Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De attól sem félek, hogy azzal az 1/2-vel Paganoék olyan fost húznának, aki ne jelentene elég nagy upgradet. Reggie öregszik, rajta kívül más korrekt WR-ünk nincs, az már jöhetne az 1/2-n. Valamint DL, LB, HB, OL is simán a jelenlegi állás szerint, és még bele sem vettem, hogy ha Davis szar lesz, vagy Zbiko is, és akkor SS needünk is lesz.
Na puff. 😀Stez
Barkley tuti 1/1-ben megy majd ki, azaz az 1/2 az utána következő legjobb NCAA játékos lesz. Van ilyen jó WR felhozatal? Én nem látok pillanatnyilag olyan WR-t, aki 1/2-t érne. Inkább OLB, DT jöhetne szóba. Bár, a mi helyzetünkben szerintem egy 1/2-t érdemes lenne letradelni, mert ugye nincs 2. körös pickünk most. Inkább szedjünk össze több kevésbé hype-olt tehetséget, alsóbb pickekkel az első 3 körben, mint egy reach-et az elsőben, aztán semmi.
De ez még tényleg messze van, ráérünk még ezen agyalni.peterk2005
Azért nem Luck jön a draftra, hogy már most kijelentsük, ki lesz az 1/1.
Egyrészt Barkley még bőven lehet szar idén, másrészt meg eltörheti a nyakát is. Mi meg egyébként sem leszünk szerintem 1/2, inkább top5-7-et mondanék.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
De attól sem félek, hogy azzal az 1/2-vel Paganoék olyan fost húznának, aki ne jelentene elég nagy upgradet. Reggie öregszik, rajta kívül más korrekt WR-ünk nincs, az már jöhetne az 1/2-n. Valamint DL, LB, HB, OL is simán a jelenlegi állás szerint, és még bele sem vettem, hogy ha Davis szar lesz, vagy Zbiko is, és akkor SS needünk is lesz.
Na puff. 😀Stez
Barkley tuti 1/1-ben megy majd ki, azaz az 1/2 az utána következő legjobb NCAA játékos lesz. Van ilyen jó WR felhozatal? Én nem látok pillanatnyilag olyan WR-t, aki 1/2-t érne. Inkább OLB, DT jöhetne szóba. Ami nekünk nem is lenne rossz egyébként. De, a mi helyzetünkben szerintem egy 1/2-t érdemes lenne letradelni, mert ugye nincs 2. körös pickünk. Inkább tradeljünk le, szedjünk össze 1-2 plusz picket, és hozzunk több, kevésbé hype-olt tehetséget az első 3 körből, alsóbb pickekkel, mint egy esetleges reach-et az elsőben, aztán semmi.
De ez még tényleg messze van, ráérünk még ezen agyalni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
szemét NSO.hu:

"Andrew Luckot pécéztük ki, az Indianapolis draftelsője a Chicago után a Minnesota ellen is többször adja el a labdát, mint ahány touchdownpasszt ad."wmitty
Az NSO-n csak a heti PR király 😂 😛

Közben Pagano azt mondta, hogy Freeney napok múlva játszhat, viszont Kravitz szerint ez nem igaz, és hetekre kidőlt.

több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
szemét NSO.hu:

"Andrew Luckot pécéztük ki, az Indianapolis draftelsője a Chicago után a Minnesota ellen is többször adja el a labdát, mint ahány touchdownpasszt ad."

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Pagano azt mondta, Hilton válla rendben van, és vasárnap játszhat, valamint Collie is megkapta az orvosok engedélyét, és kezdeni fog vasárnap. Freeneyről viszont semmi hír, szerintem nem fog játszani a Vikes ellen, túl nagy a csend körülötte.Stez
Hát ha high ankle sprain (99%), akkor 2-3-4 hétig nem lesz. Felesleges ez a ködösítés.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pagano azt mondta, Hilton válla rendben van, és vasárnap játszhat, valamint Collie is megkapta az orvosok engedélyét, és kezdeni fog vasárnap. Freeneyről viszont semmi hír, szerintem nem fog játszani a Vikes ellen, túl nagy a csend körülötte.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
5 W-vel nem lehetünk 1/1-esek, mert Gabbert annyira belejött, hogy a végén még 4 győzelme sem lesz a Jaxnek cserébe. 😀Stez
nehéz lesz megelőzni ebben a versenyben a miamit...szerintem ők kettőnél többet nehezen tudnak összekaparni. de hát idén amit adott RGIII-ért a WAS az 1/2-ért az jól jönneMiska84
Csak idén nem jön RG III a draftra. 😊
De attól sem félek, hogy azzal az 1/2-vel Paganoék olyan fost húznának, aki ne jelentene elég nagy upgradet. Reggie öregszik, rajta kívül más korrekt WR-ünk nincs, az már jöhetne az 1/2-n. Valamint DL, LB, HB, OL is simán a jelenlegi állás szerint, és még bele sem vettem, hogy ha Davis szar lesz, vagy Zbiko is, és akkor SS needünk is lesz.
Na puff. 😀
Majd ha közeledik a draft, akkor témázzunk ezen a picken.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
5 W-vel nem lehetünk 1/1-esek, mert Gabbert annyira belejött, hogy a végén még 4 győzelme sem lesz a Jaxnek cserébe. 😀Stez
nehéz lesz megelőzni ebben a versenyben a miamit...szerintem ők kettőnél többet nehezen tudnak összekaparni. de hát idén amit adott RGIII-ért a WAS az 1/2-ért az jól jönne

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Ma van Andrew Luck születésnapja.
Kérdezték Fleener-től mit adott neki?
Beültettem a kocsimba és bevittem dolgozni 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Peyton's Place
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/dnj4acnyfx48julodhcg.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
5 W-vel nem lehetünk 1/1-esek, mert Gabbert annyira belejött, hogy a végén még 4 győzelme sem lesz a Jaxnek cserébe. 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De Luckynak festői magasságokban kéne ahhoz játszani, hogy ez bekövetkezzen.Farky
hallod, ezentúl a >festői táj< kifejezésnél elröhögöm magam 😀

az nfl.com meg beveheti.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
szemét nfl.com:
"Indianapolis Colts still in the lead for No. 1 pick"wmitty
Ha javuló játékkal és 5W-vel utolsók leszünk (de nem leszünk), akkor én még örülnék is az 1/1-nek. Legalább eltradelnénk és még jól is járnánk. 😀
De Luckynak festői magasságokban kéne ahhoz játszani, hogy ez bekövetkezzen.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
szemét nfl.com:
"Indianapolis Colts still in the lead for No. 1 pick"

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
OFF: Höri a power rankingos cikkednél a Buffalonál és Cruznál besírtam 😀 😀dugo1993
örülök, de ezt a pr topikban is hozzászólhattad volna 😊

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
OFF: Höri a power rankingos cikkednél a Buffalonál és Cruznál besírtam 😀 😀

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Félszemmel azért... (ala Wmitty 😊 )
A Sports Illustrated címlapja.


“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
188 yard, 1 TD, 3 INT, fumble és vereség 😊 Ha minden hasonlóképpen alakul, akkor az 5. fordulóban már nyerünk 😀aztec
Előbb-utóbb el kell szakadnia PM statjaitól, legalábbis passzolt yardokban. PM egész évben 3600 yardott dobott, ami akkor a liga 5. legjobb passz offense-nek számított, de manapság ezzel talán még a legjobb 20-ba se lehet bekerülni. A TOP5-höz kéne 4500-4700 yard, azaz átlagban közel 300/meccs...peterk2005
Mi most egy Vikings ellen fogjuk tolni, akiknek azért nem igazán van rendben a secondaryjük, és a pass defenseük. Van rá egy fogadásom, hogy Luck bombázni fog folyamatosan, főleg, hogy Domeban játszunk és nincs szél, ami megzavarja most. Ráadásul már Collie is játszani fog, Avery meg alapból veszélyesebb slotban szerintem.
Csak Jared Allentől és AP-tól félek, mert mindkettő rohadt állat, ha van eszünk, Allent majd duplázgatjuk azért.
De azért év végére nem top5-ös offenset várok, az szerintem túlzó volna nagyon, és azért mondjuk ha Luck kénytelen lesz meccsenként 45-ször dobni, akkor be fog csúszni jó pár pick sajnos.
Majd Ballard fut 150 yardot. 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A TOP5-höz kéne 4500-4700 yard, azaz átlagban közel 300/meccs...peterk2005
Nem megoldhatatlan azért.

De ha top10 lesz csak, akkor se akasztom fel magam. A draft napján, 0 edzéssel is az NFL top16 QB-ja közé mondtam Luckot, szóval én kinézem belőle, hogy összejön, a csapat mérlegtől függetlenül.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
188 yard, 1 TD, 3 INT, fumble és vereség 😊 Ha minden hasonlóképpen alakul, akkor az 5. fordulóban már nyerünk 😀aztec
Előbb-utóbb el kell szakadnia PM statjaitól, legalábbis passzolt yardokban. PM egész évben 3600 yardott dobott, ami akkor a liga 5. legjobb passz offense-nek számított, de manapság ezzel talán még a legjobb 20-ba se lehet bekerülni. A TOP5-höz kéne 4500-4700 yard, azaz átlagban közel 300/meccs...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Nézve a statisztikákat, elég muris ahogy eddig Lucky karrierje alakul Indy-ben. 😊

Arról ugye már volt szó, hogy annak idején Peyton élete első passzával TD-t ért el az első előszezon meccsén, amit Lucky ugye lemásolt.
Nos, Peyton élete első alapszakaszmeccsének statisztikái a következők voltak: 302 passzolt yard, 1TD, 3INT, vereség. Luck statjai: 309 yard, 1TD, 3INT, vereség.

Andrew egyelőre igencsak igyekszik követni a nagy elődöt. 😀peterk2005
ez azért jó, mert most kiderült, hogy miért volt a 3 INT..egyébként szóba se jöhetett volna 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
PM karrierjének 2. meccse hogyan alakult? Csak hogy lelkileg felkészítsem magam a 7végére.😊Tony Adams
188 yard, 1 TD, 3 INT, fumble és vereség 😊 Ha minden így alakul, akkor az 5. fordulóban már nyerünk 😀aztec
hát ha a Vikings ellen ez lesz, elsírom magam.

Gabbert (!!!!!) 260 yardot nyomott, Luckynak 360 a legalja.Höri
Bár ne lenne futójátéka az Vikingeknek...:/ Ponder légitámadásától kevésbé félek, mint AP futásaitól.
aztec
ha kapunk harmincat, csinálunk negyvenet!

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
PM karrierjének 2. meccse hogyan alakult? Csak hogy lelkileg felkészítsem magam a 7végére.😊Tony Adams
188 yard, 1 TD, 3 INT, fumble és vereség 😊 Ha minden így alakul, akkor az 5. fordulóban már nyerünk 😀aztec
hát ha a Vikings ellen ez lesz, elsírom magam.

Gabbert (!!!!!) 260 yardot nyomott, Luckynak 360 a legalja.Höri
Bár ne lenne futójátéka az Vikingeknek...:/ Ponder légitámadásától kevésbé félek, mint AP futásaitól.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
PM karrierjének 2. meccse hogyan alakult? Csak hogy lelkileg felkészítsem magam a 7végére.😊Tony Adams
188 yard, 1 TD, 3 INT, fumble és vereség 😊 Ha minden így alakul, akkor az 5. fordulóban már nyerünk 😀aztec
hát ha a Vikings ellen ez lesz, elsírom magam.

Gabbert (!!!!!) 260 yardot nyomott, Luckynak 360 a legalja.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
PM karrierjének 2. meccse hogyan alakult? Csak hogy lelkileg felkészítsem magam a 7végére.😊Tony Adams
188 yard, 1 TD, 3 INT, fumble és vereség 😊 Ha minden hasonlóképpen alakul, akkor az 5. fordulóban már nyerünk 😀

A Jégember győz, nem beszél.