Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Én személy szerint Orlovskyt megtartottam volna sokadik irányítónak, de a mostani 3-ast látva már nem hoznám vissza. Viszont Painter esetében esküszöm nem láttam a tehetség egy hangyányi szikráját sem.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
D. Orlovsky 8/8 91yard 😀Farky
utólag én már örülök, hogy nem voltak jók ők ketten a festővel (bár festőhöz képest még Orlovsky is nagy spíler volt).
ezt az évet ki kellett szenvedni, de ha minden jól megy most jön tizen x év, ami sokkal jobb lehet, mint ha a középmezőnyben végzünk

több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
a Diósgyőr focicsapatánál élem, illetve éltem meg már számtalanszor, hogy a drukkerek hogyan képesek szidni, utálni egy játékost, aki itt gyenge volt, aztán távozott, és új csapatánál jól játszik
mintha az ő hibája volna...
elfelejtik, hogy a jelenség éppen az eredeti csapatra, klubra nézve kritika: hiszen nem tudták kihozni az illetőből, ami, lám, benne van, benne volt
(most az eseti formajavulásoktól, egyéb szempontoktól eltekintek)

ha ex-Coltok máshol jól szerepelnek, akkor a mieink voltak ügyetlenek, hogy elvesztegették a tehetségét, idejét
ugyanígy fordítva is igaz: ha egy relatíve gyengének gondolt, tartott focista igazol ide - fújolnak is a szurkolók! -, aztán nálunk megtáltosodik, az dicséret, a szakmai munka látványos visszaigazolása

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
D. Orlovsky 8/8 91yard 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Némi elírás, de persze regular meccsekre gondoltam, a PS meccsek hidegen hagynak, ott felőlem dobhat 150 picket is, ha regularban meg pro bowl szinten tolja majd. 😛

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Luck tuti nem dob 3 TD-t, lévén nem is lesz fent 3 drive-ot összesen holnap.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Festő senkit sem érdekel, szép volt(😀), jó volt (😀), de ennyi volt neki, mostantól majd Luck dobálja meccsenként a 3 TD-t. 😊

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
festő is 3 td-t dobott 😀
tavaly nálunk szerintem az egész szezon alatt nem dobott ennyitdugo1993
Painter = TC és preseason hero 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
csak nem 1 Hollai Olivér fan? Amadeus91
létezne ilyen?!

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
+ Clarkról is írtak jókat, így kíváncsi leszek rájukFarky
Clark a Coltsban szinte minden héten hagyott ki edzéseket, amióta elment a Bucsba, még semmi baja sem volt, és egy edzést sem hagyott ki. 😀Stez
festő is 3 td-t dobott 😀
tavaly nálunk szerintem az egész szezon alatt nem dobott ennyit

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
+ Clarkról is írtak jókat, így kíváncsi leszek rájukFarky
Clark a Coltsban szinte minden héten hagyott ki edzéseket, amióta elment a Bucsba, még semmi baja sem volt, és egy edzést sem hagyott ki. 😀

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
+ Clarkról is írtak jókat, így kíváncsi leszek rájuk

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Egyébként hadd ismételjem meg, ha nem veszitek rossz néven, azt a korábbi kérésemet, hogy akinek van 2007. január 21. ELŐTTI bármilyen Colts-meccse felvéve a Sport TV közvetítéséből (tehát magyar kommentálás), kérem, ossza meg velem. Mindegy, milyen hordozón.wmitty
csak nem 1 Hollai Olivér fan?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ma este pedig jön OrlovskyFarky
aki egyébként mindenkit meglepett a Bucs TC-ben, állítólag nagyon jól mozgott (én pedig ismerem a Phins csere secondaryt, szal neki is jó meccs néz ki estére...)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
ma este pedig jön Orlovsky

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
jó, jó, tudom...
de olyan viccesen hangzik!

exColts-irányítók tegnapi szereplése új csapataikban:
P. Manning 1 INT
C. Painter 3 TD

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
nahát, ilyen fickó volt nálunk?!
 amerikaboljottem.blog.nepsport.hu/archives/2012/07/16/Mellenyultam_a_draftonTony_Mandarich/
ijesztő, de egyben érdekes sztori
fura volt, amikor a történetben előkerült a Colts neve, de összességében "logikus", hogy a mi klubunk lesz egy ilyen "megtérés" színhelye

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
A Colts - Chiefs WC meccset szinte biztos h adta a sport TV

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
2006 decemberének végén például legalább két mérkőzésünket adták Ricsiék, mert emlékszem, de képtelen vagyok megszerezni. Dolphins volt az egyik. (A másik lehet, hogy már a playoffos Chiefs, január elején, ebben nem vagyok biztos, de úgy rémlik, még karácsony táján is minket adtak a Sport TV-n.) Ezeket nagyon szeretném újra látni.
Sajnos, az említett televízióból horror összegért másolnák ki - vagy legalábbis tették volna pár évvel ezelőtt - lemezre.

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Csak nem sporttv-s van. Ha ilyen érdekel, akkor írj!roniadi
A Sport TV-t a magyar hang miatt mondom.
Természetesen eredeti, amerikai közvetítések felvételeiből megvan nekem is több tucat DVD-nyi Colts-meccs, az elmúlt évekből, sőt, évtizedekből.
Csak szeretném hallani, hogy anno mit mondtak azokban az adásokban, amikről sajnos lemaradtam.

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Csak nem sporttv-s van. Ha ilyen érdekel, akkor írj!
Egyébként hadd ismételjem meg, ha nem veszitek rossz néven, azt a korábbi kérésemet, hogy akinek van 2007. január 21. ELŐTTI bármilyen Colts-meccse felvéve a Sport TV közvetítéséből (tehát magyar kommentálás), kérem, ossza meg velem. Mindegy, milyen hordozón.wmitty

több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Egyébként hadd ismételjem meg, ha nem veszitek rossz néven, azt a korábbi kérésemet, hogy akinek van 2007. január 21. ELŐTTI bármilyen Colts-meccse felvéve a Sport TV közvetítéséből (tehát magyar kommentálás), kérem, ossza meg velem. Mindegy, milyen hordozón.

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Nem értem én ezt a nagy hacacárét a stanford meccsel, nem 1993 van, hogy őrizgetni kelljen egy ötször másolt vhs kazettát, mint hatalmas unikumot.
hogy ne menjünk messzire, a youtube-on is már első oldalon fent van 2 teljes meccs tavalyról, csak be kell állítani, hogy hossz szerint keressen...Höri
Én nem tudtam, hogy hacacáré van a meccs körül. Mitől van? Valami különleges volt benne?
Nekem egyszerűen ez az egy meccsfelvételem van NCAA-ból, kis túlzással életemben nem is láttam többet. Már nem emlékszem, miért rögzítettem tavaly a Digiről - hogy végre magyar kommentárral lássak ilyet, amit angol eredetivel aligha néznék meg -, és véletlen-e vagy sem, pont a leendő szuperkedvencünk előéletét örökíti meg. Pár év múlva, amikor Luck már peytoni magasságokba kerül, érdekes lesz visszanézni. Nekem mindenképp.
Meg, ahogy írtam, Fleenert is itt láttam először és egyszeri alkalommal.

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem értem én ezt a nagy hacacárét a stanford meccsel, nem 1993 van, hogy őrizgetni kelljen egy ötször másolt vhs kazettát, mint hatalmas unikumot.
hogy ne menjünk messzire, a youtube-on is már első oldalon fent van 2 teljes meccs tavalyról, csak be kell állítani, hogy hossz szerint keressen...

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
A korábban már említett Stanford - Arizona komplett meccs megtekinthető (illetve letölthető) az alábbi linken

 bit.ly/O6mzgh

Nem a legjobb meccse Luck-nak, de érdemes belenézni így az első preseason meccs előtt, hogy lássuk a különbséget a teljesítményben.

Köszönet wmitty kollegának a forrásanyagokért.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison