Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Hilton viszont játszik, majd ő királykodik

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Freeney Out, Collie Doubtful
Jöhet a Hughes parádé 😀Farky
pedig egy olyan secondary ellen, aki ellen még a gabbert is képes volt 260 yardra, ott jól jönne a kanadai félisten! 😕

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Freeney Out, Collie Doubtful
Jöhet a Hughes parádé 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
(Amúgy Barkley akkor is 1/1 lesz, ha amputálják a lábát. 😀 Elég sz*r lesz a jövő évi felhozatal. )peterk2005
írjál már erről egy mélyelemzést, kirakom főoldalra.Höri
Legalább te ne cikizz mán. 😊 Most kérjelek meg én is, hogy mélyelemezd a Jets-es power ranking kommentárodat? 😊

Második héten legyen elég annyi, hogy ha Kolbért képes volt valaki egy valag pénzt fizetni, majd utána egy ötödik körös másodévest nevez ki kezdőnek, akkor tuti, hogy lesz olyan marha is aki feltradel 1/1-be Barkley-ért, akkor is, ha böszme reach lesz. Elég mélyenszántó voltam? 😀peterk2005
nem a Barkley-s részével volt gondom. Kitörölhettem volna azt a részt, ez most elmulasztottam.

hanem, hogy szar a felhozatal. WTF, nyáron blogoltam vagy 7 első körbe várt QB-ről.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azért nehogy kihozzátok, hogy csak pechetek volt. Az uccsó 25 perc garbage time volt... 😀tüsi91
Grt .. pont levetted a poszt lényegét.szf61
A vasárnapi sima meccs volt, ahogy a maiban egy pillanatig nem lehetett érezni, hogy ez a Bears képes nyerni.
S, hogy melyik az igazi Bears arca. Remélem egyik sem, mert vasárnap a védelem sokkal mérsékeltebb produkciót nyújtott, és az offense botrány volt a meccs elején. A mai meccs más volt. De ez itt OFF.
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Azért nehogy kihozzátok, hogy csak pechetek volt. Az uccsó 25 perc garbage time volt... 😀tüsi91
Grt .. pont levetted a poszt lényegét.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azért nehogy kihozzátok, hogy csak pechetek volt. Az uccsó 25 perc garbage time volt... 😀
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Hát, a tegnapi meccs alapján vasárnap nem egy kimondott SB candidate csapattól kaptunk egy negyvenest... 😉
peterk2005
Igazából így az első hét után nem sok értelmét látom az összehasonlítgatásoknak.
(egyébként sem szerencsés: Mondjuk a Cardinals elkapja a Patriots-t, mi meg megverjük a Cardinals-t, akkor jobbak vagyunk mint a Patriots??)

A két Bears meccs alma és körte.

Az első héten otthon voltak, első meccses rookie QB ellen és néha eszméletlen nagy mákkal, minden összejött nekik. Luck meg dobálta az INT-eket és egy csomó drop is volt.

Most a Lambeau Field-en voltak és bár 1 félidőn keresztül megfogták Rodgers-t ám aztán beszopták a fake field goalt, rohantak az eredmény után Cutler dobálta az INT-eket és nem jött össze semmi.

Melyik az igazi Bears?
Most még ki tudja. Majd 4-5 meccs után esetleg kiderül
szf61
ezzel nagyon egyet értek. nekik minden összejött, nekünk meg semmi...ráadásul idegenben

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Hát, a tegnapi meccs alapján vasárnap nem egy kimondott SB candidate csapattól kaptunk egy negyvenest... 😉
peterk2005
Igazából így az első hét után nem sok értelmét látom az összehasonlítgatásoknak.
(egyébként sem szerencsés: Mondjuk a Cardinals elkapja a Patriots-t, mi meg megverjük a Cardinals-t, akkor jobbak vagyunk mint a Patriots??)

A két Bears meccs alma és körte.

Az első héten otthon voltak, első meccses rookie QB ellen és néha eszméletlen nagy mákkal, minden összejött nekik. Luck meg dobálta az INT-eket és egy csomó drop is volt.

Most a Lambeau Field-en voltak és bár 1 félidőn keresztül megfogták Rodgers-t ám aztán beszopták a fake field goalt, rohantak az eredmény után Cutler dobálta az INT-eket és nem jött össze semmi.

Melyik az igazi Bears?
Most még ki tudja. Majd 4-5 meccs után esetleg kiderül

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az a lényeg, hogy passzmasinánk van. 😊 Megmondom őszintén, hogy - bár persze, vonz a gyűrű meg az eredményesség - én már annak is örülök, hogy a következő évtizedünk is a passzjáték jegyében fog telni. Nekem ez az ami a foci lelkét adja, úgyhogy sok bajom már nem lesz a csapattal. 😊

(A jövő évben csak azért nem bízom még 100%-ban, mert túl sok ez a pénz egy évre. Ennyi jó, pont nekünk kellő játékos nem létezik, hogy lenne a piacon egyetlen offseason alatt. De még ha lenne is, akkor is gondolnunk kell 2-3-4 évvel előre, amikor a mostani rookie-k, ha jól játszanak, egy valag pénzt fognak elvinni az első igazi szerződésükkel. Szóval szerintem jövőre jó erősen fejnehéz szerződéseket fogunk kötni, akkor meg nem lesz elég minden posztra a pénz, kell majd még 1 plusz év. De inkább kerüljön plusz 1 évbe, mint kötni néhány elcseszett nagy kontraktot, és belekerülni megint egy dead cap hellbe...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Viszont Luck 309 yardot passzolt, míg Rodgers 230-at. 😛
Egy igazi passzoló masinát draftoltunk. 😛
Na jó, de hát nem tudom mit várunk a védelemtől, amikor a banda fele nem is tud 3-4-ben játszani nálunk, azért ahhoz képest, így a semmiből nem voltak rosszak még a Bears ellen sem. Ja meg Vontae, aki a meccs előtt jött kb. egy hete a csapatba még csak.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát nagyon beárazták a Bearst.Nem tudom, hogy ők voltak ilyen jók ellenünk az első fordulóban, vagy nekünk nem jött össze semmi aznap.aztec
Max a Colts Def-t árazta be a hajnali meccs, a Bears D azért Rodgers fiút is kordában tartotta. Azt meg sejtettétek, hogy a Def-etek idén nem lesz TOP10.tomi-tomi
Valóban. A Packers D félholtra verte Cutlert, az edzők közti brutális különbség megmutatkozott. Cutler ilyenkor kedz frusztrált lenni, erőlteti a labdákat, jönnek sorba az INTek.
Bears D meg sokkal jobban játszott, mint vasárnap tette.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hát nagyon beárazták a Bearst.Nem tudom, hogy ők voltak ilyen jók ellenünk az első fordulóban, vagy nekünk nem jött össze semmi aznap.aztec
Max a Colts Def-t árazta be a hajnali meccs, a Bears D azért Rodgers fiút is kordában tartotta. Azt meg sejtettétek, hogy a Def-etek idén nem lesz TOP10.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
azt láttam végig, ezt meg összefoglalóban
nyilván volt komoly különbség az ellenfelek felkészültségében, érettségében
a Packers már az első fordulót látva arra készülhetett, amit ez a mostani Bears tud, amiben fejlődött - és elejét vették
plusz a Chicagónak ellenünk megvolt a szerencséje is, meglettek az INT-ek, ugyanakkor Cutler passzai varázslatosan célba találtak
a Green Bay ellen minden egy picivel más volt: ők lemaradtak a dolgokról, ugyanakkor a másik fél meg elért-lehalászott minden nagy passzpróbálkozást

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hát nagyon beárazták a Bearst.Nem tudom, hogy ők voltak ilyen jók ellenünk az első fordulóban, vagy nekünk nem jött össze semmi aznap.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát, a tegnapi meccs alapján vasárnap nem egy kimondott SB candidate csapattól kaptunk egy negyvenest... 😉

Mindegy, ha Lucky-val idén hozzuk a Manningos első évet, leszarom. Legalább jó pickjeink lesznek idén is. 😀 😀
Mondjuk a jövő évi 13-3-at már kicsit gyilkos lesz hozni, de kibe bízzunk, ha nem mister szerencsében? 😊peterk2005
Alapvetően szerintem simán hozható mondjuk egy 11-12 W-s szezon, hisz ne feledd, hogy a mondjuk top5-7-es pick mellett annyi helyünk lesz a sapi alatt, amiből ha akarunk, több elit játékost is hozhatunk.
És egyébként azon gondolkodtam, szerintem Arians kedvéért és offenséért ide fogjuk hozni Wallacet. Bár én jobban örülnék Bowenak. 😛

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát, a tegnapi meccs alapján vasárnap nem egy kimondott SB candidate csapattól kaptunk egy negyvenest... 😉

Mindegy, ha Lucky-val idén hozzuk a Manningos első évet, leszarom. Legalább jó pickjeink lesznek idén is. 😀 😀
Mondjuk a jövő évi 13-3-at már kicsit gyilkos lesz hozni, de kibe bízzunk, ha nem mister szerencsében? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
szemét NSO.hu:

"Andrew Luckot pécéztük ki, az Indianapolis draftelsője a Chicago után a Minnesota ellen is többször adja el a labdát, mint ahány touchdownpasszt ad."wmitty
"dilettánsok gyülekezete vagytok" 😛Höri
Inkább örülnétek, mert akkor a papírforma szerint nem így lesz, ha ez a heti meglepetés figyelő 😛

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hát nem. 😀Stez
Mea culpa, legközelebb megszólalás előtt veszek pár órát a fő szakmázgatónktól. 😀

(Apropó, itt van még? Egy ideje nem láttam postolni.)peterk2005
vele beszelgetsz 😉
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát nem. 😀Stez
Mea culpa, legközelebb megszólalás előtt veszek pár órát a fő szakmázgatónktól. 😀

(Apropó, itt van még? Egy ideje nem láttam postolni.)peterk2005
Nem tudom, de addig jó, amíg ezt a topicot nagyban elkerüli. 😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát nem. 😀Stez
Mea culpa, legközelebb megszólalás előtt veszek pár órát a fő szakmázgatónktól. 😀

(Apropó, itt van még? Egy ideje nem láttam postolni.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
(Amúgy Barkley akkor is 1/1 lesz, ha amputálják a lábát. 😀 Elég sz*r lesz a jövő évi felhozatal. )peterk2005
írjál már erről egy mélyelemzést, kirakom főoldalra.Höri
Legalább te ne cikizz mán. 😊 Most kérjelek meg én is, hogy mélyelemezd a Jets-es power ranking kommentárodat? 😊

Második héten legyen elég annyi, hogy ha Kolbért képes volt valaki egy valag pénzt fizetni, majd utána egy ötödik körös másodévest nevez ki kezdőnek, akkor tuti, hogy lesz olyan marha is aki feltradel 1/1-be Barkley-ért, akkor is, ha böszme reach lesz. Elég mélyenszántó voltam? 😀peterk2005
Hát nem. 😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
(Amúgy Barkley akkor is 1/1 lesz, ha amputálják a lábát. 😀 Elég sz*r lesz a jövő évi felhozatal. )peterk2005
írjál már erről egy mélyelemzést, kirakom főoldalra.Höri
Legalább te ne cikizz mán. 😊 Most kérjelek meg én is, hogy mélyelemezd a Jets-es power ranking kommentárodat? 😊

Második héten legyen elég annyi, hogy ha Kolbért képes volt valaki egy valag pénzt fizetni, majd utána egy ötödik körös másodévest nevez ki kezdőnek, akkor tuti, hogy lesz olyan marha is aki feltradel 1/1-be Barkley-ért, akkor is, ha böszme reach lesz. Elég mélyenszántó voltam? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
(Amúgy Barkley akkor is 1/1 lesz, ha amputálják a lábát. 😀 Elég sz*r lesz a jövő évi felhozatal. )peterk2005
írjál már erről egy mélyelemzést, kirakom főoldalra.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szemét NSO.hu:

"Andrew Luckot pécéztük ki, az Indianapolis draftelsője a Chicago után a Minnesota ellen is többször adja el a labdát, mint ahány touchdownpasszt ad."wmitty
"dilettánsok gyülekezete vagytok" 😛