Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
És elkezdődött a hype war.
35 dolláros gagyi már kapható...



Update: Azt hittem hogy csak a Skins árulja, de sajnos a Colts shopban is bent van.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Colts coach Chuck Pagano says ILB Pat Angerer has fractured foot, will need surgery, looking to be out six weeks. vassadi
Nem csak játékban tűnik szezonbeli formában a csapat...

Mellette kidőlt a -z amúgy pocsékul játszó- kezdő RG McGlynn szintén kb 6 hétre, backup LB Lutrus egész évre, és a Carter/Moore RB duó bordaproblémákkal küzd.Escalade
már erősödtetek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Mike Balogun LB is jött, Buddy Jackson CB meg waived-injured

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Alvester Alexander, RB (whoooooooooooooooooooooooooo??😀) érkezett, és Lutrust IR-re pakoltuk.

több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Olsen ugrott be a helyére, és állítólag javított is a falon.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tepper time!
(egyáltalán a csapatnál van még? 😀)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
McGlynn helyén majd kezd Linkenbach, van itt depth 😉Höri
Ha jól emlékszem Linkenbach alapból kezdő voltFarky
Szerintem Reitz volt az LG, de mind1, mindenkinek van rutinja 😀Höri
Óriási nevek, mindegy melyik kezd

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
McGlynn helyén majd kezd Linkenbach, van itt depth 😉Höri
Ha jól emlékszem Linkenbach alapból kezdő voltFarky
Szerintem Reitz volt az LG, de mind1, mindenkinek van rutinja 😀

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
McGlynn helyén majd kezd Linkenbach, van itt depth 😉Höri
Ha jól emlékszem Linkenbach alapból kezdő volt

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
McGlynn helyén majd kezd Linkenbach, van itt depth 😉

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kurva jó. Idén is a szokásos a forgatókönyv akkor.
Valamint ennyit arról, hogy az amúgy is trutyi fal maradjon egészséges.

több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Colts coach Chuck Pagano says ILB Pat Angerer has fractured foot, will need surgery, looking to be out six weeks. vassadi
Nem csak játékban tűnik szezonbeli formában a csapat...

Mellette kidőlt a -z amúgy pocsékul játszó- kezdő RG McGlynn szintén kb 6 hétre, backup LB Lutrus egész évre, és a Carter/Moore RB duó bordaproblémákkal küzd.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Colts coach Chuck Pagano says ILB Pat Angerer has fractured foot, will need surgery, looking to be out six weeks.
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Egy rookie QBnek kell az OL, valamint egy megbízható+rutinos TE, ezt sokan írják sokszor, és igaz is. Itt egyik sincs meg, de nem ez a gond.
Ugyanis semmi nem kell annyira egy zöldfülűnek, mint a stabil és jó futójáték. Ami megint OL kérdése. Hacsak nincs valami király HB (mint pölö Manningnek anno M. Faulk).
Egy-egy meccset meg lehet nyerni, és a Rams sem véletlen volt 1/2. Majdnem elérték Luckot, ha így vesszük. Vannak ott gyenge csapatrészek bőven, sajnos.

Luck ennél sokkal jobban nem mutatkozhatott volna be, ez tény.
Én várok. Minden rookie irányítónál nekem az a pillanat meghatározó a megítélésében (még számtalan dolgot nézek), amikor jönnek a pickek, igazán rossz napja van. Van aki ott összezavarodik, van aki nem. Utóbbi játssza tovább amit tud. Nekem ez egy addig jól teljesítő(!) irányítónál megnyugtatóbb, mint 3 TD passz egymás után, vagy 120as rating.ulpianus
Mindez kiderül "jövőhéten", bár nem tudom a Steelers D milyen állapotban van, de gondolom formán kívül is nagyobb lesz a nyomás mint a Rams ellen. Azt hittem csak a mi védelmünk nem találja önmagát, de ahogy nézem másoknál is sok a gond... és itt nem csak a Rams-re gondolok.

Minden esetre Luck teljesítménye impozáns volt, bár ez csak pre meccs, meg majd az éles első meccsen derül ki mi lesz, meg ha végig kell játszani 4 negyedet, de elég meggyőző volt valljuk be.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Egy rookie QBnek kell az OL, valamint egy megbízható+rutinos TE, ezt sokan írják sokszor, és igaz is. Itt egyik sincs meg, de nem ez a gond.
Ugyanis semmi nem kell annyira egy zöldfülűnek, mint a stabil és jó futójáték. Ami megint OL kérdése. Hacsak nincs valami király HB (mint pölö Manningnek anno M. Faulk, aki utána a Ramsbe távozott).
Egy-egy meccset meg lehet nyerni, és a Rams sem véletlen volt 1/2. Majdnem elérték Luckot, ha így vesszük. Vannak ott gyenge csapatrészek bőven, sajnos.

Luck ennél sokkal jobban nem mutatkozhatott volna be, ez tény.
Én várok. Minden rookie irányítónál nekem az a pillanat meghatározó a megítélésében (még számtalan dolgot nézek), amikor jönnek a pickek, igazán rossz napja van. Van aki ott összezavarodik, van aki nem. Utóbbi játssza tovább amit tud. Nekem ez egy addig jól teljesítő(!) irányítónál megnyugtatóbb, mint 3 TD passz egymás után, vagy 120as rating.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha már szóba jött a Steelers: olvastam egy tweetet, hogy Mike Adams, a 2. körös OT-jük 9 play alatt engedélyezett 2.5 sacket, szóval van esély rá, hogy a mi pass rushunk is jobb lesz, mint tegnap 😀

És bár mindenki próbálja ócsárolni a sikerünket az ellenfelek közül, azért annyit megjegyeznék, hogy ha preszezon, ha nem, azért a 38-3 csak jobb valamivel, mintha 3-38-ra végeztünk volna 😛Höri
Mike Adams 9-10 snap alatt beengedett 2,5 sacket, ráadásul meg is sérült asszem az MCL-je. 😊

Egyébként azért Quinn borzalmasan jó volt tegnap, és sokan ezt is várják tőle, elvégre tavalyi első körös, top10-be várt tehetség, a másik oldalon meg azért egy eléggé jó Long játszott, szóval azért habár nem is mondhatjuk ezt elit DL-nek, de semmiképp sem nevezném szarnak sem. Egy meccs után én az OL-t sem írnám le, főleg, mert én azt láttam, hogy ahogy jobban belemelegednek, egyre jobb is volt a blokkolás, és azért azt ne feledjük el, hogy az elmúlt években sem volt ennél jobb falunk. Az, hogy PM miatt a statisztikák olyan szépek voltak, azért tudjuk, hogy kritikán aluli OL volt ez 1-2 playa kivételével. Castonzo jó lesz, de csupán második éve még, és egy teljesen új falunk van, egy kis idő kell, amíg összeszokik még a csapatrész. Én azt mondom, hogy itt LT-RG-ig még korrekt is a dolog, nekem picit Justice az, aki kilóg. Reméljük belejön Ő is. De pont ezért volt jó látni Luckot, hogy ilyen nehéz helyzetekben is tökéletesen érezte a nyomást, és mozgott ki a zsebből.
De összességében nem látom rosszabbnak az OL-t a tavalyiaknál, egyedül Saturday az, aki minőséget vitt oda, de a többiek le is húzták. Kár Ijalanáért, mert ez a belső hármas elég jól tudta volna segíteni a futást.
Mindegy, ez van, én egyébként ennél sokkal rosszabbra számítottam a legelső meccsen, úgy, hogy a csapat fele rookie, és sokan FA-n jöttek.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha már szóba jött a Steelers: olvastam egy tweetet, hogy Mike Adams, a 2. körös OT-jük 9 play alatt engedélyezett 2.5 sacket, szóval van esély rá, hogy a mi pass rushunk is jobb lesz, mint tegnap 😀

És bár mindenki próbálja ócsárolni a sikerünket az ellenfelek közül, azért annyit megjegyeznék, hogy ha preszezon, ha nem, azért a 38-3 csak jobb valamivel, mintha 3-38-ra végeztünk volna 😛

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Luckot már kiveséztük, ő jó lesz ha a fal is úgy akarja. Nekem a 2. TD passza külön tetszett, h okosan fellépett a zsebbe és nem hamarkodta el.



Bíztató volt Stanton és Harnish mozgása is, de inkább ne kelljen őket a pályán látni. 😊
A kis Barna is megérdemel egy pacsit az első TD-ért, és Ballardnak is voltak jó megmozdulásai.
Ha Luck nem lenne ennyire mobilis, akkor még jobban fosnék ettől az OL-től.
A kezdő D-ről túl sok okosat kár lenne írni, mert nem voltak fent eleget ahhoz, hogy megítéljük őket, plusz hiányzott Chapman és Redding is.

Szvsz voltak jó momentumok a meccsen és nehéz a tavalyi év után megállni, hogy ne értékeljem túl a csapatot, de ez számomra elég biztató volt és kíváncsian várom mit alkotunk a Steelers ellen.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Luck-al renden lesz minden, eszméletlen érett a srác.
Nem akarom Escaladet-t (vagy magamat) ismételni, de tényleg őstehetség a kölyök.

A line egy fos jelen állapotában és nem látom mitől is lehetnének jobbak.
Folyamatosan összeomlott a zseb és ez még csak a Rams volt.
Jövő héten a Steelers ellen ez kevés lesz.
Illetve kevés lesz bárki ellen aki nem a liga alsó harmadába tartozik.

Reménykeltő hogy Luck annyira szépen mozog ki a zsebből ha baj van, hogy feltehetőleg megússza komolyabb sérülés nélkül.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ami kicsit biztató, habár nincs hatalmas tehetség RB/WR poszton, egész használható/roleplayer depth van. A fal teljes káosz, és 1 sérülésre vagyunk a katasztrófától. King jól szerelt, de látszik, hogy szándékosan keresték.
Freeney/Mathis párosnak 1 drive-ja volt, felelőtlen lenne bármit is állítani (bár előtte is tudtuk, Mathisnak jobban áll a poszt). Hughes pörgött, és ha nem is kap ilyen ingyen sackeket alapszakaszban, látni rajta, tudja mi múlik az idei szezonján.

Luck mesteri volt. Nagyon vissza kell fognom magamat, hogy ne vonjak le ostoba következtetéseket (pedig nem is tartom magamat egy hatalmas csodálójának). Safetyket nézett el, fellépett a zsebből, mégsem égett a lába, nem forszírozta a dolgokat, fifti-fifti 1st down oután egyből ott termett a C mögött, és indította a kamu futó playt, stb, stb.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A következő meccs a Steelers ellen lesz, habár gondolom ismét 2-3 driveot kapnak a kezdők, de azért azt hiszem, abból a meccsből már picit több tanulságot vonhatunk le. Az offense a liga egyik legjobb védelme ellen, míg a defense a liga egyik legjobb irányítója ellen "gyakorolhat" majd.
Személy szerint már nagyon várom, mert egy ilyen Rams ellen sajnos sokkal nem lettünk okosabbak.

Ami nekem nagyon tetszik, hogy a védelmet harapósnak látom, az agresszivitás megvan, és egyelőre Powers, valamint King is jól vizsgázott, de hát komolytalan WR-ek ellen azért. Zbikoból lófaszt se láttunk, hogy mozog coverben, volt 1-2 megmozdulása, amikor szépen olvasta le a támadó játékát, de semmi több. Hiányolom, hogy egyelőre abszolút nem küldtük fel a boxba, hogy futás ellen besegítsen, és azért a futásokat nyeltük is pár alkalommal rendesen.
Egyelőre pont azt láttam, hogy a DL erős oldalát elnyomta a Rams OL, de azért azt jegyezzük meg, hogy onnan pont a bivaly Redding hiányzott ma. Johnson habár nem starter OC ellen tolta, de jó volt, volt, amikor simán benyomta a fal közepét, nála pedig pont azt gondolták sokan, hogy erővel nem fogja bírni majd.
Mondjuk így elsőre nem gondolom, hogy minden snapnél bírni fogja, de kezdésnek azért nem volt ez rossz. Amit nem hittem volna, hogy Moalának is volt durva megmozdulása, amikor elnyomott két falembert. 😀
A védelemben talán Hughesnak segíthet ez a sémaváltás, Ő láthatóan jobban érzi magát 3-4-es OLB-ként, csak mondjuk Mathis mellett olyan sokat nem lesz fent, de viszont backupnak azért talán elviselhető lesz idővel, bár még korai örülni neki.
Az OL számomra is nagy kérdés, bár én azt láttam, hogy a kezdeti megingás után azért egyre magabiztosabban ment a blokkolás, idővel szerintem bele fognak jönni a srácok. Mondjuk Justice az, akinek javulnia kéne, több hibája is volt, és többször jött strong oldalról a nyomás, de azért Castonzonak is voltak kellemetlen pillanatai Quinnel szemben.
Satele nem volt rossz, futásnál nagyon jól dolgozott, mondjuk neki egy baja lesz, hogy majd a bivaly Wilfork féle nózikat nem fogja bírni tartani, ez már a Raidersben is baja volt. Reméljük, most ebben is javulni tud majd.
Luck viszont minden alkalomnál, amikor a zseb beomlott, azonnal érezte a nyomást, és remekül mozgott ki a zsebből, tényleg az volt az ember benyomása, hogy ez a csávó nem rookie, hanem valami 4-5. NFL-es évében járó forma. Tetszett, hogy remekül lát a pályán, nem 1-2-3 elkapót használ, hanem PM módra bárkit elő tud szedni a kellő pillanatban.
Habár Brazillnak volt egy csúnya dropja, de nekem tetszett, amit slotban művelt, és ugye még a TC-ben remeklő Avery nem is játszott, reméljük, hogy azért regularban egészséges lesz. 😀
Mondjuk ami továbbra is elég vicces, az a ST, mert szerintem az idén sem lesz jobb a szokásos "fair catch" teamnél.

Nem lesz ez rossz, szerintem jó úton halad a csapat mindenképpen. Az rebuilt elkezdődött, jövőre sok lesz a helyünk a sapi alatt, esetleg valami komoly igazolással meg is lepnek Grigsonék. 😊

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az első meccs tanulsága: Harnish>Luck

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Eddig úgy látszik hogy fasza az 1/1 csak így tovább!! 😀 Bár a fal eléggé ergya még 😀Petikievak01
Van olyan csapat akinek nem szurkolsz...? 😀Asbee
A Dallas meg a Giants gondolom 😀
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
épp hines wardot néztem a moziban a meccs alatt, de ahogy nézem az eredményt az eléggé rendben van. van vki aki extrán jo volt?

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Eddig úgy látszik hogy fasza az 1/1 csak így tovább!! 😀 Bár a fal eléggé ergya még 😀Petikievak01
Van olyan csapat akinek nem szurkolsz...? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER