson ügyes -, akkor úgy alakítgatjuk majd a capet, hogy a következő évtizedben egy erősen fejnehéz struktúra folyamatosan átalakul majd backloaded-re, megtartva közben az értékeink zömét. És akkor élvezhetünk egy évtizednyi PO szereplést, és majd 12-14 év múlva szidjuk Grigsont, hogy mennyire elhülyült, mennyire elb*szta az utolsó évek szerződéseit. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
specteamben nem láttam különösebb gondot, se oda, se vissza (oké, nem volt nagy visszahordásunk; sosincs)wmitty
Azt a fumble-t azért hanyagolhatnánk a jövőben. 😊
peterk2005
Az a fumble is tipikus rookie mistake volt Brazilltól. Kell néhány hét, hogy a sok fiatal beleszokjon a közegbe. Legutóbb egy hasonló ordas baki után Hilton például TD-t szerzett, reméljük, hogy Brazill is folytatja a jó sorozatot. 😀Stez
"I told him it's better to die young than fumble."
- Pagano Brazill fumble-jéről. 😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
specteamben nem láttam különösebb gondot, se oda, se vissza (oké, nem volt nagy visszahordásunk; sosincs)wmitty
Azt a fumble-t azért hanyagolhatnánk a jövőben. 😊
peterk2005
Az a fumble is tipikus rookie mistake volt Brazilltól. Kell néhány hét, hogy a sok fiatal beleszokjon a közegbe. Legutóbb egy hasonló ordas baki után Hilton például TD-t szerzett, reméljük, hogy Brazill is folytatja a jó sorozatot. 😀

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
én nem értem h miért cutoltuk manninget amikor luck dobott 3 intit első meccsén, PM meg befűzte az oktatófilmetMiska84
Ez benne volt a pakliban. Ha felépül, akkor ő még mindig Peyton Freekin' Manning. Egy rookie, legyen akármilyen tehetséges, a közelében nem lehet.

Itt biztos többen emlékeztek, hogy tavaly én bizony amellett voltam, hogy Manning maradjon. De nem így lett, és ha már nem így lett, akkor nincs értelme ezen keseregni. Abból kell most már a legtöbbet kihozni, amink van.peterk2005
ezt csak Stez kommentje miatt írtam.
amúgy persze nagyon sajnáltam PM-et, de én inkább örültem mint sem. előbb utóbb ezt kellett tenni, mert lassan de biztosan süllyedt a hajó. és nem szívesen néztem volna, hogy mondjuk 5 év múlva a tennessee-t vagy jax-et bajnokká teszi..
imádtam már egyetemen is, nagyon jó lesz ha nem törik össze.

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
specteamben nem láttam különösebb gondot, se oda, se vissza (oké, nem volt nagy visszahordásunk; sosincs)wmitty
Azt a fumble-t azért hanyagolhatnánk a jövőben. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én is drukkolok PM-nek, de mivel mi verjük a Denvert a főcsoport döntőben, így ebből idén még nem lesz meg a második gyűrű. 😕Stez
Ez az egy kivétel belefér. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én is drukkolok PM-nek, de mivel mi verjük a Denvert a főcsoport döntőben, így ebből idén még nem lesz meg a második gyűrű. 😕

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
én nem értem h miért cutoltuk manninget amikor luck dobott 3 intit első meccsén, PM meg befűzte az oktatófilmetMiska84
Ez benne volt a pakliban. Ha felépül, akkor ő még mindig Peyton Freekin' Manning. Egy rookie, legyen akármilyen tehetséges, a közelében nem lehet.

Itt biztos többen emlékeztek, hogy tavaly én bizony amellett voltam, hogy Manning maradjon. De nem így lett, és ha már nem így lett, akkor nincs értelme ezen keseregni. Abból kell most már a legtöbbet kihozni, amink van.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mint ahogy a Colts fanok nagy része sem szerintem.szf61
Jelentkezzen, aki úgy lett Colts-drukker (1999 előtt nem ér!), hogy nem került egyúttal PM múlhatatlan hatása alá!wmitty
Ilyen ember nincs, aki azt állítja magáról, hogy nem, az lódít 😊 PM csinált ebből a franchise-ból NFL csapatot. Őt nem a hype emeli oda ahol ma van - ahogy bizonyos játékosoknál - , hanem a legacy, amit elért. Méghozzá nálunk. 😀
Szóval én ugyanannyira szurkolok neki most is, hogy sikerüljön feltenni a koronát a pályafutására, mint amennyire a Coltsnak drukkolok, hogy bejöjjön a jövő felé fordulás, a rebuild.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)