Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mindegy, most Arians jobban bosszant. 😊 Jó, jó fussunk, de akkor legyen már bassza meg néhány direkt ilyen időkre begyakorolt, nem konvencionális run playünk. Mittudomén, end-around, vagy valami meglepő szélső futás, vagy ha már van két villámgyors fiatal WR-ünk, akkor fussanak ők kereszirányba, vagy akármi. De ez a bumm bele a falba méltatlan. 😕peterk2005
Lassan konzultáljatok a Steelers-fan-okkal! Nem azért, hogy mikor fog ez megváltozni (szerintük soha), hanem hogyan lehet ezt (Arians játékhívását) ép ésszel túlélni.
Btw gratulálok!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tegyük hozzá, hogy lényegében a rookie szezonját nyomja, hisz tavaly szinte végig sérült volt. 😊peterk2005
tavaly 14 meccsen játszott, és egyáltalán nem volt rossz, szóval nem értelek...Stez
Tényleg... Nem tudom honnan szedtem ezt a sérülés dolgot. Lehet, Ijalana-val kevertem...

Mindegy, most Arians jobban bosszant. 😊 Jó, jó fussunk, de akkor legyen már bassza meg néhány direkt ilyen időkre begyakorolt, nem konvencionális run playünk. Mittudomén, end-around, vagy valami meglepő szélső futás, vagy ha már van két villámgyors fiatal WR-ünk, akkor fussanak ők kereszirányba, vagy akármi. De ez a bumm bele a falba méltatlan. 😕

De nézzük a jó oldalát a dolognak. Luck majd dob jövő héten 400 yardot, de legaláb már a második meccsén megvan az első GWD-ja. Az se semmi adrenalinfröccs. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
És most emiatt nem lesz meg Luckynak az 5000 yardja rookie szezonjában. 😕Stez
engem csak ez bosszant

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem az baszta a csőrömet, hogy a meccs vége előtt 20 perccel nem 14 pontos vezetésnél kell elkezdeni tolni a konzervatív, szar játékhívást, mert ha megyünk 21-25 ponttal, akkor még talán meg is értettem volna, de így nem. Mert az oké, hogy a saját két yardosunkról safety veszély miatt nem mertük bevállalni, csak mondjuk egy passzt, de előtte és utána is volt néhány drive, ahol ugyanez az időhúzás ment. És most emiatt nem lesz meg Luckynak az 5000 yardja rookie szezonjában. 😕

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Vártam egy órát hátha lehiggadok... de nem.
Arians elmehet a büdös picsába, mentőt hívjon bazdmeg ne play-eket.
Értem én hogy ölni akaraja az időt a futással, de ha egyszer nincs O-line nem lesz futás sem.
Hacsak nincs egy Brandon Jacobs szerű bulldózered eleve reménytelen.
És nem fogja fel a csökönyös vénember.
Nem megy egyszer kétszer ötször negyvenszer... akkor is run-run-pass.
A Vikes védelemnek nem is kell erőlködni, pontosan tudni lehet mi jön.

És Isten nevében könyörgöm:
1.) Van egy kurva jó QB-d, és 2-3 jó WR.
2.) Van két jó TE-d.
3.) Nincs O-line és futójáték.
4.) A QB dobott már két touchdownt és képes 38 másodperc alatt 43 yardot menni előre.

Akkor mi a mákonyos retkes lófaszért nem hagyod játszani?
Mit veszítesz?
Félt hogy INT-eket dob?
A múlt heti 3 INT után Luck inkább lerágta volna a saját kezét tőből semhogy újabb picket dobjon.

Fiatal QB-k nagy mentora mi?
Épphogy ezzel teszi önbizalmatlanná Luck-ot.
"Vezetünk fiam. te csak ne ugráljál, majd Arians papa meg kurva jó run game megoldja"

Luck-nak van most egy teljes év laufja, hagyni kellene hogy fejlődjön és nem bizalmatlansággal szembesíteni amikor 2 TD-vel megyünk.

Hülye fasz.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igazad van wmitty, nekünk idén minden győzelem aranyat ér.
Nem is ezzel van a gond, hanem, hogy most először éreztem úgy a teljes FO csere óta, hogy az újonnan hozott személyzet nem teljesített jól. Eddig Grigsontól Paganoig mindenkivel elégedett voltam, de ma Arians felb*szta az agyamat. 😊peterk2005
egyedül Arians playcallingja volt fos, és az is csak az utolsó 20 percben, ahonnan azért érezhetően jött a konzervatív playcall, hogy az óra menjen
de elárulom, ez maradni is fog így, mivel a Steelersnél évekig ez ment, szóval akkora változást ne remélj..
engem is felbaszott egyébként nagyon, főleg, mivel ez volt az a meccs, ahol Luck azt csinált, amit akart, és most ha egy kicsit jobban elengedi Arians, jó nagy önbizalomfröccsöt kaphatott volna

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tegyük hozzá, hogy lényegében a rookie szezonját nyomja, hisz tavaly szinte végig sérült volt. 😊

Legalább egy pozicióval kevesebb helyre kell majd embert hoznunk jövőre. 😊

(Ami viszont meglepett, hogy Fleenert alig lehetett látni. Neki van még mit tanulnia.)peterk2005
tavaly 14 meccsen játszott, és egyáltalán nem volt rossz, szóval nem értelek...

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igazad van wmitty, nekünk idén minden győzelem aranyat ér.
Nem is ezzel van a gond, hanem, hogy most először éreztem úgy a teljes FO csere óta, hogy az újonnan hozott személyzet nem teljesített jól. Eddig Grigsontól Paganoig mindenkivel elégedett voltam, de ma Arians felb*szta az agyamat. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként lehet, hogy rosszl látom, de futás ellen Freeney oldalán vagyunk rendszeresen nagyon gyengék. Jó lenne, ha felépülne és kiderülne, mennyire képes OLB-ként...

(Mondjuk futás ellen Angerer felépülésétől is sokat várok.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
menet közben már megfogalmaztam magamnak, hogy nem csak örömteli győzelem, de a vártnál talán simábban, egyértelműen... aztán a végére mégis izgulni kellett, de erről az a 4 perccel a vége előtti elég pechesen bekapott TD tehet (mint ahogy előzőhéten se volt szerencsénk)
becsüljük meg a dolgot, aszondom

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tegyük hozzá, hogy lényegében a rookie szezonját nyomja, hisz tavaly szinte végig sérült volt. 😊

Legalább egy pozicióval kevesebb helyre kell majd embert hoznunk jövőre. 😊

(Ami viszont meglepett, hogy Fleenert alig lehetett látni. Neki van még mit tanulnia.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Kiábrándító O-line, playcalling és időmenedzsment. Cserébe nyertünk! Nagyon kellett, fájt volna, ha a kevés hozható meccs egyike kicsúszik ilyen módon a kezükből.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
halkan az előző héten Pepperst fogta meg egész korrekten Castonzo, ma pedig Allent radírozta le, 2, max 3 hurryt engedett Luckon, azért elég jó DE-k ellen kezd megedződni a franchise LT-nk, aki Poliantól maradt rajtunk 😀

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nyertünk, de Arianst két meccs után jobban utálom, mint Caldwell-t. 😕

Az egy dolog b*szki, hogy időt ölünk, ls futunk, de hogy mindent olyan bután egyszeren csak bele a közepébe, az szégyen egy NFL OC számára. Legalább valami ötletesség lett volna a futásainkba, szélre, end-around, akármi, csak ne középen, mintha legalábbis Foster lenne a RB-nk. 😕

De legalább megvan Lucky gyerek első GWD-ja, az se semmi. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
ez lofasz mert semmi tetje nincs. inkabb dobd fel a lakas tulajdonjogat 😀Fake
tanácsodat megfogadva: összes lakásom tulajdonjogát feldobom! 😉

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nos, mi volna a feltétlen szurkolói bizakodás, ha nem az,hogy Fantasyban Luckot kezdetem...? (kispadról előrevéve)wmitty
ez lofasz mert semmi tetje nincs. inkabb dobd fel a lakas tulajdonjogat 😀
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
nos, mi volna a feltétlen szurkolói bizakodás, ha nem az,hogy Fantasyban Luckot kezdetem...? (kispadról előrevéve)

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Linkenbach Justice helyén, Olsen Reitzén. (én jobban félek a DT vs. G matchupoktól, ott talán még nagyobb a minőségi különbség, és az inside pressure az igazán gyilkos.)

Fuss Andrew, fuss!Escalade
Egyetertek, gyakorlatilag ott vagyunk h a Castonzo vs Allen/Griffen mondhatni a legjobb matchup a falban 😀
A DT rotacioja a Vikingsnak szinten eleg barati. Williams, Guion, Evans, Ballard kontra Olsen, Satele, McGlynn. Plusz ehhez meg vegyuk hozza amit az iment emlitettem. Robison vs Linkenbach. Parades kilatasok. En mondjuk pocket presence teren nagyon kellemeset csalodtam rogton az elso meccsen Luckyban tehat szvsz kisebb lesz a problema mint a mackosajtok ellen, foleg h a ket csapat secondaryje kozott azert boven van kulonbseg.
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Linkenbach Justice helyén, Olsen Reitzén. (én jobban félek a DT vs. G matchupoktól, ott talán még nagyobb a minőségi különbség, és az inside pressure az igazán gyilkos.)

Előre sajnálom Andrewt.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem Castonzo még pont, hogy egész tűrhetően megfogta Pepperst. Tény, hogy Allen még nagyobb állat, és lesz 1-2 nehéz pillanata Castonzonak vele, de bízom benne, hogy Arians majd gyakran küld valakit, aki kisegíti Castonzot. De mondjuk Allent senki sem fogja meg teljesen. 😊
Én AP-ra leszek kíváncsi, szerintem Ő fog kinyírni minket.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
hori most olvasom az elozetesed. castonzo azert nem ennyire fos h egyertelmuen nagy napot jovendolnek allennek. akkor mar inkabb felhivnam a figyelmet a robison vs justice/linkenbach parharcra. es ne probaljunk meg tobbet futni mint mult heten konyorgom mert annak garantalt szopas lesz a vege.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Pedig sajnos túl nyilvánvaló, hogy Collie az első big hitig lesz a pályán. Máshol pedig már nem tudjuk játszatni, hogy ne ütközzenek vele, a vonal mellett így is sokkal kevesebbet, és a CB-ktől általában kisebbet is kap, mint a pálya közepén akárki. Úgy vagyok vele, hogy Avery és Hilton viszont maradjon egészséges, mert akkor előbbi a szélen, míg utóbbi slotban azért jó lehet, ha felveszik a ritmust.

Egyébként az utóbbi 13 első hazai meccsünkből 9-et megnyertünk, reméljük, hogy ez a szám ma 10-re nő. 😊Stez
majd csinálunk belőle long snappert 😀 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pedig sajnos túl nyilvánvaló, hogy Collie az első big hitig lesz a pályán. Máshol pedig már nem tudjuk játszatni, hogy ne ütközzenek vele, a vonal mellett így is sokkal kevesebbet, és a CB-ktől általában kisebbet is kap, mint a pálya közepén akárki. Úgy vagyok vele, hogy Avery és Hilton viszont maradjon egészséges, mert akkor előbbi a szélen, míg utóbbi slotban azért jó lehet, ha felveszik a ritmust.

Egyébként az utóbbi 13 első hazai meccsünkből 9-et megnyertünk, reméljük, hogy ez a szám ma 10-re nő. 😊

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Collie-ért most kell szerintem igazán aggódni. Hét közepén mindenki -Pagano, Arians- arról harsogott, milyen pozícióban fogják játszani, és hogy matchup rémálom. Erre a semmiből setback, edzéskihagyás, doubtful (,out). Továbbra is tartom, hogy elég aggódó, tudatos ember veszi körül ahhoz, hogy felelős döntést hozzon. Viszont hiába lehetne hatalmas segítségére Lucknak, kalkulálni vele ostobaság.Escalade
nagyon sajnálnám, ha a legrosszabb következne be, és hamar véget érne a karrierje, mert nagyon tehetséges, annyira személyes kedvencem, hogy miatta játszom 17esben. de a concussion sajnos könnyen visszatérő sérülés.
red zone szitukban nagyon nagy segítség lenne, és máskor is, mert kicsit tehermentesíteni kellene reggiet..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Collie-ért most kell szerintem igazán aggódni. Hét közepén mindenki -Pagano, Arians- arról harsogott, milyen pozícióban fogják játszani, és hogy matchup rémálom. Erre a semmiből setback, edzéskihagyás, doubtful (,out). Továbbra is tartom, hogy elég aggódó, tudatos ember veszi körül ahhoz, hogy felelős döntést hozzon. Viszont hiába lehetne hatalmas segítségére Lucknak, kalkulálni vele ostobaság.